Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про Декрет Кабінету Міністрів України

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ПРЕДСТАВНИКА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

від 29.12.92 р. N 348

Про Декрет Кабінету Міністрів України

1. Довести по відома районних держадміністрацій, міських виконкомів Рад народних депутатів, управлінь облдержадміністрації, управління Національного банку, обласних дирекцій комерційних банків, що Кабінет Міністрів України у зв'язку із зростанням заборгованості суб'єктів господарської діяльності України, а також для запобігання можливим банкрутствам прийняв Декрет від 9 грудня 1992 року, яким постановив:

Установити, що повернення з Центрального банку Росії розрахункових документів суб'єктів господарської діяльності України за платежами, проведеними у серпні - жовтні 1992 року, є обставиною, яка звільняє цих суб'єктів від сплати процентів і майнової відповідальності за прострочення погашення кредитів, одержаних ними в комерційних банках України для здійснення цих платежів.

При цьому звільнення від сплати зазначених процентів і від майнової відповідальності провадиться за період з дня здійснення платежу на користь контрагента в Росії до дня зарахування відповідної суми, що повернулася, на рахунок суб'єкта господарської діяльності України.

Комерційним банкам України при наявності зазначених обставин і умов повернути до кінця 1992 року на розрахункові рахунки суб'єктів господарської діяльності України фактично сплачені ними суми по процентах і суми санкцій за прострочення погашення кредитів з віднесенням втрат на результати фінансово-господарської діяльності банків.

Декрет набуває чинності з дня опублікування.

2. Районним держадміністраціям, міським виконкомам Рад народних депутатів довести Декрет до відома суб'єктів господарської діяльності.

 

Перший заступник
Представник Президента України 

 
О. Є. Вербицький 

 

Текст надано Херсонською обласною державною адміністрацією. 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка