Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про заходи щодо забезпечення сталої роботи господарського комплексу області в осінньо-зимовий період 2004/2005 року

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.04.2004 р. N 382

Про заходи щодо забезпечення сталої роботи господарського комплексу області в осінньо-зимовий період 2004/2005 року

З метою своєчасної та якісної підготовки господарського комплексу області до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року, забезпечення усіх споживачів паливом, природним газом, електро- та теплоенергією, керуючись статтею 6, пунктом 2 статті 20, пунктами 1, 9 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити заходи щодо забезпечення сталої роботи господарського комплексу області в осінньо-зимовий період 2004/2005 року (додаються).

2. Утворити комісію з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року в складі згідно з додатком.

3. Затвердити Положення про комісію, зазначену в пункті 2 цього розпорядження (додається).

4. Покласти особисту відповідальність за своєчасну та якісну підготовку господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період, безумовне виконання затверджених заходів на голів районних державних адміністрацій, міських голів, керівників обласних управлінь та служб, підприємств, організацій та установ.

5. Головам районних державних адміністрацій, міським головам:

5.1. Протягом квітня 2004 року ретельно проаналізувати стан функціонування життєзабезпечуючих галузей районів, міст в осінньо-зимовому періоді минулого року, підбити підсумки на засіданнях колегій та виконкомів місцевих рад.

5.2. До 30 квітня поточного року розробити першочергові заходи щодо забезпечення сталої роботи всіх об'єктів господарського комплексу в осінньо-зимовий період 2004/2005 року, визначивши конкретні терміни та відповідальних за виконання, джерела фінансування, і обговорити їх на засіданнях колегій та виконкомів місцевих рад.

6. Комісії з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року (Клименко В. А.):

6.1. Забезпечити координацію діяльності з цих питань районних державних адміністрацій, міськрайвиконкомів, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, підприємств, організацій і установ незалежно від відомчого підпорядкування і форм власності.

6.2. З метою встановлення дієвого контролю щотижнево розглядати хід виконання підготовчих заходів на засіданнях комісії та висвітлювати у засобах масової інформації стан цієї роботи.

7. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 3 вересня 2003 року N 905 "Про підготовку паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2003/2004 року", від 23 вересня 2003 року N 976 "Про стан підготовки господарського комплексу області до функціонування в осінньо-зимовий період 2003/2004 року".

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Клименка В. А.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
А. П. Юрченко 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
від 9 квітня 2004 р. N 382 

ЗАХОДИ
щодо забезпечення сталої роботи господарського комплексу області в осінньо-зимовий період 2004/2005 року

Житлово-комунальне господарство

1. Створити у повному обсязі необхідний запас усіх видів палива, у тому числі резервного, для роботи опалювальних котелень в осінньо-зимовий період та забезпечити ним соціально-побутову сферу і населення, зокрема для котелень підприємств "Теплокомуненерго", у кількості:

мазуту - 867 т, у т. ч. IV квартал - 347 т;

вугілля - 530 т, у т. ч. IV квартал - 203,6 т;

газ - 169460 тис. куб. м, у т. ч. IV квартал - 61094 тис. куб. м.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, теплопостачальні підприємства області, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації 

До початку опалювального сезону 

2. Забезпечити виконання першочергових робіт у тепловому господарстві згідно із затвердженими графіками, у т. ч.:

- капітально відремонтувати 6 котелень, 6,0 км теплових мереж;

- провести поточні ремонти на 86 котельнях, 94 теплопунктах, 383,2 км теплових мереж.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, теплопостачальні підприємства області, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації 

До 1 жовтня 2004 року 

3. Підготувати до початку осінньо-зимового періоду 17 водопровідних та 63 каналізаційні насосні станції, 369 свердловин та 14 очисних каналізаційних споруд, а також провести капітальний ремонт 7,0 км водопровідних та 0,6 км каналізаційних мереж. Придбати для котельних очисних споруд 360 т вугілля.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації 

До 1 жовтня 2004 року 

4. Забезпечити комплексну підготовку до зими 4017 житлових будівель місцевих рад зі здачею за паспортами готовності, у т. ч.: провести ремонти 321 покрівлі, 1567 систем центрального опалення з гідравлічними їх випробуваннями, 290 систем гарячого водопостачання, забезпечити перевірку та ремонт димових і вентиляційних каналів у 2774 будинках.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, житлово-комунальні підприємства, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації 

До 1 жовтня 2004 року. 

Облсількомунгосп

1. Забезпечити підготовку котельні с. Виноградове Цюрупинського району.

Виноградівська сільська рада Цюрупинського району, сількомунгоспи, "Облсількомунгосп" (за згодою)  

До 10 жовтня 2004 року 

2. Провести поточний ремонт 23 км водопровідних мереж, поточний ремонт 10 водонапірних башт, виконати аналізи та хлорування 52 водонапірних башт.

Райдержадміністрації, "Облсількомунгосп" (за згодою) 

До 1 жовтня 2004 року. 

Тепло-, електроенергетика

1. Виконати узгоджені обсяги планових ремонтів та ремонтів, що забезпечують надійну роботу електричних мереж, устаткування і споруд.

ВАТ "ЕК "Херсонобленерго" (за згодою) 

До 15 жовтня 2004 року 

2. Перевірити стан та готовність технічних засобів для виконання аварійно-відновлювальних робіт і забезпечення надійної експлуатації електричних мереж.

ВАТ "ЕК "Херсонобленерго" (за згодою) 

До 15 жовтня 2004 року 

3. Провести у повному обсязі заходи щодо попередження пошкоджень устаткування, технологічних схем і споруд в умовах низьких температур зовнішнього повітря.

ВАТ "ЕК "Херсонобленерго" (за згодою) 

До 15 жовтня 2004 року 

4. Підготувати обладнання, теплові мережі, виконати капітальний ремонт димової труби на ВАТ "Херсонська ТЕЦ", що забезпечить безперебійну роботу в осінньо-зимовий період 2004/2005 року

ВАТ "Херсонська ТЕЦ" (за згодою) 

До початку опалювального сезону 

5. Установити контроль за підготовкою та підтриманням у робочому стані автономних джерел живлення (ДЕС), забезпеченістю їх пальним і своєчасністю включення у роботу в разі припинення енергопостачання.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, структурні підрозділи обласної державної адміністрації 

До початку опалювального сезону. 

Газове господарство

1. Забезпечити оплату поточної заборгованості за використаний природний газ, електроенергію в опалювальному сезоні 2004/2005 року.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, підприємства житлово-комунального господарства області 

До 1 вересня 2004 року 

2. Розробити графіки переведення промислових підприємств на резервні види палива при похолоданні в осінньо-зимовий період 2004/2005 року.

ВАТ "Херсонгаз" (за згодою) 

До 1 липня 2004 року 

3. Розробити і затвердити в обласній державній адміністрації графік обмеження подачі природного газу споживачам у період різких похолодань.

ВАТ "Херсонгаз" (за згодою) 

До 1 липня 2004 року 

4. Виконати ремонтні роботи відповідно до затверджених графіків на об'єктах, системах і газопровідних мережах для безперебійного газопостачання споживачів, у т. ч.:

- провести профілактичне обслуговування газопроводів: високого тиску - 511,9 км, середнього тиску - 590 км, низького тиску - 1612 км, 463 од. газових колодязів;

- виконати наладку, технічне обслуговування та ремонт обладнання - 196 од. ГРП, 561 од. ШРП.

ВАТ "Херсонгаз" (за згодою) 

До початку опалювального сезону. 

Енергозбереження

1. З метою скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів забезпечити під час проведення капітального (поточного) ремонту та реконструкції інженерних мереж і систем впровадження новітнього інженерного обладнання та приладів.

Управління охорони здоров'я та з питань забезпечення ліками обласної державної адміністрації 

До 1 жовтня 2004 року 

2. Забезпечити відновлення 3,5 км пошкодженої теплоізоляції на дільницях теплових мереж з використанням попередньо ізольованих теплопроводів.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, теплопостачальні підприємства області 

До 1 жовтня 2004 року. 

Дорожньо-транспортне господарство

1. Провести ремонт доріг, що перебувають у власності територіальних громад районів і міст, у тому числі:

з твердим покриттям - 135 тис. кв. м;

грунтових - 800,0 тис. кв. м.

Райдержадміністрації, Херсонський, Новокаховський міськвиконкоми, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації 

До 15 листопада 2004 року 

2. Забезпечити виконання планів будівництва і ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі:

- нове будівництво - 7 км;

- капітальний ремонт - 4,2 км;

- капітальний ремонт (полегшений) - 231 км;

- поточний ремонт та роботи по утриманню доріг на суму 10,6 млн. грн.

Служба автомобільних доріг в області (за згодою), об'єднання "Облавтодор" (за згодою) 

До 15 листопада 2004 року 

3. Забезпечити підготовку до роботи в зимових умовах виробничих баз, снігоочисної техніки, створити 10-денний запас пального. Заготовити протиожеледну суміш для обробки комунальних доріг, у тому числі: піску - 9,0 тис. т, солі - 0,6 тис. т. Укласти договори на виконання робіт.

Об'єднання "Облавтодор" (за згодою), райдержадміністрації, міськвиконкоми 

До 1 листопада 2004 року 

4. Підготувати 80 одиниць рухомого складу міськелектротранспорту, в тому числі виконати середній ремонт 20 тролейбусів, відремонтувати 3,0 км та замінити 18 опор контактної мережі.

ДКП "Херсонелектротранс" (за згодою), Херсонський міськвиконком, управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації 

До 1 жовтня 2004 року. 

Соціальна сфера

1. Забезпечити підготовку приміщень об'єктів соціальної сфери, у тому числі тих, що знаходяться на балансі підприємств. Вжити заходів щодо проведення капітальних ремонтів 11 покрівель, 7 котелень, 13 систем опалення, 1 водогінно-каналізаційної системи, на 4 об'єктах виконати загальнобудівельні роботи.

Управління обласної державної адміністрації: освіти і науки, культури, охорони здоров'я та з питань забезпечення ліками, промисловості, транспорту та зв'язку, райдержадміністрації, міськвиконкоми 

До 30 вересня 2004 року 

2. Передбачити оснащення 6 закладів освіти автономними засобами опалення.

Управління освіти і науки обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, міськвиконкоми 

До 30 вересня 2004 року 

3. Організувати роботу щодо придбання та заготівлі палива для закладів соціальної сфери та дотриманням лімітів споживання електроенергії, газу, тепла кожним закладом та установою. Забезпечити завезення палива до лікувально-профілактичних та інтернатних закладів, установ освіти, культури згідно з нормативними потребами.

Управління обласної державної адміністрації: охорони здоров'я та з питань забезпечення ліками, культури, освіти і науки, райдержадміністрації, міськвиконкоми 

До 1 жовтня 2004 року 

4. Провести ремонт котельні обласної філармонії.

Управління культури обласної державної адміністрації, обласна філармонія 

До 1 листопада 2004 року 

5. Провести ремонт даху та внутрішніх приміщень гуртожитку музичного училища м. Херсона.

Управління культури обласної державної адміністрації, музичне училище 

До 11 вересня 2004 року 

6. Провести підготовку інтернатних закладів області до роботи в осінньо-зимовий період відповідно до передбачених заходів. Забезпечити заготівлю картоплі, овочів, консервованої продукції. Провести тендерні торги та укласти договори поставок плодоовочевої продукції.

Райдержадміністрації, міськвиконкоми, Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації 

До 1 жовтня 2004 року 

7. Забезпечувати в опалювальний період до 1 числа кожного місяця фінансування головних розпорядників коштів обласного бюджету на наступний місяць у сумах, передбачених в їх кошторисах на оплату енергоносіїв. Проводити фінансування пільг та субсидій населенню на оплату енергоносіїв за прогнозними нарахуваннями за поточний місяць в повному обсязі коштів, що надійшли з державного бюджету.

Головне фінансове управління обласної державної адміністрації 

Протягом опалювального сезону 

8. Призначити субсидії малозабезпеченим сім'ям готівкою на придбання у 2004 році вугілля та скрапленого газу.

Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації 

Постійно. 

Агропромисловий комплекс

1. Створити необхідні умови для більш ефективного (прибуткового) виробництва продукції галузі тваринництва в осінньо-зимовий період, нарощування її обсягів та своєчасного проведення ремонтів тваринницьких приміщень, кормоцехів, інженерних мереж, ферм та комплексів, ветеринарних об'єктів.

Райдержадміністрації, Головне управління сільського господарства і продовольства обласної державної адміністрації 

До 1 жовтня 2004 року 

2. Забезпечити зимівлю тваринництва громадського сектору області кормами згідно з потребою.

Усі корми передати на зберігання персонально відповідальним особам, розробити щомісячні графіки їх використання.

Райдержадміністрації, Головне управління сільського господарства і продовольства обласної державної адміністрації 

До 15 жовтня 2004 року 

3. Завершити передачу об'єктів соціальної сфери від недержавних сільськогосподарських підприємств у власність територіальних громад області.

Райдержадміністрації, Головне управління сільського господарства і продовольства обласної державної адміністрації 

До 15 жовтня 2004 року. 

Промисловість

1. Виконати заплановані заходи з підготовки підприємств до роботи в осінньо-зимовий період, звернувши особливу увагу на збереження наявного устаткування, обладнання, споруд і мереж, які тимчасово не використовуються.

Підприємства і організації, управління промисловості, транспорту та зв'язку обласної державної адміністрації, відділ енергоресурсів та енергозбереження обласної державної адміністрації 

До 1 жовтня 2004 року 

2. Розробити та узгодити з обласною державною адміністрацією плани оперативних спільних дій зі службами області щодо локалізації та ліквідації аварій на інженерних системах енергопостачання. Довести ці плани до кожної райдержадміністрації, міськвиконкому.

Управління цивільного захисту населення і територій обласної державної адміністрації 

До 1 серпня 2004 року. 

 

Додаток
до розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації
від 9 квітня 2004 р. N 382 

СКЛАД
комісії з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року

Клименко
Володимир Анатолійович 

- заступник голови обласної державної адміністрації, начальник управління капітального будівництва, голова комісії 

Кобець
Анатолій Федорович 

- заступник голови обласної державної адміністрації, заступник голови комісії 

Члени комісії: 

Авраменко
Володимир Степанович 

- начальник Головного управління сільського господарства і продовольства обласної державної адміністрації 

Асмолков
Олег Ігорович 

- виконавчий директор державного підприємства "Облпаливо" (за згодою) 

Білець
Олександр Петрович 

- генеральний директор - голова правління ВАТ "Енергопостачальна компанія "Херсонобленерго" (за згодою) 

Брагар
Михайло Семенович 

- начальник управління охорони здоров'я та з питань забезпечення ліками обласної державної адміністрації 

Вороніч
Микола Миколайович 

- начальник Головного управління економіки обласної державної адміністрації 

Зангієв
Альберт Георгійович 

- генеральний директор - голова правління по газопостачанню та газифікації ВАТ "Херсонгаз" (за згодою) 

Карпенко
Григорій Григорович 

- начальник відділу енергоресурсів та енергозбереження обласної державної адміністрації 

Мартинюк
Микола Васильович 

- начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації 

Молчанов
Олександр Вікторович 

- начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації 

Омельченко
Євген Васильович 

- начальник територіального управління Держнаглядохоронпраці України в області (за згодою) 

Петров
Валерій Федорович 

- начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації 

Рилєєв
Василь Петрович 

- начальник управління культури обласної державної адміністрації 

Сальдо
Володимир Васильович 

- міський голова м. Херсона (за згодою) 

Шепелєв
Ігор Олександрович 

- начальник Головного фінансового управління обласної державної адміністрації. 

 

Заступник голови
обласної державної адміністрації 

 
Д. Д. Дячук 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації
від 9 квітня 2004 р. N 382 

ПОЛОЖЕННЯ
про комісію з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року

1. Комісія з організації та підготовки господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2004/2005 року (далі - Комісія) створена з метою забезпечення виконання підготовчих заходів, спрямованих на стале функціонування життєво важливих галузей області в зазначений період.

2. Комісія діє на громадських засадах і створюється у складі голови, заступника голови та її членів.

3. Роботою Комісії керує її голова, а у разі відсутності голови, за його дорученням, - заступник голови Комісії.

4. Основними завданнями Комісії є:

- координація роботи місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, незалежно від відомчого підпорядкування і форм власності, в питаннях організації їх діяльності для повного виконання підготовчих заходів до осінньо-зимового періоду;

- здійснення контролю за реалізацією на місцях усіх намічених заходів у необхідних обсягах та в установлені терміни;

- надання консультативної та практичної допомоги, внесення пропозицій усім суб'єктам господарювання у вирішенні питань, що виникають у ході виконання поставлених завдань;

- забезпечення періодичного висвітлення у засобах масової інформації ходу здійснення підготовчих заходів.

5. Комісія має право:

- заслуховувати на своїх засіданнях інформації та звіти керівників, відповідальних працівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій;

- утворювати з метою вирішення поставлених перед Комісією завдань робочі групи та залучати до участі в них працівників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій;

- одержувати від місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій усіх форм власності необхідну інформацію про виконання підготовчих заходів;

- вживати конкретних заходів впливу до керівництва місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій, з вини яких зазначена робота проводиться на неналежному рівні.

Рішення Комісії, прийняті у межах її компетенції, є обов'язковими для виконання місцевими органами виконавчої влади, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності.

6. Формою роботи Комісії є засідання. Засідання Комісії проводяться щотижнево згідно із планом роботи, затвердженим головою Комісії.

7. Рішення Комісії оформлюються протоколом.

____________

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD28.16681
EUR32.17776
RUB0.41989
PLN7.4954
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка