Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про джерела фінансування дорожнього господарства Одеської області на 1999 рік

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.98 р. N 1109/А-98

Про джерела фінансування дорожнього господарства Одеської області на 1999 рік

Згідно з Законом України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України", Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" від 22.12.98 р. N 336, постановою Кабінету Міністрів України від 2 лютого 1993 року N 83 "Про порядок збору та використання коштів для фінансування витрат, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування" (зі змінами та доповненнями), та рішенням обласної ради "Про делегування обласній державній адміністрації окремих повноважень обласної ради" від 17 липня 1998 р. N 23-XXIII: 

1. Встановити на 1999 рік розміри відрахувань, що надходять на розвиток доріг загального користування:

1.1. 1,2 % обсягу виробництва продукції, виконуваних робіт (послуг) - промисловим, транспортним, будівельним та іншим підприємствам, кооперативам і господарським організаціям; суми валового доходу - фондовим і товарним біржам, страховикам, інвестиційним фондам і компаніям, комерційним банкам та іншим кредитним установам, а також підприємствам, що займаються посередницькою діяльністю та підприємствам з іноземними інвестиціями. 

1.2. 0,06 % річного обороту (без обороту по громадському харчуванню) заготівельним, торговельним (у тому числі оптовим), постачальницько-збутовим організаціям. 

1.3. 0,4 % обсягу реалізованої продукції колективним сільськогосподарським підприємствам, радгоспам та вищим навчальним закладам від наданих послуг, що здійснюються ними на підставі договорів за рахунок коштів замовника.

1.4. 7,0 % вартості реалізованих нафтопродуктів з підприємств, об'єднань, організацій, а також з підприємців, незалежно від форм власності, що реалізують споживачам та населенню автомобільний бензин, дизельне пальне, автомобільні та дизельні мастила, зріджений та стиснений газ для заправки транспортних засобів; крім дизельного палива і мастил, що реалізуються сільськогосподарським підприємствам та селянським (фермерським) господарствам. 

1.5. 2,0 % від доходів по експлуатації автомобільного транспорту автотранспортним підприємствам і організаціям, незалежно від форм власності, що перебувають на самостійному балансі та здійснюють перевезення за вільними, державними фіксованими та регульованими тарифами, а також підприємствам, об'єднанням, організаціям (крім сільськогосподарських підприємств). 

2. Промислові, транспортні, будівельні та інші підприємства м. Одеси, м. Южного та м. Іллічівська, які зазначені у пп. 1.1, 1.2, 1.3, незалежно від результатів господарської діяльності, повинні відраховувати кошти обласному управлінню "Облавтодор" на субрахунок N 25530127251 в Морському транспортному банку м. Іллічівська МФО 328168, код ОКПО 03451192 на дорожні роботи не пізніше 15 числа кожного місяця у розмірі 1/3 запланованого на квартал платежу.

Інші підприємства області відраховують вищезазначені кошти на відповідний рахунок районного шляхового ремонтно-будівельного управління залежно від районної підпорядкованості.

3. Підприємства, об'єднання, організації м. Одеси, м. Южного та Іллічівська, які зазначені у п. 1.4, незалежно від форм власності повинні відраховувати кошти обласному управлінню "Облавтодор" на субрахунок N 25539127252 в Морському транспортному банку м. Іллічівська МФО 328168, код ОКПО 03451192 на дорожні роботи щомісячно 20 числа наступного за звітним місяцем. Інші підприємства області відраховують вищезазначені кошти на відповідний рахунок районного шляхового ремонтно-будівельного управління залежно від районної підпорядкованості.

4. Обласному управлінню "Облавтодор" відповідно до Механізму управління коштами, що згідно із законодавством надходять до Державного та місцевих бюджетів на фінансування витрат, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України і корпорації "Укравтодор" від 10 червня 1997 року N 130/106, 15 % відрахувань коштів підприємствами і господарськими організаціями, перераховувати корпорації "Укравтодор". 

5. Об'єднання та організації області згідно з п. 1.5 цього рішення не пізніше 20 числа кожного місяця повинні відраховувати кошти обласному управлінню "Облавтодор" на субрахунок N 25537127254 в Морському транспортному банку м. Іллічівська МФО 328168, код ОКПО 03451192 на дорожні роботи за минулий місяць. 

6. Дозволити обласному управлінню "Облавтодор" використовувати до 0,5 % коштів від сум відрахувань, що надходять від підприємств та організацій згідно з пп. 1.1, 1.2, 1.3 цього рішення, на організацію збору відрахувань на дорожні роботи. 

7. Всі підприємства і господарські організації м. Одеси, м. Южного і м. Іллічівська незалежно від форм власності зобов'язані щоквартально подавати обласному управлінню "Облавтодор" статистичну звітність за ф. N 10-д (звіт про нарахування коштів на дорожні роботи) за адресою: 270031, м. Одеса, вул. Грушевського, 49, а інші підприємства області за адресою місцезнаходження районного шляхового ремонтно-будівельного управління залежно від районної підпорядкованості. 

8. Підприємства, у разі неспроможності сплати коштів на фінансування дорожнього господарства, за погодженням з обласним управлінням "Облавтодор" мають право замінювати відрахування коштів безпосереднім виконанням дорожніх робіт, виготовленням і поставкою будівельних матеріалів, конструкцій, деталей, машин, механізмів та устаткування. 

9. При включенні у видаткову частину Закону України "Про Державний бюджет України на 1999 рік" цільове призначення податку з власників транспортних засобів, міськрайфінвідділам області забезпечити цільове використання коштів на фінансування дорожніх робіт та щомісяця перераховувати дорожнім організаціям "Облавтодору" податок з власників транспортних засобів.

10. Державній податковій адміністрації в Одеській області (Палатний М. В.) сприяти обласному управлінню "Облавтодор" в організації збору відрахувань на дорожні роботи і транспортного збору та здійснювати контроль за правильністю обчислення та своєчасністю їх сплати.

За несвоєчасне перерахування підприємствами, установами і організаціями вищеназваних відрахувань та зборів стягувати з них у беззаперечному порядку (а з громадян за рішенням суду або через нотаріальні контори за виконавчими приписами) з нарахуванням пені і штрафів у розмірах, установлених законодавством України.

11. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Журавка В. І.

 

Голова обласної
державної адміністрації 

 
С. Р. Гриневецький 

 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка