Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 року N 2145 "Про Порядок проведення на конкурсних засадах оцінки та відбору інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.12.99 р. N 831-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 року N 2145 "Про Порядок проведення на конкурсних засадах оцінки та відбору інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету"

Відповідно до статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Довести до відома райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, що з метою реалізації Розпорядження Президента України від 17 травня 1999 року N 99 "Про додаткові заходи щодо стабілізації економічного становища в Україні", забезпечення ефективного та цільового використання коштів державного бюджету, створення конкурентного середовища під час відбору та впровадження інвестиційних проектів Кабінет Міністрів України постановою від 25 листопада 1999 року N 2145 "Про Порядок проведення на конкурсних засадах оцінки та відбору інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету":

1.1. Затвердив Порядок проведення на конкурсних засадах оцінки та відбору інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету та Перелік документів, які подаються суб'єктом господарської діяльності для участі у конкурсному відборі запропонованого ним інвестиційного проекту (додається) (див. окремо в базі). 

1.2. Доручив Міністерству економіки України у місячний термін розробити і затвердити положення про оцінку та конкурсний відбір запропонованих міністерствами, іншими центральними та місцевими органами виконавчої влади інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету.

2. Управлінню економіки облдержадміністрації (Карпій), управлінню з інвестицій та будівництва облдержадміністрації (Анікіній) у місячний термін після затвердження Кабінетом Міністрів України положення про оцінку та конкурсний відбір запропонованих міністерствами, іншими центральними та місцевими органами виконавчої влади інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету:

2.1. Розробити і подати на затвердження регіональне положення про оцінку та конкурсний відбір запропонованих суб'єктами господарської діяльності та місцевими органами виконавчої влади інвестиційних проектів, що передбачають залучення коштів державного бюджету. 

2.2. Подати на затвердження склад регіональної комісії, до функцій якої входитиме розгляд документів, що подаються суб'єктом господарської діяльності та місцевим органом виконавчої влади для участі у конкурсному відборі запропонованого ним інвестиційного проекту, що передбачає залучення коштів державного бюджету, підготовка висновків і формування пропозицій облдержадміністрації щодо включення інвестиційних проектів, що отримали позитивні оцінки, до інвестиційного розділу Державної програми. 

2.3. Не пізніше, ніж за місяць до початку розроблення проекту Державного бюджету України на відповідний рік, подавати Мінекономіки України пропозиції щодо включення інвестиційних проектів до інвестиційного розділу Державної програми.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Тріколіча В. П.

 

Голова облдержадміністрації 

О. М. Гаркуша 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка