Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про фінансування придбання житла для військовослужбовців та інших категорій громадян

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2002 р. N 1290

Про фінансування придбання житла для військовослужбовців та інших категорій громадян

Відповідно до абзацу першого пункту 22.3 статті 22 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", статей 32, 34 та 43 Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік", керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на підставі протоколу засідання обласної міжвідомчої комісії:

1. Виділити управлінню капітального будівництва обласної державної адміністрації 309,349 тис. грн. на придбання житла для військовослужбовців та інших категорій громадян і сплату вартості послуг з оформлення відповідних документів, у тому числі для військовослужбовців, визначених у зверненнях Херсонського міськвиконкома: Херсонського (248,649 тис. грн.), Генічеської районної державної адміністрації (25,7 тис. грн.), обласного військового комісаріату (35 тис. грн. - майора Косьміна М. В.) - за рахунок субвенції, отриманої на зазначені заходи з Державного бюджету України.

2. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації (Шепелєв І. О.) профінансувати зазначені видатки у повному обсязі.

3. Управлінню капітального будівництва обласної державної адміністрації (Клименко В. А.) після отримання відповідних документів та за наявності підстав на придбання житла для вказаної категорії громадян провести процедуру закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти та здійснити відповідні розрахунки на проведення операції з купівлі-продажу житла для військовослужбовців, визначених у списках до протоколу засідання міжвідомчої комісії з цих питань від 28 грудня 2002 року.

4. Управлінню капітального будівництва обласної державної адміністрації (Клименко В. А.) після отримання відповідних документів та за наявності підстав на придбання житла для вказаної категорії громадян провести тендер на відповідні розрахунки на здійснення операцій з купівлі-продажу житла для військовослужбовців, визначених у списках до протоколу засідання міжвідомчої комісії з цих питань від 28 грудня 2002 року.

5. Рекомендувати голові Генічеської районної державної адміністрації Гонтарю О. П., міському голові: м. Херсона - Сальдо В. В. забезпечити приймання на облік придбаного житла із дотриманням вимог чинного законодавства і Порядку використання коштів спеціального фонду обласного бюджету, передбачених на будівництво та придбання житла для військовослужбовців, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 24 вересня 2002 року N 917.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Коняєва О. В.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
А. П. Юрченко 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка