Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 08.02.99 N 41

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 08.02.99 N 41

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 25 грудня 2000 року N 554

Зареєстровано в Черкаському обласному управлінні юстиції
28 грудня 2000 р. за N 196/777

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації
 від 6 жовтня 2003 року N 526)

Відповідно до ст. 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з кадровими змінами, що відбулися в облдержадміністрації та інших органах виконавчої влади, внести зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 08.02.99 N 41 "Про стабілізацію виробництва та впорядкування реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (із змінами, внесеними розпорядженнями голови облдержадміністрації від 31.03.99 N 119, яке зареєстровано в обласному управлінні юстиції 05.04.99 за N 50/435, від 30.08.99 N 334), виклавши його та додатки до нього у новій редакції:

"Про стабілізацію виробництва та впорядкування реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Відповідно до пункту 9 частини 1 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою здійснення єдиної державної політики у сфері виробництва, експорту, імпорту, зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, зокрема проведення міжгалузевої координації у цій сфері:

1. Утворити Міжвідомчу координаційну раду облдержадміністрації з питань регулювання виробництва та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (далі - Міжвідомча координаційна рада), затвердити її склад, Положення про неї згідно з додатками 1, 2.

2. Зобов'язати райдержадміністрації та запропонувати виконкомам міських рад міст обласного значення відповідно до делегованих їм державою повноважень:

2.1. Утворити міжвідомчі робочі групи по контролю за оптовою і роздрібною торгівлею спиртом, алкогольними напоями і тютюновими виробами, керівництво якими покласти на заступника голови райдержадміністрації (заступника міського голови).

2.2. Забезпечити інформування Міжвідомчої координаційної ради міжвідомчими робочими групами про проведену роботу до 30 числа останнього місяця кварталу.

3. Запропонувати обласному державному об'єднанню спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, облспоживспілці, обласному добровільному виробничо-торговому об'єднанню харчової промисловості до 31.12.2000 розробити і подати Міжвідомчій координаційній раді план конкретних заходів щодо збільшення виробництва і реалізації алкогольних напоїв.

4. Міжвідомчій координаційній раді надавати облдержадміністрації на початку кожного півріччя звіт про проведену роботу за минуле півріччя.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Терещука С. М. та обласне управління регулювання виробництва та обігу алкоголю і тютюну".

 

Голова державної адміністрації 

В. Л. Лук'янець 

 

Додаток 1
до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 8 лютого 1999 р. N 41
(у редакції розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 25 грудня 2000 р. N 554) 

Склад
Міжвідомчої координаційної ради облдержадміністрації з питань регулювання виробництва та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Терещук
Сергій Миколайович 

-  

заступник голови облдержадміністрації, голова Міжвідомчої координаційної ради 

Мірошниченко
Валерій Іванович 

-  

начальник обласного управління регулювання виробництва та обігу алкоголю і тютюну, заступник голови Міжвідомчої координаційної ради 

Соломаха
Тетяна Володимирівна 

провідний спеціаліст обласного управління регулювання виробництва та обігу алкоголю і тютюну, відповідальний секретар Міжвідомчої координаційної ради 

Члени Міжвідомчої координаційної ради: 

Дендемарченко
Григорій Григорович 

заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації 

Ткаченко
Володимир Петрович 

начальник контрольно-ревізійного управління у області 

Павлюченко
Михайло Васильович 

заступник голови державної податкової адміністрації в області 

Смаглій
Василь Сергійович 

начальник обласного управління у справах захисту прав споживачів 

Білоусов
Віктор Федорович 

директор державного центру стандартизації, метрології та сертифікації 

Швидкий
Олександр Григорович 

перший заступник начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в області 

Кулеша
Володимир Олексійович  

начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації 

Пасинчук
Микола Васильович 

начальник Черкаської митниці 

Капралов
Геннадій Іванович 

заступник голови обласної ради (за згодою) 

Чепурний
Валерій Миколайович 

генеральний директор обласного державного об'єднання спиртової та лікеро-горілчаної промисловості (за згодою) 

Боїн
Віктор Олександрович 

голова правління облспоживспілки (за згодою) 

Самотуга
Віталій Васильович 

головний державний санітарний лікар області 

Данченко
Василь Семенович 

начальник державної інспекції з контролю за цінами в області 

Соколовський
Володимир Євсейович 

голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за згодою) 

Мигаль
Іван Іванович 

генеральний директор обласного добровільного виробничо-торгового об'єднання харчової промисловості (за згодою) 

Прокопенко
Іван Іванович 

заступник начальника управління Служби безпеки України в області (за згодою). 

 

Заступник голови, керівник
апарату державної адміністрації 

 
М. Г. Бондар 

 

Додаток 2
до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 8 лютого 1999 р. N 41
(у редакції розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 25 грудня 2000 р. N 554) 

Положення
про Міжвідомчу координаційну раду облдержадміністрації з питань регулювання виробництва та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів

1. Міжвідомча координаційна рада облдержадміністрації з питань регулювання виробництва та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (далі - рада) є постійно діючим координаційним органом облдержадміністрації, який утворюється з представників місцевих органів виконавчої влади, організацій та установ з метою проведення єдиної державної політики у сфері виробництва, експорту, імпорту, зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, зокрема проведення міжгалузевої координації у цій сфері.

2. У своїй діяльності рада керується Конституцією України, законами України, указами і розпорядженнями Президента України, актами Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями ради є:

3.1. Узгодження дій місцевих органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій у здійсненні ними своїх функцій чи у виконанні завдань у сфері виробництва, експорту, імпорту, зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, що поставлені перед облдержадміністрацією.

3.2. Здійснення контролю у сфері виробництва, експорту, імпорту, зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

3.3. Оптимізація ринкової інфраструктури у сфері виробництва, експорту, імпорту, зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

3.4. Сприяння розвитку вітчизняних спиртової, лікеро-горілчаної, виноробної галузей, виробництв пива, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів, сировинної бази для цих галузей і виробництв.

4. Рада відповідно до покладених на неї завдань:

4.1. Координує діяльність місцевих органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування (за їх згодою) та підприємств, установ і організацій у сфері виробництва, експорту, імпорту, зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

4.2. Здійснює збір і узагальнення інформації, вивчення і поширення позитивного досвіду роботи, визначення тенденцій і прогнозування розвитку конкретних подій у сфері виробництва, експорту, імпорту, зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

4.3. Розглядає спірні питання, що виникають у суб'єктів, діяльність яких координується.

4.4. Забезпечує проведення комплексного аналізу у сфері виробництва, експорту, імпорту, зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та проводить заходи, спрямовані на дотримання вимог чинного законодавства у цій сфері.

4.5. Готує на розгляд облдержадміністрації щорічні доповіді про стан злочинності у сфері виробництва, експорту, імпорту, зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, визначає основні напрями боротьби з нею.

5. При вирішенні віднесених до її відання питань рада має право:

5.1. Одержувати відповідно до законодавства від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій необхідну інформацію та статистичні дані.

5.2. Розглядати інформацію місцевих органів виконавчої влади, підпорядкованих облдержадміністрації підприємств, установ і організацій.

5.3. Утворювати, в разі потреби, тимчасові та постійно діючі робочі групи і експертні комісії зі складу членів ради чи підпорядкованих їм осіб, залучати в установленому порядку до участі в їх роботі представників інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, спеціалістів наукових установ і організацій.

5.4. Контролювати роботу міжвідомчих робочих груп по контролю за оптовою та роздрібною торгівлею спиртом, алкогольними напоями і тютюновими виробами, утворених райдержадміністраціями та виконкомами міських рад міст обласного значення.

5.5. Вносити в установленому порядку пропозиції суб'єктам, до компетенції яких віднесено вирішення питань, що розглядаються радою, у тому числі і про притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні законодавства.

5.6. Проводити цільові наради, тематичні семінари, науково-практичні конференції.

5.7. Запрошувати на свої засідання юридичних і фізичних осіб, інтереси яких зачіпаються при вирішенні внесених на розгляд питань.

5.8. Готувати проекти розпоряджень голови облдержадміністрації.

5.9. Інформувати про свою діяльність громадськість через прес-службу голови облдержадміністрації.

6. Рада здійснює свої повноваження безпосередньо і через міжвідомчі робочі групи по контролю за оптовою і роздрібною торгівлею спиртом, алкогольними напоями і тютюновими виробами, утворені райдержадміністраціями та виконкомами міських рад міст обласного значення.

7. Персональний склад ради затверджується головою облдержадміністрації.

8. Рада створюється в складі голови, одного заступника голови, відповідального секретаря, членів ради з числа керівних представників від органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та представників від громадських організацій (за згодою).

9. Раду очолює заступник голови обласної державної адміністрації, заступником голови ради є начальник обласного управління регулювання виробництва та обігу алкоголю і тютюну.

10. Голова ради організує її роботу та забезпечує виконання покладених на раду завдань.

11. Відповідальний секретар ради здійснює організаційне забезпечення її діяльності і ведення діловодства.

12. Матеріально-технічне забезпечення діяльності ради здійснюється апаратом облдержадміністрації.

13. Основною формою роботи ради є засідання, які проводяться за рішенням її голови в міру потреби, але не менше одного разу в квартал. Головує на засіданні голова ради, а за його відсутності або за його дорученням - заступник чи інший член ради.

14. Засідання ради є правомочним, якщо на ньому присутні більшість її членів.

15. Рішення ради приймається більшістю присутніх відкритим голосуванням. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

16. Рішення ради оформляються протоколом, який підписується головуючим на засіданні.

17. Рішення ради, прийняті в межах її компетенції, є обов'язковими для органів виконавчої влади, посадові особи яких є членами ради. Рішення ради, надіслані іншим суб'єктам, підлягають обов'язковому розгляду.

18. Свою роботу рада здійснює за планами, які розробляються кожне півріччя. Плани затверджує голова ради після розгляду їх проектів на засіданні ради. Поточні питання до порядку денного засідання ради можуть бути включені незалежно від планових заходів. Один примірник плану надсилається до облдержадміністрації протягом п'яти робочих днів після його затвердження.

19. Діяльність ради припиняється за розпорядженням голови облдержадміністрації, після прийняття якого секретар комісії у місячний термін забезпечує передачу документів в архів облдержадміністрації на зберігання.

 

Заступник голови, керівник
апарату державної адміністрації 

 
М. Г. Бондар 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка