Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про передачу в користування Одеській єпархії Української православної церкви пам"ятки містобудування та архітектури - будівлі церкви Всіх Скорботних Радощів, яка розташована по вул. Базарній (колиш. Кірова), 2-а в м. Одесі

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.03.98 р. N 188/А-98

Про передачу в користування Одеській єпархії Української православної церкви пам'ятки містобудування та архітектури - будівлі церкви Всіх Скорботних Радощів, яка розташована по вул. Базарній (колиш. Кірова), 2-а в м. Одесі

Згідно зі ст. 21 Закону України "Про охорону і використання пам'яток історії та культури", ст. 17 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", виконуючи розпорядження Президента України від 22 червня 1994 року N 53/94-рп "Про повернення релігійним організаціям культового майна", а також враховуючи подання управління охорони нерухомих об'єктів культурної спадщини облдержадміністрації:

1. Передати в користування Одеській єпархії Української православної церкви пам'ятку містобудування та архітектури будівлю церкви Всіх Скорботних Радощів, яка розташована по вул. Базарній (колиш. Кірова), 2-а в м. Одесі.

2. Одеській єпархії Української православної церкви в місячний термін оформити в управлінні охорони об'єктів культурної спадщини облдержадміністрації відповідну охоронну документацію, передбачити виділення коштів на розробку проекту зон охорони, технічне обстеження та виготовлення паспорта нерухомої пам'ятки історії та культури, проведення необхідних ремонтно-реставраційних робіт на будівлі-пам'ятці.

3. Управлінню охорони нерухомих об'єктів культурної спадщини облдержадміністрації (В. Ф. Палієнко) оформити відповідну охоронну документацію, забезпечити організаційно-методичне керівництво в розробці проекту зон охорони та проведенні ремонтно-реставраційних робіт на пам'ятці.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної держадміністрації В. І. Журавка.

 

Виконуючий обов'язки голови
обласної державної адміністрації

 
В. Калинчук


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD28.16681
EUR32.17776
RUB0.41989
PLN7.4954
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка