Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2000 р. N 1423 "Про затвердження Порядку визначення страхових тарифів для підприємств, установ і організацій на загальнообов"язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.10.2000 р. N 740-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2000 р. N 1423 "Про затвердження Порядку визначення страхових тарифів для підприємств, установ і організацій на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання" 

Кабінет Міністрів України постановою від 13 вересня 2000 р. N 1423 "Про затвердження Порядку визначення страхових тарифів для підприємств, установ і організацій на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання" затвердив Порядок визначення страхових тарифів для підприємств, установ та організацій на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. 

Відповідно до статей 2, 28 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації Порядок визначення страхових тарифів для підприємств, установ та організацій на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (додаток) (див. окремо в базі).

2. Головам райдержадміністрацій, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації забезпечити виконання зазначеної постанови по визначенню страхових тарифів підприємств, установ і організацій на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Г. Б. Ніколенко.

 

Голова облдержадміністрації 

О. М. Гаркуша 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.92673
EUR31.9035
RUB0.42176
PLN7.43411
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка