Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до курортних

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року


 
                        П О С Т А Н О В А
                   від 28 грудня 1996 р. N 1576
                               Київ
               Про затвердження переліку населених
                 пунктів, віднесених до курортних
         ( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
           N 1391 ( 1391-97-п ) від 15.12.97 )
     Відповідно до статті 7 Закону України від 19 вересня 1996  р.
"Про  внесення  змін  і  доповнень до Закону України "Про плату за
землю"     (  378/96-ВР  )     Кабінет      Міністрів      України
п о с т а н о в л я є:
     Затвердити перелік населених пунктів, віднесених до курортних
(додається).
 
     Прем'єр-міністр України                         П.ЛАЗАРЕНКО
     Інд.22
                                        ЗАТВЕРДЖЕНО
                             постановою Кабінету Міністрів України
                                від 28 грудня 1996 р. N 1576
                             ПЕРЕЛІК
            населених пунктів, віднесених до курортних
 
                  Південне узбережжя Автономної
                         Республіки Крим
     Алуштинська міська рада
     м. Алушта
     с-ще Бондаренкове
     с-ще Виноградне
     с-ще Карабах
     с-ще Лаванда
     с-ще Лазурне
     с-ще Партеніт
     с-ще Розове
     с-ще Семидвір'я
     с-ще Утьос
     с-ще Чайка
     с. Верхня Кутузовка
     с. Запрудне
     с. Ізобільне
     с. Кипарисне
     с. Лаврове
     с. Лучисте
     с. Малий Маяк
     с. Нижня Кутузовка
     с. Нижнє Запрудне
     с. Пушкіне
     Ялтинська міська рада
     м. Алупка
     м. Місхор
     м. Ялта
     с-ще Берегове
     с-ще Ботанічне
     с-ще Виноградне
     с-ще Восход
     с-ще Відрадне
     с-ще Гаспра
     с-ще Голуба Затока
     с-ще Гурзуф
     с-ще Кацівелі
     с-ще Кореїз
     с-ще Краснокам'янка
     с-ще Курпати
     с-ще Лівадія
     с-ще Масандра
     с-ще Меллас
     с-ще Олива
     с-ще Ореанда
     с-ще Паркове
     с-ще Понизівка
     с-ще Санаторне
     с-ще Совєтське
     с-ще Сімеїз
     с-ще Форос
     с. Високогірне
     с. Гірне
     с. Данилівка
     с. Куйбишеве
     с. Лінійне
     с. Оползневе
     с. Охотниче
     с. Партизанське
                    Південно-східне узбережжя
                    Автономної Республіки Крим
     Алуштинська міська рада                    
     с. Генеральське
     с. Зеленогір'я
     с. Малоріченське
     с. Привітне
     с. Рибаче
     с. Сонячногірське
     Кіровський район
     м. Старий Крим
     Керченська міська рада
     с-ще Ельтиген
     с-ще Коса Тузла
     с-ще Підмаячне
     Ленінський район
     с. Завітне
     с. Набережне
     с. Челядінове
     с. Южне
     с. Яковенкове
     Судацька міська рада
     м. Судак
     с-ще Новий Світ
     с. Веселе
     с. Морське
     с. Сонячна Долина
     Феодосійська міська рада
     м. Феодосія
     с-ще Коктебель
     с-ще Курортне
     с-ще Орджонікідзе
     с-ще Приморський
     с-ще Щебетовка
     с. Берегове
                        Західне узбережжя
                    Автономної Республіки Крим
     м. Євпаторія
     м. Саки
     Бахчисарайський район
     с-ще Углове
     с. Берегове
     с. Піщане
     Євпаторійська міська рада
     с-ще Заозерне
     Роздольненський район
     с. Аврора
     с. Портове
     с. Стерегуще
     Сакський район
     с. Володимирівка
     с. Вітине
     с. Лиманне
     с. Ліснівка
     с. Михайлівка
     с. Молочне
     с. Оріхове
     с. Попівка
     с. Прибережне
     с. Уютне
     с. Штормове
     Сімферопольський район
     с. Миколаївка
     Чорноморський район
     с-ще Чорноморське
     с-ще Озерівка
     с. Водопійне
     с. Володимирівка
     с. Громове
     с. Знам'янське
     с. Мар'їне
     с. Міжводне
     с. Новосільське
     с. Новоульяновка
     с. Окунівка
     с. Оленівка
     с. Сєверне
     с. Сніжне
     Ленінський район
     м. Щолкіне
     с. Заводське
     с. Золоте
     с. Калинівка
     с. Кам'янське
     с. Курортне
     с. Мисове
     с. Нижньозаморське
     с. Нововідрадне
     с. Осовини
     с. Пісочне
     с. Семенівка
     с. Соляне
     с. Юркине
              Чорноморське узбережжя Миколаївської,
                 Одеської та Херсонської областей
                       Миколаївська область
     Березанський район
     с. Вікторівка
     с. Коблеве
     с. Морське
     с. Рибаківка
     Очаківський район
     м. Очаків
     с. Василівка
     с. Покровка
     с. Покровське
     с. Чорноморка
                         Одеська область
     м. Одеса
     Білгород-Дністровський район
     с-ще Затока
     с-ще Сергіївка
     с. Косівка
     с. Курортне
     с. Миколаївка
     с. Попаздра
     с. Приморське
     Комінтернівський район
     с-ще Гвардійське
     с-ще Ліски
     с. Вапнярка
     с. Крижанівка
     с. Нова Дофінівка
     с. Сичавка
     Овідіопольський район
     с. Грибівка
     с. Дальник
     с. Кароліно-Бугаз
     с. Санжійка
     с. Іллічівка
     Татарбунарський район
     с. Лебедівка
     с. Приморське
     с. Тузли
                        Херсонська область
     Голопристанський район
     м. Гола Пристань
     с. Більшовик
     с. Залізний Порт
     Каланчацький район
     с. Приморське
     с. Хорли
     Скадовський район
     м. Скадовськ
     с-ще Лазурне
     с. Красне
                   Гірські та передгірні райони
                Закарпатської, Івано-Франківської
                      та Львівської областей
                       Закарпатська область
     Міжгірський район
     с. Сойми
     Мукачівський район
     с-ще Чинадієве
     Рахівський район
     с. Кваси
     Свалявський район
     с-ще Поляна
     с. Голубине
     Хустський район
     с. Шаян
                    Івано-Франківська область
     Яремчанська міська рада
     м. Яремча
     с-ще Ворохта
     с. Микуличин
     с. Татарів
     с. Яблуниця
     Долинський район
     с. Новий Мізунь
     с. Мислівка
     Косівський район
     с. Шешори
     Рогатинський район
     с. Черче
                        Львівська область
     м. Трускавець
     Бориславська міська рада
     с-ще Східниця
     Городоцький район
     с-ще Великий Любінь
     Дрогобицький район
     с. Модричі
     с. Опака
     Львівська міська рада
     с-ще Брюховичі
     Сколівський район
     м. Сколе
     с-ще Верхнє Синьовидне
     с-ще Славське
     с. Гребенів
     с. Корчин
     Стрийський район
     м. Моршин
     с. Лисовичі
     Старосамбірський район
     с. Смерічка
     Турківський район
     с. Розлуч
     Яворівський район
     с-ще Івано-Франкове
     с-ще Немирів
     с-ще Шкло
                   Узбережжя Азовського моря та
                     інші курортні місцевості
                        Вінницька область
     м. Хмільник
                         Донецька область
     Слов'янська міська рада
     м. Слов'янськ
     м. Слов'яногірськ
     Новоазовський район
     м. Новоазовськ
     с-ще Сєдове
     Першотравневий район
     с-ще Ялта
     с. Мелекине
     с. Урзуф
                     Дніпропетровська область
     Новомосковський район
     с. Новотроїцьке
     с. Орлівщина
                        Запорізька область
     м. Бердянськ
     Приазовський район
     с. Новокостянтинівка
     с. Строганівка
     Приморський район
     м. Приморськ
     Якимівський район
     с-ще Кирилівка
                       Житомирська область
     Житомирський район                       
     с. Дениші
                       Київська міська рада
     с-ще Конча-Заспа
     с-ще Пуща-Водиця
                         Київська область
     Ірпінська міська рада
     м. Ірпінь
     с-ще Буча
     с-ще Ворзель
                        Полтавська область
     м. Миргород
                        Рівненська область
     Сарненський район
     с-ще Степань
                      Тернопільська область
     Борщівський район
     с-ще Скала-Подільська
     Бучацький район
     с. Скоморохи
     Гусятинський район
     с-ще Гусятин
     Теребовлянський район
     с-ще Микулинці
     с. Конопківка
                        Харківська область
     Дергачівський район
     с-ще Березівське
     Харківський район
     с-ще Пісочин
     с. Рай-Оленівка
                        Херсонська область
     Генічеський район
     м. Генічеськ
     с. Генічеська Гірка
     с. Стрілкове
     с. Щасливцеве
                       Хмельницька область
     Городоцький район
     с-ще Сатанів
     с. Слобідка Сатанівська
     Дунаєвецький район
     с. Маків
     
( Перелік в редакції  Постанови  КМ  N  1391  (  1391-97-п  )  від
15.12.97 - набирає чинності з 01.01.98 )




>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Реклама
Реклама



Наша кнопка