Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про фінансування робіт з ліквідації аварійної ситуації на шляхопроводі у м. Ровеньках

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.04.2004 р. N 201

Про фінансування робіт з ліквідації аварійної ситуації на шляхопроводі у м. Ровеньках

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.03.2004 N 146-р "Про виділення коштів для ліквідації аварійної ситуації на шляхопроводі у м. Ровеньки Луганської області" та з метою відновлення роботи автотранспортної мережі міста:

1. Визначити виконавчий комітет Ровеньковської міської ради (Єфремов М. М.) розпорядником виділених з резервного фонду Державного бюджету України коштів у сумі 2000 тис. грн.

2. Управлінню Державного казначейства в Луганській області (Попов М. І.) згідно з діючим порядком перерахувати кошти, виділені з резервного фонду Державного бюджету України в сумі 2000 тис. грн., територіальному відділенню Держказначейства в м. Ровеньках на фінансування робіт з ліквідації аварійної ситуації на шляхопроводі м. Ровеньків.

3. Виконкому Ровеньковської міської ради до кінця поточного року звітувати головним управлінням: економіки та фінансовому облдержадміністрації, управлінню Державного казначейства в Луганській області про цільове використання коштів, виділених з резервного фонду Державного бюджету України.

4. Управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Андрійчук М. Д.) забезпечити контроль за виконанням робіт з ліквідації аварійної ситуації на шляхопроводі у м. Ровеньках.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Рисухіна Л. І.

 

Голова
обласної держадміністрації 

 
О. С. Єфремов 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка