Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про виконання в області Указу Президента України від 17 грудня 1999 року N 1583/99 "Про додаткові заходи щодо впорядкування відзначення пам"ятних дат і ювілеїв"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.99 р. N 917

Про виконання в області Указу Президента України від 17 грудня 1999 року N 1583/99 "Про додаткові заходи щодо впорядкування відзначення пам'ятних дат і ювілеїв" 

На виконання Указу Президента України від 17 грудня 1999 року N 1583/99 "Про додаткові заходи щодо впорядкування відзначення пам'ятних дат і ювілеїв" та з метою наведення порядку в питаннях відзначення пам'ятних дат, історичних подій, ювілеїв підприємств, установ і організацій, особистих ювілеїв та інших дат, недопущення невиправданого витрачання коштів на ці цілі: 

1. Головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, міськвиконкомам під час вирішення питань щодо організації та фінансування заходів, пов'язаних з відзначенням пам'ятних дат, історичних подій, ювілеїв підприємств, установ і організацій державної форми власності, особистих ювілеїв та інших подій:

- суворо додержуватись положень Указу Президента України від 2 грудня 1995 року N 1116 "Про впорядкування відзначення пам'ятних дат і ювілеїв", не допускаючи відзначення пам'ятних дат та інших подій, не пов'язаних з ювілеями;

- не допускати в умовах складної економічної ситуації в державі витрачання державних коштів на відзначення надуманих урочистих подій, влаштування різного роду пишних прийомів, фуршетів, презентацій, а також марнотратства при проведенні офіційних свят і заходів.

2. Заборонити проведення святкування особистих подій та пам'ятних дат, не пов'язаних з ювілеями, в приміщеннях адміністрації та її структурних підрозділів, місцевих органів виконавчої влади, а також запропонувати іншим державним органам, які фінансуються з державного бюджету, додержуватись зазначених обмежень.

3. Запропонувати обласній раді та органам місцевого самоврядування, судовим та іншим державним органам, які фінансуються з державного бюджету, прийняти відповідні документи щодо заборони проведення святкування пам'ятних дат, особистих та інших урочистих подій.

4. Покласти персональну відповідальність на виконання Указу Президента України від 17 грудня 1999 року N 1583/99 на голів райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступників голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації 

М. Сорока 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка