Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року


                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
                        П О С Т А Н О В А
                   від 25 червня 2001 р. N 703
                               Київ
        Про присудження Премії Кабінету Міністрів України
               за внесок молоді у розбудову держави
 
     Розглянувши пропозиції Комітету з присудження Премії Кабінету
Міністрів  України  за внесок молоді у розбудову держави,  Кабінет
Міністрів України  п о с т а н о в л я є:
     Присудити Премію Кабінету Міністрів України за внесок  молоді
у розбудову держави за 2000 рік:
     АКСАНЮКУ Василю  Михайловичу  -  голові Одеського молодіжного
парламенту;
     АНДРЄЄВУ Олександру  Вікторовичу  -   заступнику   начальника
контрольного   управління   з   питань   державної  реєстрації  та
ліцензування - начальнику  відділу  контролю  процедур  реєстрації
Державного    комітету   з   питань   регуляторної   політики   та
підприємництва;
     АНДРУЩЕНКУ Євгену Юрійовичу - начальнику прикордонної застави
"Марківка"  3-го  прикордонного  загону Південно-Східного напрямку
Прикордонних військ, Луганська область;
     АНІСЬКОВУ Сергію  Миколайовичу  -  начальнику  управління   у
справах  сім'ї та молоді виконавчого комітету Хмельницької міської
ради;
     БЕРЕЛЕТУ Володимиру Володимировичу - актору Сумського  театру
драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна;
     БОГОВИК Ганні  Іванівні - майстру виробничого навчання Центру
підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, м. Сміла Черкаської
області;
     БОЙЧЕНКУ Сергію   Володимировичу   -   виконавчому  директору
відкритого акціонерного товариства "Добровеличківський  консервний
завод", Кіровоградська область;
     БОСЕНКУ Богдану  Миколайовичу  - лікарю-ординатору відділення
хірургії  дитячого  віку  Луганської  обласної  дитячої  клінічної
лікарні;
     ВАЩЕНКУ Володимиру  Володимировичу  -  заступнику  начальника
митно-тарифного управління Державної митної служби;
     ВОЛКОВУ В'ячеславу  Миколайовичу   -   помічнику   начальника
дільниці  з  видобутку  вугілля  шахти  "Ворошиловська"  державної
холдингової компанії "Ровенькиантрацит", Луганська область;
     ГИЖКУ Андрію  Петровичу  -   голові   Вінницького   обласного
комітету молодіжних організацій;
     ГІРЧАКУ Ігорю  Ярославовичу  - голові Тернопільської обласної
філії громадської  організації  "Християнсько-демократична  молодь
України",    першому    віце-президенту   обласного   громадського
об'єднання "Альянс молоді Тернопільщини";
     ГОВОРОВУ Вадиму   Станіславовичу    -    лікарю-анестезіологу
відділення   анестезіології  Української  дитячої  спеціалізованої
лікарні "Охматдит", м. Київ;
     ГОЛОВКУ Володимиру    Петровичу     -     інженеру-енергетику
планово-технічного   відділу    теплоелектроцентралі    відкритого
акціонерного товариства "Миколаївський глиноземний завод";
     ГОРДИНСЬКОМУ Андрію Володимировичу - електромонтеру з ремонту
та  обслуговування  електроустаткування  вагонного  депо  Клепарів
Львівської залізниці;
     ДЕМ'ЯНЧУКУ Петру  Степановичу  -  ведучому  програм  головної
редакції  новин творчо-виробничого об'єднання телевізійних програм
Київської державної регіональної телерадіокомпанії;
     ДЕПУТАТ Людмилі  Володимирівні  -  оператору  по  догляду  за
свиноматками   сільськогосподарського   товариства   з   обмеженою
відповідальністю "Україна", с. Новоукраїнка Чорнобаївського району
Черкаської області;
     ДОНУ Андрію      Леонідовичу     -     головному     агроному
сільськогосподарського виробничого       кооперативу       "Мрія",
с. Олександрівка Широківського району Дніпропетровської області;
     ІВАНІЩЕНКУ Ярославу    Георгійовичу    -   головному   лікарю
Тарасівської   лікарської   амбулаторії    Зіньківського    району
Полтавської області;
     ІВАННІКОВУ Роману    Вікторовичу    -   молодшому   науковому
співробітнику   відділу   тропічних    і    субтропічних    рослин
Національного  ботанічного  саду  імені  М.М.  Гришка Національної
академії наук, м. Київ;
     ІВАНЦЮ Олександру Вікторовичу - сільському голові с.  Березна
Володарського району Київської області;
     ІЩЕНКУ Володимиру Миколайовичу - голові Луганського обласного
комітету молодіжних організацій;
     КАПУСТЕНКУ Віталію Володимировичу -  забійнику  на  відбійних
молотках шахти   імені   К.А.   Румянцева  виробничого  об'єднання
"Артемвугілля", м. Горлівка Донецької області;
     КАРПЕНКО Юлії Вікторівні - провідному спеціалісту  Управління
гуманітарного    розвитку    Департаменту   внутрішньої   політики
Секретаріату Кабінету Міністрів України;
     КИРИЧКУ Ярославу Євгеновичу - начальнику групи  піротехнічних
робіт  22-го  окремого аварійно-рятувального загону Міністерства з
питань надзвичайних ситуацій та у справах  захисту  населення  від
наслідків Чорнобильської катастрофи, м. Рівне;
     КЛОЧКОВІЙ Яні  Олександрівні  -  інструктору  із спорту вищої
кваліфікації   спортивної   команди   при   Головному   управлінні
внутрішніх   військ   Міністерства  внутрішніх  справ,  дворазовій
чемпіонці Світу,  дворазовій   чемпіонці   та   срібній   призерці
XXVII Олімпійських ігор, м. Харків;
     КОНДАКОВУ Михайлу    Володимировичу   -   заступнику   голови
Київського обласного комітету молодіжних організацій;
     КУБРАКУ Олександру Миколайовичу - викладачу кафедри космічних
систем  Житомирського військового інституту радіоелектроніки імені
С.П. Корольова;
     ЛЯЛЬЦІ Олександру   Любомировичу    -    заступнику    голови
Українського національного комітету молодіжних організацій,  члену
Національної ради з питань молодіжної  політики  при  Президентові
України, м. Київ;
     МАКСИМОВУ Олександру  Анатолійовичу  -  заступнику начальника
управління  з  питань  власності   та   банкрутства   Міністерства
економіки;
     МАЛИШЕНКУ Георгію  Олексійовичу  -  робітнику  Миколаївського
державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства;
     МАЛЬКОВІЙ Наталії Вікторівні - завідувачці сектору соціальних
молодіжних програм  управління аналітично-координаційної роботи та
соціальних  молодіжних  програм  Державного  комітету   молодіжної
політики, спорту і туризму;
     МІЩАНЧУК Анжеліці  Андріївні - директору Бучацького районного
центру соціальних служб для молоді Тернопільської області;
     НАГАЛЕВСЬКОМУ Тимуру Олександровичу -  депутату  Житомирської
міської  ради,  заступнику голови Житомирського обласного комітету
молодіжних організацій;
     НАРСІЇ Валентину Івановичу - лікарю-травматологу  Центральної
міської лікарні, м. Рівне;
     НЕГОДІ Роману    Петровичу   -   заступнику   голови   спілки
"Українська соціал-демократична молодь", м. Київ;
     ПАВЛОВУ Дмитру   Валентиновичу   -   виконавчому    директору
Запорізького  обласного  комітету  молодіжних організацій,  голові
обласної молодіжної громадської організації "НДО Зелена  Планета",
м. Запоріжжя;
     ПІДОПРИГОРІ Дмитру   Миколайовичу   -   голові  Миколаївської
обласної організації Всеукраїнської асоціації молодих науковців;
     ПЕЧЕРИЦІ Олександру Володимировичу  -  заступнику  Начальника
відділу     аналізу     експлуатаційної     безпеки     Державного
науково-технічного центру  з  ядерної  та   радіаційної   безпеки,
м. Київ;
     ПУШКАРУКУ      Миколі      Петровичу      -      механізатору
сільськогосподарського підприємства  "Рать",  с.  Ратнів  Луцького
району Волинської області;
     РУБЦОВІЙ Світлані  Іванівні - аспірантці  Інституту  біології
південних морів імені О.О. Ковалевського, м. Севастополь;
     РУСАНЮКУ Золтону  Золтоновичу  -  члену  ради  Всеукраїнської
асоціації молодих науковців, м. Київ;
     САВЕНКОВІЙ Ірині Анатоліївні  - начальнику відділу бюджетного
фінансування   молодіжних   програм   Українського   національного
комітету молодіжних організацій, м. Київ;
     САЖНЄВУ В'ячеславу    Петровичу    -    старшому    науковому
співробітнику  науково-дослідної  лабораторії   комп'ютерного   та
фізичного  моделювання  незворотних процесів Донецького державного
технічного університету;
     САМОЙЛЕНКУ Сергію    Васильовичу    -    буровому     майстру
Хрестищенського      відділення     бурових     робіт     компанії
"Укргазвидобування" Харківської області;
     САНІНУ Олександру     Геннадійовичу      -      кінорежисеру,
режисеру-постановнику Національної кіностудії імені О. Довженка та
Української студії хронікально-документальних фільмів, м. Київ;
     САНЧЕНКУ Сергію Павловичу - депутату Боярської міської  ради,
заступнику    фінансового   директора   товариства   з   обмеженою
відповідальністю "М.С.Л.", м. Боярка Київської області;
     САРАНЧІ Марині  Олександрівні  -   телятниці   товариства   з
обмеженою  відповідальністю "Батьківщина",  с.  Іллінка Троїцького
району Луганської області;
     СЕЛІНУ Віталію Івановичу - гірнику очисного забою  ділянки  з
видобутку  вугілля  державного  відкритого акціонерного товариства
"Шахта імені  М.І.  Сташкова"   державної   холдингової   компанії
"Павлоградвугілля" Дніпропетровської області;
     СЕРЕДІ Сергію    Васильовичу   -   заступнику   директора   з
науково-методичної  роботи   навчально-виховного   комплексу  N 1,
м. Оріхів Запорізької області;
     СИРОВАТЦІ Ніні   Андріївні   -   оператору  машинного  доїння
орендного сільськогосподарського підприємства імені Т.Г. Шевченка,
с. Угринів Горохівського району Волинської області;
     СКИДАН Оксані  Олександрівні - начальнику міського відділення
зв'язку Конотопського вузла зв'язку Сумської дирекції Українського
державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта";
     СКУБІ Олександру   Романовичу   -  майстру  служби  підземних
газопроводів і споруд Рожищенського управління з газопостачання та
газифікації відкритого акціонерного товариства з газопостачання та
газифікації "Волиньгаз";
     СЛОБОДЯНУ Руслану Олександровичу  -  інженеру  з  організації
експлуатації  та ремонту електричних мереж відкритого акціонерного
товариства енергопостачальної компанії "Хмельницькобленерго";
     ТАНАЩУК Катерині Олександрівні - інженеру  науково-дослідного
відділу,   викладачу  кафедри  управління  підприємствами  зв'язку
Української  державної  академії   зв'язку   імені   О.С.  Попова,
м. Одеса;
     ТИЩЕНКУ Олександру   Васильовичу   -   машиністу  енергоблоку
котлотурбінного  цеху  N  2  Зміївської  теплової   електростанції
Харківської області;
     УГРОВАТОМУ Андрію    Олександровичу   -   механіку   дільниці
державного  відкритого  акціонерного  товариства   шахтоуправління
"Луганське" дочірнього підприємства державної холдингової компанії
"Луганськвугілля";
     ФЕДЕЛЕЩАКУ Миколі Михайловичу - депутату Ужгородської міської
ради,  викладачу  факультету економіки і менеджменту Ужгородського
державного інституту інформатики,  економіки  і  права,  директору
Ужгородської міської філії товариства з обмеженою відповідальністю
"Торговий дім "Закарпаття";
     ЧАЛИКУ Олегу Ярославовичу - головному агроному агроптахофірми
"Крупець", с. Крупець Радивилівського району Рівненської області;
     ШИНЬКАРУК-ОНОПЧЕНКО Наталії  Миколаївні - головному редактору
телерадіокомпанії  "Північний  Крим",   м.   Армянськ   Автономної
Республіки Крим.
 
     Прем'єр-міністр України                               А.КІНАХ
     Інд. 28




>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.18591
EUR30.7962
RUB0.41037
PLN7.1136
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка