Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про додержання порядку та координації міжнародної діяльності в регіоні

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2000 р. N 929-р

Про додержання порядку та координації міжнародної діяльності в регіоні

Розпорядження втратило чинність
 (згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 10 червня 2003 року N 326-р)

Відповідно до ст. 26 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення упорядкування дій місцевих органів виконавчої впади у здійсненні міжнародної діяльності:

1. Головам райдержадміністрацій, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації взяти до уваги необхідність неухильного додержання положень Указу Президента України "Про заходи щодо вдосконалення координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин" від 18.09.96 N 841/96.

2. Головам райдержадміністрацій, міським (міст обласного значення) головам і керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації інформувати про очікувані візити іноземних делегацій та їх результати заступника голови облдержадміністрації Ніколенка Г. Б. відповідно до положень розділу II п. п. 3 і 4 розпорядження голови облдержадміністрації від 15.07.96 N 441-р "Про затвердження порядку організації прийомів іноземних делегацій керівництвом облдержадміністрації та обласної Ради народних депутатів і в структурних підрозділах обласної державної адміністрації".

3. Координацію та контроль за діяльністю місцевих органів виконавчої влади у сфері міжнародної діяльності покласти на Головне управління економіки облдержадміністрації (Карпій). 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова
облдержадміністрації 

 
О. М. Гаркуша 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка