Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про підсумки роботи народногосподарського комплексу Одеської області за I квартал 2004 року

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.05.2004 р. N 339/А-2004

Про підсумки роботи народногосподарського комплексу Одеської області за I квартал 2004 року

У I кварталі 2004 року в більшості галузей народногосподарського комплексу збережені позитивні тенденції щодо збільшення обсягів промислового виробництва, область не має боргів перед пенсіонерами, ліквідована заборгованість по заробітній платі працівникам бюджетної сфери.

Водночас структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації та виконкоми рад міст обласного значення ще недостатньо вирішують питання з погашення заборгованостей усіх видів, недоїмки до Пенсійного фонду України та державного бюджету.

Відповідно до ст. 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", заслухавши на колегії облдержадміністрації питання про підсумки роботи народногосподарського комплексу області за I квартал 2004 року, для забезпечення систематичного та ефективного управління економічними і соціальними процесами в області, виконання завдань, визначених у Посланні Президента України до Верховної Ради України "Про внутрішнє та зовнішнє становище України у 2003 році", Програми діяльності Кабінету Міністрів України, обласної програми "Регіональна ініціатива. 2002 - 2006 роки":

1. Структурним підрозділам облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, виконкомам рад міст обласного значення, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади:

- до 10 травня 2004 року проаналізувати підсумки роботи за I квартал 2004 року та поінформувати населення через засоби масової інформації;

- забезпечити пріоритетне вирішення завдань, визначених у Програмі діяльності Кабінету Міністрів України "Послідовність. Ефективність. Відповідальність";

- сконцентрувати зусилля на ліквідації заборгованості, забезпеченні своєчасної виплати нарахованої заробітної плати, належного перерахування коштів до Пенсійного фонду України та інших фондів державного соціального страхування, запланованого підвищення заробітної плати працівникам бюджетної сфери, трудових пенсій, стипендій студентам вищих навчальних закладів та учням професійно-технічних навчальних закладів, дієвого контролю за дотриманням законодавства у сфері заробітної плати.

2. Головним управлінням облдержадміністрації: економіки (Гордієнко О. М.), фінансовому (Піддубний Г. М.) організувати та забезпечити впровадження програмно-цільового підходу до складання взаємоузгоджених проектів обласного бюджету та Програми соціально-економічного розвитку Одеської області на 2005 рік.

3. Державній податковій адміністрації в Одеській області (Манько В. О.), структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам забезпечити виконання Указу Президента України від 9 лютого 2004 року N 175/2004 "Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам і корупції" та доручення Прем'єр-міністра України від 4 лютого 2004 року N 524/0 щодо проведення аналізу причин безприбуткової діяльності суб'єктів підприємництва.

4. Головному управлінню сільського господарства і продовольства облдержадміністрації (Новаковський А. Г.), районним державним адміністраціям:

- вжити заходів щодо стабілізації чисельності поголів'я всіх видів худоби та птиці;

- посилити роботу щодо відтворення кормовиробничих підприємств для забезпечення тваринництва необхідними кормами;

- забезпечити ефективне використання бюджетних коштів, виділених на ремонт вузлів і агрегатів до зернозбиральних комбайнів для проведення жнив в оптимальні строки і без втрат;

- постійно здійснювати контроль за дотриманням фактичних обсягів закупівлі зерна для формування продовольчих ресурсів.

5. Начальнику управління торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування облдержадміністрації Олійнику О. І., голові Державної податкової адміністрації в Одеській області Маньку В. О., голові Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Бутіну Є. П. вжити заходів щодо обстеження мережі автозаправних станцій, забезпечення прозорих цивілізованих умов та стабільного функціонування ринку світлих нафтопродуктів.

6. Структурним підрозділам облдержадміністрації протягом другого кварталу 2004 року розробити план заходів щодо підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління яким делеговані обласній державній адміністрації рішенням обласної ради від 24 квітня 2003 року N 154-XXIV "Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, управління яким здійснює обласна рада", та забезпечити щоквартальний моніторинг їх виконання.

7. Управлінню морегосподарського комплексу, транспорту та зв'язку облдержадміністрації (Подурець С. Є.):

- організувати роботу комунального підприємства "Облавторух" та спільно з фахівцями Державної податкової адміністрації в Одеській області (Манько В. О.), управління Державтоінспекції управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області (Муращенко Г. В.) розробити графік комплексних перевірок перевізників, які працюють на маршрутній мережі області, з подальшим вжиттям заходів для покращання транспортного обслуговування населення;

- провести економічну оцінку суб'єктів технологічного комплексу автобусних пасажирських перевезень, розробити паспорти маршрутів, автостанцій та автовокзалів;

- вжити конкретних заходів для оновлення рухомого складу з метою виконання Програми розвитку автотранспортного обслуговування населення в сільській місцевості на 2003 - 2004 роки, затвердженої наказом Міністерства транспорту України від 14 лютого 2003 року N 105.

8. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації (Демченко Д. М.):

- сприяти створенню мережі агентств з працевлаштування студентської молоді при вищих навчальних закладах;

- спільно з Головними управліннями облдержадміністрації: економіки (Гордієнко О. М.), сільського господарства і продовольства (Новаковський А. Г.) відпрацювати питання про узгодження кількісної та якісної підготовки кадрів робітничих професій відповідно до потреб промислових підприємств області.

9. Одеському обласному центру зайнятості (Доцуленко А. С.), райдержадміністраціям та виконкомам рад міст обласного значення сприяти залученню молоді до зайнятості шляхом надання безпроцентної позики безробітним для зайняття підприємницькою діяльністю.

10. Головам райдержадміністрацій, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації забезпечувати розміщення на веб-сайті облдержадміністрації оголошень та інших відомостей про проведення закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

11. З метою припинення реалізації неякісних товарів управлінню торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування облдержадміністрації (Олійник О. І.), Державній податковій адміністрації в Одеській області (Манько В. О.) здійснити заходи щодо скорочення кількості стихійних ринків, зростання ролі облспоживспілки, особливо у сільській місцевості.

12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
С. Р. Гриневецький 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка