Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про утворення територіального дорожнього фонду Одеської області на 2000 рік

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.99 р. N 1344/А-99

Про утворення територіального дорожнього фонду Одеської області на 2000 рік

Відповідно до Закону України від 16 липня 1999 року N 986-XIV "Про внесення змін до деяких законів України щодо фінансування дорожнього господарства" та рішення обласної ради від 17 липня 1998 року N 23-XXIII "Про делегування обласній державній адміністрації окремих повноважень обласної ради":

1. Передбачити у проекті обласного бюджету на 2000 рік територіальний дорожній фонд Одеської області.

2. Доходну частину територіального дорожнього фонду сформувати за рахунок:

- податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (за винятком податку з власників водних транспортних засобів, який спрямовується до бюджетів місцевого самоврядування);

- плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів (автозаправними станціями, заправними пунктами тощо);

- плати за передачу доріг у концесію або в оренду;

- плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні;

- плати за проїзд автомобільними дорогами України транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів іноземних держав;

- плати за проїзд платними автомобільними дорогами в порядку та за тарифами, встановленими Кабінетом Міністрів України;

- частини коштів Державного дорожнього фонду України відповідно до порядку розподілу, встановленого Кабінетом Міністрів України;

- добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, у тому числі іноземних, об'єднань громадян, міжнародних організацій тощо;

- інших надходжень, що не суперечать законодавству України.

3. Фінансовому управлінню облдержадміністрації (Піддубний Г. М.) при формуванні обласного бюджету на 2000 рік включити кошти територіального дорожнього фонду в доходи та видатки обласного бюджету.

4. Встановити, що будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг області здійснює обласне управління по будівництву, реконструкції, ремонту і утриманню автомобільних доріг "Облавтодор" (Чукан А. Ф.).

5. Доручити використання коштів обласного територіального дорожнього фонду обласному управлінню по будівництву, реконструкції, ремонту і утриманню автомобільних доріг "Облавтодор" (Чукан А. Ф.). за напрямами, визначеними обласною державною адміністрацією.

6. Обласному управлінню по будівництву, реконструкції, ремонту і утриманню автомобільних доріг "Облавтодор" (Чукан А. Ф.):

6.1. Повідомити органи ДАІ, власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, суб'єктів підприємницької діяльності, які повинні сплачувати податки, зазначені у пункті 2 розпорядження, про спеціальні рахунки територіального дорожнього фонду для зарахування коштів по кожному джерелу формування доходної частини фонду (додаються).

6.2. Щоквартально, до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом, надавати звіт фінансовому управлінню облдержадміністрації про надходження коштів до територіального дорожнього фонду окремо по кожному джерелу формування доходної частини фонду.

7. Державній податковій адміністрації в Одеській області (Палатний М. В.) здійснювати контроль за нарахуванням і сплатою податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів і надходженням плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів (автозаправними станціями, заправними пунктами тощо).

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Журавка В. І.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
С. Р. Гриневецький 

 

Додаток
до розпорядження обласної
державної адміністрації
від 28 грудня 1999 р. N 1344/А-99 

ПЕРЕЛІК
спеціальних рахунків територіального дорожнього фонду ОУ "Облавтодор" в АКБ "Морський транспортний банк" (МФО 328168)

1. 25411127251 - для сплати податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.

2. 25410127252 - для плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів (автозаправними станціями, заправними пунктами тощо).

3. 25419127253 - для плати за передачу доріг у концесію або в оренду.

4. 25418127254 - для плати за проїзд автомобільними дорогами транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

5. 25417127255 - для плати за проїзд автомобільними дорогами України транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів іноземних держав.

6. 25416127256 - для плати за проїзд платними автомобільними дорогами в порядку та за тарифами, встановленими Кабінетом Міністрів України.

7. 25415127257- для надходження частини коштів Державного дорожнього фонду України відповідно до порядку розподілу, встановленого Кабінетом Міністрів України.

8. 25414127258 - для надходження добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, у тому числі іноземних, об'єднань громадян, міжнародних організацій тощо.

9. 25413127259 - для інших надходжень, що не суперечать законодавству  України.

 

Заступник голови
обласної державної адміністрації 

 
М. О. Богоявленський 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка