Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 листопада 1998 року N 1852 "Про внесення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 року N 1740"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.12.98 р. N 744-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 листопада 1998 року N 1852 "Про внесення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 року N 1740"

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, міських голів, керівників управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, що Кабінет Міністрів України видав постанову від 24 листопада 1998 року N 1852 "Про внесення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. N 1740", якою:

1.1. Вніс зміни і доповнення до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 року N 1740 "Про затвердження Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій" та до Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженого цією постановою.

1.2. Доручив Пенсійному фонду забезпечити здійснення контролю за сплатою до Пенсійного фонду збору на обов'язкове державне пенсійне страхування від операцій з продажу ювелірних виробів із золота, платини і дорогоцінного каміння, з відчуження легкових автомобілів із залученням у разі потреби відповідно органів державного пробірного контролю, органів державної податкової служби та органів Міністерства внутрішніх справ.

1.3. Доручив Державному комітетові статистики разом з Пенсійним фондом, Міністерством зовнішніх економічних зв'язків і торгівлі, державною пробірною палатою, Міністерством внутрішніх справ та Національним банком запровадити щомісячну статистичну звітність стосовно обсягів реалізації ювелірних виробів із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння, відчуження легкових автомобілів (крім легкових автомобілів, якими забезпечуються інваліди відповідно до законодавства та тих, які переходять у власність спадкоємцям за законом), а також обсягів купівлі-продажу валют.

1.4. Доручив Державній пробірній палаті щодекади надавати Пенсійному фонду та Державній податковій адміністрації інформацію про кількість ювелірних виробів із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння, що пройшли клеймування в органах державного пробірного контролю.

2. Головам райдержадміністрацій, міським головам, керівникам управлінь, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, обласному управлінню Пенсійного фонду України (Єфремовій), державній податковій адміністрації по Миколаївській області (Бордовському), обласному управлінню Національного банку (Берегулі), УМВС України в Миколаївській області (Подгаєцькому) забезпечити безумовне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 листопада 1998 року N 1852 "Про внесення змін і доповнень до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 року N 1740".

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Дьяченка В. М.

 

Голова облдержадміністрації 

М. П. Круглов 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка