Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2000 року N 830/А-2000 "Про затвердження Положення про Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.10.2004 р. N 784/А-2004

Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 жовтня 2000 року N 830/А-2000 "Про затвердження Положення про Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації"

Відповідно до статті 103 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", постанов Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2003 року N 2075 "Про забезпечення виконання державних програм соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи", від 25 серпня 2004 року N 1098 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", від 8 вересня 2004 року N 1187 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року N 256":

1. Підпункт 1 пункту 3 Положення про Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації доповнити словами "населення, що постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи".

2. У підпункті 15 пункту 4 слова "організовує роботу, пов'язану з пенсійним забезпеченням громадян (після передачі функцій призначення та виплати пенсій Пенсійному фонду України здійснює контроль за їх призначенням та виплатою)" замінити словами "здійснює державне регулювання та нагляд за дотриманням норм Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо призначення (перерахунку) і виплати пенсій у солідарній системі та взаємодії органів Пенсійного фонду України з фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування".

3. Підпункт 23 пункту 4 викласти у такій редакції: "- веде персоніфікований облік отримувачів за видами пільг ветеранам війни і праці, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, вдовам ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ, а також звільненим із служби за віком, хворобою або вислугою років працівникам міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, державної пожежної охорони, загиблих або померлих у зв'язку з виконанням службових обов'язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні, батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули, померли або стали інвалідами при проходженні військової служби, реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пільг, передбачених пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров'я, частиною другою статті 29 Основ законодавства України про культуру, абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям та інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття і рідких нечистот та на придбання твердого і рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, послуг зв'язку та інших передбачених законодавством послуг (крім пільг на отримання ліків, зубопротезування)".

4. Підпункт 25 пункту 4 викласти у такій редакції: "- організовує роботу головних державних соціальних інспекторів та державних соціальних інспекторів".

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Богоявленського М. О.

 

Голова
обласної державної адміністрації 

 
С. Р. Гриневецький 

 


>

Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31554
EUR30.5155
RUB0.41981
PLN7.12863
BYR
Реклама
РекламаНаша кнопка