Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування області протягом 2003 року

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.03.2004 р. N 192

Про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування області протягом 2003 року

На виконання доручення Прем'єр-міністра України Януковича В. Ф. від 02.03.2004 N 9917/1 та з урахуванням підсумків роботи щодо розгляду звернень громадян, що надійшли до органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування області протягом 2003 року:

1. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, виконкомам міських рад:

1.1. Забезпечити безумовне виконання вимог чинного законодавства щодо кваліфікованого, неупередженого, об'єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян.

1.2. Проаналізувати підсумки роботи із зверненнями громадян у 2003 році, за їх результатами зробити відповідні висновки та визначити подальші дії щодо поліпшення розгляду заяв і скарг громадян, організації їх особистого прийому відповідно до вимог Указу Президента України від 13.08.2002 N 700 "Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення".

1.3. Підвищити ефективність перевірок стану роботи з організації всебічного та своєчасного розгляду звернень громадян на підприємствах та в установах, які входять до сфери їх управління, а також надавати їм необхідну методичну та практичну допомогу.

1.4. З метою посилення гласності й відкритості в діяльності органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування активно використовувати виступи керівників у прямому ефірі на телебаченні й радіо.

2. Звернути увагу міських голів Лисичанська (Бондаренко В. В.), Брянки (Грязєв М. С.), голів Антрацитівської (Лисоконь В. Я.), Троїцької (Круподеря С. М.), Станично-Луганської (Овчаров О. М.), Попаснянської (Кравчук О. Г.) райдержадміністрацій на необхідність вжиття додаткових заходів щодо усунення причин, які призвели у 2003 році до збільшення надходження звернень громадян до облдержадміністрації та вищих органів влади держави.

3. Заступникам голови облдержадміністрації посилити персональну відповідальність посадових та службових осіб, підпорядкованих галузевих підрозділів, підприємств та установ за вирішення відповідно до своєї компетенції питань, що порушуються у заявах і скаргах громадян, особливо їх найменш соціально захищених категорій.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Запорожцева М. В.

 

Голова
обласної держадміністрації 

 
О. С. Єфремов 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка