Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про порядок забезпечення природним газом народного господарства і населення у 1999 році

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 грудня 1998 р. N 1094/А-98

Про порядок забезпечення природним газом народного господарства і населення у 1999 році

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Одеської обласної державної адміністрації
 від 24 лютого 1999 року N 161/А-99

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 1998 року N 1978 "Про порядок забезпечення природним газом народного господарства і населення у 1999 році":

1. Фінансовому управлінню облдержадміністрації (Піддубний Г. М.), головам райдержадміністрацій, міським головам:

1.1. Передбачити в повному обсязі у кошторисах бюджетних установ і організацій, що фінансуються відповідно з обласного та місцевих бюджетів, кошти на оплату природного газу, надання житлових субсидій і пільг населенню, пов'язаних із споживанням природного газу та теплової енергії, виробленої на основі використання газу, і забезпечити їх щомісячне фінансування.

1.2. До 31 грудня 1998 року визначити у гривнях суми заборгованості місцевих бюджетів за спожитий з 1 жовтня 1997 р. по 1 жовтня 1998 р. природний газ у частині надання житлових субсидій і пільг населенню за спожитий газ і теплову енергію, а також установ і організацій, що фінансуються з бюджетів усіх рівнів, та під час формування й уточнення відповідних бюджетів на 1999 рік передбачити кошти на її погашення.

1.3. Забезпечити впровадження в обіг векселів з термінами їх погашення згідно із затвердженими графіками реструктуризації бюджетної заборгованості за спожитий природний газ.

1.4. Під персональну відповідальність забезпечити контроль за своєчасністю розрахунків, погашенням заборгованості за використаний природний газ і теплову енергію споживачами, що фінансуються відповідно з обласного та місцевих бюджетів.

1.5. Придбання природного газу для бюджетних організацій і установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, теплопостачальних підприємств та котелень промислових підприємств, які відпускають теплову енергію, здійснюється через аукціони з продажу газу. 

(пункт 1 доповнено підпунктом 1.5 згідно з розпорядженням
 Одеської обласної державної адміністрації від 24.02.99 р. N 161/А-99)

2. ВАТ "Одесагаз" (Годін Є. Г.), Одеській філії дочірньої компанії "Торговий дім "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (Махненко Ю. Є.), управлінню житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства облдержадміністрації (Іванов В. М.):

2.1. Забезпечити контроль за укладанням договорів на постачання природного газу споживачам області в 1999 році.

2.2. Розробити та надати Держнафтогазпрому України до 31 грудня 1998 року прогнозний баланс споживання природного газу в області на 1999 рік.

3. Визначити, що основними організаційними формами продажу природного газу для суб'єктів господарювання у 1999 році є аукціони (тендери) та прямі договори, в тому числі укладені на товарних біржах.

Забезпечити закупівлю природного газу для потреб бюджетних установ і організацій на аукціонах.

(пункт 3 доповнено абзацом другим згідно з розпорядженням
 Одеської обласної державної адміністраціяї від 24.02.99 р. N 161/А-99)

4. ВАТ "Одесагаз" (Годін Є. Г.), Одеській філії дочірньої компанії "Торговий дім "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" (Махненко Ю. Є.), товариству з обмеженою відповідальністю "ЮГ ГАЗ" (Дольчук Ю. І.), управлінню житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства облдержадміністрації (Іванов В. М.) розробити заходи з погашення заборгованості усіма категоріями споживачів за спожитий природний газ та забезпечити їх виконання.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації В. І. Журавка.

 

Голова
обласної державної адміністрації  

 
С. Р. Гриневецький  

 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.07116
EUR30.74833
RUB0.42558
PLN7.1738
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка