Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про заходи щодо відзначення вступу області у третє тисячоліття

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2000 р. N 1204

Про заходи щодо відзначення вступу області у третє тисячоліття

На виконання Указу Президента України від 15.12.2000 N 1343/2000 "Про заходи щодо відзначення вступу України у третє тисячоліття", визначаючи надзвичайну важливість цієї події, та з метою виховання громадян на загальнолюдських гуманістичних, християнських цінностях:

1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам, управлінням обласної державної адміністрації:

1.1. Організувати проведення в населених пунктах, на підприємствах, в організаціях, навчальних закладах, закладах науки, культури, соціальної сфери урочистостей, театралізованих свят та інших тематичних спеціалізованих заходів під девізом "Україна і третє тисячоліття" із залученням професійних і самодіяльних колективів, діячів культури та мистецтва.

1.2. Передбачити втілення тематики вступу у третє тисячоліття в наступних творчих виступах майстрів мистецтв і художніх колективів протягом 2001 року.

2. Управлінням облдержадміністрації: освіти і науки (Лебідь В. О.), культури (Рилєєв В. П.), з питань молоді, спорту та туризму (Шкарупа С. О.):

2.1. Організувати і провести 5 січня 2001 року в обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша свято новорічної ялинки для дітей-сиріт, вихованців інтернатних закладів.

2.2. Сприяти проведенню:

- обласним музично-драматичним театром ім. М. Куліша театралізованих різдвяних свят;

- Херсонським міськвиконкомом міжрегіонального фольклорного фестивалю "Діти у третє тисячоліття".

2.3. Забезпечити проведення соціально-благодійної акції "Від Святого Миколая до Святого Валентина".

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (Карась В. П.):

3.1. Спільно з Каховським міськвиконкомом 29 грудня 2000 року провести закладення першого каменя каплиці на честь 2000-ліття Різдва Христового у Каховському геріатричному будинку-інтернаті.

3.2. Провести свята новорічної ялинки за участю керівників виконавчої влади та місцевого самоврядування в інтернатних закладах області для людей похилого віку та інвалідів.

3.3. Забезпечити вручення засобів пересування інвалідам з порушенням функції опорно-рухового апарату.

3.4. Посилити увагу до потреб і запитів громадян похилого віку, здійснювати постійний контроль за наданням їм необхідних видів допомоги.

3.5. Продовжувати проведення благодійних акцій для надання соціально-побутової допомоги людям похилого віку та інвалідам.

4. Управлінням облдержадміністрації, Херсонському міськвиконкому в рамках патріотичної акції "Передамо XXI століттю пам'ять про Героїв Великої Вітчизняної війни" сприяти створенню Алеї Героїв Радянського Союзу в парку Слави м. Херсона.

5. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації у лютому 2001 року провести II етап обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Херсонського відділення Малої академії наук України.

6. Управлінням облдержадміністрації: освіти і науки, культури провести у 2001 році марафон дитячої творчості "По Веселці у третє тисячоліття".

7. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Калиниченко І. Ф.), обласній державній телерадіокомпанії (Долина В. Ф.), райдержадміністраціям та міськвиконкомам забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо відзначення вступу області у третє тисячоліття.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Жарова О. П.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
О. Є. Вербицький 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка