Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про присвоєння почесних звань України працівникам Дніпропетровської області

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року


 
                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
              Про присвоєння почесних звань України
              працівникам Дніпропетровської області
 
     За активну  роботу  по  відродженню  та  соціальному розвитку
сільських населених  пунктів,  виконання  державних  замовлень  по
заготівлі продукції тваринництва і зерна присвоїти почесні звання:
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
     БАРАННИКУ              - машиністові  автогрейдера  шляхового
Миколі Миколайовичу           ремонтно-будівельного     управління
                              N 60 облшляхбуду
     БІЛОДІДУ               - водієві  автомобіля  Придніпровської
Анатолію Івановичу            міжгосподарської     спеціалізованої
                              пересувної   механізованої    колони
                              тресту "Дніпроагрошляхбуд"
     БОБРОВУ                - начальникові      Дніпропетровського
Віктору Костянтиновичу        районного                  шляхового
                              ремонтно-будівельного управління
     БОЖКУ                  -                електрогазозварникові
Олександру Тимофійовичу       Новомосковської           пересувної
                              механізованої  колон N 9 виробничого
                              об'єднання
                              "Дніпроспецеільгоспмонтаж"
     БОЙКУ                  -                електрогазозварникові
Леоніду Семеновичу            Дніпропетровської         пересувної
                              механізованої     колони     N    16
                              виробничого               об'єднання
                              "Дніпроспецсільгоспмонтаж"
     БРОДЯНКУ               - машиністові   бульдозера  пересувної
Віталію Григоровичу           механізованої колони N 36  орендного
                              підприємства "Дніпроводбуд"
     ВЕРЕШКО                - бригадирові       мулярів-штукатурів
Степаниді Дмитрівні           Синельниківського райсількомунгоспу
     ВИХОВАНЦЮ              - машиністові            навантажувача
Володимиру Петровичу          Синельниківського          районного
                              шляхового      ремонтно-будівельного
                              управління
     ГАРКАВЕНКУ             -                          бригадирові
Дмитру Тимофійовичу           слюсарів-трубоукладальників
                              Дніпропетровського  спеціалізованого
                              управління    N    544     орендного
                              підприємства "Дніпросантехмонтаж"
     ГОРБАСЕНКУ             - начальникові       Синельниківського
Володимиру Іллічу             райагробуду
     ГРИГОРЕНКУ             - муляреві           Синельниківського
Анатолію Івановичу            райагробуду
     ЖУКОВІЙ                -                   мулярові-штукатуру
Аллі Семенівні                Дніпропетровського        підрядного
                              спеціалізованого
                              ремонтно-будівельного     управління
                              орендного підприємства "Облрембуд"
     ЗАХОРОЛЬСЬКІЙ          - бригадирові        опоряджувальників
Ніні Іванівні                 пересувної механізованої колони N 91
                              будівельно-монтажного   підприємства
                              "Дніпросільбуд"
     КИСЛИЧНОМУ             - керуючому                    трестом
Федору Дементійовичу          "Дніпроагрошляхбуд"
     КОЛЯДІ                 - водієві  автомобіля  спеціалізованої
Василю Григоровичу            пересувної    механізованої   колони
                              N 541 тресту "Дніпроагрошляхбуд"
     КОЛЯДІ                 - начальникові  Покровського районного
Володимиру Семеновичу         шляхового      ремонтно-будівельного
                              управління облшляхбуду
     КРАПИВНОМУ             - начальникові будівельного управління
Олексію Івановичу             міста      Синельникове       тресту
                              "Дніпроважбуд"
     КРУПЕНІНУ              - робітникові          Придніпровської
Миколі Іринійовичу            міжгосподарської     спеціалізованої
                              пересувної    механізованої   колони
                              тресту "Дніпроагрошляхбуд"
     ЛЕБІДЮ                 - бригадирові    мулярів    пересувної
Валерію Іллічу                механізованої     колони     N    92
                              будівельно-монтажного   підприємства
                              "Дніпросільбуд"
     ЛОБОДІ                 - машиністові крана Дніпропетровського
Миколі Івановичу              орендного   будівельного  управління
                              N 2 по газифікації
     ЛОПАТЦІ                - тесляреві         Дніпропетровського
Володимиру Лукичу             домобудівного комбінату
     МАЛОМУ                 - машиністові     крана     управління
Сергію Івановичу              механізації N 11 облшляхбуду
     МАРТИНЕНКУ             - виконавцеві                    робіт
Миколі Володимировичу         будівельно-монтажного поїзда  N  317
                              тресту "Дніпротрансбуд"
     МАШТАЛЕРУ              - машиністові            навантажувача
Івану Давидовичу              Придніпровської     міжгосподарської
                              спеціалізованої           пересувної
                              механізованої     колони      тресту
                              "Дніпроагрошляхбуд"
     МИРОШНИЧЕНКО           - начальникові             Покровської
Людмилі Іванівні              міжгосподарської шляхово-будівельної
                              пересувної    механізованої   колони
                              тресту "Дніпроагрошляхбуд"
     НАУМЕНКУ               - генеральному директорові виробничого
Юрію Трохимовичу              об'єднання
                              "Дніпроспецсільгоспмонтаж"
     НОВАКУ                 - начальникові         Придніпровської
Федору Петровичу              міжгосподарської     спеціалізованої
                              пересувної   механізованої    колони
                              тресту "Дніпроагрошляхбуд"
     ПРИЩЕПОВУ              - машиністові              екскаватора
Анатолію Григоровичу          спеціалізованої           пересувної
                              механізованої  колони N 40 орендного
                              підприємства "Дніпроводбуд"
     ПХЕНДІ                 - наладчикові             устаткування
Миколі Івановичу              Синельниківського   заводоуправління
                              будматеріалів
     САМАРЦЮ                - мулярові            Новомосковського
Віктору Юхимовичу             райагробуду
     СТЕПАНЮКУ              - бригадирові    комплексної   бригади
Миколі Сергійовичу            будівельно-монтажного поїзда  N  317
                              тресту "Дніпротрансбуд"
     СУЛАЮ                  - голові   комітету   по   соціальному
Віктору Васильовичу           розвитку  села  обласної   державної
                              адміністрації
     ТЄЛЄНКОВУ              - начальникові              управління
Миколі Миколайовичу           Дніпропетровського         орендного
                              будівельного   управління   N  2  по
                              газифікації
     ТРІЛЮ                  - заступникові              начальника
Юрію Івановичу                Васильківської      міжгосподарської
                              шляховобудівельної        пересувної
                              механізованої колони
     ШЕВЧЕНКУ               - керуючому трестом "Дніпротрансбуд"
Віктору Васильовичу
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
     ДЕРКАЧУ                - начальнику  фінансового   управління
Миколі Івановичу              обласної державної адміністрації
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
     АЛЬОХІНУ               - представникові  Президента України у
Володимиру Іллічу             Синельниківському районі
     БЕЗКОРОВАЙНОМУ         - трактористові-машиністу Покровського
Анатолію Васильовичу          районного об'єднання "Сільгоспхімія"
     БЕЗШТАНЬКУ             - директорові     радгоспу    "Вперед"
Миколі Дмитровичу             Синельниківського району
     ЗУЗИКУ                 - голові     колгоспу     "За     мир"
Миколі Івановичу              Синельниківського району
     КАПУСТИНСЬКОМУ         - бригадирові             колективного
Василю Григоровичу            сільськогосподарського  підприємства
                              "Колос" Синельниківського району
     КИРИЛЕНКУ              - секретареві    обласної    державної
Івану Григоровичу             адміністрації
     КОЗАКУ                 - голові  Дніпропетровської   обласної
Івану Терентійовичу           асоціації "Родючість"
     КОРОГОДУ               - столярові               колективного
Володимиру Максимовичу        сільськогосподарського  підприємства
                              імені   Тельмана   Синельниківського
                              району
     ЛИННИКУ                - тесляреві               колективного
Павлу Павловичу               сільськогосподарського  підприємства
                              "Південне" Синельниківського району
     СУХОМУ                 - заступникові     глави      обласної
Миколі Григоровичу            державної адміністрації
     ШЕВЧЕНКУ               - голові   колгоспу   "Серп  і  Молот"
Олександру Олександровичу     Синельниківського району
     ШЕВЧЕНКУ               - голові  колгоспу  імені  Котовського
Петру Григоровичу             Синельниківського району
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
     АГАФОНОВУ              - виконуючому    обов'язки   директора
Дмитру Тимофійовичу           Дніпропетровського          Східного
                              підприємства електричних мереж
     КОХАНОВИЧУ             - бригадирові          електромонтерів
Роману Антоновичу             Дніпропетровської      механізованої
                              колони  N  24 виробничого об'єднання
                              "Полтавасільелектромережбуд"
     РУДЕНКУ                - бригадирові          електромонтерів
Миколі Миколайовичу           Дніпропетровського          Східного
                              підприємства електричних мереж
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
     ГОРОШКУ                - заступникові    голови     правління
Михайлу Васильовичу           облспоживспілки
     КІРЯШУ                 - начальникові              управління
Віталію Григоровичу           житлово-комунального    господарства
                              обласної державної адміністрації
     ПИВОВАРУ               - електромонтерові   Синельниківського
Василю Степановичу            районного вузла зв'язку
     СНОПІКУ                - механізаторові     Синельниківського
Савелію Опанасовичу           радгоспу    "Декоративні   культури"
                              орендного   виробничого   об'єднання
                              "Дніпропетровськзеленбуд"
 
 
 Президент України                                       Л.КРАВЧУК
 
 м. Київ, 8 вересня 1993 року
          N 363/93




>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Реклама
Реклама



Наша кнопка