Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про запровадження ліцензії єдиного зразка для певних видів господарської діяльності

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2000 р. N 933-р

Про запровадження ліцензії єдиного зразка для певних видів господарської діяльності

Розпорядження знято з контролю
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 6 серпня 2003 року N 435-р)

Відповідно до ст. 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2000 р. N 1719 "Про запровадження ліцензії єдиного зразка для певних видів господарської діяльності":

1. Довести до відома територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, на які покладено функції по розгляду та підготовці документів щодо видачі ліцензій на певні види господарської діяльності, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2000 р. N 1719:

1.1. Затверджено зразок бланка ліцензії єдиного зразка та його опис (додатки 1, 2) (див. окремо в базі).

1.2. Встановлено, що замовлення на виготовлення бланків ліцензії єдиного зразка здійснюється Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Державному комітетові України з питань регуляторної політики та підприємництва дано доручення щодо затвердження у місячний термін в установленому порядку нормативно-правових актів, що регламентують порядок одержання, зберігання, обліку і заповнення бланків ліцензій єдиного зразка.

2. Доручити керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати керівникам територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, на які покладено функції по розгляду та підготовці документів щодо видачі ліцензій на певні види господарської діяльності, провести аналіз потреби в забезпеченні бланками ліцензії єдиного зразка на 2001 рік та подати у термін, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2000 р. N 1719, Державному комітетові України з питань регуляторної політики та підприємництва заявки на бланки ліцензії єдиного зразка. В подальшому такі заявки подавати щороку до 1 липня.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Тульського М. І.

 

Голова
облдержадміністрації 

 
О. М. Гаркуша 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка