Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про організацію ведення ліцензійних реєстрів та надання відомостей до Єдиного ліцензійного реєстру

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

 ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2000 р. N 1041/А-2000

Про організацію ведення ліцензійних реєстрів та надання відомостей до Єдиного ліцензійного реєстру

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 року N 1658 "Про затвердження Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру", для забезпечення формування, ведення ліцензійного реєстру на території області та надання відомостей до регіональної бази даних про видані ліцензії:

1. Представництву Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Одеській області (Савчук В. В.) забезпечити ведення регіональної бази даних про видані ліцензії суб'єктам господарської діяльності в області.

2. Управлінням облдержадміністрації: містобудування та архітектури (Мурманов М. В.), освіти (Демченко Д. М.), житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного забезпечення (Чабаненко П. М.), комітету з питань розвитку підприємництва облдержадміністрації (Буюклі П. М.), територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, на які покладено обов'язки з ведення ліцензійних реєстрів:

2.1. Керуватися у роботі Порядком формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру та подання їх до Єдиного ліцензійного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2000 року N 1658.

2.2. Забезпечити надання відомостей до регіональної бази даних про видані ліцензії та Єдиного ліцензійного реєстру не пізніше 15 числа кожного місяця із застосуванням засобів електронної пошти, за структурою файлів, визначених Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва.

3. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження обласної державної адміністрації від 19 травня 1999 року N 468/А-99 "Про ведення Єдиного ліцензійного реєстру на території Одеської області".

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Тиндюка М. А.

 

Голова обласної
державної адміністрації 

 
С. Р. Гриневецький 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка