Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про проведення перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств державного сектору економіки

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
                    Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                  від 23 червня 2005 р. N 216-р
                               Київ
 
         Про проведення перевірки фінансово-господарської
       діяльності підприємств державного сектору економіки
 
 
     1. Провести      у      двомісячний      строк      перевірку
фінансово-господарської  діяльності підприємств державного сектору
економіки згідно з додатком 1.
 
     Утворити комісії   з    проведення    перевірки    зазначених
підприємств у складі згідно з додатком 2.
 
     Дозволити головам  комісій вносити у разі потреби за поданням
центральних органів виконавчої влади зміни до складу комісій.
 
     2. Керівникам  центральних  та  місцевих  органів  виконавчої
влади  забезпечити  участь  працівників  у  перевірці зазначених у
додатку 1 підприємств та сприяти її проведенню.
 
     3. Контроль за виконанням  цього  розпорядження  покласти  на
Першого віце-прем'єр-міністра України Кінаха А.К.
 
 
     Прем'єр-міністр України                           Ю.ТИМОШЕНКО
 
     Інд. 25
 
 
                                        Додаток 1
                       до розпорядження Кабінету Міністрів України
                              від 23 червня 2005 р. N 216-р
 
 
                             ПЕРЕЛІК
             підприємств державного сектору економіки
 
 
------------------------------------------------------------------
Код згідно |
    з      |                   Назва підприємства
 ЄДРПОУ    |
------------------------------------------------------------------
  206539    ВАТ "Одеський припортовий завод"
 
  165758    ВАТ "Горлівський машинобудівний завод"
 
25128758    ВАТ "Фотон"
 
21661438    ВАТ "Лізингова компанія "Украгромашінвест"
 
20572069    Державний міжнародний аеропорт "Бориспіль"
 
31899285    ВАТ "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги
            України"
 
20048090    ЗАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт"
 
 1434881   ЗАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України"
 
14308368   Державне підприємство "Виробниче об'єднання південний
           машинобудівний завод імені О.М. Макарова"
 
05758948   ВАТ "Науково-виробнича фірма "Луганські акумулятори"
 
 5761672   Сєвєродонецьке державне виробниче підприємство
           "Об'єднання Азот"
 
14308351   Рубіжнянський казенний хімічний завод "Зоря"
 
 5762269   ВАТ "Турбоатом"
 
19477064   Державне підприємство обслуговування повітряного руху
           "Украерорух"
 
19271210   Державне підприємство "Запоріжгеоінформ"
 
01432032   Український державний геологорозвідувальний інститут
 
19028917   Київське державне підприємство геодезії, картографії,
           кадастрових та геоінформаційних систем
 
14310052   Харківський машинобудівний завод "ФЕД"
 
   34045   Державна адміністрація залізничного транспорту
           "Укрзалізниця"
 
01125672   Державне підприємство "Іллічівський морський
           торговельний порт"
 
21656791   Українська державна корпорація "Укрзакордоннафтогазбуд"
 
 
                                        Додаток 2
                       до розпорядження Кабінету Міністрів України
                             від 23 червня 2005 р. N 216-р
 
                              СКЛАД
      комісій з проведення перевірки фінансово-господарської
       діяльності підприємств державного сектору економіки
 
 
                 ВАТ "Одеський припортовий завод"
 
     ЯКОВЛЄВ              - заступник начальника управління
Денис Томасович             контрольно-ревізійного управління в
                            Одеській області, голова комісії
 
     БЕСКРОВНИЙ           - головний контролер-ревізор
Володимир Олександрович     контрольно-ревізійного управління в
                            Одеській області
 
     БОГОДУХОВ            - працівник Управління СБУ в Одеській
Іван Анатолійович           області
 
     БУГАЙЧУК             - начальник відділу Одеського обласного
Наталія Анатоліївна         територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     КЛІМОВ               - начальник контрольно-ревізійного
Валерій Микитович           відділу в м. Южному
 
     КОРСИКОВА            - головний державний інспектор Державної
Ганна Олегівна              інспекції з контролю за цінами в
                            Одеській області
 
     КУРІННОЙ             - заступник директора департаменту Фонду
Євгеній Іванович            державного майна
 
     РАЦЕВИЧ              - заступник начальника інспекції
Галина Адольфівна           державної податкової інспекції в
                            м. Южному - начальник відділу
 
     РЕМЕСКОВА            - головний державний інспектор Державної
Надія Миколаївна            інспекції з контролю за цінами в
                            Одеській області
 
     САПЕЛКІНА            - заступник начальника відділу
Віра Ануфріївна             контрольно-ревізійного управління в
                            Одеській області
 
     СВИРИДОВА            - головний спеціаліст Мінекономіки
Марина Миколаївна
 
     СЛАУТА               - заступник начальника Головного
Віра Петрівна               фінансового управління Одеської
                            облдержадміністрації - начальник
                            бюджетного управління
 
     ТКАЧ                 - працівник департаменту державної
Олег Анатолійович           служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
              ВАТ "Горлівський машинобудівний завод"
 
     КАДИМОВ              - начальник відділу
Володимир Валентинович      контрольно-ревізійного управління в
                            Донецькій області, голова комісії
 
     БЕЗПЬОРСТОВА         - начальник відділу Горлівського
Тетяна Григорівна           міського фінансового управління
 
     КАЩЄЄВ               - заступник начальника відділу
Олександр Павлович          Луганського обласного територіального
                            відділення Антимонопольного комітету
 
     КОРНІЄНКО            - працівник Управління СБУ в Донецькій
Дмитро Анатолійович         області
 
     КРИЖАН               - головний державний інспектор Державної
Людмила Григорівна          інспекції з контролю за цінами у
                            Донецькій області
 
     МАЗУР                - працівник департаменту державної
Василь Іванович             служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     НИЧИПОРУК            - старший державний інспектор Державної
Світлана Едуардівна         інспекції з контролю за цінами у
                            Донецькій області
 
     СЕРЕДА               - заступник начальника Горлівської
Ольга Георгіївна            об'єднаної державної податкової
                            інспекції - начальник управління
 
     ШУЛЬЖЕНКО            - головний спеціаліст Фонду державного
Наталія Анатоліївна         майна
 
                           ВАТ "Фотон"
 
     ІВАНОВА              - начальник відділу
Людмила Іванівна            контрольно-ревізійного відділу в
                            м. Сімферополі, голова комісії
 
     АРЗАМАНЦЕВ           - працівник Управління СБУ в Автономній
Олег Олегович               Республіці Крим
 
     БОРОТИНСЬКА          - начальник відділу державної податкової
Людмила Миколаївна          адміністрації в Автономній Республіці
                            Крим
 
     ЖИГАЛОВ              - працівник департаменту державної
Юрій Анатолійович           служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     ЖУРОВА               - начальник відділу територіального
Олена Семенівна             відділення Антимонопольного комітету в
                            Автономній Республіці Крим
 
     ІВАНОВА              - начальник відділу Державної інспекції
Ірина Володимирівна         з контролю за цінами в Автономній
                            Республіці Крим
 
     РИБАКОВА             - головний економіст головного
Олена Володимирівна         фінансового управління виконавчого
                            органу Київської міської ради
 
     САВІНКІН             - головний спеціаліст Мінекономіки
Володимир Васильович
 
     ЧУГАЄНКО             - заступник начальника відділу Фонду
Оксана Михайлівна           державного майна
 
            ВАТ "Лізингова компанія "Украгромашінвест"
 
     ЩЕПОТЬЄВА            - заступник начальника відділу ГоловКРУ,
Наталія Петрівна            голова комісії
 
     ДЕРКАЧОВ             - працівник СБУ
Валерій Іванович
 
     ЗАЄЦЬ                - працівник департаменту державної
Ігор Олександрович          служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     КАЛІНІЧЕНКО          - заступник начальника управління Фонду
Лариса Василівна            державного майна
 
     КАРМАНЕЦЬ            - головний державний податковий
Сергій Васильович           ревізор-інспектор державної податкової
                            інспекції у Солом'янському районі
                            м. Києва
 
     МИРІЄВСЬКИЙ          - провідний економіст Мінфіну
Ігор Вікторович
 
     РОЩИН                - начальник відділу Антимонопольного
Володимир Костянтинович     комітету
 
            Державний міжнародний аеропорт "Бориспіль"
 
     ФЕДУНЯК              - головний контролер-ревізор ГоловКРУ,
Олександр Георгійович       голова комісії
 
     ВОЛКОВИНСЬКА         - юрисконсульт-головний спеціаліст
Вікторія Владиславівна      Київського обласного територіального
                            відділення Антимонопольного комітету
 
     ЛАПОНОГ              - начальник відділу ВАТ "Українське
Сергій Іванович             Дунайське пароплавство" (за згодою)
 
     СЕЛЮК                - працівник СБУ
Сергій Миколайович
 
     СОВИК                - старший державний інспектор Державної
Ольга Андріївна             інспекції з контролю за цінами у
                            Київській області
 
     СТРИШИНЕЦЬ           - працівник департаменту державної
Михайло Петрович            служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     ФЕЩЕНКО              - головний спеціаліст Фонду державного
Юрій Леонідович             майна
 
     ФУРМАНЧУК            - начальник відділу фінансового
Ніна Іванівна               управління Бориспільської міської ради
                            (за згодою)
 
     ШЕПІНЬКО             - головний державний податковий
Олег Ігорович               ревізор-інспектор Бориспільської
                            об'єднаної державної податкової
                            інспекції Київської області
 
                ВАТ "Державна акціонерна компанія
                  "Автомобільні дороги України"
 
     КУЛІВАР              - заступник начальника управління
Світлана Василівна          ГоловКРУ, голова комісії
 
     ГРИШЕНКО             - працівник СБУ
Сергій Володимирович
 
     КЛАПЧУК              - провідний спеціаліст-юрисконсульт
Любомир Богданович          Антимонопольного комітету
 
     КУРБАНОВ             - головний спеціаліст Фонду державного
Олексій Анатолійович        майна
 
     САВЧЕНКО             - головний державний інспектор Державної
Галина Іванівна             інспекції з контролю за цінами
 
     СТАСЮК               - працівник департаменту державної
Віктор Васильович           служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     СУДАВЦОВА            - головний спеціаліст Державного
Ольга Іванівна              департаменту автомобільного транспорту
 
     ФЕДІЄНКО             - головний економіст-фінансист Мінфіну
Олена Миколаївна
 
     ЯРОШЕНКО             - заступник начальника відділу державної
Анатолій Хомич              податкової інспекції у Голосіївському
                            районі м. Києва
 
                   ЗАТ "Авіакомпанія "Аеросвіт"
 
     ЗЛАТНІК              - головний контролер-ревізор
Олена Петрівна              контрольно-ревізійного управління в
                            м. Києві, голова комісії
 
     БІЛИЙ                - провідний спеціаліст Київського
Олег Васильович             міського територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     БОЙКО                - начальник відділу фінансового
Олена Аполлінаріївна        управління Бориспільської
                            райдержадміністрації
 
     ГІНЖЕЛЮК             - головний державний податковий
Лариса Олександрівна        ревізор-інспектор Бориспільської
                            об'єднаної державної податкової
                            інспекції
 
     ЄМЕЛЬЯНОВА           - ревізор Миколаївського морського
Світлана Геннадіївна        торговельного порту (за згодою)
 
     КОРІНЕВСЬКИЙ         - працівник СБУ
Борис Борисович
 
     КУЛЬБАЧНИЙ           - заступник начальника управління Фонду
Віктор Михайлович           державного майна
 
     ФЕДОРЕНКО            - старший державний інспектор Державної
Інна Миколаївна             інспекції з контролю за цінами
 
     ХАРЧЕНКО             - працівник департаменту державної
Степан Андрійович           служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
         ЗАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України"
 
     ЄВТУШЕНКО            - заступник начальника відділу
Ярослава Павлівна           контрольно-ревізійного управління в
                            м. Києві, голова комісії
 
     ВИШКОВСЬКА           - заступник начальника відділу Фонду
Наталія Вікторівна          державного майна
 
     ГАЛАЙДА              - головний спеціаліст Київського
Тарас Вікторович            міського територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     ГОНЧАР               - заступник начальника відділу Державної
Наталія Миколаївна          інспекції з контролю за цінами у
                            м. Києві
 
     ІЛЬЯШОВА             - головний економіст Мінфіну
Юлія Олександрівна
 
     КУРНОСОВ             - працівник СБУ
Андрій Валерійович
 
     ЛИМАНСЬКИЙ           - старший державний податковий
Артур Вікторович            ревізор-інспектор державної податкової
                            інспекції у Шевченківському районі
                            м. Києва
 
     ПЕТРЕНКО             - начальник відділу головного
Олена Миколаївна            фінансового управління Київської
                            облдержадміністрації
 
     ТКАЧ                 - начальник відділу ВАТ "Українське
Тетяна Михайлівна           Дунайське пароплавство" (за згодою)
 
     ШАПРАН               - працівник департаменту державної
Максим Сергійович           служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
      Державне підприємство "Виробниче об'єднання південний
            машинобудівний завод імені О.М. Макарова"
 
     АНДРЕЄВА             - начальник відділу
Алла Віталіївна             контрольно-ревізійного управління в
                            Дніпропетровській області, голова
                            комісії
 
     БАКУМ                - працівник департаменту державної
Олександр Іванович          служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     ГУРА                 - головний спеціаліст Дніпропетровського
Вадим Валентинович          обласного територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     ДОРОФЕЄВ             - працівник Управління СБУ у
Олег Олегович               Дніпропетровській області
 
     ІЛЮШИНА              - заступник начальника управління
Надія Яківна                Красногвардійської районної у місті
                            ради - начальник відділу (за згодою)
 
     САЦУКА               - головний спеціаліст регіонального
Віктор Іванович             відділення Фонду державного майна по
                            Дніпропетровській області
 
     СЕМЕНОВА             - головний економіст фінансового
Олена Євгенівна             управління Дніпропетровської міської
                            ради (за згодою)
 
     УВАРОВА              - заступник начальника відділу
Тетяна Андріївна            Спеціалізованої державної податкової
                            інспекції по роботі з великими
                            платниками податків у
                            м. Дніпропетровську
 
       ВАТ "Науково-виробнича фірма "Луганські акумулятори"
 
     КЕРНИЧНА             - заступник начальника відділу
Алла Володимирівна          контрольно-ревізійного управління в
                            Луганській області, голова комісії
 
     ГОЛДОВАНСЬКА         - головний державний податковий
Марина Борисівна            ревізор-інспектор Ленінської
                            міжрайонної державної податкової
                            інспекції м. Луганська
 
     ЗАДИРАКА             - начальник відділу Державної інспекції
Валентина Миколаївна      з контролю за цінами у Луганській
                            області
 
     ЛИТВИНОВА            - заступник начальника відділу
Людмила Володимирівна       Луганського обласного територіального
                            відділення Антимонопольного комітету
 
     ЛОПАТІНА             - начальник відділу фінансового
Тетяна Олександрівна        управління Луганської міської ради (за
                            згодою)
 
     МОСКАЛЕНКО           - працівник Управління СБУ у Луганській
Олег Сергійович             області
 
     ПОГРЕБАК             - начальник відділу регіонального
Юрій Володимирович          відділення Фонду державного майна по
                            Луганській області
 
     СТОВБУР              - працівник департаменту державної
Сергій Миколайович          служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     ТЕРЕМОВА             - головний спеціаліст головного
Ірина Євгенівна             управління економіки Луганської
                            облдержадміністрації
 
          Сєвєродонецьке державне виробниче підприємство
                        "Об'єднання Азот"
 
     БУТОВА               - головний контролер-ревізор
Наталія Анатоліївна         контрольно-ревізійного управління у
                            Луганській області, голова комісії
 
     ВОЛКОВА              - головний державний податковий
Олена Леонідівна            ревізор-інспектор державної податкової
                            інспекції у м. Сєвєродонецьку
 
     ДЗЮБЕНКО             - працівник Управління СБУ у Луганській
Сергій Анатолійович         області
 
     ЖАВОРОНКОВ           - заступник директора департаменту
Михайло Іванович            Мінпромполітики
 
     ЗУБКО                - головний державний інспектор Державної
Ганна Платонівна            інспекції з контролю за цінами у
                            Луганській області
 
     ІЩЕНКО               - працівник Сєвєродонецького міського
Андрій Андрійович           управління МВС у Луганській області
 
     СКОРОХОД             - заступник начальника відділу Фонду
Раїса Володимирівна         державного майна
 
     ФИЛИПСЬКИЙ           - начальник відділу Луганського
Олександр Олександрович     обласного територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     ШОКОТЬКО             - начальник відділу Сєвєродонецької
Світлана Юріївна            міської ради (за згодою)
 
           Рубіжнянський казенний хімічний завод "Зоря"
 
     СОКОЛОВА             - головний контролер-ревізор
Тетяна Анатоліївна          контрольно-ревізійного управління у
                            Луганській області, голова комісії
 
     БОРДЮГОВА            - начальник відділу фінансового
Таїса Вікторівна            управління Рубіжнянської міської ради
                            (за згодою)
 
     ВОРОБЙОВА            - головний податковий ревізор-інспектор
Ірина Вікторівна            Рубіжнянської об'єднаної державної
                            податкової інспекції Луганської
                            області
 
     КРАВЧЕНКО            - заступник начальника управління
Володимир Михайлович        Мінпромполітики
 
     НАУГОЛЬНА            - головний державний інспектор Державної
Галина Дмитрівна            інспекції з контролю за цінами у
                            Луганській області
 
     РОМАНЧУК             - начальник відділу Рубіжнянської
Ірина Юріївна               міської ради Луганської області (за
                            згодою)
 
     СИНГАЄВСЬКИЙ         - працівник Управління СБУ у Луганській
Андрій Миколайович          області
 
     СМИРНОВ              - працівник департаменту державної
Андрій Васильович           служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     СУЩЕНКО              - начальник відділу Луганського
Сергій Станіславович        обласного територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     ТАРАС                - директор ТОВ "Юридичні технології" (за
Юрій Ярославович            згодою)
 
     ТРЕТЬЯКОВА           - головний спеціаліст регіонального
Лариса Олександрівна        відділення Фонду державного майна по
                            Луганській області
 
                         ВАТ "Турбоатом"
 
     НЕСТРУГІНА           - начальник контрольно-ревізійного
Ірина Миколаївна            відділу в м. Харкові, голова комісії
 
     БІЛЕНКО              - працівник департаменту державної
Олександр Миколайович       служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     ВЕЧІР                - начальник відділу Фрунзенського
Наталія Анатоліївна         районного фінансового управління
                            м. Харкова
 
     КАЛАШНИК             - заступник начальника відділу
Альона Борисівна            Харківського обласного територіального
                            відділення Антимонопольного комітету
 
     КРЯЧКО               - заступник начальника управління Фонду
Олексій Вікторович          державного майна
 
     ПІНКЕВИЧ             - працівник Управління СБУ у
Геннадій Миколайович        Харківській області
 
     СОЛДАТОВА            - начальник відділу Державної інспекції
Віра Іванівна               з контролю за цінами у Харківській
                            області
 
     ЯРЕМКО               - начальник відділу Спеціалізованої
Галина Андріївна            державної податкової інспекції по
                            роботі з великими платниками податків
                            у м. Харкові
 
         Державне підприємство обслуговування повітряного
                    руху України "Украерорух"
 
     ІЩЕНКО               - заступник начальника відділу ГоловКРУ,
Віра Петрівна               голова комісії
 
     БАЛАБА               - головний експерт Антимонопольного
Антон Володимирович         комітету
 
     ГОРДІЄНКО            - працівник СБУ
Сергій Миколайович
 
     ІЛЬЯСОВ              - провідний спеціаліст Фонду державного
Євген Валерійович           майна
 
     КУШНІР               - головний державний інспектор Державної
Ірина Миколаївна            інспекції з контролю за цінами
 
     ЛИСЕНКО              - працівник департаменту державної
Володимир Миколайович       служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     ЛІСКОВЕЦЬКА          - заступник начальника
Жанна Іванівна              контрольно-ревізійного відділу
                            Миколаївського морського торговельного
                            порту (за згодою)
 
     ФІЛІПЧЕНКО           - начальник управління Головного
Тетяна Олександрівна        фінансового управління Київської
                            облдержадміністрації
 
     ЯРЕМЧУК              - головний державний податковий
Святослава Анатоліївна      ревізор-інспектор державної податкової
                            інспекції у Шевченківському районі
                            м. Києва
 
             Державне підприємство "Запоріжгеоінформ"
 
     БЛИЗНЮК              - начальник відділу
Людмила Іванівна            контрольно-ревізійного управління в
                            Запорізькій області, голова комісії
 
     АДИМОВ               - працівник Управління СБУ у Запорізькій
Володимир Петрович          області
 
     БРАГІНА              - головний спеціаліст Запорізького
Марія Гурамівна             обласного територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     ВЕЛИЧКО              - старший державний податковий
Ольга Миколаївна            ревізор-інспектор державної податкової
                            інспекції у Жовтневому районі
                            м. Запоріжжя
 
     ГУЩА                 - головний спеціаліст Мінприроди
Майя Михайлівна
 
     ДЬОГТЯР              - начальник управління
Анатолій Миколайович        Держкомприродресурсів
 
     КАНІВЧЕНКО           - головний державний інспектор Державної
Зоя Василівна               інспекції з контролю за цінами у
                            Запорізькій області
 
     КОТЯХОВА             - заступник начальника фінансового
Наталія Петрівна            управління Жовтневої районної
                            адміністрації Запорізької міської ради
 
     ЛЕЛЮХ                - начальник відділу Фонду державного
Віталій Володимирович       майна
 
     МЕДВЕДЄВА            - начальник відділу Державної інспекції
Лариса Валентинівна         з контролю за цінами у Запорізькій
                            області
 
     СЛУДНОВ              - працівник департаменту державної
Андрій Миколайович          служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
       Український державний геологорозвідувальний інститут
 
     МИСЮК                - заступник начальника управління
Олександр Васильович        контрольно-ревізійного управління в
                            Київській області, голова комісії
 
     МАРТИНЕНКО           - заступник начальника управління
Іван Іванович               Держкомприродресурсів
 
     ОКУШКО               - працівник департаменту державної
Андрій Васильович           служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     ОСИПЕНКО             - працівник СБУ
Станіслав Анатолійович
 
     ОСТАПЧУК             - провідний спеціаліст Київського
Олександр Миколайович       міського територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     СКРИПНИК             - головний спеціаліст Фонду державного
Вадим Валентинович          майна
 
     СУТКОВА              - головний державний податковий
Тамара Миколаївна           ревізор-інспектор державної податкової
                            інспекції в Оболонському районі
                            м. Києва
 
     ЧЕРНЯГИНА            - провідний спеціаліст фінансового
Тетяна Василівна            управління Оболонського району
                            м. Києва
 
      Київське державне підприємство геодезії, картографії,
              кадастрових та геоінформаційних систем
 
     ЗАГЛАДА              - заступник начальника управління
Ігор Володимирович          ГоловКРУ, голова комісії
 
     ГОЛУБЕНКО            - заступник начальника Київського
Олекса Михайлович           обласного територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     ЗАБЛОЦЬКИЙ           - працівник департаменту державної
Юрій Павлович               служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     КАЗАКОВ              - головний спеціаліст Фонду державного
Володимир Сергійович        майна
 
     ОСИПЕНКО             - працівник СБУ
Станіслав Анатолійович
 
     РУДІЧ                - головний державний податковий
Надія Казимирівна           ревізор-інспектор державної податкової
                            інспекції у Деснянському районі
                            м. Києва
 
     СТЕПАНЕЦЬ            - начальник відділу фінансового
Валентина Григорівна        управління Дніпровського району
                            м. Києва
 
     ТКАЧУК               - головний спеціаліст Мінприроди
Лариса Андріївна
 
     ТЮРМЕНКО             - заступник начальника управління
Анатолій Миколайович        Держкомприродресурсів - начальник
                            відділу
 
              Харківський машинобудівний завод "ФЕД"
 
     ШТІФАНЮК             - заступник начальника відділу
Тетяна Іванівна             контрольно-ревізійного управління в
                            Харківській області, голова комісії
 
     ГАВРИЛОВА            - головний спеціаліст Фонду державного
Наталія Петрівна            майна
 
     ДЕМЧЕНКО             - начальник відділу Спеціалізованої
Олексій Сергійович          державної податкової інспекції по
                            роботі з великими платниками податків
                            м. Харкова
 
     МАЛЕНКОВА            - начальник відділу Київського районного
Тамара Миколаївна           фінансового управління м. Харкова
 
     МИХАЙЛЕЦЬ            - головний експерт Харківського
Оксана Володимирівна        обласного територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     САДОВА               - заступник начальника управління
Лариса Денисівна            Державної інспекції з контролю за
                            цінами у Харківській області -
                            начальник відділу
 
     САХАНЬ               - працівник Управління СБУ у Харківській
Сергій Олександрович        області
 
     СКІДЧЕНКО            - працівник департаменту державної
Олег Вікторович             служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     ШИЛО                 - начальник відділу Мінекономіки
Сергій Степанович
 
          Державна адміністрація залізничного транспорту
                          "Укрзалізниця"
 
     ГОРДІЄНКО            - начальник відділу ГоловКРУ, голова
Валентина Романівна         комісії
 
     БОРЕЙЧУК             - працівник СБУ
Юрій Іванович
 
     БУР'ЯН               - заступник начальника відділу Державної
Наталія Вікторівна          інспекції з контролю за цінами у
                            м. Києві
 
     ВОЩИЛКО              - заступник начальника управління
Володимир Іванович          Антимонопольного комітету
 
     ІЄВЛЄВА              - заступник начальника управління
Тетяна Володимирівна        Державної інспекції з контролю за
                            цінами
 
     ПЕТЕРЖАК             - заступник начальника відділу Фонду
Олексій Станіславович       державного майна
 
     РОЗОВ                - старший державний податковий
Олексій Юрійович            ревізор-інспектор державної податкової
                            інспекції у Печерському районі
                            м. Києва
 
     СТАСЮК               - працівник департаменту державної
Віктор Васильович           служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     ТЕСЛЕНКО             - старший ревізор Державної
Тетяна Григорівна           адміністрац залізничного транспорту
                            "Укрзалізниця"
 
     ШАПОВАЛ              - провідний економіст-фінансист Мінфіну
Павло Васильович
 
           Державне підприємство "Іллічівський морський
                        торговельний порт"
 
     ПРИЙМАК              - перший заступник начальника
Василь Михайлович           контрольно-ревізійного управління в
                            Одеській області, голова комісії
 
     БАРСУКОВА            - начальник відділу Державної інспекції
Лариса Григорівна           з контролю за цінами в Одеській
                            області
 
     БЕССАРАБОВА          - заступник начальника Головного
Ольга Дмитрівна             фінансового управління Одеської
                            облдержадміністрації
 
     БУГАЙЧУК             - начальник відділу Одеського обласного
Наталія Анатоліївна         територіального відділення
                            Антимонопольного комітету
 
     БУЛГАКОВА            - заступник начальника відділу
Віра Владиславівна          регіонального відділення Фонду
                            державного майна по Одеській області
 
     ГЕВЕЛЬ               - працівник департаменту державної
Олександр Олегович          служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     КОЗАКОВСЬКА          - заступник начальника відділу державної
Жанна Євгенівна             податкової адміністрації в Одеській
                            області
 
     СОМИК                - працівник управління боротьби з
Олександр Станіславович     організованою злочинністю управління
                            МВС в Одеській області
 
     ХАРЛАМОВА            - старший ревізор центру ревізій
Катерина Михайлівна         Одеської залізниці
 
     ЯЦЮК                 - працівник СБУ
Олександр Валерійович
 
     Українська державна корпорація "Укрзакордоннафтогазбуд"
 
     ПОРОХОВНІК           - начальник відділу ГоловКРУ, голова
Ігор Іванович               комісії
 
     ВІЛЬЧИНСЬКИЙ         - працівник СБУ
Володимир Анатолійович
 
     ДОКА                 - заступник начальника відділу
Тетяна Іванівна             Шевченківського районного фінансового
                            управління м. Києва
 
     КАРПЕНКО             - працівник департаменту державної
Сергій Миколайович          служби боротьби з економічною
                            злочинністю МВС
 
     СТАНІСЛАВСЬКА        - головний державний податковий
Раїса Леонідівна            ревізор-інспектор державної податкової
                            інспекції у Шевченківському районі
                            м. Києва
 
     ЦИМБАЛ               - головний спеціаліст регіонального
Лариса Володимирівна        відділення Фонду державного майна в
                            м. Києві
 
     ШВЕЦЬ                - головний спеціаліст-юрисконсульт
Ірина Володимирівна         Антимонопольного комітету
 
     ШКАРАБУРА            - старший державний  інспектор Державної
Андрій Сергійович           інспекції з контролю за цінами у
                            Київській області





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Запрашиваемая страница не найдена
Валюта
USD
EUR
RUB
PLN
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка