Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення до Списку арбітрів осіб, які пройшли з 02 по 14 жовтня 2000 року підготовку відповідно до навчальної програми, затвердженої Національною службою посередництва і примирення та Національною академією внутрішніх справ України і погодженої з...

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року


          НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ
                            Н А К А З
 
 N 81 від 14.10.2000
     м.Київ
 
 vd20001014 vn81
 
        Про внесення до Списку арбітрів осіб, які пройшли
        з 02 по 14 жовтня 2000 року підготовку відповідно
        до навчальної програми, затвердженої Національною
        службою посередництва і примирення та Національною
        академією внутрішніх справ України і погодженої з
                   Міністерством освіти України
 
     У відповідності із статтею 15  Закону  України  "Про  порядок
вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" ( 137/98-ВР ),
Положенням про  Національну  службу  посередництва  і  примирення,
затвердженим  Указом Президента України від 17 листопада 1998 року
N 1258/98  (  1258/98  ),  Положенням  про  арбітра,  затвердженим
наказом НСПП  від  11  листопада  1999 року N 105 ( v0105299-99 ),
Положенням про трудовий арбітраж,  затвердженим наказом  НСПП  від
04.05.1999 року  N  37  (  v0037299-99  ),  Положенням про порядок
підготовки посередників та арбітрів, їх сертифікації, затвердженим
наказом НСПП  від 04.04.2000 р.  N 26 ( v0026299-00 ),  Положенням
про порядок формування і  ведення  Списку  арбітрів,  затвердженим
наказом  НСПП  від   04.04.2000 р.    N  28   (   v0028299-00   ),
Н А К А З У Ю:
     1.  Внести  до  Списку  арбітрів  осіб ( v0040299-00 ), які з
02.10.2000  р.  по  14.10.2000  р. пройшли в Національній академії
внутрішніх  справ  України  підготовку  відповідно  до  навчальної
програми  підготовки  арбітрів,  затвердженої Національною службою
посередництва  і  примирення  та Національною академією внутрішніх
справ  України  і  погодженої  з  Міністерством  освіти України, і
успішно склали кваліфікаційні іспити:
     105. МАКАРОВСЬКОГО    Ярослава    Полікарповича,    правового
інспектора праці Кримської республіканської організації профспілки
працівників зв'язку, Автономна Республіка Крим;
     106. ОКРЕМА Дмитра Васильовича,  правового інспектора  праці,
заступника   голови   Вінницького  обкому  профспілки  працівників
будівництва  і  промисловості  будівельних  матеріалів,  Вінницька
область;
     107. ШАЛАК Галину Миколаївну,  заступника голови  Волинського
обкому профспілки працівників текстильної та легкої промисловості,
Волинська область;
     108. ЗУБЧЕНКА    Геннадія    Івановича,   заступника   голови
Дніпропетровського обкому  профспілки  працівників  енергетики  та
електротехнічної промисловості, Дніпропетровська область;
     109. САВІНОВУ Людмилу Георгіївну,  голову профкому відкритого
акціонерного    товариства   "Дніпропетровський   холодокомбінат",
Дніпропетровська область;
     110. ШУСТЕРМАН  Діану Михайлівну,  інженера-конструктора 1-ої
категорії відкритого  акціонерного  товариства  "Дніпропетровський
агрегатний завод", Дніпропетровська область;
     111. МАЛАНДІНА Михайла Олександровича,  завідуючого  відділом
економічно-правової   роботи   Центрального   комітету  профспілки
працівників вугільної промисловості України, Донецька область;
     112. ПАСІЧНИК   Наталю   Геннадіївну,   правового  інспектора
Торезького   територіального   комітету   профспілки   працівників
вугільної промисловості, Донецька область;
     113. БАЗИЛЕВСЬКУ  Світлану  Анатоліївну,  юриста-консультанта
товариства     "Житомирська     фінансово-промислова    компанія",
Житомирська область;
     114. МАЛИГІНУ  Аллу  Опанасівну,  голову  Запорізького обкому
профспілки працівників житлово-комунального  господарства,  легкої
промисловості  та побутового обслуговування населення,  Запорізька
область;
     115. СОЛОВЙОВУ  Ірину  Вікторівну,  начальника  Комунарського
районного управління юстиції міста Запоріжжя, Запорізька область;
     116. ЗВАРИЧУКА  Романа  Мирославовича,  державного інспектора
праці  державної  інспекції  праці   Івано-Франківської   області,
Івано-Франківська область;
     117. ДИРЕНКА Сергія Георгійовича, радника голови центрального
правління Українського товариства глухих з економічної політики та
стратегічного розвитку, місто Київ;
     118. РИЖОГО  Анатолія  Івановича,  старшого викладача кафедри
соціального управління факультету соціального управління  Академії
праці  та соціальних відносин Федерації профспілок України,  місто
Київ;
     119. ШАЛАЄВУ  Людмилу Юріївну,  тимчасово не працюючу,  місто
Київ;
     120. БОНДАРЧУКА Валерія Володимировича,  правового інспектора
Центрального  комітету  профспілки  працівників  освіти  і   науки
України по Київській області, Київська область;
     121. ГОНЧАРУК Лідію Степанівну, слухачку Інституту соціальних
та  правових  наук  за спеціальністю "правознавство",  денна форма
навчання, Київська область;
     122. УСЕНКА   Павла   Олександровича,   голову   Яготинського
осередку об'єднання "Міжрегіональний союз", Київська область;
     123. БУЛАХ   Людмилу   Сергіївну,   тимчасово   не  працюючу,
Кіровоградська область;
     124. ЯРНИХ  Олександра  Оскаровича,  заступника Знам'янського
міського голови з питань  діяльності  виконавчих  органів  ради  -
начальника комітету економіки виконкому Знам'янської міської ради,
Кіровоградська область;
     125. БОРЩЕНКА   Владислава  Івановича,  правового  інспектора
праці Центрального комітету профспілки працівників освіти та науки
України по Луганській області, Луганська область;
     126. КУРОВСЬКОГО Вадима Віталійовича, наукового співробітника
відділу   соціально-економічних   проблем   використання  трудових
ресурсів Науково-дослідного інституту соціально-трудових  відносин
Міністерства праці та соціальної політики, Луганська область;
     127. ЛІНЦОВУ  Тетяну  Володимирівну,   головного   бухгалтера
українсько-французького  товариства  з  обмеженою відповідальністю
"ОНВІндустрі", Луганська область;
     128. МАКЄЄВА  Володимира Григорійовича,  завідуючого відділом
по  взаємодії  із  засобами   масової   інформації,   політичними,
громадськими,  релігійними  організаціями  виконкому Краснолуцької
міської ради, Луганська область;
     129. СМІРНОВА   Андрія   Миколайовича,  юриста  товариства  з
обмеженою відповідальністю "Вуглекомплекс", Луганська область;
     130. ГРИЦИКА     Володимира     Володимировича,     наукового
співробітника,  юриста-консультанта Державного  науково-дослідного
інституту інформаційної інфраструктури, Львівська область;
     131. ЗАВЕРУХУ   Олега   Михайловича,   президента   закритого
акціонерного товариства "Союз фінансових гарантій" та громадського
об"єднання "За права людини", Львівська область;
     132. МАВДРИКА Михайла Васильовича, відповідального секретаря,
члена  правління  Західно-регіональної   секції   клубів   ЮНЕСКО,
Львівська область;
     133. ЛІТВІНЧУКА Анатолія Володимировича, директора товариства
з   обмеженою   відповідальністю  "Підприємство  Бізнес  Експорт",
Миколаївська область;
     134. ГУЗАНОВА  Бориса  Арсентійовича,  заступника  начальника
обласного управління рятувальної  служби  Міністерства  України  з
питань  надзвичайних  ситуацій  та у справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської катастрофи, Одеська область;
     135. МЕЛЬНИКА    Ігоря    Івановича,    юриста   департаменту
корпоративного  права  товариства  з  обмеженою   відповідальністю
інформаційно-консалтингової компанії "Верітас", Одеська область;
     136. ЛЕЩЕНКО  Галину   Митрофанівну,   помічника   начальника
збирального  виробництва  по  кадрах,  режиму і побуту холдингової
компанії "АвтоКрАЗ", Полтавська область;
     137. ЧЕЛЯДІНА  Сергія  Володимировича,  заступника начальника
юридичного відділу відкритого акціонерного  товариства  "Сумигаз",
Сумська область;
     138. БІЛОШНИЧЕНКО Анастасію Валеріївну, начальника юридичного
відділу   відкритого   акціонерного   товариства  "Укрелектромаш",
Харківська область;
     139. ДМІТРІЄВА Володимира Миколайовича, начальника юридичного
сектора Магістральної митниці  Державної  митної  служби  України,
Харківська область;
     140. БИЛИМА    Олександра    Олександровича,     позаштатного
консультанта    Херсонської    обласної   ради   та   позаштатного
консультанта  представництва  Південного  відділення  Національної
служби   посередництва   і   примирення   в  Херсонській  області,
Херсонська область;
     141. КУЧЕРУКА   Сергія   Сильвестровича,  першого  заступника
Старокостянтинівського  міського  голови  по  виконавчій   роботі,
Хмельницька область;
     142. ПРОКОПЕНКА Олександра Миколайовича, заступника директора
малого підприємства "Згода", Хмельницька область;
     143. КОЧЕРЖИНСЬКОГО    Олега    Володимировича,     правового
інспектора   праці   Федерації   профспілок   Черкаської  області,
Черкаська область;
     144. ПАНЧЕНКА   Юрія  Титовича,  правового  інспектора  праці
Центрального комітету профспілки працівників освіти  та  науки  по
Чернівецькій області, Чернівецька область;
     145. ШИБИРИН    Олександру    Олександрівну,     консультанта
Чернігівського   обкому  профспілки  працівників  агропромислового
комплексу, Чернігівська область.
     2. Видати  особам,  внесеним до Списку арбітрів,  посвідчення
арбітрів.
     3. Опублікувати Список арбітрів,  зазначених в пункті 1 цього
наказу, в засобах масової інформації.
 
 Голова Національної служби
 посередництва і примирення                            В.М.Руденко




>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.10935
EUR31.83179
RUB0.4573
PLN7.57539
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка