Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про підсумки проведення V Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

               МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 
                            Н А К А З
 
                        22.02.2005  N 109
 
 
              Про підсумки проведення V Міжнародного
                   конкурсу з української мови
                        імені Петра Яцика
 
 
     Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української
мови та   наказу   Міністерства  освіти  і  науки  України  N  738
( v0738290-04 ) від 20.09.2004 р.  серед учнів  3-11  класів  було
проведено шкільний  -  I  етап,  районний  або  міський - II етап,
обласний (в Автономній Республіці Крим - республіканський, у Києві
та Севастополі - міські) - III етап конкурсу.
     Заключний IV етап відбувся 22 січня 2005 року в усіх обласних
центрах України,  в містах  Києві  та  Севастополі,  в  Автономній
Республіці Крим.
     У четвертому етапі конкурсу взяли участь 715 учнів.  До журі,
сформованого за наказом Міністерства освіти і науки України  N  65
( v0065290-05   )  від  01.02.05  р.,  надійшло,  відповідно,  715
конкурсних робіт,  а також протоколи із зазначенням балів за усний
тур.
     За результатами проведення IV етапу V Міжнародного конкурсу з
української мови імені Петра Яцика Н А К А З У Ю:
 
     1. Затвердити  список  переможців  IV  етапу  V  Міжнародного
конкурсу з української мови імені Петра Яцика (додаток 1).
 
     2. Міністру  освіти  і  науки  Автономної  Республіки   Крим,
начальникам  управлінь  освіти  і  науки  обласних,  Київської  та
Севастопольської міських державних адміністрацій:
 
     2.1. Довести до відома органів управління освітою  результати
проведення  IV  етапу  V  Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика.
 
     2.2. Проаналізувати  результати  IV  етапу   V   Міжнародного
конкурсу  з  української  мови  імені  Петра  Яцика  і  відзначити
працівників закладів та установ освіти,  які провели значну роботу
щодо організації та проведення відповідного заходу.
 
     3. Контроль  за  виконанням  наказу  покласти  на  заступника
міністра Огнев'юка В.О.
 
 Міністр                                            С.М.Ніколаєнко
 
 
           Переможці IV етапу V Міжнародного конкурсу з
                 української мови ім. Петра Яцика
 
 
     I місце:  Катерина  Верига - учениця 3 класу початкової школи
N 9,  м. Чернівці (вчитель - Лілія Нагнибіда); Віолетта Меньшова -
учениця 4 класу ЗОШ N 130,  м.  Одеса (Валентина Тошакова); Максим
Сочинський - учень 5 класу гімназії  N  9,  м.  Кіровоград  (Олена
Мощенська);  Богдан  Стрільчик  -  учень 6 класу Угринівської ЗОШ,
Тисменицький район,  Івано-Франківська  область  (Ольга  Вйонзик);
Юлія  Микуляк  -  учениця  7  класу  гімназії,  м.  Ужгород (Марія
Вишневська); Софія  Півницька  -  учениця  8  класу   ЗОШ   N   1,
м. Нововолинськ,   Волинська  область  (Мирослава  Марчук);  Ольга
Бачишина - учениця  9  класу  ліцею-інтернату,  м. Рівне  (Наталія
Сосюк);  Оксана Михайлова - учениця 10 класу ЗОШ N 1,  м.  Тальне,
Черкаська область (Любов Нерубайська); Віктор Ніколенко - учень 11
класу ЗОШ N 68, м. Львів (Галина Чернецька).
 
     II місце:  Катерина Степаненко - учениця 3  класу  ЗОШ  N  6,
м. Переяслав-Хмельницький  Київської  області;  Анастасія Співак -
учениця 4 класу ЗОШ N 11,  м.  Первомайськ Миколаївської  області;
Ірина Бузмакова - учениця 5 класу ЗОШ N 4,  м. Каховка Херсонської
області; Оксана  Явдик  -  учениця  6  класу  Ярмолинецького   НВК
Хмельницької області;   Людмила   Петрушко   -   учениця  7  класу
Заставнівської гімназії Чернівецької  області;  Марина  Андрела  -
учениця 8    класу    Керецьківської   ЗОШ   Свалявського   району
Закарпатської області Інна Ватаманюк - учениця 9 класу ЗОШ  N  15,
м. Чернівці;  Богдана  Сугай   -   учениця   10   класу   гімназії
м. Ужгорода; Ольга Корольчук - учениця 11 класу ЗОШ N 8, м. Рівне.
 
     III місце:  Зоряна Вівчар -  учениця  3  класу  КССЗШ  N  29,
м. Тернопіль;  Софія  Морська  -  учениця  4  класу  КССЗШ  N  16,
м. Тернопіль;  Олександр  Якимов  -  учень 5 класу Садівської ЗОШ,
Баришівський район Київської області;  Людмила Зленко - учениця  6
класу ЗОШ N 1,  смт Миронівка Київської області;  Ольга Данилова -
учениця 7 класу ЗОШ м.  Нова Каховка  Херсонської  області;  Петро
Денисюк  -  учень  8 класу Червоненської ЗОШ,  Андрушівський район
Житомирської області;  Катерина Волосюк - учениця 9 класу гімназії
N 20, м. Херсон; Вікторія Сизова - учениця 10 класу Безлюдівського
юридичного  ліцею  Харківської  області;  Олександра  Андрійчук  -
учениця 11 класу Денишівської ЗОШ Житомирської області.
 
     IV місце:  Орина Долгоп'ятова - учениця 3  класу  НВК  N  67,
м. Запоріжжя;  Анна  Савчук  -  учениця 4 класу Екологічного ліцею
N 24,  м. Житомир; Олександра Мандрик - учениця 5 класу Розівської
ЗОШ, Запорізька  область;  Ганна Силка - учениця 6 класу Жовтневої
СЗОШ, Білопільський район Сумської області; Ірина Узлова - учениця
7 класу    Ліцею    інформаційних   технологій,   м.   Олександрія
Кіровоградської області;  Олеся Рейтаровська  -  учениця  8  класу
Віньковецького НВК,   Хмельницька   область;  Катерина  Макогон  -
учениця 9 класу НВК N 16,  м.  Кам'янець-Подільський  Хмельницької
області;  Яна Климентовська - учениця 10 класу ЗОШ N 7,  м.  Ніжин
Чернігівської області;  Людмила  Штефуряк  -  учениця   11   класу
с. Косівської Поляни Рахівського району Закарпатської області.
 
     V місце:   Христина   Горохівська   -   учениця    3    класу
Чорновидівської ЗОШ Городоцький район Хмельницької області, Степан
Демчишин - учень 4 класу ЗОШ N  1  м.  Рогатин  Івано-Франківської
області,  Вікторія  Шадей  -  учениця 5 класу Городенківської ЗОШ,
Івано-Франківська область,  Яна Панасенко - учениця  6  класу  ЗОШ
N 3,  м.  Золотоноша Черкаської області Олена Дем'янюк - учениця 7
класу спеціалізованої   школи    "Центр    надії",    м.    Рівне,
Яна Філоненко  -  учениця  8 класу Лебедівської ЗОШ Вишгородського
району Київської області,  Вікторія Гребень - учениця 9 класу  ЗОШ
N 5,  м.  Бобринець  Кіровоградської  області,  Олеся Оліферович -
учениця 10 класу НВК смт Старої Вижівки Волинської області,  Ольга
Грош -  учениця  11  класу гімназії ім.  Нового Бугу Миколаївської
області.
 
     VI місце:  Олександра Шафрай - учениця 3 класу школи-гімназії
N 16,  м.  Ніжин  Чернігівської  області;  Юлія  Окопна  - учениця
4 класу гуманітарної гімназії,  м.  Рівне;  Оксана Фещук - учениця
5 класу ЗОШ N 1, м. Кролевець Сумської області; Дарина Любашенко -
учениця 6 класу гімназії  N  109,  м.  Київ;  Анна  Порадовська  -
учениця  7  класу Екологічного ліцею N 24,  м.  Житомир;  Вікторія
Лелеко - учениця 8 класу Васильківської ЗОШ N 3,  Дніпропетровська
область; Софія  Грабовська  -  учениця 9 класу приватної гімназії,
м. Львів; Мирослава Зінько - учениця 10 класу гімназії, м. Коломия
Івано-Франківської  області;  Ганна  Руденко  -  учениця  11 класу
гімназії N 31, м. Черкаси.
 
     VII місце:   Аліна   Кузьмінська   -    учениця    3    класу
Монастирищенської ЗОШ  N  2,  Черкаська  область;  Олена Зайцева -
учениця 4 класу ЗОШ N 6,  м.  Чернівці;  Ганна Петрова - учениця 5
класу гімназії  N  3,  м.  Херсон;  Катерина Пожидаєва - учениця 6
класу Української гімназії,  м.  Харцизьк Донецької області;  Неля
Ваверчак  -  учениця 7 класу гімназії,  м.  Баштанка Миколаївської
області; Олександра  Уласова  -  учениця  8  класу  СЗНЗ  N   117,
м. Одеса;  Ірина  Ковальчук - учениця 9 класу Української гімназії
N 6,  м.  Харків;  Оксана  Босак  -  учениця  10  класу   гімназії
"Сихівська",  м.  Львів; Ірина Жарко - учениця 11 класу Козинської
ЗОШ, Обухівський район Київської області.
 
     VIII місце:  Тетяна  Пуля  -  учениця  3  класу  НВК   N   9,
м. Полтава;    Анна    Цвіра   -   учениця   4   класу   гімназії,
м. Володарськ-Волинський Житомирської області;  Анастасія Сорока -
учениця  5 класу гімназії "Троєщина",  м.  Київ;  Ганна Тамарова -
учениця 6 класу ЗОШ N  33  м.  Сімферополь; Катерина  Ірклієнко  -
учениця  7  класу  Тишківської  ЗОШ  Лубенський  район Полтавської
області;  Анна  Степаненко  -  учениця  8  класу   Нововодолазької
гімназії Харківська область; Станіслав Сидоров - учень 9 класу ЗОШ
N 16 м.  Севастополь;  Катерина Гончарова - учениця 10 класу ліцею
"Самара",   м.   Новомосковськ  Дніпропетровської  області;  Олена
Вовчанська - учениця 11 класу гімназії N 9, м. Кіровоград.
 
     IX місце:  Юлія  Решитько  -  учениця  3  класу  ЗОШ   N   1,
м. Павлоград Дніпропетровської області;  Ірина Наквацька - учениця
4 класу гімназії N 1,  смт Іваничі Волинської області;  Олександра
Єрмолаєва   -  учениця  5  класу  Кіровської  гімназії,  Луганська
область;  Юлія Ткачук -  учениця  6  класу  Літинської  ЗОШ  N  2,
Вінницька область;  Галина  Довгань  -  учениця  7  класу ЗОШ N 2,
м. Тальне Черкаської області;  Олена Іваненко -  учениця  8  класу
гімназії N 8,  м.  Севастополь;  Діана Головатюк - учениця 9 класу
Агрономічненської  ЗОШ  Вінницької  області;  Марина  Кулакова   -
учениця 10 класу при ДНУ,  м.  Донецьк;  Юлія Соломакіна - учениця
11 класу СЗОШ N 2, м. Каховка Херсонської області.





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.10935
EUR31.83179
RUB0.4573
PLN7.57539
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка