Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про роботу господарського комплексу області та чергування відповідальних працівників облдержадміністрації під час новорічних та різдвяних свят з 30.12.2001 р. по 01.01.2002 р. та з 05.01.2002 р. по 07.01.2002 р.

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2001 р. N 775-р

Про роботу господарського комплексу області та чергування відповідальних працівників облдержадміністрації під час новорічних та різдвяних свят з 30.12.2001 р. по 01.01.2002 р. та з 05.01.2002 р. по 07.01.2002 р.

Розпорядження знято з контролю 
(згідно з розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
 від 30 серпня 2002 року N 462-р)

Відповідно до статей 6, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою створення належних умов для функціонування господарського комплексу області, забезпечення громадського порядку та протипожежної безпеки під час святкування новорічних та різдвяних свят:

1. Затвердити графіки чергування відповідальних працівників облдержадміністрації, підприємств, управлінь, установ та організацій під час новорічних та різдвяних свят (додаються).

2. Головам райдержадміністрацій спільно з міськими (міст обласного значення) головами:

2.1. Затвердити графіки чергування відповідальних працівників райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад під час новорічних та різдвяних свят.

2.2. Створити в районах (містах) аварійні бригади для чергування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій у святкові дні.

2.3. Організувати безперебійну роботу підприємств торгівлі для забезпечення населення області необхідними товарами і продуктами в святкові дні.

3. Головному управлінню економіки облдержадміністрації (Карпій) під час новорічних та різдвяних свят сприяти забезпеченню торгівлі продовольчими товарами першої необхідності (хлібобулочними виробами, молочними та м'ясними продуктами тощо), розширити асортимент кондитерських виробів, безалкогольних напоїв, організувати торговельне обслуговування населення області у місцях проведення святкових заходів біля новорічних ялинок.

4. Запропонувати адміністрації автомобільних доріг у Миколаївській області (Степаненку) забезпечити готовність необхідної дорожньої техніки на випадок виникнення непередбачених стихійних явищ.

5. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації (Шишкіну) у святкові дні забезпечити цілодобове чергування лікарських бригад у закладах охорони здоров'я області.

6. Рекомендувати ВАТ ЕК "Миколаївобленерго" (Шимановичу) та ВАТ по газопостачанню та газифікації "Миколаївгаз" (Сусуловському) вжити заходів щодо забезпечення безперебійної подачі теплоенергоносіїв до громадських будівель та житлових приміщень населення області в святкові дні.

7. Рекомендувати Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області (Гуцолу) у святкові дні вжити дійових заходів щодо забезпечення належного рівня громадського порядку та протипожежної безпеки в населених пунктах області.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Тульського М. І.

 

Голова облдержадміністрації 

О. М. Гаркуша 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 29 грудня 2001 р. N 775-р 

ГРАФІК
чергування відповідальних працівників облдержадміністрації під час новорічних та різдвяних свят

Час перебування  

Черговий (прізвище, ім'я, по батькові, посада)   

Місце перебування 

Телефон для зв'язку  

Підпис чергового при ознайомленні з графіком чергування  

 Чергування здав

Чергування прийняв

30 грудня 2001 року 

8.00 - 30.12
8.00 - 31.12 

Тульський М. І. - перший заступник голови облдержадміністрації 

  

35-52-57 

  

  

  

8.00 - 13.00 

Єфимов В. І. - начальник Державного управління екології та природних ресурсів в Миколаївській області 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Зайвенко О. О. - заступник начальника Державного управління екології та природних ресурсів в Миколаївській області 

  

д. т.
55-22-47 

  

  

  

13.00 - 18.00 

Майков В. Б. - начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Баталін М. І. - перший заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації 

  

д. т.
43-08-71 

  

  

  

31 грудня 2001 року 

8.00 - 31.12
8.00 - 01.01 

Титаренко В. В. - заступник голови облдержадміністрації 

  

35-22-92 

  

  

  

8.00 - 13.00 

Казмірчук П. А. - начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Атанасов О. П. - заступник начальника управління містобудування та архітектури облдержадміністрації 

  

д. т.
47-11-46 

  

  

  

13.00 - 18.00 

Чорноусов А. В. - начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Слабенко П. П. - заступник начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації 

  

д. т.
56-05-65 

  

  

  

1 січня 2002 року 

8.00 - 01.01
8.00 - 02.01 

Рихальський М. А. - заступник голови облдержадміністрації 

  

35-20-26 

  

  

  

8.00 - 13.00 

Шклярський Ю. А. - начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Парамонов Є. Ю. - начальник служби у справах неповнолітніх облдержадміністрації 

  

д. т.
43-08-39 

  

  

  

13.00 - 18.00 

Димитров М. Ф. - начальника управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації 

  

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Косташенко О. М. - начальник відділу у справах релігій облдержадміністрації 

  

д. т.
41-09-96 

  

  

  

5 січня 2002 року 

8.00 - 05.01
8.00 - 06.01 

Шульга І. Д. - заступник голови облдержадміністрації 

  

 35-40-50 

  

  

  

8.00 - 13.00 

Кіщак І. Т. - перший заступник начальника Головного управління сільського господарства і продовольства облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Янчук В. П. - начальник обласного управління земельних ресурсів  

  

д. т.
56-03-05 

  

  

  

13.00 - 18.00 

Савчук А. О. - головний спеціаліст організаційного відділу апарату облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Богданов С. М. - провідний спеціаліст організаційного відділу апарату облдержадміністрації 

  

д. т.
46-50-26 

  

  

  

8.00 - 06.01
8.00 - 07.01 

Ніколенко Г. Б. - заступник голови облдержадміністрації 

  

35-00-73 

  

  

  

8.00 - 13.00 

Андрієнко Ю. Г. - начальник організаційного відділу апарату облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Василенко М. О. - головний спеціаліст організаційного відділу апарату облдержадміністрації 

  

д. т.

  

  

  

13.00 - 18.00 

Малікін О. В. - начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

 

Резерв:
Дубінець А. Ф. - заступник начальника управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації 

 

д. т.
21-70-30 

 

 

 

7 січня 2002 року 

8.00 - 07.01
8.00 - 08.01 

Титаренко В. В. - заступник голови облдержадміністрації 

  

35-22-92 

  

  

  

8.00 - 13.00 

Апанасевич В. В. - начальник відділу кадрової роботи, з питань державної служби та нагород апарату облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Кондратюк М. В. - заступник начальника відділу кадрової роботи, з питань державної служби та нагород апарату облдержадміністрації 

  

д. т.
21-60-11 

  

  

  

13.00 - 18.00 

Черниш В. Г. - заступник начальника відділу з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації 

каб. 401 

35-40-51 

  

  

  

  

Резерв:
Богза Є. М. - провідний спеціаліст організаційного відділу апарату облдержадміністрації 

  

д. т.
25-63-45 

  

  

  

 

Заступник голови
облдержадміністрації 

 
Г. Б. Ніколенко 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ
голова облдержадміністрації
____________ О. М. Гаркуша
29 грудня 2001 р. 

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок чергування, збору та передачі інформації з 30.12.2001 р. по 01.01.2002 р. та з 05.01.2002 р. по 07.01.2002 р.

Чергову службу розмістити в каб. N 401 (перша приймальня обласної державної адміністрації) телефони: 3-10, 35-40-51.

Відповідальний черговий зобов'язаний:

• прибути за 10 хвилин до початку чергування;

• повідомити відповідального заступника голови облдержадміністрації, що приступив до виконання обов'язків чергового;

• підтримувати постійний зв'язок з відповідальним заступником голови облдержадміністрації і, в разі потреби, за узгодженням з ним, приймати відповідне рішення та інформувати необхідних відповідальних осіб;

• підтримувати постійний зв'язок з черговими в районах та містах області;

• важливі повідомлення фіксувати в журналі відповідального чергового;

• при закінченні та передачі обов'язків наступному черговому зробити позначку в графіку чергування та доповісти відповідальному заступнику голови облдержадміністрації.

Відповідальний черговий - заступник голови облдержадміністрації:

• знаходиться на робочому місці або вдома та підтримує телефонний зв'язок з черговим облдержадміністрації. При необхідності приймає особисте рішення в складних ситуаціях і вносить рекомендації щодо їх вирішення. Інформує, при необхідності, голову облдержадміністрації.

 

Заступник голови
облдержадміністрації 

 
Г. Б. Ніколенко 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації
від 29 грудня 2001 р. N 775-р 

ГРАФІК
чергування відповідальних працівників управлінь, підприємств, установ та організацій під час новорічних та різдвяних свят

N з/п 

Найменування установи, управління, організації 

Дата чергування 

Прізвище, ім'я та по батькові 

Займана посада 

Телефони 

робочий 

домашній 

1. 

Адміністрація автомобільних доріг у Миколаївській області
т. 564116 

30.12 

Моханько
Володимир Леонідович 

Головний інженер 

56-41-16
56-37-90 

56-53-44 

31.12 

Верба
Леонід Михайлович 

Заступник начальника по експлуатації 

56-41-16
56-37-90 

25-24-10 

01.01 

Кошонько
Микола Романович 

Головний енергетик 

56-41-16
56-37-90 

  

05.01 

Пономаренко
Михайло Павлович 

Головний директор 

56-41-16
56-37-90 

33-59-13 

06.01 

Дейнеко
Віктор Іванович 

Провідний інженер  

56-41-16
56-37-90 

56-56-90 

07.01 

Махонько
Володимир Леонідович 

Головний інженер 

56-41-16
56-37-90 

56-53-44 

2. 

Управління ДАІ УМВС України у Миколаївській області
т. 212091 

30.12 

к-н Козаковський
Олександр Олександрович 

Інспектор по нагляду 

21-10-09 

24-98-81 

31.12 

к-н Залуковський
Едуард Анатолійович 

Старший інспектор 

21-10-09 

21-99-06 

01.01 

к-н Горбатюк
Ігор Анатолійович 

Інспектор по нагляду 

21-10-09 

22-63-26 

05.01 

к-н Горбатюк
Ігор Анатолійович 

Інспектор по нагляду 

21-10-09 

22-63-26 

06.01 

м-р Шутяк
Сергій Степанович 

Начальник відділу нагляду 

21-10-09 

21-82-83 

07.01 

к-н Козаковський
Олександр Олександрович 

Інспектор по нагляду 

21-10-09 

24-98-81 

3. 

ВАТ ЕК "Миколаївобленерго"
т. 376067 

30.12 

Лептюхов
Володимир Васильович 

Виконавчий директор 

36-92-21 

56-32-92 

31.12 

Логвінов
Володимир Миколайович 

Начальник диспетчерської служби 

39-87-52 

40-13-07 

01.01 

Тафтай
Віктор Іванович 

Начальник охорони праці 

37-30-99 

47-08-13 

05.01 

Соркін
Борис Владиславович 

Заступник головного інженера 

37-48-14 

37-92-74 

06.01 

Маркін
Валерій Іванович 

Виконавчий директор 

36-92-21 

33-37-80 

07.01 

Лук'яненко
Іван Опанасович 

Виконавчий директор 

36-02-59 

25-37-01 

4. 

УМВС України у Миколаївській області
т. 351260 

30.12 

п-к Підгаєцький
Микола Вікторович 

Заступник начальника 

31-11-04 

31.12 

п/п-к Петров
Михайло Олександрович 

Заступник начальника 

39-11-24 

01.01 

п-к Цибух
Сергій Анатолійович 

Заступник начальника 

39-11-06 

05.01 

п-к Цибух
Сергій Анатолійович 

Заступник начальника 

39-11-06 

06.01 

п-к Підгаєцький
Микола Вікторович 

Заступник начальника 

31-11-04 

07.01 

п-к Лазарев
Анатолій Анатолійович 

Заступник начальника 

39-11-05 

5. 

МД ВАТ "Укртелеком"
т. 355011 

30.12 

Лапський
Михайло Петрович 

Начальник 2 відділу 

47-23-81
35-50-11 

46-58-28 

31.12 

Лисенко
Михайло Васильович 

Начальник технічного відділу 

47-23-81
35-50-11 

46-60-60 

01.01 

Сірко
Степан Павлович 

Начальник відділу експлуатації 

47-23-81
35-50-11 

25-20-00 

05.01 

Шутов
Віктор Георгійович 

Начальник служби охорони праці 

47-23-81
35-50-11 

06.01 

Чемеринський
Павло Кимович 

Заступник начальника відділу будівництва 

47-23-81
35-50-11 

07.01 

Федорюк
Вадим Петрович 

Помічник директора 

47-23-81
35-50-11 

22-32-54 

6. 

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації
т. 352042, 353355 

30.12 

Жуков
Олександр Миколайович 

Заступник начальника 

35-20-42
24-02-49 

41-69-00 

31.12 

Муц
Сергій Володимирович 

Провідний фахівець 

35-20-42
24-02-49 

55-12-40 

01.01 

Войтенко
Валентин Сергійович 

Головний провізор 

35-20-42
24-02-49 

55-53-97 

05.01 

Д'яконов
Сергій Миколайович 

Начальник будівельного відділу 

35-20-42
24-02-49 

34-00-19 

06.01 

Муц
Сергій Володимирович 

Провідний фахівець 

35-20-42
24-02-49 

55-12-40 

07.01 

Жуков
Олександр Миколайович 

Заступник начальника 

35-20-42
24-02-49 

41-69-00 

7. 

ВАТ "Миколаївгаз"
т. 231251, 575954 

30.12 

Смеречинський
Василь Олексійович 

Начальник розрахунково-будівельного управління 

24-20-32 

31.12 

Пенькова
Тамара Олександрівна 

Начальник ВТВ 

24-20-32 

01.01 

Лепетун
Борис Миронович 

Заступник начальника служби експлуатації 

24-20-32 

41-62-37 

05.01 

Сусуловський
Володимир Іванович 

Голова правління 

24-20-32 

35-34-67 

06.01 

Мовчан
Микола Миколайович 

Начальник комерційного відділу 

24-20-32 

07.01 

Івасенко
Микола Васильович 

Заступник начальника служби експлуатації 

24-20-32 

8. 

ВУ водопровідно-каналізаційного господарства
т. 240168 

30.12 

Делі
Олександр Опанасович 

Головний інженер 

24-02-76 

31.12 

Тельпіс
Василь Степанович 

Начальник 

24-02-76 

21-34-74 

01.01 

Дмитрієва
Тетяна Павлівна 

Помічник директора 

24-02-76 

05.01 

Шаповалова
Тамара Василівна 

Начальник ВТВ 

24-02-76 

06.01 

Аксьонов
В'ячеслав Олександрович 

Головний енергетик 

24-02-76 

07.01 

Грабаровський
Анатолій Вікторович 

Начальник КВП 

24-02-76 

9. 

ОКП "Миколаївоблтеплоенерго"
т. 221166 

30.12 

Соломонов
Андрій Юрійович 

Заступник директора по експлуатації 

22-42-00 

35-56-14 

31.12 

Співак
Іван Анатолійович 

Начальник аварійно-диспетчерської служби 

22-11-56 

21-26-98 

01.01 

Співак
Іван Анатолійович 

Начальник аварійно-диспетчерської служби 

22-11-56 

21-26-98 

05.01 

Березницький
Володимир Миколайович 

Директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" 

22-11-49
22-11-60 

21-03-10 

06.01 

Березницький
Володимир Миколайович 

Директор ОКП "Миколаївоблтеплоенерго"

22-11-49
22-11-60 

21-03-10 

07.01 

Пісня
Володимир Олександрович 

Головний інженер ОКП "Миколаївоблтеплоенерго"  

22-33-16
22-11-49 

55-70-01 

10. 

ОД ЛО "Миколаївліс"
т. 460026 

30.12 

Гурко
Анатолій Андрійович 

Головний лісничий 

46-00-26 

34-18-24 

31.12 

Охрименко
Любов Яківна 

Головний бухгалтер 

46-00-26 

01.01 

Тимченко
Ніна Петрівна 

Провідний ревізор 

46-00-26 

05.01 

Цебрик
Михайло Степанович 

Інженер 

46-00-26 

06.01 

Столітній
Микола Ілліч 

Провідний інженер 

46-00-26 

07.01 

Ролік
Тетяна Іванівна 

Начальник відділу лісового господарства 

46-00-26 

11. 

Обласний військовий комісаріат
т. 353331, 354141 

30.12 

м-р Бурлаков
Олександр Михайлович  

Начальник АГВ 

35-33-31 

31.12 

Залівін
Євген Євгенович 

Начальник відділу 

35-33-31 

01.01 

м-р Проскурін
Ігор Анатолійович 

В/о начальника відділу 

35-33-31 

05.01 

м-р Пастушин
Андрій Вікторович 

В/о начальника відділу 

35-33-31 

06.01 

м-р Полтарак
Ігор Миколайович  

Заступник начальника відділу 

35-33-31 

07.01 

п/п-к Леков
Валерій Тимофійович 

Начальник відділу 

35-33-31 

12. 

Залізнична станція "Миколаїв"
т. 295243 

30.12 

Гуляс
Любов Тихонівна 

Головний інженер 

39-21-05
39-22-18 

31.12 

Бугай
Олександр Григорович 

Начальник станції 

39-21-05
39-22-00 

46-02-50 

01.01 

Валовий
Сергій Олександрович 

Заступник начальника станції 

39-22-01
39-21-05 

40-04-08 

05.01 

Бугай
Олександр Григорович 

Начальник станції 

39-21-05
39-22-00 

46-02-50 

06.01 

Валовий
Сергій Олександрович 

Заступник начальника станції 

39-22-01
39-21-05 

40-04-08 

07.01 

Білозуб
Юрій Леонідович 

Заступник начальника станції 

39-22-17
39-21-05 

29-53-85 

13. 

Управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації
т. 24-10-10 

30.12 

п-к Горностай
Сергій Петрович 

Начальник відділу 

24-10-10
24-22-23 

55-53-04 

31.12 

п/п-к Сизов
Анатолій Олександрович 

Начальник мобілізаційної групи 

24-10-10
24-22-23 

56-92-20 

01.01 

п-к Чолпан
Олександр Борисович 

Начальник обласних курсів ЦО 

24-10-10
24-22-23 

05.01 

п/п-к Караман
Юрій Миколайович 

Начальник групи 

24-10-10
24-22-23 

55-37-12 

06.01 

п-к Шмиговський
Володимир Петрович 

Начальник інспекції ЦО і ТБ 

24-10-10
24-22-23 

56-51-67 

07.01 

п/п-к Ігуменцев
Володимир Андрійович 

Начальник групи 

24-10-10
24-22-23 

43-39-00 

14. 

АТ "Миколаївхліб" 

30.12.01 

Алькаів
Василь Федорович 

Начальник відділу охорони  

23-22-46  

23-32-21 

31.12.01 

Солоників
Олександр Вікторович  

Нач. відділу збуту 

23-11-67  

24-95-08 

01.01.02 

Іваницький
Сергій Олександрович 

Головний інженер 

23-11-66 

23-40-53 

05.01.02 

Тюлюків
Сергій Володимирович 

Головний механік 

23-13-68 

21-96-74 

06.01.02 

Кириченко
Євген Анатолійович 

Інженер-механік 

23-13-68 

21-00-84 

07.01.02 

Жуков
Володимир Юрійович 

Заступник голови правління 

23-22-48 

67-13-01 

15. 

ВАТ "Хлібозавод N 4" 

30.12.01 

Краснова
Раїса Миколаївна 

Зав. виробництвом 

29-00-19 

41-10-64 

31.12.01 

Пустовіт
Тетяна Іванівна 

Заст. директора 

29-00-19 

22-97-00 

01.01.02 

Пустовіт
Серій Олександрович 

Начальник ПЕВ 

29-00-19 

55-19-77 

05.01.02 

Гордієнко
Лариса Миколаївна 

Зав. лабораторією 

29-00-19 

25-48-10 

06.01.02 

Девятерова
Антоніна Вікторівна 

Юрисконсульт 

22-13-17 

36-97-24 

07.01.02 

Чуйко
Олександр Олександрович  

Головний енергетик 

22-51-68 

41-83-71 

16. 

ЗАТ "Мирхліб" 

30.12.01 

Мирошниченко
Микола Якович 

Голова правління 

24-22-64 

42-79-01 

31.12.01 

Рощупкін
В'ячеслав Григорович 

Головний
інженер 

24-22-64 

46-54-74 

05.01.02 

Голуб
Олександр Петрович 

Заступник голови
правління 

  

25-65-97 

06.01.02 

Мирошниченко
Микола Якович  

Голова правління 

  

42-79-01 

07.01.02 

Рощупкін
В'ячеслав Григорович 

Головний інженер 

  

46-54-76 

17.  

ТОВ "Коровай" 

30.12.01 

Гиль
Андрій Іванович 

Комерційний директор 

55-56-66 

8050-
3373013 

31.12.01 

Омельченко
Олександр Петрович 

Начальник
транспортного відділу 

55-56-66 

24-78-76 

01.01.02 

Гончарук
Володимир Федорович 

Інженер-технолог 

55-56-66 

23-40-54
(гуртож.) 

05.01.02 

Сухарева
Тетяна Миколаївна 

Заступник директора по виробництву 

36-02-82 

55-89-70 

06.01.02 

Токарчук
Антоніна Олександрівна 

Завідуюча магазином 

55-56-66 

42-37-45 

07.01.02 

Львова
Ніна Миколаївна 

Інженер по охороні праці 

55-56-66 

41-97-88 

 

Заступник голови
облдержадміністрації 

 
Г. Б. Ніколенко 

 


>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.23718
EUR31.23536
RUB0.45062
PLN7.29713
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка