Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про звіт голови Царичанської райдержадміністрації про роботу щодо виконання завдань, визначених у Посланні Президента України до Верховної Ради України

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2001 р. N 515-р

Про звіт голови Царичанської райдержадміністрації про роботу щодо виконання завдань, визначених у Посланні Президента України до Верховної Ради України

Відповідно до плану роботи облдержадміністрації 26 - 27 листопада 2001 року вивчено стан справ щодо вдосконалення кадрової роботи у Царичанському районі та вирішення завдань із створення ефективної системи державного управління, що визначені у Посланні Президента України до Верховної Ради України "Україна: поступ у XXI століття. Стратегія економічної та соціальної політики на 2000 - 2004 рр".

Робота з кадрами в Царичанському районі здійснюється відповідно до вимог Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну службу", "Про боротьбу з корупцією", інших нормативно-законодавчих актів щодо кадрової роботи та державної служби.

Виважена кадрова політика керівництва райдержадміністрації, правильна розстановка керівних кадрів на вирішальних напрямах виробництва, тісна взаємодія виконавчої влади та місцевого самоврядування дають позитивні наслідки.

Аналіз основних показників соціально-економічного розвитку за 11 місяців 2001 року та результати вивчення стану справ на місцях доводять, що в зазначений період показники діяльності підприємств, сільгоспформувань, організацій та установ значно поліпшились.

Обсяг промислової продукції склав 10002,9 тис. грн., що на 2,3 % більше відповідного періоду 2000 року.

Товарів народного споживання вироблено на суму 8644,9 тис. грн., що на 21,8 % більше відповідного періоду минулого року. За цей же період надано платних послуг населенню району на суму 7,2 млн. грн., що на 22,4 % більше, ніж за 11 місяців 2000 року.

У складних погодних умовах поточного року господарства району одержали валовий збір зерна (без кукурудзи) 69,1 тис. тонн, що в 2,8 разу більше, ніж торік, урожайність склала 36,6 ц/га. За оперативними даними, озимі культури посіяні на площі 13,7 тис. га (100 %), оранка зябу проведена на 26,3 тис. га (96 % до прогнозу). Збільшився надій молока на середнє поголів'я корів на 563 кг і склав 2188 кг, скоротився падіж великої рогатої худоби у 3,7 разу, свиней - на 11 %.

Недоїмка до Пенсійного фонду зменшилася з початку року на 48,1 %.

За підсумками січня - листопада поточного року до бюджетів усіх рівнів з району мобілізовано 6,4 млн. грн., при цьому плановий норматив з надходжень виконано на 118,8 %.

Заборгованість із виплати заробітної плати у господарському комплексі району за 11 місяців поточного року зменшилася на 73,1 %. За спожиту електроенергію проплачено 97 % (по області 92 %).

Разом з тим роздрібний товарообіг за 9 місяців поточного року склав 6,6 млн. грн. і зменшився проти 9 місяців 2000 року на 11,9 %. Зменшилися обсяги виробництва м'яса на 49 %, молока - на 24 %. Зниження обсягів м'ясо-молочної продукції обумовлено значним скороченням чисельності поголів'я великої рогатої худоби - на 21 %, у тому числі дійного гурту - на 30 %.

Слід зазначити також, що в роботі кадрових служб райдержадміністрації, її структурних підрозділів трапляються порушення Порядку ведення особових справ державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 1998 року N 731, та Інструкції по заповненню особових карток (ф. П-2ДС), затвердженої наказом Міністерства статистики України від 26.12.95 N 343, як запобіжних заходів попередження корупційних діянь та інших правопорушень, пов'язаних з корупцією, тощо.

Враховуючи викладене, відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" вважаю за необхідне:

1. Зобов'язати голову Царичанської райдержадміністрації Стежку В. С.:

вжити невідкладних заходів щодо усунення недоліків, виявлених у процесі вивчення стану справ у районі;

у місячний термін на засіданні колегії райдержадміністрації розглянути матеріали, висновки, зауваження та пропозиції робочої групи облдержадміністрації, що вивчала стан справ у районі, розробити та здійснити відповідні заходи щодо закріплення позитивних зрушень і досягнень в окремих галузях народногосподарського комплексу та поліпшення стану справ в цілому в районі, як того вимагають завдання, визначені у Посланні Президента України до Верховної Ради України.

2. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ кадрової роботи та з питань державної служби (Зоркіна), організаційний відділ облдержадміністрації (Гурін), контроль - на заступника голови, керівника апарату облдержадміністрації Булавку Г. І.

 

Голова
облдержадміністрації 

 
М. А. Швець 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка