Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про підведення підсумків заліку взаємної заборгованості підприємств і організацій області

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ПРЕДСТАВНИКА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

від 30.12.92 р. N 352

Про підведення підсумків заліку взаємної заборгованості підприємств і організацій області

На виконання постанови Кабінету Міністрів України і Національного банку України від 23.12.92 N 713 "Про підведення підсумків заліку взаємної заборгованості підприємств і організацій України", з метою нормалізації фінансового стану підприємств і організацій області:

1. Для підведення підсумків заліку взаємної заборгованості підприємств і організацій України, що проводився до 10 грудня 1992 року, утворити обласну комісію з урегулювання боргів підприємств і організацій згідно з додатком.

Районним державним адміністраціям, міськрайвиконкомам утворити комісії з наданням їм повноважень щодо підведення заліку взаємної заборгованості підприємств і організацій в межах підвідомчих територій.

2. Обласному управлінню Національного банку України разом з установами комерційних банків подати до 31 грудня п. р. обласній комісії переліки підприємств і організацій, що не були допущені до заліку з урахуванням їх фінансового стану та можливості погашення кредиту, а також переліки підприємств і організацій, які станом на 18 грудня 1992 р. не змогли самостійно ліквідувати заборгованість. 

3. Регіональним комісіям з урегулювання боргів підприємств і організацій:

вносити місцевим державним адміністраціям пропозиції щодо надання за рахунок місцевих ресурсів фінансової допомоги окремим підприємствам і організаціям, включеним до вказаних переліків;

подавати на розгляд обласної комісії матеріали щодо підприємств і організацій, яким місцеві державні адміністрації відмовили у фінансовій допомозі, а також висновки щодо надання їм фінансової допомоги з боку держави або їх ліквідації чи перепрофілювання відповідно до чинного законодавства.

4. Обласній комісії з урегулювання боргів підприємств і організацій: 

розглянути подані банками переліки, зазначені в пункті 2 цього розпорядження;

узагальнити подані регіональними комісіями матеріали, зазначені в пункті 3, і подати на розгляд центральної комісії з урегулювання боргів підприємств і організацій.

5. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на першого заступника начальника головного управління економіки та ринку облдержадміністрації Василенка П. Ф.

 

Перший заступник
Представника Президента України  

 
О. Є. Вербицький  

 

Текст надано Херсонською обласною державною адміністрацією.


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка