Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Соціалістичної партії України

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
 
                        П О С Т А Н О В А
 
                        28.12.2005  N 295
 
           Про реєстрацію кандидатів у народні депутати
              України, включених до виборчого списку
                  Соціалістичної партії України
 
           ( Із змінами, внесеними згідно з Постановою
                          Центральної виборчої комісії
             N 33 ( v0033359-06 ) від 04.01.2006 )
 
 
 
     До Центральної  виборчої комісії 23 грудня 2005 року надійшла
заява Соціалістичної партії України про  реєстрацію  кандидатів  у
народні депутати   України,  висунутих  17  грудня  2005  року  на
XII з'їзді партії та включених до виборчого  списку  кандидатів  у
народні депутати Соціалістичної партії України,  а також додані до
неї необхідні для реєстрації документи щодо 394 осіб.
 
     На день  подання  заяви  Соціалістичної  партії  України  про
реєстрацію  кандидатів  у  народні депутати України до Центральної
виборчої  комісії  не  подали   заяви   про   згоду   балотуватися
кандидатами  у  народні  депутати  України  56 осіб,  включених до
виборчого   списку   кандидатів   у   народні   депутати   України
Соціалістичної партії України.
 
     Відповідно до  частини  третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" (  1665-15  )  особа,  включена
партією (блоком) до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на
день подання заяви партії  (блоку)  про  реєстрацію  кандидатів  у
депутати до Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися  кандидатом  у  депутати  від  цієї  партії  (блоку),
вважається  виключеною  з  виборчого  списку  партії (блоку) з дня
подання заяви партії (блоку) згідно з  пунктом  1  частини  першої
статті 58 цього Закону.  Заява такої особи про згоду балотуватися,
подана  після  подання  партією  (блоком)  зазначеної  заяви   про
реєстрацію кандидатів у депутати, не приймається.
 
     Враховуючи викладене,  відповідно до статей 9,  10,  пункту 5
частини четвертої  статті  11,  статей  55,  57,  частини   першої
статті 58,  частин  першої  - третьої,  шостої - восьмої статті 61
Закону України   "Про   вибори   народних    депутатів    України"
( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ),   Центральна
виборча комісія  п о с т а н о в л я є:
 
     1. Зареєструвати   кандидатів  у  народні  депутати  України,
включених  до  виборчого  списку  Соціалістичної  партії  України,
згідно з додатком 1.
 
     2. Вважати  виключеними  із  виборчого  списку  кандидатів  у
народні депутати України Соціалістичної партії  України  згідно  з
додатком 2.
 
     3. Видати   представнику   Соціалістичної  партії  України  в
Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу копію  цієї
постанови та посвідчення кандидатів у народні депутати України.
 
     4. Оприлюднити  виборчий список кандидатів у народні депутати
України Соціалістичної партії України разом із цією  постановою  в
газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
 
 Голова Центральної виборчої комісії                   Я.ДАВИДОВИЧ
 
 
                                         Додаток 1
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 28 грудня 2005 року N 295
 
                         ВИБОРЧИЙ СПИСОК
              кандидатів у народні депутати України
                  Соціалістичної партії України
 
 
     Мороз Олександр  Олександрович,  1944  року народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 1;
 
     Семенюк Валентина  Петрівна,  1957  року   народження,   член
Соціалістичної   партії   України,   освіта   вища,  голова  Фонду
державного майна України,  проживає в  місті  Києві,  включена  до
виборчого списку під N 2;
 
     Ніколаєнко Станіслав Миколайович,  1956 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Міністр освіти і науки
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 3;
 
     Сподаренко Іван    Васильович,    1931    року    народження,
безпартійний,  освіта вища,  народний депутат України,  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 4;
 
     Червонописький Сергій Васильович,  1957 року народження, член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища, Голова Української
Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 5;
 
     Вінський Йосип   Вікентійович,  1956  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 6;
 
     Бокий Іван   Сидорович,   1942    року    народження,    член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 7;
 
     Бойко Володимир     Семенович,    1938    року    народження,
безпартійний,  освіта вища,  народний депутат України,  проживає в
місті  Маріуполь Донецької області,  включений до виборчого списку
під N 8;
 
     Деркач Андрій  Леонідович,   1967   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 9;
 
     Малиновський Олексій  Петрович,  1956  року народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України,  проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку
під N 10;
 
     Бульба Степан  Степанович,   1950   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта вища,  голова Полтавської
обласної  державної  адміністрації,  проживає  в  місті   Полтаві,
включений до виборчого списку під N 11;
 
     Цушко Василь    Петрович,    1963   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова   Одеської
обласної   державної   адміністрації,   проживає  в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 12;
 
     Кунченко Олексій  Петрович,  1952   року   народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  голова спостережної
ради закритого акціонерного товариства "Севєродонецьке  об'єднання
"Азот",   проживає  в  місті  Севєродонецьку  Луганської  області,
включений до виборчого списку під N 13;
 
     Рудьковський Микола Миколайович,  1967 року народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 14;
 
     Гончаров Михайло  Олександрович,  1962 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  голова  спостережної
ради  акціонерного  комерційного банку "Східно-Європейський банк",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 15;
 
     Гармаш Галина   Федорівна,   1950   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України,  проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 16;
 
     Волга Василь   Олександрович,   1968  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, голова Всеукраїнської
громадської  організації "Громадський контроль",  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 17;
 
     Мендусь Ярослав Петрович, 1960 року народження, безпартійний,
освіта   вища,   генеральний   директор   товариства  з  обмеженою
відповідальністю  "Компанія  "Сінема",  проживає  в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 18;
 
     Бугаєць Анатолій  Олександрович,  1940 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
відкритого  акціонерного товариства "Турбоатом",  проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 19;
 
     Баранівський Олександр Петрович,  1955 року народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  Міністр  аграрної
політики України,  проживає в місті Києві,  включений до виборчого
списку під N 20;
 
     Бондарчук Іван   Миколайович,   1944  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Вінницької  обласної  державної  адміністрації,  проживає  в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 21;
 
     Сільченко Василь  Андрійович,  1951  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає  в  місті  Тараща  Київської
області, включений до виборчого списку під N 22;
 
     Садовий Микола    Ілліч,    1947    року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України,  проживає  в  місті  Кіровограді,  включений до виборчого
списку під N 23;
 
     Мордовець Леонід  Михайлович,  1951  року  народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під
N 24;
 
     Матвієнков Сергій   Анатолійович,   1957   року   народження,
безпартійний,  освіта вища,  народний депутат України,  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 25;
 
     Чукмасов Сергій  Олександрович,  1955  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, директор товариства з
обмеженою    відповідальністю    "Науково-виробниче   підприємство
"Система",  проживає  в  місті  Дніпропетровську,   включений   до
виборчого списку під N 26;
 
     Тарасов Володимир Володимирович,  1951 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 27;
 
     Шибко Віталій   Якович,   1948    року    народження,    член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 28;
 
     Філіндаш Євген   Васильович,   1977   року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 29;
 
     Поляков Василь  Леонідович,  1972   року   народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова ради директорів
корпорації  "АИС",  проживає  в  місті  Луганську,  включений   до
виборчого списку під N 30;
 
     Кузьменко Сергій   Леонідович,  1948  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  головний  спеціаліст
закритого  акціонерного  товариства  "АвтоЗАЗ",  проживає  в місті
Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 31;
 
     Данілін Микола  Олексійович,  1959  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
товариства   з   обмеженою   відповідальністю   "Мале   колективне
підприємство   "Топаз",  проживає  в  місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 32;
 
     Чмирь Сергій   Михайлович,   1961   року   народження,   член
Соціалістичної    партії    України,    освіта    вища,   директор
Миколаївського інституту агропромислового виробництва,  проживає в
селі   Агрономія   Арбузинського   району  Миколаївської  області,
включений до виборчого списку під N 33;
 
     Богачук Василь  Степанович,  1962   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Тернополі, включений
до виборчого списку під N 34;
 
     Савосін Геннадій  Анатолійович,  1947  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного   депутата  України,  проживає  в  місті  Хмельницькому,
включений до виборчого списку під N 35;
 
     Зубко Юрій   Григорович,   1962   року    народження,    член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  перший  заступник
Голови Державного комітету України у справах ветеранів, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 36;
 
     Урбанський Ігор  Анатолійович,  1953  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, заступник голови ради
директорів   товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "Морський
бізнес центр",  проживає в місті  Одесі,  включений  до  виборчого
списку під N 37;
 
     Мельничук Михайло  Васильович,  1948  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 38;
 
     Устенко Петро   Іванович,   1960   року   народження,    член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  голова спостережної
ради спільного українсько-андорського підприємства "АМП", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 39;
 
     Сергієнко Леонід   Григорович,  1955  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого
списку під N 40;
 
     Дашутін Григорій  Петрович,  1963   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під
N 41;
 
     Залялутдінов Альберт   Рафаелевич,   1970   року  народження,
безпартійний,  освіта  вища,  генеральний  директор  товариства  з
обмеженою відповідальністю "Інвестиційна компанія "САС",  проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 42;
 
     Зімін Сергій  Георгійович,   1952   року   народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  голова спостережної
ради  закритого  акціонерного  товариства   "Холдінгова   компанія
"Арма",  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 43;
 
     Рудковський Дмитро Олександрович,  1946 року народження, член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 44;
 
     Бадагов Володимир    Федорович,    1945    року   народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор - голова правління
відкритого        акціонерного       товариства       "Полтавський
гірничо-збагачувальний комбінат",  проживає в місті  Комсомольську
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 45;
 
     Теличко Владислав   Іванович,   1965  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 46;
 
     Мельник Микола   Євтихійович,   1943  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 47;
 
     Мухін Володимир  Васильович,  1949  року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 48;
 
     Клименко Анатолій   Володимирович,   1961   року  народження,
безпартійний,  освіта вища,  народний депутат України,  проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 49;
 
     Сміяненко Ігор    Миколайович,    1958    року    народження,
безпартійний,  освіта вища,  народний депутат України,  проживає в
місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 50;
 
     Задирко Геннадій Олександрович,  1967 року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Миколаєві, включений
до виборчого списку під N 51;
 
     Кобцов Юрій   Олександрович,   1949   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті  Нова  Каховка  Херсонськох області,  включений до виборчого
списку під N 52;
 
     Самчук Леонтій  Григорович,  1946   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 53;
 
     Суліменко Володимир Георгійович,  1944 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Луганську, включений
до виборчого списку під N 54;
 
     Федосов Олександр  Олександрович,   1959   року   народження,
безпартійний,   освіта  вища,  заступник  головного  економіста  -
начальник економічного відділу відкритого акціонерного  товариства
"Маріупольський металургійний комбінат  ім.  Ілліча",  проживає  в
місті  Маріуполь Донецької області,  включений до виборчого списку
під N 55;
 
     Черніков Анатолій В'ячеславович,  1968 року народження,  член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  головний  редактор
газети  Соціалістичної партії України "Товариш",  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 56;
 
     Колос Михайло   Іванович,   1953   року   народження,    член
Соціалістичної  партії  України,  освіта вища,  завідувач кафедри,
доцент Національного університету "Острозька академія", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 57;
 
     Грязєв Віктор   Анатолійович,   1972  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  середня,  тимчасово   не
працює,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 58;
 
     Мєзєнцева Наталія  Борисівна,  1972  року  народження,   член
Соціалістичної    партії    України,    освіта   вища,   завідуюча
секретаріатом депутатської фракції Соціалістичної партії України у
Верховній  Раді  України,  проживає  в  місті  Києві,  включена до
виборчого списку під N 59;
 
     Тернавський Юрій    Іванович,    1968    року     народження,
безпартійний,   освіта   вища,  заступник  генерального  директора
відкритого акціонерного товариства  "Маріупольський  металургійний
комбінат ім.  Ілліча",  проживає  в  місті  Маріуполіь   Донецької
області, включений до виборчого списку під N 60;
 
     Пристая Олексій  Дмитрович,  1958   року   народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Закарпатської
філії  Науково-дослідного  економічного   інституту   Міністерства
економіки   України,   проживає  в  місті  Мукачеве  Закарпатської
області, включений до виборчого списку під N 61;
 
     Дімонт Михайло  Зельманович,  1947  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Житомирі,  включений
до виборчого списку під N 62;
 
     Таліпов Євген   Михайлович,   1944   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 63;
 
     Сіроштан Володимир Григорович,  1952  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова ревізійної
комісії     Української     спілки      ветеранів      Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів),  проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 64;
 
     Філімонов Аркадій Геннадійович,  1962 року  народження,  член
Соціалістичної   партії  України,  освіта  вища,  перший  секретар
Севастопольської міської організації цієї партії, проживає в місті
Севастополі, включений до виборчого списку під N 65;
 
     Головчанський Юрій  Миколайович,  1956 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного  депутата  України,  проживає в місті Івано-Франківську,
включений до виборчого списку під N 66;
 
     Мілінчук Микола  Данилович,  1937   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 67;
 
     Голубченко Анатолій Костянтинович, 1950 року народження, член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  голова спостережної
ради  відкритого   акціонерного   товариства   "Укрелектроапарат",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 68;
 
     Опришко Віталій     Федорович,    1942    року    народження,
безпартійний,  освіта вища, декан юридичного факультету Київського
національного  економічного університету,  проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 69;
 
     Степанов Михайло Володимирович,  1952 року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 70;
 
     Суботін Віктор   Георгійович,   1959  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова  правління
відкритого  акціонерного  товариства "Мегабанк",  проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 71;
 
     Семінський Олег  Валерійович,  1973  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
закритого акціонерного товариства "Нафтогазвидобування",  проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 72;
 
     Олексієнко Юрій  Олександрович,  1961  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного   депутата   України,   проживає   в   селі   Дослідному
Дніпропетровського району Дніпропетровської області,  включений до
виборчого списку під N 73;
 
     Павлович Григорій  Григорович,  1965  року  народження,  член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  голова  Волинської
обласної  спілки  ветеранів  Афганістану,  проживає  в місті Луцьк
Волинської області, включений до виборчого списку під N 74;
 
     Керквуд Степан   Іванович,   1937   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Хорол Полтавської області, включений до виборчого списку під
N 75;
 
     Кізіма Володимир   Вікторович,  1942  року  народження,  член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  завідувач  кафедри
Центру  гуманітарної  освіти  Національної  академії наук України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 76;
 
     Карнаух Микола  Васильович,  1958   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 77;
 
     Шкуматов Володимир  Григорович,  1954  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  директор  державного
підприємства   "М'ясо   Буковини",  проживає  в  місті  Новоселиця
Чернівецької області, включений до виборчого списку під N 78;
 
     Вернигора Леонід  Михайлович,  1939  року  народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України,  проживає в місті Полтаві,  включений до виборчого списку
під N 79;
 
     Стефанович Олександр  Антонович,  1975 року народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 80;
 
     Іванченко Анатолій    Семенович,    1940   року   народження,
безпартійний,   освіта   вища,   начальник   агроцеху   відкритого
акціонерного  товариства  "Маріупольський  металургійний  комбінат
ім. Ілліча",  проживає  в  місті  Новоазовськ  Донецької  області,
включений до виборчого списку під N 81;
 
     Співачук Володимир  Леонідович,  1947  року народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  народний  депутат
України,  проживає  в місті Хмельницькому,  включений до виборчого
списку під N 82;
 
     Марценюк Михайло  Федорович,  1952  року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта вища,  голова Жашківської
районної  державної  адміністрації,  проживає   в   місті   Жашків
Черкаської області, включений до виборчого списку під N 83;
 
     Талала Сергій   Миколайович,   1962   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта  вища,  заступник  Міністра
економіки   Автономної   Республіки   Крим,   проживає   в   місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 84;
 
     Ходаківський Леонід Болеславович,  1942 року народження, член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Фастів Київської області,  включений до виборчого списку під
N 85;
 
     Масляник Владислав   Олегович,  1978  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Українка Обухівського
району Київської області, включений до виборчого списку під N 86;
 
     Шибіко Анатолій Володимирович,  1951  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  перший  заступник
голови   Всеукраїнської   громадської   організації   "Громадський
контроль",  проживає в місті Києві,  включений до виборчого списку
під N 87;
 
     Салтановський Микола Васильович,  1957 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного  депутата  України,  проживає   в   селі   Олександрівка
Комінтернівського району Одеської області,  включений до виборчого
списку під N 88;
 
     Шевченко Михайло  Васильович,  1947  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  головний консультант
секретаріату фракції Соціалістичної  партії  України  у  Верховній
Раді  України,  проживає  в  місті  Києві,  включений до виборчого
списку під N 89;
 
     Мусієнко Іван  Михайлович,   1943   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 90;
 
     Скакун Анатолій   Йосипович,   1946   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 91;
 
     Бондар Яків   Андрійович,   1947   року   народження,    член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова  Федерації
профспілок Кіровоградської області,  проживає в місті Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 92;
 
     Ткачова Валентина  Терентіївна,  1946  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного  депутата України,  проживає в місті Києві,  включена до
виборчого списку під N 93;
 
     Кучма Микола   Вікторович,   1978   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю  "Ойл-Трейд",  проживає  в
місті  Дніпродзержинськ  Дніпропетровської  області,  включений до
виборчого списку під N 94;
 
     Коловоротний Борис Леонтійович,  1949 року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, голова Кривоозерської
районної державної  адміністрації,  проживає  в  смт  Криве  Озеро
Миколаївської області, включений до виборчого списку під N 95;
 
     Коропатник Михайло  Михайлович,  1950  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 96;
 
     Золотарьов Володимир Михайлович,  1954 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
закритого акціонерного товариства завод "Південкабель", проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 97;
 
     Рибаков Олег    Юрійович,    1945   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 98;
 
     Доній Олександр   Сергійович,   1969  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, президент громадської
організації  "Центр  досліджень політичних цінностей",  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 99;
 
     Лукінова Людмила  Вікторівна,  1977  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Луганську,  включена
до виборчого списку під N 100;
 
     Щетінін Віталій   Григорович,   1950  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 101;
 
     Рачинська Ольга  Степанівна,  1941  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонерка, проживає
в місті Бровари Київської області,  включена до  виборчого  списку
під N 102;
 
     Кузнєцов Валерій  Олександрович,  1950 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Запоріжжі, включений
до виборчого списку під N 103;
 
     Ікранов Анатолій  Олексійович,  1948  року  народження,  член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Юридичний  департамент  -
МПА", проживає  в  місті Києві,  включений до виборчого списку під
N 104;
 
     Клочко Сергій  Володимирович,  1958  року  народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  секретар Сумської
міської ради,  виконуючий  обов'язки  Сумського  міського  голови,
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 105;
 
     Остапчук Олександр  Миколайович,  1958 року народження,  член
Соціалістичної   партії    України,    освіта    вища,    директор
Тернопільської  загальноосвітньої школи N 6 ім.  Назарія Яремчука,
проживає в місті Тернополі,  включений  до  виборчого  списку  під
N 106;
 
     Кобера Володимир   Васильович,  1951  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  голова  Білогірської
районної   державної   адміністрації,  проживає  в  смт  Теофіполь
Хмельницької області, включений до виборчого списку під N 107;
 
     Торкунов Олег  Миколайович,  1963   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  заступник начальника
регіонального  відділення  Фонду  державного   майна   України   в
Рівненській  області,  проживає  в  місті  Рівному,  включений  до
виборчого списку під N 108;
 
     Іваненко Наталія  Іванівна,  1951   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта вища,  начальник служби у
справах    неповнолітніх    Херсонської     обласної     державної
адміністрації,  проживає  в  місті Херсоні,  включена до виборчого
списку під N 109;
 
     Новіков Володимир Миколайович,  1955  року  народження,  член
Соціалістичної   партії   України,   освіта   вища,   юрисконсульт
приватного  підприємства  "Альянс",  проживає  в  місті  Ужгороді,
включений до виборчого списку під N 110;
 
     Смітюх Іван   Євдокимович,   1965   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
відкритого  акціонерного  товариства  "Ковельський  хлібкомбінат",
проживає в місті Ковель Волинської області, включений до виборчого
списку під N 111;
 
     Богданович Ігор  Олександрович,  1966  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  директор  Кримського
наукового  центру  Національної академії наук України,  проживає в
місті Сімферополі, включений до виборчого списку під N 112;
 
     Іващенко Олександр Віталійович,  1957 року  народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті  Донецьку,  включений  до  виборчого  списку  під
N 113;
 
     Тимошенко Іван   Романович,   1947   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
науково-виробничого    підприємства    "Товариство   з   обмеженою
відповідальністю "Україна-ЕМ",  проживає в місті Києві,  включений
до виборчого списку під N 114;
 
     Кучурян Василь   Драгошевич,   1956   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного  депутата України,  проживає в селі Бояни Новоселицького
району Чернівецької області,  включений до  виборчого  списку  під
N 115;
 
     Іванов Сергій    Павлович,   1939   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного   депутата   України,   проживає  в  місті  Севастополі,
включений до виборчого списку під N 116;
 
     Бундзяк Євген  Васильович,   1946   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  завідувач  аптеки
"Арніка",  проживає  в  смт   Солотвин   Богородчанського   району
Івано-Франківської області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 117;
 
     Керімов Ракіф  Ідаят-огли,   1959   року   народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  директор дочірнього
підприємства   "Майстер-сервіс",   проживає   в   місті    Вишневе
Києво-Святошинського   району   Київської  області,  включений  до
виборчого списку під N 118;
 
     Міхнюк Олег   Іванович,   1965    року    народження,    член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Української         спілки          ветеранів          Афганістану
(воїнів-інтернаціоналістів),  проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 119;
 
     Нікуліна Олена  Валеріївна,  1974   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  головний консультант
фракції Соціалістичної партії України у  Верховній  Раді  України,
проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під N 120;
 
     Остапенко Олег   Григорович,   1962   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  виконуючий обов'язки
голови   Черкаської   обласної   організації   Української  спілки
ветеранів  Афганістану  (воїнів-інтернаціоналістів),  проживає   в
місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 121;
 
     Дворник Микола   Антонович,   1937   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
селище Чорнухи Полтавської області,  включений до виборчого списку
під N 122;
 
     Узун Іван   Миколайович,   1962   року    народження,    член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Любашівської районної    державної   адміністрації,   проживає   в
смт Любашівка Одеської  області,  включений  до  виборчого  списку
під N 123;
 
     Тандура Володимир Миколайович,  1951  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Чернігівської обласної державної адміністрації,  проживає в  місті
Чернігові, включений до виборчого списку під N 124;
 
     Сафронов Станіслав Олександрович,  1956 року народження, член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 126;
 
     Середа Леонід    Павлович,   1943   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта  вища,  ректор  Вінницького
державного  аграрного  університету,  проживає  в селі Агрономічне
Вінницького району  Вінницької  області,  включений  до  виборчого
списку під N 127;
 
     Гриценко Микола   Тодосьович,   1953  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  голова  Таращанської
районної   державної   адміністрації,   проживає  в  місті  Тараща
Київської області, включений до виборчого списку під N 128;
 
     Малишенко Ігор   Петрович,   1939   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 129;
 
     Мороз Андрій   Григорович,   1959   року   народження,   член
Соціалістичної    партії    України,    освіта    вища,   викладач
Радомишльського професійно-технічного училища  N  34,  проживає  в
селищі   Борщів   Радомишльського   району  Житомирської  області,
включений до виборчого списку під N 130;
 
     Блящук Пилип   Дмитрович,   1951   року   народження,    член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  завідувач відділу
освіти Вільшанської районної державної адміністрації,  проживає  в
смт  Вільшанка  Кіровоградської  області,  включений  до виборчого
списку під N 131;
 
     Проценко Наталія  Борисівна,  1954  року   народження,   член
Соціалістичної     партії    України,    освіта    вища,    голова
селянсько-фермерського господарства "Золотий  колос",  проживає  в
селі Волоська Балаклія Шевченківського району Харківської області,
включена до виборчого списку під N 132;
 
     Мельнік Валерій  Васильович,  1955  року   народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  голова товариства з
обмеженою відповідальністю "Універмаг-Луганськ",  проживає в місті
Луганську, включений до виборчого списку під N 133;
 
     Дев'ятка Юрій   Дмитрович,   1954   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Запоріжжі, включений
до виборчого списку під N 134;
 
     Федірко Петро  Трохимович,   1950   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає  в  місті  Лебедин  Сумської
області, включений до виборчого списку під N 135;
 
     Савчук Олександр   Петрович,   1961   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  державний  інспектор
територіального  управління Держнаглядохоронпраці в Тернопільській
області, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку
під N 136;
 
     Костюк Олександр  Олексійович,  1947  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  начальник  інспекції
Державної інспекції екології та природних ресурсів у Шепетівському
районі, проживає в місті Шепетівка Хмельницької області, включений
до виборчого списку під N 137;
 
     Гуменюк Василь   Степанович,   1953   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  директор  приватного
сільськогосподарського   підприємства   "Маяк",  проживає  в  селі
Копитів  Корецького  району  Рівненської  області,  включений   до
виборчого списку під N 138;
 
     Хорьков Володимир Селіверстович,  1950 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 140;
 
     Заїкін Володимир  Миколайович,  1968  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  президент  Кримської
федерації карате, проживає в місті Євпаторія Автономної Республіки
Крим, включений до виборчого списку під N 141;
 
     Шкляренко Дмитро  Павлович,  1950   року   народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  голова фермерського
господарства  "Цезар",  проживає  в  місті  Пустомити   Львівської
області, включений до виборчого списку під N 142;
 
     Мойсей Аркадій   Євгенович,   1950   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного    депутата   України,   проживає   в   селі   Тарасівці
Новоселицького району Чернівецької області, включений до виборчого
списку під N 143;
 
     Василевич Світлана  Василівна,  1958  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,   доцент   кафедри
українознавства     Івано-Франківського    державного    медичного
університету,  проживає в  місті  Івано-Франківську,  включена  до
виборчого списку під N 145;
 
     Плітін Володимир  Никифорович,  1938  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 146;
 
     Слободянюк Сергій  Миколайович,  1965  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 147;
 
     Костюченко Володимир  Олександрович,  1951  року  народження,
член  Соціалістичної  партії  України,  освіта   вища,   начальник
управління Смілянського міського виконавчого комітету,  проживає в
місті Сміла Черкаської області,  включений до виборчого списку під
N 148;
 
     Лещенко Іван   Васильович,   1961   року   народження,   член
Соціалістичної    партії    України,    освіта    вища,     голова
Великобагачанської  районної  ради,  проживає в смт Велика Багачка
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 149;
 
     Капталан Іван  Михайлович,   1984   року   народження,   член
Соціалістичної   партії  України,  освіта  неповна  вища,  студент
Одеської національної юридичної академії,  проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 150;
 
     Пачевський Анатолій  Мартинович,  1939 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  директор  приватного
підприємства  "Радівське",  проживає  в селі Радівці Калинівського
району Вінницької  області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 153;
 
     Чернявський Іван   Юрійович,   1978   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 154;
 
     Баранов Олег  Миколайович,   1958   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю  "МСП"  НГ  "Норма-Центр",  проживає  в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 155;
 
     Ментов Павло   Валентинович,   1957   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  голова  Житомирської
обласної  спілки  ветеранів  афганської  війни,  проживає  в місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 156;
 
     Небога Олександр  Іванович,  1961   року   народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Маловисківської
районної державної адміністрації,  проживає  в  місті  Мала  Виска
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 157;
 
     Тодоров Петро   Прокопович,   1946   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  президент  асоціації
"Укртрактор",  проживає  в  місті Харкові,  включений до виборчого
списку під N 158;
 
     Жаворонков Михайло  Петрович,  1949  року  народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  голова Ленінської в
м. Луганську районної ради,  проживає в місті Луганську, включений
до виборчого списку під N 159;
 
     Власюк Тетяна    Іванівна,   1952   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  головний консультант
Апарату Верховної Ради України,  проживає в місті Києві,  включена
до виборчого списку під N 161;
 
     Соловей Петро  Лук'янович,   1944   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного   депутата   України,   проживає   в   місті   Кременець
Тернопільської області, включений до виборчого списку під N 163;
 
     Самсонюк Сергій   Іванович,   1971   року   народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта   базова   вища,   голова
спостережної     ради     закритого     акціонерного    товариства
"Кам'янець-Подільськпостач-центр",      проживає      в      місті
Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включений до виборчого
списку під N 164;
 
     Воловодік Володимир Васильович,  1950 року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 165;
 
     Марченко Олександр  Іполитович,  1954  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  начальник управління
Закарпатської  обласної державної адміністрації,  проживає в місті
Ужгороді, включений до виборчого списку під N 167;
 
     Прокоса Лідія   Юхимівна,   1953   року   народження,    член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, викладач Любомльської
загальноосвітньої школи N 2,  проживає в місті Любомль  Волинської
області, включена до виборчого списку під N 168;
 
     Козлов Володимир   Юрійович,   1957   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  голова Джанкойського
регіонального   відділення   Союзу   підприємців  та  роботодавців
Автономної Республіки Крим,  проживає в місті  Джанкой  Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 169;
 
     Петришин Петро   Васильович,   1948   року  народження,  член
Соціалістичної    партії    України,    освіта    вища,     голова
сільськогосподарського  товариства  з  обмеженою  відповідальністю
"Горуцьке",  проживає  в  селі   Гірське   Миколаївського   району
Львівської області, включений до виборчого списку під N 170;
 
     Овдієнко Ігор   Віталійович,   1964   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Донецьку,  включений
до виборчого списку під N 171;
 
     Горбатюк Ілля    Іванович,   1966   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в   місті   Чернівцях,   включений  до  виборчого  списку
під N 172;
 
     Втерковський Дмитро Дмитрович,  1948  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
державного підприємства виробничого об'єднання "Карпати", проживає
в місті   Івано-Франківську,   включений   до   виборчого   списку
під N 174;
 
     Тунніков Віктор  Сергійович,  1943  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 175;
 
     Криворучко Микола   Васильович,   1969    року    народження,
безпартійний,   освіта   вища,   заступник  начальника  Львівської
митниці,  проживає в місті Львові,  включений до виборчого  списку
під N 176;
 
     Градовський Анатолій  Володимирович,  1952  року  народження,
член  Соціалістичної  партії  України,   освіта   вища,   професор
Черкаського національного університету, проживає в місті Черкасах,
включений до виборчого списку під N 177;
 
     Перепелиця Василь  Васильович,  1944  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Полтаві, включений до
виборчого списку під N 178;
 
     Завірюха Олександр  Устимович,  1947  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта  вища,  інженер  відкритого
акціонерного  товариства  "Цифрові  системи  зв'язку",  проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 179;
 
     Сенченко Людмила Валентинівна,  1977  року  народження,  член
Соціалістичної   партії  України,  освіта  вища,  помічник  голови
Чернігівської обласної державної адміністрації,  проживає в  місті
Чернігові, включена до виборчого списку під N 180;
 
     Ядикін Сергій   Васильович,   1955   року   народження,  член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  начальник  відділу
Жовтоводської  міської ради Дніпропетровської області,  проживає в
місті Жовті Води Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 181;
 
     Коротинська Людмила  Дмитрівна,  1962  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, вчителька Жахнівської
загальноосвітньої  школи,  проживає  в  селі Жахнівка Тиврівського
району Вінницької області, включена до виборчого списку під N 182;
 
     Юхименко Микола  Федорович,  1949   року   народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач Антонівського
навчально-виховного об'єднання,  проживає в смт Ставище  Київської
області, включений до виборчого списку під N 183;
 
     Литвинов Сергій   Іванович,   1967   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в  місті  Миколаєві,  включений  до  виборчого списку під
N 184;
 
     Патарідзе Володимир Олександрович, 1949 року народження, член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  доцент Державного
агроекологічного  університету,   проживає   в   місті   Житомирі,
включений до виборчого списку під N 185;
 
     Жукова Олена   Михайлівна,   1965   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
правління відкритого акціонерного товариства "Мегабанк",  проживає
в місті Харкові, включена до виборчого списку під N 187;
 
     Безгинська Катерина Миколаївна,  1965 року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Ленінської в місті  Луганську  районної  ради,  проживає  в  місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 188;
 
     Скурський Павло  Олександрович,  1973  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного   депутата  України,  проживає  в  селі  Верхня  Криниця
Василівського району Запорізької області,  включений до  виборчого
списку під N 189;
 
     Федотов Ігор   Олександрович,   1970  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  головний  спеціаліст
Фонду державного майна України,  проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 190;
 
     Котляров Олександр Костянтинович,  1961 року народження, член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  директор відкритого
акціонерного товариства  "Червоний  металіст",  проживає  в  місті
Конотоп Сумської області, включений до виборчого списку під N 191;
 
     Крамар Василь   Васильович,   1951   року   народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Ярмолинецької  районної державної адміністрації,  проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 193;
 
     Блащук Віктор  Володимирович,  1948  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 194;
 
     Паранич Микола   Кирилович,   1955   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Іршава Закарпатської
області, включений до виборчого списку під N 196;
 
     Гонта Володимир  Федорович,  1942   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
селі Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області, включений
до виборчого списку під N 197;
 
     Ситников Сергій  Анатолійович,  1955  року  народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає  в  місті  Артемівськ  Донецької  області,  включений  до
виборчого списку під N 200;
 
     Криштанович Альона Миколаївна,  1983  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в місті  Чернівцях,  включена  до  виборчого  списку  під
N 201;
 
     Братусь Олександр   Іванович,   1959  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  директор  відкритого
акціонерного  товариства "Анлант-Крим",  проживає в смт Кача міста
Севастополя, включений до виборчого списку під N 202;
 
     Гаврилова Валентина  Іванівна,  1949  року  народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, викладач Коломийського
економіко-правового   коледжу,   проживає    в    місті    Коломия
Івано-Франківської області,   включена  до  виборчого  списку  під
N 203;
 
     Наметченко Олександр Віталійович,  1958 року народження, член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  голова Запорізького
обласного об'єднання  Української  спілки  ветеранів  Афганістану,
проживає в  місті  Запоріжжі,  включений  до  виборчого списку під
N 204;
 
     Хомутов Сергій  Володимирович,  1970  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Черкасах,  включений
до виборчого списку під N 205;
 
     Левченко Микола   Іванович,   1954   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
спільного українсько-французького підприємства "Фрасмо",  проживає
в місті Кременчук  Полтавської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 206;
 
     Череп Олександр   Миколайович,  1962  року  народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова наглядової ради
виробничо-комерційної фірми "Цифрові системи зв'язку",  проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 207;
 
     Падалка Лідія   Василівна,   1957   року   народження,   член
Соціалістичної    партії    України,    освіта    вища,   директор
Чернігівського  обласного  центру  зайнятості,  проживає  в  місті
Чернігові, включена до виборчого списку під N 208;
 
     Гавриш Леонід Тарасович,  1946 року народження, безпартійний,
освіта вища,  голова  спостережної  ради  відкритого  акціонерного
товариства  "Володарка",  проживає  в місті Вінниці,  включений до
виборчого списку під N 210;
 
     Іщенко Раїса   Опанасівна,   1941   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонерка, проживає
в місті Києві, включена до виборчого списку під N 211;
 
     Дойбан Ольга   Павлівна,   1964   року    народження,    член
Соціалістичної   партії  України,  освіта  середня,  тимчасово  не
працює,  проживає в місті Миколаєві,  включена до виборчого списку
під N 212;
 
     Підгурський Микола   Петрович,  1956  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта  вища,  викладач  фізичного
виховання   Баранівського  професійного  ліцею,  проживає  в  селі
Зеремля Баранівського району Житомирської  області,  включений  до
виборчого списку під N 213;
 
     Івахненко Віра   Гаврилівна,   1934   року  народження,  член
Соціалістичної  партії   України,   освіта   середня   спеціальна,
пенсіонерка,  проживає  в  селі  Ново-Стародуб Петрівського району
Кіровоградської області, включена до виборчого списку під N 214;
 
     Дубінський Олександр Семенович,  1955 року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  начальник відділу
відкритого акціонерного товариства "Мегабанк",  проживає  в  місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 215;
 
     Стелецький Володимир Миколайович,  1949 року народження, член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  заступник  директора
приватного підприємства    "Укрсхідтрейд",    проживає   в   місті
Луганську, включений до виборчого списку під N 216;
 
     Кусаков Володимир  Панасович,  1953  року  народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  майстер казенного
підприємства "Іскра",  проживає в місті  Запоріжжі,  включений  до
виборчого списку під N 217;
 
     Белік Владислав  Анатолійович,  1962  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "Філтекс",  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 218;
 
     Теліченко Олександр  Іванович,  1946  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Сумах,  включений до
виборчого списку під N 219;
 
     Пироговський Руслан  Михайлович,  1967 року народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор Чортківського
районного  палацу  позашкільної  роботи,  проживає в місті Чортків
Тернопільської області, включений до виборчого списку під N 220;
 
     Таранчук Людмила  Василівна,  1958  року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
правління відкритого  акціонерного  товариства  "Сільгосптехніка",
проживає   в  смт  Теофіполь  Хмельницької  області,  включена  до
виборчого списку під N 221;
 
     Ражик Микола   Панасович,   1961   року   народження,    член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Рівному, включений до виборчого списку під N 222;
 
     Свистак Іван   Михайлович,   1959   року   народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Успіх",  проживає в  селі
Вільхівці  Тячівського району Закарпатської області,  включений до
виборчого списку під N 224;
 
     Пащук Василь   Іванович,   1944   року    народження,    член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Мар'янівка Горохівського району Волинської області,  включений
до виборчого списку під N 225;
 
     Скіра Володимир   Васильович,   1947  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  доцент Національного
університету  "Львівська  політехніка",  проживає  в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 227;
 
     Шульга Андрій  Володимирович,  1971  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, директор по економіці
товариства з обмеженою відповідальністю  "Механік  Донпромбізнес",
проживає в  місті  Донецьку,  включений  до  виборчого  списку під
N 228;
 
     Васійчук Ігор  Степанович,   1963   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  адвокат,  проживає в
місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 229;
 
     Варенін Валерій  Вікторович,  1969  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  комерційний директор
товариства з обмеженою відповідальністю  "Кримсплав",  проживає  в
місті Севастополі, включений до виборчого списку під N 230;
 
     Данилишин Іван   Ярославович,   1965  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта   вища,   тренер-викладач
Коломийського   фізкультурно-спортивного   комплексу  "Локомотив",
проживає в місті Коломия Івано-Франківської області,  включений до
виборчого списку під N 231;
 
     Сорокман Олександр  Васильович,  1955  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 232;
 
     Васильчук Євген   Олегович,   1984   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта незакінчена  вища,  студент
Черкаського  державного  технологічного  університету,  проживає в
місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 234;
 
     Дрига Віра   Григорівна,   1954   року    народження,    член
Соціалістичної   партії   України,   освіта   середня  спеціальна,
тимчасово не працює,  проживає в смт Оржиця  Полтавської  області,
включена до виборчого списку під N 235;
 
     Ніколаєв Сергій  Афанасійович,  1952  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  голова  Ізмаїльської
районної   державної   адміністрації,   проживає  в  смт  Суворове
Ізмаїльського району  Одеської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 236;
 
     Дудар Валерій   Володимирович,  1950  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного   депутата   України,   проживає   в   місті   Бобровиця
Чернігівської області, включений до виборчого списку під N 237;
 
     Ковальчук Микола Анатолійович,  1963  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта вища,  голова Вінницького
обласного військово-патріотичного  об'єднання,  проживає  в  місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 239;
 
     Клименко Олександр   Іванович,  1953  року  народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Обухів Київської області,  включений до виборчого
списку під N 240;
 
     Рагузін Сергій  Володимирович,  1953  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Первомайськ Миколаївської області,  включений  до  виборчого
списку під N 241;
 
     Войналович Анатолій  Пантелеймонович,  1948  року народження,
член  Соціалістичної  партії  України,  освіта   вища,   начальник
головного   управління  праці  та  соціального  захисту  населення
Житомирської обласної державної адміністрації,  проживає  в  місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 242;
 
     Скорий Андрій   Михайлович,   1967   року   народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Спілки  ветеранів  Афганістану міста Лисичанськ,  проживає в місті
Лисичанськ Луганської області,  включений до виборчого списку  під
N 245;
 
     Овсієвський Анатолій Олексійович,  1955 року народження, член
Соціалістичної партії України,  освіта  вища,  директор  комбінату
"Зірка", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку
під N 246;
 
     Захрабов Микола  Нурушевич,  1948   року   народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  директор державного
підприємства "Завод "Генератор", проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 247;
 
     Скоропляс Наталія   Іванівна,   1960  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає  в  місті  Збараж  Тернопільської  області,  включена  до
виборчого списку під N 249;
 
     Садикін Олександр  Федорович,  1956  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  голова Рокитнівської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в  місті  Костопіль
Рівненської області, включений до виборчого списку під N 251;
 
     Машіка Юрій    Юрійович,    1960    року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  директор   малого
спільного підприємства "Товари для дому", проживає в селі Оноківці
Ужгородського району Закарпатської області, включений до виборчого
списку під N 253;
 
     Селіванова Інна   Павлівна,   1948   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті   Володимир-Волинський   Волинської   області,  включена  до
виборчого списку під N 254;
 
     Зурабян Гагік  Гарнікович,   1966   року   народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, редактор газети "Новий
ковчег",  проживає  в  місті  Керч  Автономної  Республіки   Крим,
включений до виборчого списку під N 255;
 
     Кулик Євген   Володимирович,   1956   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  декан  Дрогобицького
педагогічного університету, проживає в місті Трускавець Львівської
області, включений до виборчого списку під N 256;
 
     Іщенко-Гіллер Євгеній Володимирович,  1961  року  народження,
член   Соціалістичної   партії  України,  освіта  вища,  приватний
підприємець,  проживає  в  місті  Ясинувата   Донецької   області,
включений до виборчого списку під N 257;
 
     Кучерява Світлана   Іванівна,   1961  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного   депутата   України,   проживає   в   місті  Новоселиця
Чернівецької області, включена до виборчого списку під N 258;
 
     Весьолкіна Наталія  Кирилівна,  1956  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Панама", проживає в місті Севастополі,
включена до виборчого списку під N 259;
 
     Дума Зіновій    Євгенович,   1956   року   народження,   член
Соціалістичної   партії    України,    освіта    вища,    викладач
Івано-Франківського  інституту  права,  економіки  і  будівництва,
проживає в селі Микитинці Івано-Франківської області, включений до
виборчого списку під N 260;
 
     Слюсаренко Михайло  Аврамович,  1947  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає  в  місті  Радомишль  Житомирської області,  включений до
виборчого списку під N 261;
 
     Христенков Володимир Іванович,  1953  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова Черкаської
обласної   ради   фізкультурно-спортивного   товариства   "Колос",
проживає в  місті  Черкасах,  включений  до  виборчого  списку під
N 262;
 
     Черчатий Олександр  Іванович,  1966  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  начальник Управління
державної служби ГУДСУ в  Полтавській  області,  проживає  в  селі
Великий   Тростянець   Полтавського  району  Полтавської  області,
включений до виборчого списку під N 263;
 
     Касап Георгій   Іванович,   1954   року   народження,    член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  директор приватного
підприємства "Юлія",  проживає в смт  Тарутине  Одеської  області,
включений до виборчого списку під N 264;
 
     Скок Микола    Андрійович,   1948   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  декан Чернігівського
державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 265;
 
     Тарасюк Василь    Андрійович,    1953    року     народження,
безпартійний,  освіта  вища,  директор  агрокооперативу  приватних
пайовиків "Україна", проживає в смт Тростянець Вінницької області,
включений до виборчого списку під N 267;
 
     Каменченко Олександр  Назарович,  1937 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 268;
 
     Торжинський Олександр Данилович,  1947 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в смт Криве Озеро  Миколаївської  області,  включений  до
виборчого списку під N 269;
 
     Бенівський Анатолій  Вікторович,  1961 року народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в   місті   Житомирі,   включений   до  виборчого  списку
під N 270;
 
     Єсипенко Валерій Володимирович,  1954 року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Луганський  науково-технічний  центр",
проживає в   місті   Луганську,   включений  до  виборчого  списку
під N 273;
 
     Салякін Андрій  Олександрович,  1972  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Вільнянської районної державної адміністрації,  проживає  в  місті
Вільнянську Запорізької  області,  включений  до  виборчого списку
під N 274;
 
     Березняк Віктор  Євгенійович,  1956  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
підприємства  з  іноземними  інвестиціями  у  формі  товариства  з
обмеженою  відповідальністю  "Киулонт",  проживає  в  місті Києві,
включений до виборчого списку під N 275;
 
     Головатий Григорій Васильович,  1954  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
селі Гаї Гречинські Тернопільського району Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 277;
 
     Дереш Світлана  Володимирівна,  1948  року  народження,  член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  завідуюча  дитячим
навчальним   закладом   "Малятко",   проживає  в  селі  Солобківці
Ярмолинецького району Хмельницької області,  включена до виборчого
списку під N 278;
 
     Петронюк Борис   Петрович,   1944   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Зарічне  Рівненської  області,  включений  до виборчого списку
під N 279;
 
     Петричко Василь  Андрійович,  1948  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в місті Береговому Закарпатської  області,  включений  до
виборчого списку під N 281;
 
     Нісімчук Андрій   Сергійович,   1941  року  народження,  член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  завідувач  кафедри
Волинського державного університету ім.  Лесі Українки, проживає в
місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 282;
 
     Ревунова Лариса  Василівна,  1957   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного  депутата  України,   проживає   в   місті   Сімферополі
Автономної Республіки   Крим,   включена   до   виборчого   списку
під N 283;
 
     Рижков Анатолій  Іванович,   1950   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
спільного  підприємства  "РИДА",  проживає   в   місті   Донецьку,
включений до виборчого списку під N 285;
 
     Чукля Віктор   Михайлович,   1957   року   народження,   член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  керуючий  справами
Герцаївської районної ради,  проживає в селі Молниця Герцаївського
району Чернівецької  області,  включений   до   виборчого   списку
під N 286;
 
     Ільницький Михайло    Степанович,   1960   року   народження,
безпартійний,  освіта  вища,  старший  уповноважений  в   особливо
важливих  справах  ГУБОЗ  Міністерства  внутрішніх  справ України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 288;
 
     Ляшенко Юрій   Васильович,   1959   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
спільного приватно-орендного підприємства "Відродження",  проживає
в  місті  Шпола Черкаської області,  включений до виборчого списку
під N 290;
 
     Точилов Олександр  Михайлович,  1952  року  народження,  член
Соціалістичної   партії   України,   освіта   середня  спеціальна,
помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті
Полтаві, включений до виборчого списку під N 291;
 
     Сєдова Ганна    Акбарівна,   1963   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  середня,  тимчасово   не
працює,  проживає  в  місті Ананьїв Одеської області,  включена до
виборчого списку під N 292;
 
     Другаков Володимир Леонідович,  1963  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова Ніжинської
районної державної адміністрації Чернігівської області, проживає в
місті Ніжині Чернігівської області,  включений до виборчого списку
під N 293;
 
     Продан Олександр    Іванович,    1966    року     народження,
безпартійний,   освіта   вища,  заступник  генерального  директора
компанії  "Технологія",   проживає   в   місті   Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 294;
 
     Бабійчук Валерій   Вікторович,  1948  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, начальник Вінницького
обласного госпіталю для інвалідів війни, проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 295;
 
     Михайлюк Ганна   Павлівна,   1954   року   народження,   член
Соціалістичної    партії    України,    освіта    вища,   директор
Бориспільської загальноосвітньої  школи  N  7,  проживає  в  місті
Бориспіль Київської   області,   включена   до   виборчого  списку
під N 296;
 
     Фарафонов Євген  Юрійович,   1982   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Миколаєві, включений
до виборчого списку під N 297;
 
     Вознюк Леонід   Григорович,   1970   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає  в  місті  Бердичів  Житомирської  області,  включений до
виборчого списку під N 298;
 
     Дерій Олександр Якович,  1954 року народження,  безпартійний,
освіта  вища,  перший  заступник  голови  Новоукраїнської районної
державної   адміністрації,   проживає   в    місті    Новоукраїнка
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 299;
 
     Євсєєв Сергій   Євгенович,   1959   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,   доцент   кафедри
економічної    теорії    Харківського    державного   університету
будівництва та архітектури, проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 300;
 
     Ісауленко Олександр  Вікторович,  1963 року народження,  член
Соціалістичної   партії    України,    освіта    вища,    директор
Антрацитівського професійного будівельного ліцею, проживає в місті
Антрацит Луганської  області,  включений   до   виборчого   списку
під N 301;
 
     Коваленко Володимир  Іванович,  1947  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  заступник  директора
приватного  підприємства  "Челсо і К",  проживає в місті Гуляйполе
Запорізької області, включений до виборчого списку під N 302;
 
     Ковальчук Юрій  Миколайович,  1969  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  начальник юридичного
відділу відкритого акціонерного товариства трест "Київміськбуд-6",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 303;
 
     Рева Валентина   Іванівна,   1951   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  директор  приватного
виробничого комерційного підприємства "Берегиня", проживає в місті
Сумах, включена до виборчого списку під N 304;
 
     Місько Віктор  Володимирович,  1962  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, голова Тернопільської
обласної організації  Української  Спілки  ветеранів  Афганістану,
проживає в   місті   Тернополі,   включений  до  виборчого  списку
під N 305;
 
     Петрук Дмитро  Володимирович,  1976  року  народження,   член
Соціалістичної     партії     України,    освіта    вища,    лікар
Кам'янець-Подільської   міської   лікарні,   проживає   в    місті
Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включений до виборчого
списку під N 306;
 
     Пшеюк Ігор   Леонідович,   1965   року    народження,    член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  директор сільського
виробничого кооперативу "Інфоцентр",  проживає  в  місті  Рівному,
включений до виборчого списку під N 307;
 
     Рущак Олександр   Васильович,   1963  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  лісник  Свалявського
держлісгоспу,  проживає  в  місті  Свалява  Закарпатської області,
включений до виборчого списку під N 309;
 
     Греб Ігор Іванович, 1967 року народження, член Соціалістичної
партії   України,  освіта  вища,  лікар  Любешівської  центральної
районної лікарні,  проживає  в  смт  Любешів  Волинської  області,
включений до виборчого списку під N 310;
 
     Солопов Петро    Іванович,   1956   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, директор підприємства
з  іноземними  інвестиціями  "Лукойл-Україна",  проживає  в  місті
Сімферополь, включений до виборчого списку під N 311;
 
     Грещук Ігор  Станіславович,  1962   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "РІО-МІСТ",  проживає в  місті  Львові,
включений до виборчого списку під N 312;
 
     Синельников Олександр Миколайович, 1957 року народження, член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  начальник відділення
Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві
та профзахворювань,  проживає в місті  Сніжне  Донецької  області,
включений до виборчого списку під N 313;
 
     Бушовська Любов   Тихонівна,   1956   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає  в  місті  Сокиряни  Чернівецької  області,  включена  до
виборчого списку під N 314;
 
     Кіндрачук Тарас  Петрович,   1955   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  начальник цеху філії
Дирекції  первинної  мережі  відкритого  акціонерного   товариства
"Укртелеком",   проживає   в  місті  Городенка  Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 316;
 
     Донець Олексій  Дмитрович,   1959   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта незакінчена вища,  голова
ради Київського обласного  відділення  Всеукраїнської  громадської
організації  "Громадський  контроль",  проживає  в  місті  Вишневе
Київської області, включений до виборчого списку під N 317;
 
     Братко Вячеслав  Михайлович,  1954  року   народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  директор Черкаської
загальноосвітньої школи N 25, проживає в місті Черкасах, включений
до виборчого списку під N 318;
 
     Коваль Іван    Михайлович,   1955   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  головний  інженер
Жовтневого  спиртзаводу  Полтавської  області,  проживає  в  місті
Карлівка Полтавської  області,  включений  до   виборчого   списку
під N 319;
 
     Васильєв Сергій   Іванович,   1957   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  вчитель Демидівської
загальноосвітньої  школи I-III ступенів,  проживає в селі Демидове
Березівського району  Одеської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 320;
 
     Ткаченко Олександр   Іванович,  1967  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Бахмацької   районної  державної  адміністрації,  проживає  в  смт
Батурин Бахмацького району  Чернігівської  області,  включений  до
виборчого списку під N 321;
 
     Анфілова Марина   Родіонівна,   1979  року  народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, аспірантка Вінницького
національного  медичного  університету,  проживає в місті Вінниці,
включена до виборчого списку під N 323;
 
     Нечипоренко Олег  Іванович,  1946   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Біла Церква Київської області, включений до виборчого списку
під N 324;
 
     Дзензура Леонід   Дмитрович,   1943   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті  Нова  Одеса  Миколаївської області,  включений до виборчого
списку під N 325;
 
     Скляревський Василь Володимирович, 1959 року народження, член
Соціалістичної   партії   України,   освіта   середня  спеціальна,
звукооператор Коростенського міського будинку культури, проживає в
місті  Коростень  Житомирської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 326;
 
     Уріщенко Генріх  Іванович,   1940   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Кіровограді, включений до виборчого списку під N 327;
 
     Метельова Євгенія Володимирівна,  1963 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку під N 328;
 
     Золотухін Леонід  Андрійович,  1950  року  народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  заступник директора
державного  підприємства  "Сєверодонецька   теплоелектроцентраль",
проживає  в  місті Сєверодонецьк Луганської області,  включений до
виборчого списку під N 329;
 
     Кармазін Олександр Олександрович,  1941 року народження, член
Соціалістичної партії України, освіта середня технічна, пенсіонер,
проживає  в  місті  Пологи  Запорізької  області,   включений   до
виборчого списку під N 330;
 
     Паладій Микола   Васильович,   1960   року  народження,  член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  голова  Державного
департаменту  інтелектуальної  власності  Міністерства  освіти  та
науки України,  проживає в місті  Києві,  включений  до  виборчого
списку під N 331;
 
     Бова Юрій    Анатолійович,   1972   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, Тростянецький міський
голова, проживає в місті Тростянець Сумської області, включений до
виборчого списку під N 332;
 
     Міськевич Роман  Михайлович,  1956  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Тернополі, включений до виборчого списку під N 333;
 
     Мирончук Сергій  Андрійович,  1954  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного   депутата   України,   проживає   в   місті   Шепетівка
Хмельницької області, включений до виборчого списку під N 334;
 
     Сахнюк Володимир   Іванович,   1948   року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,   начальник   цеху
відкритого  акціонерного товариства "Рівнеазот",  проживає в місті
Рівному, включений до виборчого списку під N 335;
 
     Галада Степан  Степанович,   1952   року   народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті  Мукачеве  Закарпатської  області,  включений  до
виборчого списку під N 337;
 
     Бубало Степан   Іларіонович,   1948   року  народження,  член
Соціалістичної  партії   України,   освіта   середня   спеціальна,
начальник   Любешівського   колективного  підприємства  "Шляхбуд",
проживає в смт Любешів Волинської області,  включений до виборчого
списку під N 338;
 
     Борщ Людмила   Михайлівна,   1949   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  ректор Феодосійської
фінансово-економічної   академії,   проживає   в   місті  Феодосія
Автономної Республіки   Крим,   включена   до   виборчого   списку
під N 339;
 
     Вовкун Ігор    Васильович,   1962   року   народження,   член
Соціалістичної   партії    України,    освіта    вища,    директор
селянсько-фермерського  господарства  "Вовкун",  проживає  в місті
Жовква Львівської   області,   включений   до   виборчого   списку
під N 340;
 
     Денисенко Геннадій   Іванович,  1953  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта  вища,  ведучий  інженер  з
охорони  праці  УкрНДМІ,  проживає в місті Донецьку,  включений до
виборчого списку під N 341;
 
     Купчій Юрій   Петрович,   1968    року    народження,    член
Соціалістичної     партії    України,    освіта    вища,    голова
Івано-Франківської   обласної   організації   Української   Спілки
ветеранів   Афганістану,   проживає   в  місті  Івано-Франківську,
включений до виборчого списку під N 344;
 
     Заріцький Микола  Васильович,  1948  року  народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова Київського
міського   відділення   Всеукраїнської   громадської   організації
"Громадський   контроль",   проживає  в  м.  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 345;
 
     Кияниця Валерій  Миколайович,  1961  року  народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова  Київської
обласної організації  Української  Спілки  ветеранів  Афганістану,
проживає   в  місті  Васильків  Київської  області,  включений  до
виборчого списку під N 346;
 
     Порожня Лариса  Володимирівна,  1969  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, слухачка Національної
академії державного управління при Президентові України,  проживає
в  місті Чигирин Черкаської області,  включена до виборчого списку
під N 347;
 
     Акімов Віктор   Іванович,   1946   року   народження,    член
Соціалістичної  партії  України,  освіта вища,  головний державний
санітарний лікар Кременчуцької міської  санітарно-епідеміологічної
станції, проживає в місті Кременчук Полтавської області, включений
до виборчого списку під N 348;
 
     Бринзянник Галина Арсентіївна,  1967  року  народження,  член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Забудовник",  проживає  в
місті  Іллічівськ  Одеської області,  включена до виборчого списку
під N 349;
 
     Шибирін Олександр Миколайович,  1957  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  начальник виробничої
бази відкритого акціонерного товариства "Чернігівгаз",  проживає в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 350;
 
     П'ятак Михайло   Миколайович,   1964  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  директор  Сосонської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 352;
 
     Бебех Іван   Єгорович,    1940    року    народження,    член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 353;
 
     Ковалевська Галина  Андріївна,  1954  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в  місті  Баштанка  Миколаївської  області,  включена  до
виборчого списку під N 354;
 
     Катюха Тетяна   Володимирівна,  1955  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  керівник  апарату
Чуднівської  районної  державної  адміністрації,  проживає в місті
Чуднів Житомирської  області,   включена   до   виборчого   списку
під N 355;
 
     Сліпоконь Юрій   Андрійович,   1952   року  народження,  член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  начальник  відділу
Новоархангельської  районної  державної адміністрації,  проживає в
смт  Новоархангельськ  Кіровоградської   області,   включений   до
виборчого списку під N 356;
 
     Лукінова Ольга   Миколаївна,   1979   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  провідний спеціаліст
виконавчого  комітету  Луганської  міської ради,  проживає в місті
Слав'яносербськ Луганської області,  включена до виборчого  списку
під N 357;
 
     Бабанін Олександр   Євгенович,  1974  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Новомиколаївської  районної  державної  адміністрації,  проживає в
селі  Тернувате  Новомиколаївського  району  Запорізької  області,
включений до виборчого списку під N 358;
 
     Бичков Сергій    Іванович,   1955   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  начальник  головного
управління   соціального   захисту   населення  Київської  міської
державної адміністрації,  проживає в  місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 359;
 
     Беспалов Микола   Валерійович,  1980  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  директор   центру
Сумського  міського  центру  соціальних служб для сім'ї,  дітей та
молоді, проживає в місті  Сумах,  включений  до  виборчого  списку
під N 360;
 
     Кирик Ярослав    Павлович,   1955   року   народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає  в смт Підволочиськ Тернопільської області,  включений до
виборчого списку під N 361;
 
     Радченко Павло   Юхимович,   1946   року   народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, голова Старосинявської
районної ради,  проживає в смт Стара Синява Хмельницької  області,
включений до виборчого списку під N 362;
 
     Горощук Леонід  Олександрович,  1960  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Рівному, включений до виборчого списку під N 363;
 
     Немеш Михайло   Михайлович,   1957   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  заступник  директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Тячів-Аудит",  проживає в
місті Тячів Закарпатської області,  включений до виборчого  списку
під N 365;
 
     Панасюк Людмила   Григорівна,   1969  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  старший  майстер,
викладач Колківського вищого професійного училища N 24, проживає в
смт Колки Маневицького  району  Волинської  області,  включена  до
виборчого списку під N 366;
 
     Апатова Наталія  Володимирівна,  1952  року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  завідувачка  кафедри
економічної  кібернетики  Таврійського національного університету,
проживає в місті Сімферополь Автономної Республіки Крим,  включена
до виборчого списку під N 367;
 
     Шевчук Роман    Петрович,    1951   року   народження,   член
Соціалістичної   партії    України,    освіта    вища,    директор
селянсько-фермерського    господарства    "Джерела   Прикарпаття",
проживає в смт Журавно Жидачівського  району  Львівської  області,
включений до виборчого списку під N 368;
 
     Цілюрик Валерій    Лукич,    1952   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  середня,  тимчасово   не
працює,  проживає  в  місті Олексіїво-Дружківка Донецької області,
включений до виборчого списку під N 369;
 
     Левченко Олександр Анатолійович,  1962 року народження,  член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  директор державного
підприємства   "Чернівецький   облавтодор",   проживає   в   місті
Чернівцях, включений до виборчого списку під N 370;
 
     Лещій Романа   Михайлівна,   1953   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  завідувач відділення
Калуського хіміко-технологічного технікуму, проживає в місті Калуш
Івано-Франківської області,   включена   до    виборчого    списку
під N 372;
 
     Козолуп Сергій   Миколайович,   1976  року  народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, фінансовий консультант
приватного   підприємства   "Західспецсервіс",  проживає  в  місті
Львові, включений до виборчого списку під N 373;
 
     Пилипенко Сергій  Іванович,  1958   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Сумах, включений до виборчого списку під N 374;
 
     Харенко Олександр  Петрович,  1970  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Городище  Черкаської
області, включений до виборчого списку під N 375;
 
     Зуб Оксана    Михайлівна,    1973   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта  вища,  директор  обласного
молодіжного    центру   праці   Полтавської   обласної   державної
адміністрації,  проживає в місті Полтаві,  включена  до  виборчого
списку під N 376;
 
     Кюссе Іван    Георгійович,   1962   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  голова  Тарутинської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в  селі  Богданівка
Тарутинського району  Одеської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 377;
 
     Демчук Олександр   Вікторович,  1980  року  народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  асистент  кафедри
психології  Чернігівського  державного  педагогічного університету
ім.  Т.Г.Шевченка,  проживає  в  місті  Чернігові,  включений   до
виборчого списку під N 378;
 
     Лук'янова Катерина  Євгенівна,  1969  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Вінниці, включена до
виборчого списку під N 380;
 
     Коваленко Микола  Михайлович,  1937  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті  Вишневе  Києво-Святошинського  району  Київської   області,
включений до виборчого списку під N 381;
 
     Бойченко Андрій   Федорович,   1946   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Доманівка Миколаївської області, включений до виборчого списку
під N 382;
 
     Броньковський Володимир Іванович,  1951 року народження, член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  директор дочірнього
підприємства  "Лугинський  райагрохім",  проживає  в  смт   Лугини
Житомирської області, включений до виборчого списку під N 383;
 
     Мальцев Олександр  Тимофійович,  1951  року народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова  правління
акціонерного  товариства  "Будівельний  торговий дім",  проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 385;
 
     Козюберда Микола  Іванович,  1961   року   народження,   член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  голова Конфедерації
незалежних  профспілок  Луганської  області,  проживає   в   місті
Зоринськ  Перевальського  району Луганської області,  включений до
виборчого списку під N 386;
 
     Підмогильний Олександр  Миколайович,  1953  року  народження,
член Соціалістичної партії України,  освіта вища, перший заступник
голови Запорізької районної державної  адміністрації,  проживає  в
селі Сонячне Запорізького району Запорізької області, включений до
виборчого списку під N 387;
 
     Овчар Володимир  Васильович,  1955  року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
державного підприємства "Аграрний фонд",  проживає в місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 388;
 
     Ходькова Аліна   Миколаївна,   1949   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  заступник  директора
відкритого  акціонерного  товариства  "Шосткінський завод хімічних
реактивів",  проживає в місті Шостка Сумської області, включена до
виборчого списку під N 389;
 
     Цісельський Михайло  Мартинович,  1944 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
селі Кривчики Збаразького району Тернопільської області, включений
до виборчого списку під N 390;
 
     Грищук Валентин  Самкович,   1951   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  голова  правління
відкритого  акціонерного  товариства   "Шепетівський   хлібзавод",
проживає  в  місті  Шепетівка  Хмельницької області,  включений до
виборчого списку під N 391;
 
     Ковальчук Ананій  Павлович,  1953   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  провідний інженер
Острозького відділення Ощадбанку України,  проживає в місті Острог
Рівненської області, включений до виборчого списку під N 392;
 
     Пугач Микола    Іванович,    1962   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Луцьк  Волинської  області,  включений  до  виборчого списку
під N 395;
 
     Мешковий Сергій  Анатолійович,  1978  року  народження,  член
Соціалістичної   партії  України,  освіта  вища,  редактор  газети
"Вісник Тавриди",  проживає  в  місті  Сімферополі,  включений  до
виборчого списку під N 396;
 
     Савченко Віктор   Петрович,   1952   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 397;
 
     Вайсер Марина  Анатоліївна,  1967   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Донецьку, включена до
виборчого списку під N 398;
 
     Чорний Василь   Федорович,   1951   року   народження,   член
Соціалістичної партії  України,  освіта  вища,  начальник  відділу
Хотинської  районної  державної  адміністрації,  проживає  в місті
Хотин Чернівецької  області,   включений   до   виборчого   списку
під N 399;
 
     Лоп'янко Михайло   Антонович,   1959  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, доцент кафедри фізики
Прикарпатського  національного університету ім.  Василя Стефаника,
проживає в місті Калуш Івано-Франківської  області,  включений  до
виборчого списку під N 401;
 
     Вірко Павло   Володимирович,   1968   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  генеральний директор
приватного  підприємства  "Майпол",  проживає в місті Севастополі,
включений до виборчого списку під N 402;
 
     Корчуков Валерій Олександрович,  1945 року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 403;
 
     Регурецький Микола Григорович,  1954  року  народження,  член
Соціалістичної    партії    України,   освіта   вища,   вихователь
Золотоніської  технічної  школи,  проживає  в   місті   Золотоноша
Черкаської області, включений до виборчого списку під N 404;
 
     Яринич Леонід   Миколайович,   1951   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  голова Миргородської
районної   державної  адміністрації,  проживає  в  місті  Миргород
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 405;
 
     Дорофєєв Роман  Григорович,  1979   року   народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, охоронець товариства з
обмеженою  відповідальністю  "Курси  іноземних  мов  "Чкаловські",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 406;
 
     Іващик Дмитро   Степанович,   1958   року   народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, Змітнівський сільський
голова,  проживає  в селі Змітнів Сосницького району Чернігівської
області, включений до виборчого списку під N 407;
 
     Рева Андрій   Олексійович,   1966   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, заступник Вінницького
міського голови,  проживає в місті Вінниці, включений до виборчого
списку під N 409;
 
     Ісак Павло    Юрійович,    1952    року    народження,   член
Соціалістичної партії України, освіта вища, директор СТОВ "Обрій",
проживає в місті Сквира Київської області,  включений до виборчого
списку під N 410;
 
     Дивинський Юрій  Сергійович,  1959  року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
правління відкритого  акціонерного  товариства  "Приладобудівник",
проживає   в   місті  Овруч  Житомирської  області,  включений  до
виборчого списку під N 412;
 
     Шаповаленко Світлана  Володимирівна,  1969  року  народження,
член   Соціалістичної   партії  України,  освіта  вища,  завідуюча
методичним  кабінетом  відділу  освіти   Старобільської   районної
державної адміністрації,  проживає в місті Старобільськ Луганської
області, включена до виборчого списку під N 415;
 
     Кавалко Степан  Теодорович,  1952   року   народження,   член
Соціалістичної    партії    України,   освіта   вища,   завідуючий
господарством територіального центру соціального захисту  одиноких
та пристарілих, проживає в місті Теребовля Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 419;
 
     Гречковський Сергій  Іванович,  1958  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в місті Старокостянтинів Хмельницької області,  включений
до виборчого списку під N 420;
 
     Олексій Василь   Іванович,   1960   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  комерційний директор
товариства з   обмеженою  відповідальністю  "Ескорт",  проживає  в
смт Тересва Тячівського району Закарпатської області, включений до
виборчого списку під N 423;
 
     Кулюк Василь   Васильович,   1946   року   народження,   член
Соціалістичної   партії    України,    освіта    вища,    керівник
сільськогосподарського  приватно-орендного  підприємства "Стохід",
проживає в селі Переспа Рожищенського району  Волинської  області,
включений до виборчого списку під N 424;
 
     Піддубний Василь   Павлович,   1949   року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає  в  місті Судак Автономної Республіки Крим,  включений до
виборчого списку під N 425;
 
     Швед Євген   Васильович,   1965   року    народження,    член
Соціалістичної    партії    України,    освіта    вища,   директор
Поликоровівської  загальноосвітньої   школи,   проживає   в   селі
Поликорови  Бродівського  району Львівської області,  включений до
виборчого списку під N 426;
 
     Романенко Юрій  Федорович,   1938   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Глобус",  проживає в  місті  Донецьку,
включений до виборчого списку під N 427;
 
     Онищенко Олексій  Олександрович,  1981 року народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, директор товариства з
обмеженою  відповідальністю  "СКК",  проживає в місті Севастополі,
включений до виборчого списку під N 429;
 
     Столяр Володимир  Пилипович,  1951  року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  начальник  служби
безпеки  відкритого  акціонерного  товариства  "Філіал   "Морський
транспортний   банк",  проживає  в  місті  Херсоні,  включений  до
виборчого списку під N 431;
 
     Загребельна Галина  Іванівна,  1962  року  народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, начальник фінансового
управління Жашківської районної державної адміністрації,  проживає
в  місті  Жашків Черкаської області,  включена до виборчого списку
під N 432;
 
     Сухонос Наталія  Василівна,  1963   року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
Лубенської районної  державної  адміністрації,  проживає  в  місті
Лубни Полтавської області, включена до виборчого списку під N 433;
 
     Соловйов Іван    Юрійович,   1977   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта  вища,  правовий  інспектор
Одеської  міської  професійної  спілки  моряків,  проживає  в селі
Струмок Татарбунарського району  Одеської  області,  включений  до
виборчого списку під N 434;
 
     Голець Віталій   Віталійович,   1977  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, доцент Чернігівського
державного педагогічного університету ім.  Т.Г. Шевченка, проживає
в місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 435;
 
     Надкерничний Іван  Петрович,  1947  року   народження,   член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,  перший  заступник
голови Муровано-Куриловецької  районної  державної  адміністрації,
проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 437;
 
     Зіняк Іван    Леонтійович,   1942   року   народження,   член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, викладач Іванківської
загальноосвітньої школи, проживає в смт Іванків Київської області,
включений до виборчого списку під N 438;
 
     Ковальчук Світлана  Василівна,  1939  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонерка, проживає
в місті Миколаєві, включена до виборчого списку під N 439;
 
     Шевчук Юрій   Михайлович,   1961   року   народження,    член
Соціалістичної  партії України,  освіта вища,  виконавчий директор
благодійної  організації  "Новоград-Волинська   лікарняна   каса",
проживає   в   місті   Новоград-Волинський  Житомирської  області,
включений до виборчого списку під N 440;
 
     Божинський Іван    Андрійович,    1953    року    народження,
безпартійний,    освіта    вища,   голова   правління   відкритого
акціонерного товариства "Харківгаз",  проживає  в  місті  Харкові,
включений до виборчого списку під N 442;
 
     Сагура Анатолій   Петрович,   1956   року   народження,  член
Соціалістичної  партії  України,  освіта  вища,   головний   лікар
Антрацитівської  центральної  районної  лікарні,  проживає в місті
Антрацит Луганської  області,  включений   до   виборчого   списку
під N 443;
 
     Рулевський Іван   Іванович,   1957   року   народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає  в  місті  Приморськ  Запорізької  області,  включений до
виборчого списку під N 444;
 
     Спатар Олександр  Євгенович,  1959  року   народження,   член
Соціалістичної    партії    України,    освіта    вища,    суб'єкт
підприємницької діяльності,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 445;
 
     Молчан Валентина   Андріївна,   1937  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонерка, проживає
в місті Сумах, включена до виборчого списку під N 446;
 
     Козак Ярослав   Михайлович,   1952   року   народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища,  головний  спеціаліст
організаційного   відділу   Теребовлянської   районної   державної
адміністрації,  проживає в місті Теребовля Тернопільської області,
включений до виборчого списку під N 447;
 
     Заяць Веліна   Владиславівна,   1961  року  народження,  член
Соціалістичної партії України, освіта вища, приватний підприємець,
проживає   в   смт  Дунаївці  Хмельницької  області,  включена  до
виборчого списку під N 448;
 
     Стаднічук Василь  Олексійович,  1952  року  народження,  член
Соціалістичної партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Рівному, включений до виборчого списку під N 449.
 
(  Додаток 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою Центральної
виборчої комісії N 33 ( v0033359-06 ) від 04.01.2006 )
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                   С.ДУБОВИК
 
 
                                         Додаток 2
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 28 грудня 2005 року N 295
 
                           СПИСОК ОСІБ,
                  виключених з виборчого списку
                  Соціалістичної партії України
 
 
     Демидов Олександр Анатолійович, включений до виборчого списку
під N 125;
 
     Тарасюк Сергій  Павлович,  включений  до   виборчого   списку
під N 139;
 
     Кондратюк Володимир  Володимирович,  включений  до  виборчого
списку під N 144;
 
     Іванов Дмитро  Йосипович,  включений  до   виборчого   списку
під N 151;
 
     Іванченко Інна   Іванівна,   включена   до  виборчого  списку
під N 152;
 
     Єрохов Ігор  Васильович,  включений   до   виборчого   списку
під N 160;
 
     Розторгуєва Наталія  Борисівна,  включена до виборчого списку
під N 162;
 
     С'єдіна Ольга  Валентинівна,  включена  до  виборчого  списку
під N 166;
 
     Мельниченко Віталій Семенович,  включений до виборчого списку
під N 173;
 
     Булавка Василь Миколайович, включений до виборчого списку під
N 186;
 
     Скоб'як Олександр  Васильович,  включений до виборчого списку
під N 192;
 
     Аркушенко Віктор Афанасійович,  включений до виборчого списку
під N 195;
 
     Литвиненко Олександр Іванович,  включений до виборчого списку
під N 198;
 
     Гончарук Сергій Володимирович,  включений до виборчого списку
під N 199
 
     Агєєв Юрій   Порфирович,   включений   до   виборчого  списку
під N 209;
 
     Бідний Михайло  Михайлович,  включений  до  виборчого  списку
під N 223;
 
     Брусаков Святослав   Анатолійович,   включений  до  виборчого
списку під N 226;
 
     Горбатенко Сергій  Володимирович,  включений   до   виборчого
списку під N 233;
 
     Колодій Людмила  Миколаївна,  включена  до  виборчого  списку
під N 238;
 
     Малолітко Павло  Іванович,  включений  до  виборчого   списку
під N 243
 
     Грінченко Володимир   Георгійович,   включений  до  виборчого
списку під N 244;
 
     Гуков Валерій  Тихонович,  включений  до   виборчого   списку
під N 248;
 
     Кутя Володимир   Павлович,   включений  до  виборчого  списку
під N 250;
 
     Бронін Олександр Рудольфович,  включений до виборчого  списку
під N 252;
 
     Федоренко Едуард  Миколайович,  включений до виборчого списку
під N 266;
 
     Гончар Людмила  Михайлівна,  включена  до  виборчого   списку
під N 271;
 
     Смірнова Людмила   Юріївна,   включена  до  виборчого  списку
під N 272;
 
     Якименко Ніна  Іванівна,   включена   до   виборчого   списку
під N 276;
 
     Бутяєва Наталія   Василівна,  включена  до  виборчого  списку
під N 280;
 
     Грищук Віктор  Климович,  включений   до   виборчого   списку
під N 284;
 
     Астахов Валерій  Михайлович,  включений  до  виборчого списку
під N 287;
 
     Бакуменко Віктор Пахомович,  включений  до  виборчого  списку
під N 289;
 
     Дмитрук Микола   Ілліч,   включений   до   виборчого   списку
під N 308;
 
     Філінков Олександр Михайлович,  включений до виборчого списку
під N 315;
 
     Самойленко Леся  Володимирівна,  включена до виборчого списку
під N 322;
 
     Зальвовський Микола  Миколайович,  включений   до   виборчого
списку під N 336;
 
     Ушаков Едуард   Дмитрович,   включений  до  виборчого  списку
під N 342;
 
     Гребенщікова Інна Миколаївна,  включена до  виборчого  списку
під N 343;
 
     Мікунов Сергій  Володимирович,  включений до виборчого списку
під N 351;
 
     Іщенко Віктор  Григорович,  включений  до  виборчого   списку
під N 364;
 
     Дайнеко Валерій   Іванович,  включений  до  виборчого  списку
під N 371;
 
     Борисенко Олександр  В'ячеславович,  включений  до  виборчого
списку під N 379;
 
     Горобець Дарія   Петрівна,   включена   до  виборчого  списку
під N 384;
 
     Лаврененко Анатолій  Анатолійович,  включений  до   виборчого
списку під N 393;
 
     Деркач Тиберій  Степанович,  включений  до  виборчого  списку
під N 394;
 
     Снетков Володимир Петрович,  включений  до  виборчого  списку
під N 400;
 
     Стрижак Світлана  Миколаївна,  включена  до  виборчого списку
під N 408;
 
     Підгородинський Микола Олексійович,  включений  до  виборчого
списку під N 411;
 
     Супрунюк Євгеній Володимирович, включений до виборчого списку
під N 414;
 
     Рубан Валентина  Іванівна,  включена  до   виборчого   списку
під N 418;
 
     Шаповалов Микола  Миколайович,  включений до виборчого списку
під N 421;
 
     Олімська Євгенія  Павлівна,  включена  до  виборчого   списку
під N 422;
 
     Іліка Іван   Октавіанович,   включений  до  виборчого  списку
під N 428;
 
     Буркацький Євген Михайлович,  включений до  виборчого  списку
під N 436;
 
     Константінова Світлана  Анатоліївна,  включена  до  виборчого
списку під N 441;
 
     Павлов Василь  Іванович,  включений   до   виборчого   списку
під N 450.
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                   С.ДУБОВИК





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.18068
EUR31.28068
RUB0.45433
PLN7.29425
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка