Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про організацію розгляду повторних звернень громадян, що надійшли до Миколаївської облдержадміністрації

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2000 р. N 925-р

Про організацію розгляду повторних звернень громадян, що надійшли до Миколаївської облдержадміністрації

З метою створення необхідних умов для реалізації конституційних прав громадян на звернення, об'єктивного і всебічного розгляду звернень громадян, встановлення та усунення причин виникнення повторних звернень, зменшення їх кількості та керуючись Законом України "Про звернення громадян" від 2 жовтня 1996 року, ст. 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" від 9 квітня 1999 року, постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 1999 року N 142:

1. Затвердити Порядок розгляду повторних звернень громадян, що надійшли до Миколаївської обласної державної адміністрації (додається).

2. Затвердити склад комісії по розгляду обставин надходження повторних звернень до облдержадміністрації (додається).

3. Господарському відділу апарату облдержадміністрації (Одробінському) здійснити відповідне матеріально-технічне забезпечення діяльності комісії по розгляду обставин надходження повторних звернень до облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови, керівника апарату облдержадміністрації Ніколенка Г. Б.

 

Голова
облдержадміністрації 

 
О. М. Гаркуша 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 27 грудня 2000 р. N 925-р 

ПОРЯДОК
розгляду повторних звернень громадян, що надійшли до Миколаївської обласної державної адміністрації

1. Повторні звернення (звернення від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання), що надійшли до Миколаївської обласної державної адміністрації, опрацьовуються та реєструються у відділі роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації в установленому порядку.

2. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 1999 року N 142 зареєстровані повторні звернення подаються на розгляд голові облдержадміністрації. У разі відсутності голови облдержадміністрації його функції і повноваження виконує перший заступник голови, а у разі відсутності останнього - один із заступників голови облдержадміністрації.

3. Згідно зі ст. 8 Закону України "Про звернення громадян" від 2 жовтня 1996 року не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті. Рішення про припинення розгляду такого звернення приймає керівник органу, про що повідомляється особі, яка подала звернення.

4. Якщо перше звернення вирішено по суті, голова облдержадміністрації дає доручення відповідним заступникам голови облдержадміністрації, що розглядали попереднє звернення, для надання відповіді заявнику згідно зі ст. 8 Закону України "Про звернення громадян" від 2 жовтня 1996 року.

5. Виходячи із змісту звернення та інших обставин, голова облдержадміністрації може поновити розгляд звернення та доручити відповідним посадовим особам додатково повернутись до вирішення порушеного питання або надати заявнику більш детальну роз'яснювальну відповідь.

6. Якщо вирішення питань, порушених у зверненні, належить до повноважень облдержадміністрації, а посадовою особою, яка здійснювала розгляд цього звернення, були порушені вимоги Закону України "Про звернення громадян", голова облдержадміністрації дає доручення голові комісії по розгляду обставин надходження повторних звернень до облдержадміністрації для розгляду такого звернення на комісії. Комісія є дорадчим органом при облдержадміністрації.

7. Комісія повинна впродовж не більше 10 днів з дня одержання доручення розглянути повторне звернення та надати голові облдержадміністрації висновки щодо причин виникнення повторного звернення, пропозиції щодо його подальшого розгляду або застосування ст. 8 Закону України "Про звернення громадян" від 2 жовтня 1996 року.

8. За наявності підстав комісія надає голові облдержадміністрації пропозиції про притягнення відповідних посадових осіб до відповідальності за порушення чинного законодавства щодо роботи із зверненнями громадян.

9. Голова комісії по розгляду обставин надходження повторних звернень до облдержадміністрації має право запрошувати на засідання комісії посадових осіб, які розглядали попереднє звернення, та громадянина, який подав звернення.

10. В необхідних випадках засідання комісії може бути проведено за місцем проживання громадянина.

11. Результати роботи комісії оформляються в установленому порядку.

 

Заступник голови
облдержадміністрації 

 
Г. Б. Ніколенко 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 27 грудня 2000 р. N 925-р 

СКЛАД
комісії по розгляду обставин надходження повторних звернень до облдержадміністрації

Голова комісії 

Ніколенко
Геннадій Борисович 

- заступник голови облдержадміністрації 

Заступник голови комісії 

Андрієнко
Юрій Георгійович 

- заступник керівника апарату облдержадміністрації, завідуючий організаційно-контрольним відділом 

Секретар комісії 

Музальов
Олексій Олексійович 

- завідуючий відділом роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації 

Члени комісії: 

Апанасевич
Володимир Володимирович 

- завідуючий відділом кадрової роботи, з питань державної служби та нагород апарату облдержадміністрації 

Євченко
Володимир Олександрович 

- завідуючий юридичним відділом апарату облдержадміністрації 

Шпуренко
Валентин Васильович 

- заступник завідуючого організаційно-контрольним відділом апарату облдержадміністрації. 

____________

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка