Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про заходи щодо погашення боргів перед бюджетом, Пенсійним фондом України по заробітній платі та за спожиті енергоносії ВАТ "Холдингова компанія "Краян"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

 ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.12.2000 р. N 1025/А-2000

Про заходи щодо погашення боргів перед бюджетом, Пенсійним фондом України по заробітній платі та за спожиті енергоносії ВАТ "Холдингова компанія "Краян"

На колегії при голові обласної державної адміністрації було заслухано звіт голови правління ВАТ "Холдингова компанія "Краян" Приступи М. П. про заходи щодо погашення боргів перед бюджетом, Пенсійним фондом України, по заробітній платі та за спожиті енергоносії.

Критичний фінансово-економічний стан підприємства стався внаслідок різкого спаду попиту кранової продукції на ринку України та країн СНД, низької платоспроможності замовників. Випуск кранів зменшився з 23 одиниць у 1997 році до 4 одиниць у 1999 році, зросла кількість розрахунків по бартеру - у 1998 - 1999 рр. - 100 відсотків у загальному обсязі розрахунків.

Збільшилась кредиторська заборгованість підприємства і на 1 листопада 2000 року становить перед бюджетом - 2574,1 тис. грн., Пенсійним фондом України - 593,0 тис. грн., по заробітній платі - 3349,4 тис. грн., за спожиті енергоносії - 836,0 тис. грн. 

За заявами кредиторів Арбітражний суд Одеської області прийняв 4 травня 2000 року ухвалу про порушення провадження у справі про банкрутство ВАТ "Холдингова компанія "Краян".

Питання про погашення заборгованості, виведення підприємства з кризового стану неодноразово розглядались на засіданнях обласної комісії з погашення заборгованості з виплати заробітної плати, на нарадах в управлінні промисловості облдержадміністрації.

Реалізація розроблених керівництвом підприємства заходів щодо виходу зі стану стагнації дала змогу у 2000 році збільшити обсяги виробництва у 2,1 рази у порівнянні з 1999 роком, сплачувати поточну заробітну плату із затримкою на місяць, проте заборгованість залишається у великих обсягах.

Враховуючи важливе стратегічне значення підприємства, монопольний статус його на внутрішньому ринку України та велике значення у бюджетній сфері області:

1. Звіт голови правління ВАТ "Холдингова компанія "Краян" взяти до відома.

2. Покласти персональну відповідальність за забезпечення виконання графіків з погашення заборгованості по заробітній платі, скорочення заборгованості перед бюджетом, Пенсійним фондом України та за енергоносії на голову правління ВАТ "Холдингова компанія "Краян".

3. Правлінню ВАТ "Холдингова компанія "Краян" (Приступа П. М.):

3.1. Продовжити роботу щодо поглибленого вивчення ринку збуту з метою пошуку інвесторів та замовників в Україні, країнах СНД, організувати виробництво та ремонт не менше 4-х кранів щомісячно протягом 2001 року.

3.2. У першому півріччі 2001 року завершити роботу з формування статутного фонду та пакета акцій ВАТ "Холдингова компанія "Краян" відповідно до наказу Фонду державного майна України від 15.03.95 р. N 8-АТ "Про перетворення державного підприємства у відкрите акціонерне товариство "Краян".

3.3. Спільно з комітетом кредиторів, потенційними інвесторами завершити розробку та затвердити у першому кварталі 2001 року план санації підприємства. Провести оціночно-майнові заходи з метою встановлення реальної вартості майна підприємства для подальшого його використання у процесі санації.

3.4. У процесі реалізації плану санації врахувати Програму енергозбереження області і у першому півріччі 2001 року підготувати свою програму скорочення енергоспоживання.

3.5. Продовжити процес передачі об'єктів соціально-побутового призначення до комунальної власності міста Одеси або розглянути можливість їх реалізації на майновому ринку.

3.6. Розглянути в плані санації підприємства можливість його територіальної реструктуризації і повернення земельних ділянок, які не використовуються, до відення Одеської міської ради.

4. Управлінню промисловості обласної державної адміністрації (Заборський О. Л.):

4.1. Взяти під постійний контроль хід виконання заходів щодо забезпечення збільшення обсягів виробництва продукції ВАТ "Холдингова компанія "Краян", успішного завершення роботи з укладання угод та їх виконання.

4.2. Щомісячно контролювати погашення заборгованостей у соціальній сфері: заробітна плата, Пенсійний фонд України, обов'язкові відрахування до бюджету та інше.

4.3. Проаналізувати роботу ВАТ "Холдингова компанія "Краян" за підсумками роботи у першому півріччі 2001 року та доповісти облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Буркинського Б. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації 

 
С. Р. Гриневецький 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка