Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення змін до рішення восьмої сесії обласної ради III (XXIII) скликання від 15 жовтня 1999 р. N 153 "Про Основні напрями бюджетної політики області на 2000-й рік (бюджетну резолюцію)"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Дев'ята сесія III (XXIII) скликання

РІШЕННЯ

від 28.12.99 р. N 171

Про внесення змін до рішення восьмої сесії обласної ради III (XXIII) скликання від 15 жовтня 1999 р. N 153 "Про Основні напрями бюджетної політики області на 2000-й рік (бюджетну резолюцію)"

Врахувавши практику бюджетного процесу попередніх та поточного років, з метою посилення стимулюючої функції бюджету у збільшенні власної доходної бази місцевих бюджетів і на цій основі збільшення їх видаткової частини, обласна рада вирішила:

Внести такі зміни до рішення восьмої сесії обласної ради III (XXIII) скликання від 15 жовтня 1999 р. N 153 "Про Основні напрями бюджетної політики області на 2000-й рік (бюджетну резолюцію)":

1. Пункт 1.6 розділу 1 "Головні напрями бюджетної політики на 2000-й рік" викласти в такій редакції:

"1.6. Контрольні показники при формуванні видаткової частини бюджетів усіх рівнів доводити на основі нормативів бюджетної забезпеченості по захищених статтях із розрахунку на душу населення".

2. Пункт 2.1 розділу 2 "Формування доходної частини бюджету області на 2000-й рік та заходи щодо збільшення надходжень до бюджету" викласти в такій редакції: 

"2.1. Провести економічно обгрунтовані розрахунки до проекту доходної частини бюджету області на підставі реально визначених показників доходів і тенденції до їх зміни на основі становища у промисловості, агропромисловому комплексі та інших галузях в 1999 році, зокрема:

розрахунки прибуткового податку з громадян здійснити виходячи з фонду оплати праці кожного району (міста), визначеного з кількості працюючих та середньої заробітної плати на одного працюючого окремих галузей народного господарства;

розрахунки податку на прибуток обгрунтувати на підставі аналізу виникнення збитковості підприємств всіх форм господарювання та розробленого комплексу заходів щодо ліквідації збитковості та підвищення прибутковості окремих підприємств та організацій згідно з переліком, доведеним до кожного району (міста) області".

3. Пункт 2.8 розділу 2 викласти в такій редакції:

"2.8. Розрахувати коефіцієнт відношення надходжень податків, зборів та обов'язкових платежів до бюджетів всіх рівнів за 1999 рік до середньорічних надходжень за 1995 - 1998 роки з метою використання його як стимулюючого показника при розрахунку обсягу видатків місцевих бюджетів області".

4. Пункт 3.2 розділу 3 "Пріоритети формування видаткової частини місцевих бюджетів області на 2000-й рік" викласти в такій редакції:

"3.2. При формуванні видаткової частини місцевих бюджетів необхідно врахувати повністю потребу на соціальні виплати (заробітну плату, нарахування на соцстрахування, стипендії та виплати допомог на дітей)".

5. Доповнити розділ 3 пунктом 3.7:

"3.7. Інші першочергові виплати (субсидії, медикаменти, харчування, енергоносії) та видатки, пов'язані із житлово-комунальним господарством (благоустрій, капітальний ремонт та капітальне будівництво), планувати за рахунок збільшення власної доходної бази місцевих бюджетів".

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови облдержадміністрації Кріля І. І. та голову постійної комісії обласної ради з питань бюджету Федченка А. Д.

 

Голова ради 

В. І. Іванчо 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка