Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про заходи обласної державної адміністрації щодо реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2002 рік

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2001 р. N 597

Про заходи обласної державної адміністрації щодо реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2002 рік

1. Затвердити заходи обласної державної адміністрації щодо реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2002 рік (додаються).

2. Координацію роботи щодо виконання заходів покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Фугель Л. М., а контроль - на начальника відділу кадрової роботи та з питань державної служби апарату облдержадміністрації Циклиняка П. П.

 

Голова обласної
державної адміністрації 

 
В. С. Коломийчук 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Тернопільської обласної державної адміністрації
від 29 грудня 2001 р. N 597 

ЗАХОДИ
обласної державної адміністрації щодо реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2002 рік

1. Провести повторне функціональне обстеження апаратів обласної і районних державних адміністрацій, їх управлінь, відділів та інших структурних підрозділів. З цією метою переглянути регламенти, положення про управління і відділи та інші структурні підрозділи, посадові інструкції працівників.

II - III квартали 2002 року 

Обласна, районні державні адміністрації 

2. Завершити в 2002 році впорядкування структури апаратів та забезпечити складання штатних розписів органів виконавчої влади з урахуванням Реєстру посад державних службовців та типових професійно-кваліфікаційних характеристик цих посад. Інформацію щодо проведеної роботи із зазначеного питання подати Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації до 15 жовтня 2002 року для узагальнення та інформування Міністерства фінансів України, Кабінету Міністрів України.

III квартал 2002 року  

Управління, відділи та інші структурні підрозділи обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації 

3. Запровадити нову державну статистичну звітність з питань обліку державних службовців.

січень 2002 року  

Обласна, районні державні адміністрації  

4. Провести щорічну оцінку виконання державними службовцями покладених на них завдань і обов'язків відповідно до вимог стандартів якості роботи державних службовців, розроблених Головдержслужбою України.

IV квартал 2002 року  

Управління, відділи та інші структурні підрозділи обласної, районних державних адміністрацій  

5. Підготувати пропозиції Головдержслужбі України щодо переліку державних послуг, які надаються органами виконавчої влади фізичним і юридичним особам, та порядку їх надання.

серпень 2002 року  

Головні управління економіки, праці та соціального захисту населення, юридичний відділ, відділ кадрової роботи та з питань державної служби апарату обласної державної адміністрації  

6. Направляти державних службовців на навчання за дистанційною формою згідно з рекомендаціями Української Академії державного управління при Президентові України та Головдержслужби України. 

VI квартал 2002 року  

Відділ кадрової роботи та з питань державної служби апарату облдержадміністрації, центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій при облдержадміністрації, районні державні адміністрації  

7. Забезпечити відповідно до графіків навчання підвищення кваліфікації працівників обласної, районних державних адміністрацій, які займаються питаннями запобігання проявам корупції.

II півріччя 2002 року  

Відділи взаємозв'язків з правоохоронними органами, кадрової роботи та з питань державної служби апарату облдержадміністрації, центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування керівників державних підприємств, установ та організацій при облдержадміністрації, районні державні адміністрації  

8. Забезпечити виконання завдань, передбачених Комплексною програмою підготовки державних службовців, планом заходів щодо вдосконалення єдиної державної комп'ютерної системи "Кадри".

протягом 2002 року  

Управління, відділи та інші структурні підрозділи обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації  

9. Розробити та подати на затвердження голові обласної державної адміністрації заходи облдержадміністрації щодо реалізації Стратегії реформування системи державної служби в Україні на 2003 рік.

грудень 2002 року  

Відділ кадрової роботи та з питань державної служби апарату обласної державної адміністрації  

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації 

 
Л. М. Фугель 

 

Текст надано Тернопільською обласною державною адміністрацією.

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка