Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1995 N 963 "Про деякі заходи забезпечення раціонального використання державних валютних коштів"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.12.95 р. N 147

Про організацію виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1995 N 963 "Про деякі заходи забезпечення раціонального використання державних валютних коштів"

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 грудня 1995 р. N 963, з метою більш раціонального використання державних валютних коштів:

1. Установити, що у разі відрядження за кордон працівників місцевих органів державної виконавчої влади, державних підприємств, установ і організацій, придбання авіаквитків для зазначених осіб здійснюється виключно на рейси, які виконуються українськими авіакомпаніями.

Придбання авіаквитків на рейси іноземних авіакомпаній допускається, як виняток, з дозволу керівника відповідного органу державної виконавчої влади, підприємства, установи і організації у разі, коли в день відльоту у відрядження до іншої країни і назад закордонні рейси українськими авіакомпаніями не виконуються.

Персональну відповідальність за дотримання цих вимог покласти на керівників відповідних органів державної виконавчої влади, державних підприємств, установ і організацій.

2. Контрольно-ревізійному управлінню в області (Косій Г. М.) забезпечити періодичну перевірку дотримання порядку придбання авіаквитків під час відрядження за кордон, передбаченого вищезазначеною постановою, та інформування про результати Головне контрольно-ревізійне управління та облдержадміністрацію.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації, начальника управління економіки Василенка П. Ф.

 

Голова
обласної державної адміністрації  

 
В. М. Жолобов  

 

Текст надано Херсонською обласною державною адміністрацією.


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.18881
EUR30.9159
RUB0.42362
PLN7.20667
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка