Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про впорядкування цін і тарифів

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ПРЕДСТАВНИКА ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

від 20.12.93 р. N 412

Про впорядкування цін і тарифів

У зв'язку із значним підвищенням вартості енергоносіїв, що надходять до України, та з метою відшкодування виробником зростаючих витрат Кабінет Міністрів України постановою від 3 грудня 1993 р. N 978:

1. Установив граничні розміри цін і тарифів на товари народного споживання та послуги, що надаються населенню, згідно з додатком до цієї постанови.

2. Установив з 6 грудня 1993 р. граничний коефіцієнт підвищення тарифів на основні послуги зв'язку для потреб народного господарства (за переліком, установленим Міністерством зв'язку і погодженим з Міністерством економіки) в середньому в 3 рази до тарифів, що діяли у листопаді 1993 року.

3. Визнав за необхідне надати додаткові повноваження органам державної виконавчої влади щодо встановлення цін і тарифів на окремі види продукції, товарів і послуг.

У зв'язку з цим додаток N 2 "Повноваження органів державної виконавчої влади щодо встановлення цін і тарифів на окремі види продукції, товарів і послуг" у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 1993 р. N 403, а також додаток N 2 до Тимчасового положення про державне регулювання цін і тарифів, затвердженого зазначеною постановою, викладено у новій редакції (додаються) (див. окремо в базі).

4. Визнав такими, що втратили чинність:

постанову Кабінету Міністрів України від 23 червня 1993 р. N 469 "Про обмеження торговельних і постачальницько-збутових надбавок (націнок)";

пункт 2 додатка N 2 "Повноваження органів деревної, виконавчої влади щодо встановлення цін і тарифів на окремі види продукції, товарів і послуг" до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 1992 р. N 715 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 1993 р. N 403);

граничні розміри підвищення цін і тарифів на товари народного споживання та послуги, що надаються населенню, визначені у додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1993 р. N 676 "Про внесення змін до регулювання цін і тарифів" з дати введення граничних розмірів підвищення цін і тарифів на товари народного споживання та послуги, що надаються населенню, установлених пунктом 1 цієї постанови.

5. Відділу цін облдержадміністрації, обласним управлінням, відомствам згідно з наданими повноваженнями посилити режим контролю за встановленням і застосуванням цін підприємствами і організаціями шляхом більш повного охоплення продукції, товарів і послуг, на які передбачено державне регулювання цін і тарифів, запровадження попереднього декларування зміни цін і тарифів на основні види продукції товарів і послуг.

Відділу цін облдержадміністрації у відповідності з цією постановою розробити та затвердити тарифи на комунально-побутові послуги для населення області та роздрібні ціни на вугілля і дрова.

6. Інспекції по цінах облдержадміністрації посилити контроль за дотриманням державної дисципліни цін, періодично проводити перевірки за встановленням і застосуванням цін на підприємствах і організаціях.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на  головне управління економіки та ринку і відділ цін облдержадміністрації.

 

Представник Президента України 

О. Т. Мельников 

  

Текст надано Херсонською обласною державною адміністрацією.  


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.18881
EUR30.9159
RUB0.42362
PLN7.20667
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка