Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2004 р. N 177

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.03.2004 р. N 163-р

Про забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2004 р. N 177

Відповідно до статті 2 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2004 року N 177 "Про забезпечення щорічної виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" в Миколаївській області:

1. Довести до відома голів райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) голів, керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації, що Кабінет Міністрів України видав постанову від 18 лютого 2004 року N 177 "Про забезпечення щорічної виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (додається) (див. окремо в базі). 

2. Доручити Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (Майкову), запропонувати обласному військовому комісаріату (Ковальову), Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області (Гуцолу), управлінню Служби безпеки України в Миколаївській області (Боброву), територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Миколаївській області (Балабану), управлінню Державного департаменту з питань виконання покарань України в Миколаївській області (Бурлакову), Державній податковій адміністрації у Миколаївській області (Солтисюку) забезпечувати подання управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій та міських (міст обласного значення) рад щороку до 1 березня списків ветеранів війни, яким зазначена у пункті 1 цієї постанови виплата передбачається законом про державний бюджет на відповідний рік.

3. Доручити Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (Василюк) щороку забезпечувати підготовку виплатних відомостей та формування заявки управлінню Державного казначейства у Миколаївській області.

4. Запропонувати управлінню Державного казначейства у Миколаївській області (Гвоздецькій) щороку, у міру надходження фінансування, забезпечувати перерахування коштів для виплати разової грошової допомоги відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" у розмірах, передбачених законом про державний бюджет на відповідний рік, згідно з наданими заявками.

5. Запропонувати Миколаївській дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (Потьомкіну) забезпечити виплату разової грошової допомоги щороку до 5 травня.

6. Зобов'язати голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським (міст обласного значення) головам щороку вишукувати можливість відзначення ветеранів війни, яким виплата разової грошової допомоги не передбачається законом про державний бюджет на відповідний рік.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Рихальського М. А.

 

Голова облдержадміністрації 

О. М. Гаркуша 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка