Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про заходи щодо стабілізації цін на ліки і лікарські засоби в області

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.12.2003 р. N 687

Про заходи щодо стабілізації цін на ліки і лікарські засоби в області

Відповідно до п. 1 ст. 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України 17.12.2003 N 1455/2003 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення права громадян на охорону здоров'я і медичну допомогу", з метою недопущення погіршення ситуації з забезпеченням населення та закладів охорони здоров'я лікарськими засобами і виробами медичного призначення, запобігання створення напруги на фармацевтичному ринку в області:

1. Запропонувати обласному комунальному підприємству "Фармація" забезпечити формування спеціального резерву за представленим управлінням охорони здоров'я облдержадміністрації переліком основних ліків і лікарських засобів для здійснення їх інтервенції на ринок з метою стримування можливого зростання цін у період максимального попиту.

2. Державній інспекції з контролю за цінами в області, обласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України постійно аналізувати економічну обґрунтованість цін і торговельних надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які встановлюються суб'єктами підприємницької діяльності, з метою недопущення завищення цін, створення штучного дефіциту окремих лікарських засобів і виробів медичного призначення та щомісячно до 5 числа інформувати облдержадміністрацію.

3. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України, Державній податковій адміністрації в області, Черкаській митниці, Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів в області у межах наданих повноважень вжити невідкладних заходів щодо недопущення ввезення в область неякісних лікарських засобів і виробів медичного призначення та посилення боротьби з тінізацією ринку цих товарів.

4. Головам райдержадміністрацій, запропонувати міським головам міст обласного значення:

4.1. Вжити, за необхідності, заходів щодо запровадження пільг із сплати місцевих податків і зборів суб'єктам підприємницької діяльності, які працюють на ринку лікарських засобів і виробів медичного призначення, для стримування зростання цін на них.

4.2. Забезпечити інформування населення стосовно об'єктивної ситуації, що склалася на ринку лікарських засобів і виробів медичного призначення, приділивши особливу увагу висвітленню заходів, що вживаються для захисту малозабезпечених верств населення.

5. Про хід виконання розпорядження інформувати управління охорони здоров'я облдержадміністрації щоквартально до 5 числа наступного за звітним періодом місяця. Управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації узагальнену інформацію подавати в облдержадміністрацію щоквартально до15 числа наступного за звітним періодом місяця.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Десятова Т. М. та управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

 

Голова державної адміністрації 

В. О. Льошенко 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка