Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про організацію та проведення обласного свята ялинки

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.12.2002 р. N 702

Про організацію та проведення обласного свята ялинки

На виконання Розпорядження Президента України від 7 грудня 2002 року N 394 "Про заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят":

1. Управлінням освіти і науки, культури, з питань молоді і туризму облдержадміністрації організувати проведення 9 січня 2003 року в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка обласного свята ялинки за участю керівництва облдержадміністрації.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації виділити управлінню з питань молоді і туризму асигнування за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на реалізацію молодіжних програм та заходів для придбання подарунків і організацію обласного свята ялинки, згідно з кошторисом (додається).

3. Управлінню культури облдержадміністрації розробити сценарій свята ялинки. Організувати святковий концерт за участю професійних і самодіяльних дитячих колективів, проведення розваг та конкурсів для учасників святкування.

4. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації забезпечити участь в обласному святі ялинки делегацій дітей соціально незахищених категорій, дітей з районів і міст області, які протягом року стали переможцями районних, обласних, всеукраїнських олімпіад, спортивних змагань, конкурсів і фестивалів.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації Коваленка О. Б., Пасталицю С. В.

 

В. о. голови
обласної державної адміністрації 

 
Г. М. Панченко 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка