Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про призначення довічних державних стипендій для учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року


                    Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
         Про призначення довічних державних стипендій для
        учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної
                      війни 1941-1945 років
 
     Відповідно до  Указу  Президента  України   від   17   травня
2000 року N 689 ( 689/2000 ) призначити довічні державні стипендії
учасникам бойових  дій  у   період   Великої   Вітчизняної   війни
1941- 1945  років,  які  мають  визначні заслуги і зробили вагомий
внесок у розбудову Української держави:
                    Автономна Республіка Крим
     ЗАГОРУЛЬКУ Павлу Гавриловичу - члену Керченської міської ради
організації ветеранів, члену ради ветеранів виробничого об'єднання
"Керчрибпром"
     НОЖЕНКУ Федору  Івановичу  -  голові  комітету  по  роботі  з
ветеранами  війни  при Кримській республіканській раді організації
ветеранів, інваліду війни I групи
     УВАРОВУ Леонтію  Опанасовичу  -  члену   президії   Кримської
республіканської ради  партизанів  і підпільників,  інваліду війни
I групи
                        Вінницька область
     АЗАРОВУ Сергію  Ігнатовичу  -  голові   Вінницької   обласної
організації ветеранів
     ГРУБОМУ Тимофію Омеляновичу - повному кавалеру ордена Слави
     ЗАМКОВОМУ Саві  Олексійовичу  -  голові Тульчинської районної
організації ветеранів війни
     КОНВЕРСЬКОМУ Володимиру      Івановичу      -       керівнику
пошуково-видавничого агентства   "Книга  Пам'яті  України",  члену
Вінницької обласної організації ветеранів
     МОРОЗУ Андрію Кузьмовичу -  повному  кавалеру  ордена  Слави,
члену Оратівської районної ради організації ветеранів
     ПОЛОВИНЦЮ Степану   Андрійовичу  -  повному  кавалеру  ордена
Слави,  члену  Жмеринської  міської  ради  організації  ветеранів,
інваліду війни II групи
     ЯРМОЛІНСЬКОМУ Петру  Петровичу  -  члену  Вінницької обласної
ради організації ветеранів, інваліду війни II групи
                        Волинська область
     АНТИПІНУ Івану Олексійовичу - Герою Радянського Союзу,  члену
Луцької міської ради організації ветеранів
     ІБРАГІМОВУ Гарифу  Ібрагімовичу  -  повному  кавалеру  ордена
Слави
                     Дніпропетровська область
     КАЛІНОЧКІНУ Олександру   Івановичу   -   голові   Тернівської
районної ради  організації  ветеранів  (м.  Кривий Ріг),  інваліду
війни II групи
     КОВАЛЕНКУ Івану Олександровичу - члену Криничанської районної
ради  організації  ветеранів,  заслуженому  працівнику  сільського
господарства Української РСР
     МАКЛАКОВІЙ Кларі  Олексіївні  -  першому  заступнику   голови
Дніпропетровської міської організації ветеранів
     ПАНЧЕНКУ Федору  Кириловичу - заслуженому вчителю Української
РСР, інваліду війни I групи
     СМИРНОВУ Віктору Олександровичу  -  члену  Дніпродзержинської
міської ради організації ветеранів, інваліду війни II групи
     СОКОЛОВУ Ананію Петровичу - повному кавалеру ордена Слави
                         Донецька область
     АХТЯМОВІЙ Ганні  Олексіївні  - голові Ворошиловської районної
ради організації ветеранів (м. Донецьк)
     ГУРЖІЮ Федору Павловичу - повному кавалеру ордена Слави
     КОГТЕВУ Івану Лаврентійовичу - члену Макіївської міської ради
організації ветеранів
     КУЛАЗІ Івану  Івановичу  - відповідальному секретарю обласної
редакції "Книги Пам'яті України"
     МЕДЯНИКУ Олександру Васильовичу - голові секції партизанів  і
підпільників     Донецької    міської    організації    ветеранів,
нагородженому чотирма  медалями  "За  відвагу",   інваліду   війни
II групи
     ПАВЛІЮ Олександру  Андрійовичу  -  почесному голові Донецької
обласної організації ветеранів, інваліду війни II групи
                       Житомирська область
     ВОЙТКІВСЬКОМУ Йосипу  Карловичу  -  повному  кавалеру  ордена
Слави, голові   первинної   ветеранської   організації  с.  Бараші
Ємільчинського району, інваліду війни II групи
     ДАГІРОВУ Алі  Алієвичу  -  заступнику  голови   Коростенської
міської організації ветеранів, інваліду війни II групи
     КОГУТУ Петру  Васильовичу  -  учаснику  бойових  дій у період
Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років
     СОКИРКУ Василю Пилиповичу  -  голові  Ємільчинської  районної
організації ветеранів, інваліду війни II групи
     ТРОХИМЧУКУ Степану  Максимовичу - Герою Соціалістичної Праці,
голові ради організації ветеранів с.  Стара  Чортория  Любарського
району, інваліду війни II групи
     ШТЕФАНЮКУ Миколі Микитовичу - відповідальному секретарю Фонду
"Ветеран", інваліду війни II групи
                       Закарпатська область
     КУХАРЕНКУ Миколі Івановичу - Герою Радянського Союзу
                        Запорізька область
     ГАЛУШКУ Василю  Михайловичу  -  голові  Оріхівської  районної
організації ветеранів війни
     ДОЛІ Анатолію  Єгоровичу - голові організації ветеранів війни
та  праці  Управління  Міністерства  внутрішніх  справ  України  в
Запорізькій області
     МУХІНУ Михайлу   Івановичу  -  голові  організації  ветеранів
тресту "Бердянськбуд", члену міського комітету старійшин, інваліду
війни II групи
     ПАВЛОВУ Петру   Андрійовичу   -  члену  президії  Запорізької
обласної ради організації ветеранів
                    Івано-Франківська область
     ГАПЧУКУ Петру Захаровичу - члену Івано-Франківської  обласної
ради організації ветеранів війни, інваліду війни II групи
                         Київська область
     ОЛКСНІ Анатолію  Едуардовичу - голові Київської обласної ради
організації ветеранів війни, інваліду війни II групи
     МИРОНЕНКУ Петру Федосійовичу - повному кавалеру ордена Слави
     ШЕПЕЛЄВІЙ Вірі Захарівні - члену ради  організації  ветеранів
232  Сумсько-Київської  дивізії,  члену Золотого Фонду міста Білої
Церкви
     ЯНЕЛЮ Віктору  Вікентійовичу  -  члену   Вишгородської   ради
організації ветеранів, майору у відставці
                      Кіровоградська область
     ГРИГОР'ЄВУ Дмитру   Онуфрійовичу   -  члену  Олександрійської
міської ради організації ветеранів, інваліду війни II групи
     МАМУНІ Василю Захаровичу - Герою Соціалістичної Праці, голові
Маловисківської районної організації ветеранів війни
     СЕМЕНОВУ Дмитру  Івановичу  - Герою Радянського Союзу,  члену
Кіровоградської   міської   організації   ветеранів,   заслуженому
меліоратору України, інваліду війни II групи
                        Луганська область
     ДОНЦОВІЙ Олені   Марківні   -   голові  Кремінської  районної
організації ветеранів, інваліду війни II групи
     КИСЛОВУ Миколі  Трохимовичу  -  голові  Лисичанської  міської
організації ветеранів
     ТАРАПАТУ Олексію  Максимовичу  - голові Артемівської районної
організації ветеранів (м. Луганськ), інваліду війни II групи
     ЦЕЛІНСЬКОМУ Михайлу   Станіславовичу   -    члену    президії
Краснолуцької міської ради організації ветеранів війни,  керівнику
секції ветеранів Великої Вітчизняної війни
                        Львівська область
     ЛИТВИНЧУКУ Михайлу Дмитровичу -  члену  президії  Львівського
обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів
     СЛОТІ Зіновію   Павловичу   -   члену   президії  Львівського
обласного   відділення   Всеукраїнського   об'єднання   ветеранів,
інваліду війни II групи
                       Миколаївська область
     МОМОТЕНКУ Олександру   Івановичу   -   голові   Миколаївської
обласної організації ветеранів, інваліду війни II групи
     НЕФЬОДОВІЙ Ганні Михайлівні - члену Заводської районної  ради
організації ветеранів (м. Миколаїв), інваліду війни II групи
                         Одеська область
     МИРЗІ Вірі  Миколаївні  -  члену  ради  організації ветеранів
с. Гулянка Красноокнянського району
     КОВАЛЬОВІЙ Валентині Федорівні  -  члену  Великомихайлівської
районної ради організації ветеранів, інваліду війни II групи
     НОВІКОВУ Павлу  Михайловичу  -  члену  президії Миколаївської
районної ради організації ветеранів, інваліду війни II групи
     ЧЕРТОКУ Петру Андрійовичу - голові клубу  "Подвиг",  інваліду
I групи
                        Полтавська область
     АРХИПОВУ Степану   Івановичу  -  голові  Полтавської  міської
організації ветеранів, інваліду війни II групи
     СТАРОСТЕНКУ Михайлу Івановичу - члену  первинної  організації
ветеранів Семенівського району, інваліду війни I групи
     СУРМИЛУ Григорію  Івановичу - члену Полтавської обласної ради
організації ветеранів, інваліду війни II групи
     ТЕРТИЧНОМУ Григорію Антоновичу - голові первинної організації
ветеранів Машівського району, заслуженому агроному Української РСР
                        Рівненська область
     ВОЗНЮКУ Дем'яну   Петровичу   -   голові  Корецької  районної
організації  ветеранів,  заслуженому  вчителю   Української   РСР,
інваліду війни II групи
     ЛАВРЕНОВУ Володимиру  Миколайовичу  - члену ради Рівненського
обласного   відділення   Всеукраїнського   об'єднання   ветеранів,
інваліду війни II групи
                         Сумська область
     ЛЕВЧЕНКУ Павлу   Григоровичу   -  голові  Охтирської  міської
організації ветеранів війни, інваліду війни II групи
     МІЩЕНКУ Віталію  Васильовичу  -   члену   президії   Сумської
обласної ради ветеранів, інваліду війни II групи
                      Тернопільська область
     СОБКІВУ Володимиру   Дмитровичу   -   голові  Тернопільського
обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів
                        Харківська область
     ГАРЯЧОМУ Іллі Тихоновичу - члену ради  організації  ветеранів
с. Ставище  Шевченківського району, нагородженому чотирма медалями
"За відвагу", інваліду війни I групи
     ГРОМИКУ Миколі Івановичу -  члену  Ленінської  районної  ради
організації ветеранів (м.  Харків), нагородженому чотирма медалями
"За відвагу", інваліду війни I групи
     ЗАГОРУЙКУ Миколі  Никифоровичу  -  повному  кавалеру   ордена
Слави,  члену  Куп'янської  районної  ради  організації ветеранів,
інваліду війни I групи
     МЕЛЕЩЕНКУ Федору Хомичу  -  повному  кавалеру  ордена  Слави,
голові  первинної  організації  Фрунзівського районного товариства
інвалідів війни (м. Харків), інваліду війни I групи
     САХНУ Миколі Івановичу - повному кавалеру ордена Слави, члену
Київської районної   ради   організації   ветеранів  (м.  Харків),
інваліду війни I групи
     СТЕПАНЮКУ Володимиру Миколайовичу - повному  кавалеру  ордена
Слави,  члену  Ленінградської  районної ради організації ветеранів
(м. Харків), інваліду війни II групи
     ЧМІЛЮ Івану Григоровичу  -  повному  кавалеру  ордена  Слави,
члену ради організації ветеранів с. Андріївка Ізюмського району
     ШКАРЛЕТОВІЙ Марії Савелівні - Герою Радянського Союзу,  члену
Куп'янської міської ради  організації  ветеранів,  інваліду  війни
I групи
                        Херсонська область
     БАШМАКОВУ Якову  Трохимовичу  - члену Комсомольської районної
ради організації  ветеранів  (м.  Херсон),  нагородженому  чотирма
медалями "За відвагу"
     КОВАЛЕНКУ Пантелію  Єгоровичу - заступнику голови Чаплинської
районної організації ветеранів, інваліду війни II групи
                       Хмельницька область
     БОНДАРЮ Івану Миколайовичу  -  голові  Хмельницької  обласної
організації ветеранів, інваліду війни II групи
     ЧОРНОБРОВОМУ Миколі   Петровичу   -  доктору  медичних  наук,
заслуженому лікарю України, інваліду війни I групи
                        Черкаська область
     ВОРОНІ Дмитру  Івановичу  -   голові   Кам'янської   районної
організації ветеранів, інваліду війни II групи
     КУЧЕРЕНКУ Василю   Маркевичу  -  голові  Черкаської  обласної
організації ветеранів, інваліду війни II групи
     ПОЛІШВАЙКО Софії Автономівні - голові Христинівської районної
організації ветеранів
     СТЕПАНЕНКУ Івану   Никифоровичу  -  двічі  Герою  Радянського
Союзу, генерал-майору авіації у відставці
     ШКАТЮКУ Григорію Титовичу - директору  клубу-музею  ветеранів
війни і праці міста Канева
                       Чернівецька область
     ФІЛІПЦЮ Івану   Петровичу   -  голові  Чернівецької  обласної
організації ветеранів війни
                       Чернігівська область
     БЕСПАЛОВУ Олександру Івановичу  -  Герою  Радянського  Союзу,
заслуженому працівнику культури України, інваліду війни I групи
     БІЛАНУ Івану   Трохимовичу   -   голові  Ніжинської  районної
організації ветеранів, заслуженому вчителю України, інваліду війни
II групи
     МОЛОДЧОМУ Олександру  Гнатовичу  -  двічі  Герою  Радянського
Союзу, генерал-лейтенанту авіації у відставці
     ОСИПЕНКУ Івану Макаровичу - заступнику  голови  Городнянської
районної організації ветеранів, інваліду війни II групи
                            місто Київ
     ВОЛКОВУ Михайлу Карповичу - Герою Радянського Союзу, інваліду
війни II групи
     ДОЛІНІЙ Марії Іванівні - Герою  Радянського  Союзу,  інваліду
війни II групи
     ІЩЕНКУ Федору Калістратовичу - першому заступнику голови ради
Організації ветеранів України, генерал-полковнику у відставці
     КЛОКОВУ Всеволоду  Івановичу  -  Герою   Радянського   Союзу,
заступнику  голови  Комісії  у справах колишніх партизанів Великої
Вітчизняної війни 1941-1945  років  при  Верховній  Раді  України,
заслуженому діячу науки Української РСР, інваліду війни II групи
     КРАВЕЦЬ Людмилі   Степанівні   -   Герою  Радянського  Союзу,
інваліду війни II групи
     НЕДБАЙЛУ Анатолію Костянтиновичу -  двічі  Герою  Радянського
Союзу, генерал-майору авіації у відставці
     ПЕТРОВУ Василю  Степановичу  - двічі Герою Радянського Союзу,
генерал-полковнику Збройних Сил України
     СВІЛЮКОВУ Олександру Федоровичу  -  повному  кавалеру  ордена
Слави, інваліду війни II групи
     СІРОБАБІ Володимиру   Яковичу   -   члену   ради  Організації
ветеранів України, заслуженому працівнику культури Української РСР
     СКЛЯРЕНКУ Євгену   Михайловичу   -   заслуженому   працівнику
культури України, інваліду війни II групи
     СУШКУ Луці   Григоровичу  -  Герою  України,  інваліду  війни
II групи
     ХАНДОЗІ Тимофію Прокоповичу - Герою Радянського Союзу
     ЩЕРБАЧЕНКО Марії  Захарівні  -   Герою   Радянського   Союзу,
Почесному громадянину міста Києва
                        місто Севастополь
     БАЙДІ Марії   Карпівні   -  Герою  Радянського  Союзу,  члену
Севастопольського  Комітету  ветеранів  війни  та  Збройних   Сил,
інваліду війни II групи.
 
 
 Президент України                                         Л.КУЧМА
 
 м. Київ, 26 грудня 2000 року
          N 384/2000-рп




>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31665
EUR31.22997
RUB0.45716
PLN7.31707
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка