Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1997 року N 1200

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.97 р. N 741-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1997 року N 1200

1. Довести до відома міськрайвиконкомів, райдержадміністрацій, управлінь, комітетів, відділів облдержадміністрації, директорів профтехучилищ, що Кабінет Міністрів України видав постанову від 3 листопада 1997 р. N 1200 "Про порядок та норми надання послуг з харчування учнів у професійно-технічних училищах та середніх навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість", якою на виконання абзацу п'ятого підпункту 5.1.10 статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" постановив:

1.1. Затвердити Порядок надання послуг з харчування учнів у професійно-технічних училищах та середніх навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість.

1.2. Міністерству охорони здоров'я разом з іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади розробити та затвердити в установленому порядку норми харчування учнів у навчальних закладах.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам, виконавчим комітетам районних у місті Миколаєві рад, керівникам відділів, управлінь, комітетів облдержадміністрації забезпечити виконання "Порядку надання послуг з харчування учнів у професійно-технічних училищах та середніх навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від оподаткування податком на додану вартість".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Журецького Я. І.

 

Голова облдержадміністрації 

М. П. Круглов 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.18881
EUR30.9159
RUB0.42362
PLN7.20667
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка