Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про поліпшення фінансової дисципліни та підвищення відповідальності керівників за стан розрахунків за електроенергію

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.99 р. N 514

Про поліпшення фінансової дисципліни та підвищення відповідальності керівників за стан розрахунків за електроенергію

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про електроенергетику" та Порядку постачання електричної енергії споживачам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.99 N 441, з метою забезпечення виконання доручення Президента України (телеграма від 17.12.99), стабільного забезпечення споживачів області електричною енергією, поліпшення фінансової дисципліни та підвищення особистої відповідальності керівників за стан розрахунків за використану електроенергію:

1. Зобов'язати голів райдержадміністрацій негайно провести відповідну роботу щодо погашення заборгованості за використані енергоносії, вжити всіх необхідних заходів для поліпшення фінансової дисципліни, винних притягти або порушити питання про притягнення в установленому порядку до відповідальності. Рекомендувати міськвиконкомам провести аналогічну роботу.

Попередити голів райдержадміністрацій про їх персональну відповідальність за стан розрахунків за енергоносії.

2. Райдержадміністраціям та запропонувати міськвиконкомам і ВАТ "Черкасиобленерго" у тижневий термін визначити обсяги постачання електроенергії на 2000 рік, опрацювати механізм адресного постачання її відособленим підрозділом "Хмельницька атомна електростанція" національної атомної енергетичної компанії "Енергоатом" та іншими постачальниками, забезпечити укладання договорів зі споживачами. 

3. Запропонувати ВАТ "Черкасиобленерго" (Калашник В. М.) забезпечити безперебійну передачу електроенергії споживачам області відповідно до умов укладених договорів на її транспортування та користування.

4. Розпорядження голови облдержадміністрації від 14.09.98 N 365 "Про додаткові заходи щодо поліпшення стану забезпечення народногосподарського комплексу області електроенергією" та від 20.08.98 N 336 "Про заходи щодо погашення підприємствами агропромислового комплексу заборгованості за спожиту електроенергію" вважати такими, що втратили чинність.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Льошенка В. О. і управління промисловості, енергетики, транспорту та зв'язку облдержадміністрації.

 

Голова обласної державної адміністрації 

В. Л. Лук'янець 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка