Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Виборчого блоку політичних партій "Опозиційний блок НЕ ТАК!"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
 
                        П О С Т А Н О В А
 
                        29.12.2005  N 308
 
      Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України,
          включених до виборчого списку Виборчого блоку
           політичних партій "Опозиційний блок НЕ ТАК!"
 
           { Із змінами, внесеними згідно з Постановами
                           Центральної виборчої комісії
             N 344 ( v0344359-06 ) від 31.01.2006
             N 477 ( v0477359-06 ) від 08.02.2006
             N 486 ( v0486359-06 ) від 10.02.2006
             N 567 ( v0567359-06 ) від 14.02.2006 }
 
 
 
     До Центральної  виборчої комісії 24 грудня 2005 року надійшла
заява Виборчого блоку політичних партій ДОпозиційний блок НЕ ТАК!"
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної),  Всеукраїнського
політичного об'єднання  "Жінки  за  майбутнє",  Політичної  партії
"Всеукраїнське   об'єднання   "Центр",   Республіканської   партії
України"  (скорочена  назва  -  Виборчий  блок  політичних  партій
"Опозиційний  блок  НЕ  ТАК!") про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України,  висунутих 18 грудня 2005 року на  Міжпартійному
з'їзді  цього  блоку та включених до виборчого списку кандидатів у
народні  депутати  України  Виборчого  блоку   політичних   партій
"Опозиційний  блок  НЕ ТАК!",  а також додані до неї необхідні для
реєстрації документи щодо 442 осіб.
 
     На день  подання  заяви  Виборчого  блоку  політичних  партій
"Опозиційний  блок  НЕ  ТАК!"  про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України до Центральної виборчої комісії не  подали  заяви
про згоду  балотуватися  кандидатом  у  народні  депутати  України
8 осіб,  включених  до  виборчого  списку  кандидатів  у   народні
депутати України цього блоку.
 
     Відповідно до  частини  третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" (  1665-15  )  особа,  включена
партією (блоком) до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на
день подання заяви партії  (блоку)  про  реєстрацію  кандидатів  у
депутати до Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися  кандидатом  у  депутати  від  цієї  партії  (блоку),
вважається  виключеною  з  виборчого  списку  партії (блоку) з дня
подання заяви партії (блоку) відповідно до пункту 1 частини першої
статті 58 цього Закону.  Заява такої особи про згоду балотуватися,
подана  після  подання  партією  (блоком)  зазначеної  заяви   про
реєстрацію кандидатів у депутати, не приймається.
 
     Враховуючи викладене,  відповідно до статей 9,  10,  пункту 5
частини четвертої статті 11,  статей 55,  56,  57,  частини першої
статті 58,  частин першої-третьої, шостої-восьмої статті 61 Закону
України "Про вибори  народних  депутатів  України"  (  1665-15  ),
керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України "Про
Центральну  виборчу  комісію"  (  1932-15  ),  Центральна  виборча
комісія  п о с т а н о в л я є:
 
     1. Зареєструвати   кандидатів  у  народні  депутати  України,
включених  до  виборчого  списку  кандидатів  у  народні  депутати
України Виборчого   блоку   політичних  партій  "Опозиційний  блок
НЕ ТАК!"   Соціал-демократичної   партії   України   (об'єднаної),
Всеукраїнського   політичного   об'єднання  "Жінки  за  майбутнє",
Політичної    партії    "Всеукраїнське     об'єднання     "Центр",
Республіканської партії України", згідно з додатком 1.
 
     2. Вважати  виключеними  із  виборчого списку Виборчого блоку
політичних партій "Опозиційний блок НЕ ТАК!" кандидатів у  народні
депутати України згідно з додатком 2.
 
     3. Видати  представнику  Виборчого  блоку  політичних  партій
"Опозиційний блок НЕ ТАК!" в Центральній виборчій комісії з правом
дорадчого  голосу копію цієї постанови та посвідчення кандидатів у
народні депутати України.
 
     4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні  депутати
України Виборчого   блоку   політичних  партій  "Опозиційний  блок
НЕ ТАК!" разом із цією постановою в  газетах  "Голос  України"  та
"Урядовий кур'єр".
 
 Голова Центральної виборчої комісії                   Я.ДАВИДОВИЧ
 
 
                                         Додаток 1
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 29 грудня 2005 року N 308
 
                              СПИСОК
              кандидатів у народні депутати України
                Виборчого блоку політичних партій
                    "Опозиційний блок НЕ ТАК!"
 
     Кравчук Леонід   Макарович,   1934   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
народний  депутат  України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 1;
 
     Довженко Валентина  Іванівна,  1947  року  народження,   член
Всеукраїнського  політичного об'єднання Жінки за майбутнє", освіта
вища,  голова правління Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і
Добра, проживає  в  місті  Києві,  включена  до  виборчого  списку
під N 2;
 
     Медведчук Віктор Володимирович,  1954 року народження, Голова
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 3;
 
     Шуфрич Нестор   Іванович,   1966   року   народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
народний депутат України,  проживає в місті Черкаси,  включений до
виборчого списку під N 4;
 
     Бойко Юрій   Анатолійович,   1958   року  народження,  Голова
Республіканської партії України,  освіта вища,  проживає  в  місті
Рубіжне Луганської області, включений до виборчого списку під N 5;
 
     Суркіс Григорій   Михайлович,   1949  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
народний  депутат  України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 6;
 
     Гавриш Степан  Богданович,   1952   року   народження,   член
Всеукраїнського об'єднання ДЦентр",  освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві,  включений  до  виборчого  списку
під N 7;
 
     Папієв Михайло   Миколайович,   1960  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова  координаційної ради Всеукраїнської громадської організації
"Всеукраїнська соціальна рада",  проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 8;
 
     Різак Іван    Михайлович,    1965   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
секретар Закарпатської обласної організації цієї партії,  проживає
в місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 9;
 
     Блохін Олег  Володимирович,  1952   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
народний депутат України,  проживає в місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 10;
 
     Белоусова Ірина   Анатоліївна,  1954  року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,    докторант    Житомирського    державного   технологічного
університету, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку
під N 11;
 
     Іоффе Юлій     Якович,    1940    року    народження,    член
Республіканської партії України,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає  в  місті  Києві,  включений до виборчого списку
під N 12;
 
     Загородній Юрій  Іванович,  1959  року   народження,   Голова
Виконавчого    комітету    Соціал-демократичної   партії   України
(об'єднаної),  освіта вища,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 13;
 
     Грановський Олександр  Геннадійович,  1972  року  народження,
член  Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта
вища,  народний депутат України, проживає в місті Умані Черкаської
області, включений до виборчого списку під N 14;
 
     Шепетін Володимир  Леонідович,  1948  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
народний депутат України,  проживає в місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 15;
 
     Гвоздев Геннадій  Геннадійович,  1967  року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово не працює,  проживає в місті Дніпропетровську, включений
до виборчого списку під N 16;
 
     Іванова Ірина  Анатоліївна,  1971   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,       начальник        фінансово-економічного        відділу
фінансово-економічного   департаменту   товариства   з   обмеженою
відповідальністю "СТІЛ-ТРЕК",  проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 17;
 
     Грищенко Костянтин   Іванович,  1953  року  народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 18;
 
     Данніков Олег    Петрович,   1956   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
пенсіонер,  проживає  в  місті  Донецьку,  включений  до виборчого
списку під N 19;
 
     Мазуренко Володимир  Іванович,  1954  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
народний депутат України,  проживає в місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 20;
 
     Писаренко Анатолій  Григорович,  1958  року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
народний    депутат    України,    проживає   в   селі   Стовп'яги
Переяслав-Хмельницького району  Київської  області,  включений  до
виборчого списку під N 21;
 
     Шурма Ігор    Михайлович,    1958   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
народний  депутат України,  проживає в місті Львові,  включений до
виборчого списку під N 22;
 
     Костржевський Денис   Борисович,   1968   року    народження,
безпартійний,  освіта  вища,  заступник  директора  з  економічних
питань  товариства  з   обмеженою   відповідальністю   "Будівельна
компанія "Міськжитлобуд", проживає в селі Сошників Бориспільського
району Київської області, включений до виборчого списку під N 23;
 
     Заєць Володимир Володимирович,  1960  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
народний  депутат України, проживає в місті Житомирі, включений до
виборчого списку під N 24;
 
     Льошенко Вадим   Олексійович,   1955  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Черкаси,  включений до
виборчого списку під N 25;
 
     Рафальський Олег  Олексійович,  1959  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища,  провідний науковий
співробітник Інституту політичних  і  етнонаціональних  досліджень
Національної  Академії  наук  України,  проживає  в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 26;
 
     Фікс Єфим    Зіс'євич,    1946    року    народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
народний депутат України,  проживає в місті Сімферополі, включений
до виборчого списку під N 27;
 
     Воюш Володимир   Дмитрович,   1957   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
народний  депутат  України,  проживає  в місті Феодосія Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 28;
 
     Єропунов Микола  Леонтійович,  1948  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
начальник  територіального   управління   "Держгірпромнагляд"   по
Миколаївській області, проживає в селі Костичі Баштанського району
Миколаївської області, включений до виборчого списку під N 29;
 
     Айсін Айдин  Абдурашитович,  1958   року   народження,   член
Республіканської  партії  України,  освіта вища,  голова Київської
міської партійної організації цієї партії, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 30;
 
     Сватьєва Валентина Володимирівна,  1946 року народження, член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища, викладач Запорізького національного університету, проживає в
місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 31;
 
     Прошкуратова Тамара Сергіївна,  1958  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
народний депутат України,  проживає в  місті  Києві,  включена  до
виборчого списку під N 32;
 
     Місюра Вадим   Ярославович,   1962   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
народний  депутат  України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 33;
 
     Світлицький Анатолій Анатолійович, 1950 року народження, член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює,  проживає в  місті  Запоріжжі,  включений  до
виборчого списку під N 34;
 
     Мельничук Валентин  Васильович,  1947  року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в місті Чернігові,  включений до
виборчого списку під N 35;
 
     Гресс Олександр Олександрович,  1971  року  народження,  член
Республіканської  партії  України,  освіта вища,  Голова Кримської
республіканської  організації  цієї  партії,  проживає   в   місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 36;
 
     Висоцький Володимир  Іванович,  1960  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
адвокат      Адвокатської      контори      Висоцького,     голова
кваліфікаційно-дисциплінарної    комісії     Кримської     колегії
адвокатури,  проживає в місті Севастополі,  включений до виборчого
списку під N 37;
 
     Бугрій Василь  Григорович,   1957   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
генеральний  директор  товариства  з  обмеженою   відповідальністю
"Бурат",  проживає в місті Полтаві,  включений до виборчого списку
під N 38;
 
     Царенко Олександр  Михайлович,  1950  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
народний депутат України,  проживає в місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 39;
 
     Голубович Михайло  Васильович,  1943  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища,  Голова  Луганської
обласної  організації  цієї  партії,  проживає  в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 40;
 
     Чабаненко Валентина Олександрівна, 1945 року народження, член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  директор Центру  соціально-психологічної  підтримки  жінок,
сім'ї,  дітей,  проживає  в  місті Херсоні,  включена до виборчого
списку під N 41;
 
     Іщенко Олексій  Максимович,  1951   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор з  маркетингу  товариства  з  обмеженою  відповідальністю
"Укрспецбуд",  м.  Київ,  проживає  в  місті  Києві,  включений до
виборчого списку під N 42;
 
     Борзов Валерій  Пилипович,   1949   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
народний депутат України,  проживає в місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 43;
 
     Дмитренко Микола   Андрійович,  1949  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
пенсіонер,  проживає в селі Зарванці Вінницького району Вінницької
області, включений до виборчого списку під N 44;
 
     Грінченко Сергій Анатолійович,  1966  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
радник  генерального  директора  з  економічних  питань  закритого
акціонерного   товариства  "Кіровоградська  промислова  компанія",
проживає в  місті  Кіровограді,  включений  до  виборчого   списку
під N 45;
 
     Команов Володимир  Геннадійович,  1938 року народження,  член
Республіканської   партії   України,   освіта    вища,    помічник
генерального    директора    державного   підприємства   Виробниче
об'єднання  "Південмаш",  проживає   в   місті   Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 46;
 
     Подобєдов Сергій  Миколайович,  1956  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
народний депутат України,  проживає в місті Черкаси,  включений до
виборчого списку під N 47;
 
     Забродський Василь  Іванович,  1966  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
президент Чернівецької асоціації комерційної  телекомпанії  "ТВА",
проживає в місті Чернівці, включений до виборчого списку під N 49;
 
     Горбунова-Рубан Світлана Олександрівна, 1951 року народження,
член  Республіканської  партії  України,  освіта  вища,  начальник
управління  праці  та  соціального  захисту  населення Харківської
міської ради,  проживає в місті  Харкові,  включена  до  виборчого
списку під N 50;
 
     Рожко Марія    Аркадіївна,   1948   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  заступник  голови Федерації профспілок Рівненської області,
проживає в місті Рівному, включена до виборчого списку під N 51;
 
     Ліннік Володимир  Петрович,  1959   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
генеральний директор  спільного  українсько-чеського  підприємства
"PST", проживає  в  місті  Рівному,  включений до виборчого списку
під N 52;
 
     Літницький Григорій Володимирович, 1959 року народження, член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор  малого  виробничо-комерційного  приватного  підприємства
"Лан",  проживає  в  місті  Хмельницькому,  включений до виборчого
списку під N 53;
 
     Шумик Олексій   Павлович,   1963   року   народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор малого  підприємства  "Січ",  проживає  в  селі  Зміїнець
Луцького району Волинської області,  включений до виборчого списку
під N 54;
 
     Великочий Володимир Степанович,  1968 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор   Інституту   туризму   і   менеджменту   Прикарпатського
національного  університету  імені  В.Стефаника,  проживає в місті
Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 55;
 
     Заремба Євгеній  Миколайович,  1948  року  народження,   член
Республіканської  партії України,  освіта вища,  голова Вінницької
обласної  організації  цієї  партії,  проживає  в  місті  Вінниці,
включений до виборчого списку під N 56;
 
     Приходько Людмила   Іванівна,   1945  року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  актриса  Волинського  обласного музично-драматичного театру
імені Т.Г.  Шевченка,  проживає  в  місті  Луцьку,   включена   до
виборчого списку під N 57;
 
     Якубишин Богдан   Кузьмович,   1941   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор   Тернопільського   науково-проектного   центру   охорони
родючості землі і якості продукції,  проживає в  місті  Тернополі,
включений до виборчого списку під N 58;
 
     Шевченко Микола   Максимович,   1944  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
відповідальний   організатор  Виконавчого  комітету  цієї  партії,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 59;
 
     Прищепа Володимир Олексійович,  1937  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 60;
 
     Дмитренко Тетяна  Тимофіївна,  1953  року  народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  директор Центру перепідготовки та  підвищення  кваліфікації
працівників    органів    державної   влади,   органів   місцевого
самоврядування,  державних  підприємств,  установ  та  організацій
Кіровоградської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Кіровограді, включена до виборчого списку під N 61;
 
     Костюченко Вадим Костянтинович,  1971 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
керівник центру по роботі з  молоддю  і  студентством  Виконавчого
комітету   цієї   партії,  віце-президент  закритого  акціонерного
товариства футбольний клуб ДДинамо  ДКиїв"  з  питань  зв'язків  з
громадськістю,  проживає  в  місті  Києві,  включений до виборчого
списку під N 62;
 
     Черепаня Вячеслав  Михайлович,  1967  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 63;
 
     Ліманський Сергій  Анатолійович,  1966 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
начальник   виробничо-технічного   відділу   Східного   управління
капітального будівництва Міністерства оборони України,  проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 64;
 
     Кононенко Ольга  Вячеславівна,  1961  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає в місті Сімферополі,  включена до
виборчого списку під N 65;
 
     Козуб Володимир  Григорович,  1960  року   народження,   член
Республіканської партії України,  освіта вища,  Голова Полтавської
обласної  організації  цієї  партії,  проживає  в  місті  Полтаві,
включений до виборчого списку під N 66;
 
     Волошин Дмитро  Олександрович,  1977  року  народження,  член
Всеукраїнського  об'єднання  "Центр",   освіта   вища,   завідувач
секретаріату Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України
по опрацюванню проектів  законів  України  про  внесення  змін  до
Конституції   України,   проживає  в  місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 67;
 
     Дудка Олександр  Іванович,   1962   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
голова правління товариства з обмеженою відповідальністю "Еталон",
проживає  в  місті  Гуляйполе  Запорізької  області,  включений до
виборчого списку під N 69;
 
     Стоянов Олександр Володимирович,  1954 року народження,  член
Республіканської    партії    України,   освіта   вища,   директор
українсько-еміратського товариства  з  обмеженою  відповідальністю
Торгово-промислової компанії "Аміра",  проживає в місті Запоріжжі,
включений до виборчого списку під N 70;
 
     Гула Раїса   Миколаївна,   1955   року    народження,    член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  тимчасово не працює, проживає в місті Житомирі, включена до
виборчого списку під N 71;
 
     Бовкун Євген    Іванович,    1966   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
адвокат,   приватний   підприємець,   проживає  в  місті  Нікополь
Дніпропетровської області, включений до виборчого списку під N 72;
 
     Паршин Олександр  Андрійович,  1957  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
заступник голови Державного комітету України  з  енергозбереження,
проживає в   місті   Луганську,   включений  до  виборчого  списку
під N 73;
 
     Поротніков Микола Арсентійович,  1946 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
начальник Миколаївської зразкової автомобільної  школи  Товариства
сприяння обороні України, проживає в місті Миколаєві, включений до
виборчого списку під N 74;
 
     Говоруха Юрій  Миколайович,  1971   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної),  освіта середня,
перший заступник голови Виконавчого комітету -  завідувач  відділу
організаційно-партійної  роботи  цієї  партії,  проживає  в  місті
Києві, включений до виборчого списку під N 75;
 
     Головач Петро  Михайлович,   1957   року   народження,   член
Республіканської  партії України,  освіта вища,  начальник відділу
контролю Чернігівської обласної державної адміністрації,  проживає
в місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 76;
 
     Копаєнко Лариса   Федорівна,   1942   року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,   старший   редактор   Державної  телерадіокомпанії  "Крим",
проживає в  місті  Сімферополі,  включена  до   виборчого   списку
під N 77;
 
     Ілларіонов Михайло  Миколайович,  1957 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
керівник прес-служби Виконавчого комітету цієї партії,  проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 78;
 
     Баликов Віктор  Володимирович,  1963  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
викладач,  доцент  Одеського  державного  медичного  університету,
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 79;
 
     Грідін Василь   Йосипович,   1951   року   народження,   член
Республіканської партії України,  освіта вища,  голова Херсонської
обласної  організації  цієї  партії,  проживає  в  місті  Херсоні,
включений до виборчого списку під N 80;
 
     Губенко Інна   Яківна,    1948    року    народження,    член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  директор Черкаського медичного коледжу,  проживає  в  місті
Черкасах, включена до виборчого списку під N 81;
 
     Василенко Олександр  Іванович,  1970  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова  правління  відкритого акціонерного товариства "Завод імені
М. Фрунзе",  проживає   в   селі   Циркуни   Харківського   району
Харківської області, включений до виборчого списку під N 82;
 
     Малахов Олександр  Сергійович,  1968  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної),  освіта  неповна
вища,   голова   правління  Національної  нафтогазової  асоціації,
президент корпорації "Укргазпром",  проживає в місті  Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 83;
 
     Павліченко Микола  Сергійович,  1970  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
адвокат,   приватний   підприємець,  проживає  в  місті  Житомирі,
включений до виборчого списку під N 84;
 
     Гайдучок Ігор  Григорович,   1966   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
генеральний  директор  товариства  з  обмеженою   відповідальністю
"Львівський    медичний    інститут",   товариства   з   обмеженою
відповідальністю  Медичний  коледж  ДМонада",  проживає  в   місті
Львові, включений до виборчого списку під N 85;
 
     Русінєк Володимир  Вікторович,  1953  року  народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, генеральний директор
товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "Інститут регіональних
проблем",  проживає в місті Одесі,  включений до виборчого  списку
під N 86;
 
     Гученко Ірина    Іванівна,   1964   року   народження,   член
Всеукраїнського  об'єднання  "Центр",  освіта  вища,   генеральний
директор  товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "Аудиторська
фірма "Бізнес-Експерт-Аудит",  проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 87;
 
     Борець Микола   Ярославович,   1957   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в місті Чернівцях,  включений до
виборчого списку під N 88;
 
     Дороговцев Сергій Миколайович,  1959  року  народження,  член
Республіканської  партії України,  освіта вища,  керівник ансамблю
бального танцю Донецького обласного  палацу  дитячої  та  юнацької
творчості,  проживає  в  місті  Донецьку,  включений  до виборчого
списку під N 90;
 
     Фесенко Зінаїда  Яковлівна,  1941   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища, голова правління Чернівецького обласного відділення Дитячого
фонду України,  проживає в місті Чернівцях,  включена до виборчого
списку під N 91;
 
     Голуб Володимир  Семенович,  1944   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
пенсіонер, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку
під N 92;
 
     Грицай Віктор    Іванович,   1951   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор   комунального   підприємства  "Підприємство  комунальної
власності",  проживає  в  місті  Енергодар  Запорізької   області,
включений до виборчого списку під N 93;
 
     Сімон Володимир   Павлович,   1962   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
завідуючий   Секретаріатом  депутатської  фракції  цієї  партії  у
Верховній Раді України,  проживає  в  місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 94;
 
     Алещенко Сергій   Павлович,   1957   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
головний  спеціаліст  з  координації  роботи  міського  транспорту
міськвиконкому Дзержинської  міської  ради  у  Донецькій  області,
проживає  в  місті  Дзержинську  Донецької  області,  включений до
виборчого списку під N 95;
 
     Поліщук Алла   Іванівна,   1959   року    народження,    член
Республіканської    партії   України,   освіта   вища,   приватний
підприємець,  проживає в місті Кіровограді,  включена до виборчого
списку під N 96;
 
     Бернадіна Лариса   Іванівна,   1961   року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,     директор    дочірнього    підприємства    "Фаворит-плюс"
Всеукраїнської громадської організації ДСоюз організацій інвалідів
України", проживає  в  місті  Києві,  включена до виборчого списку
під N 97;
 
     Білоус Леонід   Дмитрович,   1950   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює,  проживає  в  місті  Черкасах,  включений  до
виборчого списку під N 98;
 
     Дорошенко Олександр  Іванович,  1963  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор   Дніпропетровського   технолого-економічний   технікуму,
проживає в місті Дніпропетровську,  включений до виборчого  списку
під N 99;
 
     Ручко Володимир   Іванович,   1945   року   народження,  член
Республіканської  партії  України,  освіта  вища,  головний  лікар
Черкаської міської   лікарні  N  1,  проживає  в  місті  Черкасах,
включений до виборчого списку під N 100;
 
     Тихенко Лариса  Володимирівна,  1961  року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  директор Сумського обласного центру позашкільної освіти  та
роботи з талановитою молоддю,  проживає в місті Сумах, включена до
виборчого списку під N 101;
 
     Крістенко Андрій  Валерійович,  1979  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор     товариства     з      обмеженою      відповідальністю
"Південно-економічна   кампанія",   проживає  в  місті  Миколаєві,
включений до виборчого списку під N 102;
 
     Лящук Ніна   Миколаївна,   1953   року    народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
голова   Кримської   республіканської    профспілки    працівників
житлово-комунального    господарства,    місцевої   промисловості,
побутового обслуговування,  проживає в місті Сімферополі, включена
до виборчого списку під N 103;
 
     Коваленко Олександр Миколайович,  1970 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
заступник  генерального директора телерадіокомпанії "Право-А/ТВК",
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 104;
 
     Ткаченко Віктор  Трохимович,  1955  року   народження,   член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті  Біла  Церква  Київської  області,  включений  до
виборчого списку під N 106;
 
     Волошина Валентина  Віталіївна,  1973  року народження,  член
Всеукраїнського об'єднання ДЦентр",  освіта вища,  доцент  кафедри
психології    Національного   педагогічного   університету   імені
М.П. Драгоманова,  проживає в місті Києві,  включена до  виборчого
списку під N 107;
 
     Ковальова Ірина   Вікторівна,   1978  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті
Сумах, включена до виборчого списку під N 108;
 
     Пилипенко Валерій Віталійович,  1966  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не  працює,  проживає  в  місті  Вінниці,  включений  до
виборчого списку під N 109;
 
     Мотуз Михайло   Костянтинович,  1946  року  народження,  член
Республіканської   партії   України,   освіта    вища,    директор
Миколаївського    міського   інформаційно-розрахункового   центру,
проживає в  місті  Миколаєві,  включений   до   виборчого   списку
під N 110;
 
     Сулімова Світлана   Іванівна,   1956  року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  директор  Вінницького  міського центру соціальних служб для
сім'ї,  дітей та молоді,  проживає в місті  Вінниці,  включена  до
виборчого списку під N 111;
 
     Ковальчук Сергій   Михайлович,  1964  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
пенсіонер,   проживає   в  місті  Володимир-Волинський  Волинської
області, включений до виборчого списку під N 112;
 
     Шанін Геннадій   Іванович,   1947   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор товариства з обмеженою  відповідальністю  "Мелавтотранс",
проживає  в  місті  Мелітополь  Запорізької області,  включений до
виборчого списку під N 113;
 
     Волощук Людмила  Михайлівна,  1954  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
голова правління малого  колективного  підприємства  "Прозерпіна",
проживає в місті Херсоні, включена до виборчого списку під N 114;
 
     Дядченко Віктор  Олександрович,  1949  року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Мукачеве Закарпатської
області, включений до виборчого списку під N 115;
 
     Бузинський Микола  Дмитрович,  1952  року  народження,   член
Республіканської партії України, освіта вища, голова Регіонального
Фонду  підтримки  підприємництва,  м.Чернівці,  проживає  в  місті
Чернівцях, включений до виборчого списку під N 116;
 
     Недельська-Табачнік Тетяна     Володимирівна,    1971    року
народження,  член Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за
майбутнє", освіта  вища,  директор  Міжнародного  творчого  центру
Яна Табачніка,  проживає в  місті  Києві,  включена  до  виборчого
списку під N 117;
 
     Тарасов Сергій   Дмитрович,   1961   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
приватний підприємець,  проживає в місті Кіровограді, включений до
виборчого списку під N 118;
 
     Ситнік Олександр  Петрович,  1953   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
заступник директора будівельно-монтажної компанії  "Планета-Мост",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 119;
 
     Цимбалюк Володимир Анатолійович,  1960 року народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, Голова Хмельницької
обласної організації цієї партії,  проживає в місті Хмельницькому,
включений до виборчого списку під N 120;
 
     Антощенко Юрій  Михайлович,  1962   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКЮР",  проживає
в місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 122;
 
     Коросташ Тарас   Анатолійович,  1959  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 123;
 
     Баринова Діана  Семенівна,   1979   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
помічник-консультант народного  депутата   України,   проживає   в
смт Високий  Харківського району Харківської області,  включена до
виборчого списку під N 124;
 
     Дерій Інна  В'ячеславівна,   1968   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор підприємства "Редакція газети "Слово и дело",  проживає в
місті Луганську, включена до виборчого списку під N 125;
 
     Луцюк Анатолій   Михайлович,   1955   року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища,  викладач  Луцького
педагогічного коледжу, проживає в місті Луцьку Волинської області,
включений до виборчого списку під N 126;
 
     Дурдикулиєва Ніна  Іванівна,  1960  року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  головний  лікар  Полтавського  обласного  Центру  здоров'я,
проживає в місті Полтаві, включена до виборчого списку під N 127;
 
     Рудкевич Інна   Володимирівна,  1968  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
докторант     Київського    національного    університету    імені
Т.Г. Шевченка,  проживає в  місті  Дніпропетровську,  включена  до
виборчого списку під N 128;
 
     Титаренко Юрій   Дмитрович,   1964   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова правління Благодійного Фонду " Наш дім - Київ",  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 129;
 
     Маркевич Микола Костянтинович,  1951  року  народження,  член
Республіканської  партії  України,  голова  Ради Сумської обласної
організації цієї партії,  освіта вища,  проживає  в  місті  Сумах,
включений до виборчого списку під N 130;
 
     Чмих Ірина    Миколаївна,    1963   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  завідуюча  дошкільним  навчальним  закладом N 2 "Посмішка",
проживає в  місті  Севастополі,  включена  до   виборчого   списку
під N 131;
 
     Маліневський Олександр Федорович,  1952 року народження, член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не працює,  проживає в місті Сімферополі,  включений до
виборчого списку під N 132;
 
     Баранова Людмила Олександрівна,  1956 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
завідуюча  архівом  Жданівського  відділення   Фонду   соціального
страхування  від  нещасних випадків на виробництві та профілактики
захворювань  в  Україні,  проживає  в  місті  Жданівка   Донецької
області, включена до виборчого списку під N 133;
 
     Божок Григорій   Никифорович,   1954  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної),  освіта  середня
спеціальна,    генеральний   директор   товариства   з   обмеженою
відповідальністю "Астра",  проживає  в  місті  Щорс  Чернігівської
області, включений до виборчого списку під N 134;
 
     Ніколаєв Сергій   Євгенович,   1961   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор   товариства   з   обмеженою   відповідальністю   спільне
підприємство    "Ліфтреммонтаж-Дніпро",    проживає    в     місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 135;
 
     Станкевич Віталій  Геннадійович,  1960 року народження,  член
Республіканської   партії   України,   освіта    вища,    директор
автомобільної     школи     Рівненської    обласної    організації
Всеукраїнської спілки автомобілістів,  проживає в  місті  Рівному,
включений до виборчого списку під N 136;
 
     Головатюк-Юзефпольська Ірина     Ліонеліївна,    1954    року
народження, член Соціал-демократичної партії України (об'єднаної),
освіта вища,  головний  лікар  Одеського  пологового  будинку N 1,
проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під N 137;
 
     Жадлун Юрій   Михайлович,   1947   року   народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор закритого акціонерного товариства "Агромонтаж",  проживає
в  місті  Вільнянськ  Запорізької області,  включений до виборчого
списку під N 138;
 
     Бунякін Дмитро  Володимирович,  1967  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор Черкаської загальноосвітньої школи I-III  ступенів  N  8,
проживає в   місті   Черкасах,   включений   до  виборчого  списку
під N 139;
 
     Карабиньош Олексій Степанович,  1961  року  народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в  місті  Ужгороді,   включений   до   виборчого   списку
під N 140;
 
     Голуб Надія    Семенівна,    1953   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,   директор   ДКФ   "Ніка   ЛТД",   проживає  в  місті  Бучач
Тернопільської області, включена до виборчого списку під N 141;
 
     Головатюк Олег  Анатолійович,  1979  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
заступник  директора  Вінницької  філії  товариства  з   обмеженою
відповідальністю  "Українська  експертна група",  проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 142;
 
     Гуцул Іван  Володимирович,   1958   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
головний лікар Хмельницької міської дитячої  лікарні,  проживає  в
місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 143;
 
     Брежнев Олександр Володимирович,  1958 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  товариства з обмеженою відповідальністю "Стевія - Крим",
проживає в  місті  Севастополі,  включений  до  виборчого   списку
під N 144;
 
     Буркалець Юрій   Віталійович,   1961  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
керуючий  справами  Гощанської  районної ради Рівненської області,
проживає в смт Гоща Рівненської області,  включений  до  виборчого
списку під N 145;
 
     Коваленко Анатолій  Федорович,  1945  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в місті Севастополі, включений до виборчого списку під N 146;
 
     Котляр Олена    Семенівна,   1973   року   народження,   член
Всеукраїнського     об'єднання     "Центр",      освіта      вища,
помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті
Києві, включена до виборчого списку під N 147;
 
     Лутченко Юрій  Володимирович,  1964  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
інженер Національного технічного університету  України  "Київський
політехнічний  інститут",  проживає  в  місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 148;
 
     Гуцуляк Василь  Миколайович,  1978  року   народження,   член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Долина Івано-Франківської області,  включений  до
виборчого списку під N 150;
 
     Висоцька Лариса   Улянівна,   1947   року   народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  президент  Обласної  Асоціації  сприяння  вирішення проблем
наркоманії та СНІДу "Вікторія",  проживає в  місті  Хмельницькому,
включена до виборчого списку під N 151;
 
     Васильєв Микола   Васильович,   1953  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова  правління відкритого акціонерного товариства "Пневматика",
проживає в  місті  Сімферополі,  включений  до  виборчого   списку
під N 152;
 
     Журавель Ніна   Володимирівна,  1951  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів N 11,
проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включена до
виборчого списку під N 153;
 
     Федченко Олена   Миколаївна,   1961   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
викладач   суспільних  дисциплін  Луганського  медичного  училища,
проживає в селі Тепличне міста Луганська,  включена  до  виборчого
списку під N 154;
 
     Звєздов Володимир   Євгенович,  1961  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  товариства  з  обмеженою  відповідальністю "Альпі-смак",
проживає в  місті  Миколаєві,  включений   до   виборчого   списку
під N 155;
 
     Коваль Іван    Васильович,   1959   року   народження,   член
Республіканської партії України,  освіта  вища,  асистент  кафедри
політології   Прикарпатського   національного  університету  імені
В. Стефаника, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області,
включений до виборчого списку під N 156;
 
     Куцак Матвій    Іванович,    1945   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
пенсіонер,  проживає  в  місті  Чернівцях,  включений до виборчого
списку під N 157;
 
     Мартинюк Микола  Іванович,   1948   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
генеральний  директор  товариства  з  обмеженою   відповідальністю
"Ніка", проживає в місті Новоград-Волинський Житомирської області,
включений до виборчого списку під N 158;
 
     Слєпцов Володимир Анатолійович,  1961 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
генеральний  директор  товариства  з  обмеженою   відповідальністю
"Агропрогрес",  проживає  в  місті  Карлівка  Полтавська  області,
включений до виборчого списку під N 159;
 
     Щербанюк Олександр  Семенович,  1949  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, директор товариства
з обмеженою  відповідальністю  "Саксагань  Автосвіт",  проживає  в
місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 160;
 
     Ткаленко Олександра Василівна,  1950  року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища, пенсіонерка, проживає в місті Біла Церква Київської області,
включена до виборчого списку під N 161;
 
     Антонів Галина   Михайлівна,   1966   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає в місті Броди Львівської області,
включена до виборчого списку під N 162;
 
     Намчук Віктор   Антонович,   1960   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор багатопрофільної приватної фірми "Майстер-Намі", проживає
в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 163;
 
     Таран Євген    Сидорович,    1956   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
викладач   Пологівського  професійного  ліцею,  проживає  в  місті
Пологи, включений до виборчого списку під N 164;
 
     Лаврук Тарас   Петрович,   1964   року    народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор  товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "Компроміс",
проживає в місті Івано-Франківську,  включений до виборчого списку
під N 165;
 
     Рибалка Олексій  Терентійович,  1943  року  народження,  член
Республіканської  партії України,  освіта вища,  доцент Донецького
державного університету управління,  проживає  в  місті  Донецьку,
включений до виборчого списку під N 166;
 
     Дораж Мирослав   Васильович,   1973   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
вчитель   Топільської   загальноосвітньої  школи  I-III  ступенів,
проживає в селі Лиман  Другий  Дворічанського  району  Харківської
області, включений до виборчого списку під N 167;
 
     Тешнер Микола   Ярославович,   1965   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
перший     заступник     начальника     Державного    підприємства
"Тернопільський регіональний центр стандартизації,  метрології  та
сертифікації",  проживає в місті Тернополі, включений до виборчого
списку під N 169;
 
     Музика Геннадій  Миколайович,  1966  року  народження,   член
Республіканської партії України, неповна вища, директор приватного
підприємства "Мій Дім",  проживає в  місті  Кременчук  Полтавської
області, включений до виборчого списку під N 170;
 
     Скляров Олександр   Петрович,   1968  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово   не  працює,  проживає  в  місті  Сумах,  включений  до
виборчого списку під N 172;
 
     Василькова Наталія Володимирівна,  1976 року народження, член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
інструктор     з     соціально-правових     питань      Кримського
республіканського комітету профспілки працівників зв'язку і пошти,
проживає в  місті  Сімферополі,  включена  до   виборчого   списку
під N 173;
 
     Салій Світлана   Василівна,   1939   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
заступник  головного лікаря з медичної допомоги Луганської міської
поліклініки  N  10,  проживає  в  місті  Луганську,  включена   до
виборчого списку під N 174;
 
     Ващева Людмила   Іванівна,   1947   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
методист   відділу   освіти  Шахтарської  районної  адміністрації,
проживає  в  місті  Шахтарськ  Донецької  області,   включена   до
виборчого списку під N 175;
 
     Яцков Анатолій  Володимирович,  1961  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в місті Горлівка Донецької області,  включений до виборчого списку
під N 176;
 
     Яковлєв Олександр  Юрійович,  1963  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
генеральний  директор  товариства  з  обмеженою   відповідальністю
"Терра  Інвест",  проживає  в місті Києві,  включений до виборчого
списку під N 177;
 
     Збаровський Петро Миколайович,  1964  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  смт  Новотроїцьк  Херсонської
області, включений до виборчого списку під N 178;
 
     Росоха Іван    Іванович,    1966    року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Ужгороді Закарпатської
області, включений до виборчого списку під N 179;
 
     Яровий Володимир Анатолійович,  1946  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, керівник приватного
підприємства  "НАЇНА",  проживає  в  місті   Маріуполі   Донецької
області, включений до виборчого списку під N 180;
 
     Зуб Людмила    Іванівна,    1946    року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища, головний лікар Харківського пологового будинку N 3, проживає
в місті Харкові, включена до виборчого списку під N 181;
 
     Шахненко Євгеній  Дем'янович,  1960  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
віце-президент,   генеральний    директор    проектно-будівельного
концерну   "Прогрес",  проживає  в  місті  Харкові,  включений  до
виборчого списку під N 182;
 
     Гаврілов Олег  Анатолійович,  1958  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
приватний підприємець,  проживає в смт Літин  Вінницької  області,
включений до виборчого списку під N 183;
 
     Каменовська Лариса Володимирівна,  1968 року народження, член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
Комінтернівський  селищний голова,  проживає в смт Комінтернівське
Одеської області, включена до виборчого списку під N 184;
 
     Король Микола   Дмитрович,   1948   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює,  проживає в селі Кам'яний міст Первомайського
району Миколаївської   області,   включений  до  виборчого  списку
під N 185;
 
     Яцюк Ганна   Григорівна,   1949   року    народження,    член
Республіканської партії України,  освіта вища, директор товариства
з  обмеженою  відповідальністю   "Акітекс",   проживає   в   місті
Тернополі, включена до виборчого списку під N 186;
 
     Завалєй Ігор   Анатолійович,   1963   року  народження,  член
Всеукраїнського  об'єднання  "Центр",  освіта  вища,   генеральний
директор  товариства  з  обмеженою  відповідальністю "Торговий дім
Світловодський  завод  ТІБМ",  проживає  в   місті   Світловодську
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 187;
 
     Гаєвой Валерій   Валентинович,  1948  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
генеральний  директор  Спільного  підприємства  по  будівництву  і
експлуатації пансіонату "Нєва", проживає в місті Алушта Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 188;
 
     Запухлий Леонід   Олексійович,  1964  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор   "Торгового   дому  "Весна",  проживає  в  селі  Кривуші
Кременчуцького району Полтавської області,  включений до виборчого
списку під N 189;
 
     Паньшин Олексій   Михайлович,   1956  року  народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, заступник начальника
управління  з  питань  організаційно-партійної роботи цієї партії,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 190;
 
     Омельченко Ольга  Іванівна,  1950   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  голова  Сімферопольського  районного  комітету   профспілки
працівників освіти і науки, проживає в місті Сімферополі, включена
до виборчого списку під N 191;
 
     Ниточкін Василь  Васильович,  1953  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
пенсіонер,  проживає в місті  Запоріжжі,  включений  до  виборчого
списку під N 192;
 
     Мельничук Михайло Володимирович,  1950 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
приватний  підприємець,  проживає в місті Сторожинець Чернівецької
області, включений до виборчого списку під N 193;
 
     Дунаєв Владислав Валентинович,  1974  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово   не    працює,    проживає    в    смт    Петропавлівка
Дніпропетровської області,    включений    до   виборчого   списку
під N 194;
 
     Полтораченко Сергій Геннадійович,  1965 року народження, член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор Торгового дому "ПродСоюз",  проживає  в  місті  Житомирі,
включений до виборчого списку під N 195;
 
     Башкір Олексій    Віталійович,    1958    року    народження,
безпартійний,  освіта  вища,  директор   Рубіжанського   казенного
хімічного  заводу  "Зоря",  проживає  в  місті  Рубіжне Луганської
області, включений до виборчого списку під N 196;
 
     Косова Тетяна   Кузьмівна,   1947   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  головний  редактор  комунального  підприємства  "Горлівська
міська  редакція радіомовлення "Радио Горловки",  проживає в місті
Горлівка Донецької   області,   включена   до   виборчого   списку
під N 197;
 
     Жмаєв Денис    Вікторович,   1978   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  Черкаської філії відкритого акціонерного товариства "СК"
Універсальна",  проживає в місті Черкасах,  включений до виборчого
списку під N 199;
 
     Бусенков Анатолій  Анатолійович,  1962 року народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, Рубіжанський міський
голова,  проживає в місті Рубіжне Луганської області, включений до
виборчого списку під N 200;
 
     Сахненко Інна   Вадимівна,   1956   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища, виконавчий директор Всеукраїнського благодійного Фонду Надії
і Добра,  проживає  в  місті  Києві,  включена до виборчого списку
під N 201;
 
     Гнатієнко Ігор  Володимирович,  1965  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
головний  редактор  Маріупольської  міської  інформаційної  газети
"Меотіда", проживає в місті Маріуполь Донецької області, включений
до виборчого списку під N 202;
 
     Бабухіна Світлана Анатоліївна,  1968  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
викладач Харківського державного педагогічного університету  імені
Г.С. Сковороди,  проживає  в місті Харкові,  включена до виборчого
списку під N 203;
 
     Сенюк Віктор  Миколайович,   1953   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
начальник Комунального підприємства  Чернігівське  міжміське  бюро
технічної інвентаризації, проживає в місті Чернігові, включений до
виборчого списку під N 204;
 
     Думанська Ольга  Петрівна,   1979   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України,  освіта вища,  тимчасово не
працює,  проживає в місті  Хмельницькому,  включена  до  виборчого
списку під N 205;
 
     Терловий Анатолій  Миколайович,  1951  року народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного   депутата   України,  проживає  в  місті  Сєверодонецьк
Луганської області, включений до виборчого списку під N 206;
 
     Нікітін Ігор   Степанович,   1960   року   народження,   член
Всеукраїнського   об'єднання   ДЦентр",   освіта   вища,  менеджер
товариства з обмеженою відповідальністю "Сінком-Холдинг", проживає
в місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 207;
 
     Леонов Володимир   Васильович,  1947  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
керівник  Євпаторійського міжміського бюро реєстрації та технічної
інвентаризації,  проживає в місті Євпаторія Автономної  Республіки
Крим, включений до виборчого списку під N 208;
 
     Циба Володимир   Васильович,   1970   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор    комунального    торгово-закупівельного    підприємства
"Тургор",  проживає в місті Києві,  включений до виборчого  списку
під N 209;
 
     Семеряжко Наталія  Григорівна,  1957  року  народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, помічник-консультант
народного  депутата  України,  проживає в місті Рубіжне Луганської
області, включена до виборчого списку під N 210;
 
     Гарна Людмила   Ананіївна,   1954   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  начальник  відділу  моніторингу  реалізації   інвестиційних
проектів  та  бюджетних  програм  Костянтинівської  районної  ради
Донецької області, проживає в селі Нова Полтавка Костянтинівського
району Донецької області, включена до виборчого списку під N 211;
 
     Дрьомов Михайло   Вікторович,   1958  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  багатопрофільного  підприємства "ДИС",  проживає в місті
Севастополі, включений до виборчого списку під N 212;
 
     Опачко Мирослав  Іванович,   1960   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор  товариства  з  обмеженою  відповідальністю   "Незалежний
телевізійний  відеоканал "Закарпаття",  проживає в місті Ужгороді,
включений до виборчого списку під N 214;
 
     Нагорний Ігор  Олександрович,  1982  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
приватний  підприємець,   проживає   в   місті   Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 215;
 
     Семикозова Олена  Володимирівна,  1978 року народження,  член
Республіканської   партії   України,   освіта    вища,    директор
соціологічної  лабораторії  Секретаріату  цієї партії,  проживає в
місті Рубіжне Луганської області, включена до виборчого списку під
N 216;
 
     Дольчук Володимир  Вікторович,  1973  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  спеціалізованої  школи N 9,  проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 217;
 
     Клименко Петро  Пилипович,   1948   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Одесі,  включений   до
виборчого списку під N 218;
 
     Нетета Анатолій  Анатолійович,  1960  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України,  освіта  вища,   пенсіонер,
проживає   в   місті  Токмак  Запорізької  області,  включений  до
виборчого списку під N 219;
 
     Шамрай Віктор   Іванович,   1951   року   народження,    член
Республіканської партії України, освіта вища, начальник управління
з питань організаційно-партійної роботи Секретаріату цієї  партії,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 220;
 
     Шевчук Володимир   Маркович,   1956   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не працює,  проживає в селі Висунськ Березнегуватського
району Миколаївської  області,  включений  до   виборчого   списку
під N 222;
 
     Черепанов Микола  Володимирович,  1981 року народження,  член
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної),  освіта середня,
студент Таврійського      національного     університету     імені
В. Вернадського,  проживає  в  селі  Кримське   Сакського   району
Автономної Республіки   Крим,   включений   до   виборчого  списку
під N 223;
 
     Кравченко Олена  Леонідівна,  1973  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
юрист товариства з обмеженою відповідальністю "Міжнародна юридична
служба",  проживає  в  місті  Первомайський  Харківської  області,
включена до виборчого списку під N 224;
 
     Арешонков Володимир  Юрійович,  1957  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
проректор з навчально-методичної  роботи  Житомирського  обласного
інституту   післядипломної  освіти,  проживає  в  місті  Житомирі,
включений до виборчого списку під N 225;
 
     Карпань Володимир Миколайович,  1962  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, головний спеціаліст
управління з питань  організаційно-партійної  роботи  Секретаріату
цієї партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 226;
 
     Зубаченко Майя  Борисівна,   1975   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
середня спеціальна,  стропальник  Маріупольського  заводу  тяжкого
машинобудування,  проживає  в  місті  Маріуполь Донецької області,
включена до виборчого списку під N 227;
 
     Коломієць Олександр Васильович,  1960 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор малого  приватного  підприємства  "Фенікс",  проживає   в
смт Борова  Фастівського  району  Київської області,  включений до
виборчого списку під N 229;
 
     Фролов Костянтин  Ювеналієвич,  1957  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, заступник директора
товариства з  обмеженою  відповідальністю  "Геотрон",  проживає  в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 230;
 
     Килімник Леся   Анатоліївна,   1968   року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища, лікар-гінеколог Крижопільської центральної районної лікарні,
проживає в селі  Городківка-1  Крижопільського  району  Вінницької
області, включена до виборчого списку під N 231;
 
     Зінченко Микола   Миколайович,  1957  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор      товариства      з     обмеженою     відповідальністю
"Науково-виробниче підприємство "Zinchenko & Co", проживає в місті
Костянтинівка Донецької області, включений до виборчого списку під
N 232;
 
     Величко Микола  Степанович,  1947   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Зіньків Полтавської області,
включений до виборчого списку під N 233;
 
     Шабаєва Людмила   Миколаївна,   1959  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
заступник  директора Дніпропетровської загальноосвітньої середньої
школи  N  93,  проживає  в  місті  Дніпропетровську,  включена  до
виборчого списку під N 234;
 
     Кушнарьов Стефан   Ігнатович,   1937  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
заступник  генерального  директора  холдингової компанії "Відкрите
акціонерне  товариство  "Луганськтепловоз",   проживає   в   місті
Луганську, включений до виборчого списку під N 235;
 
     Зарубін Вячеслав    Георгійович,    1963   року   народження,
безпартійний,  освіта вища, заступник голови - начальник інспекції
Республіканського   комітету   з   охорони   культурної   спадщини
Автономної  Республіки  Крим,  проживає   в   місті   Сімферополі,
включений до виборчого списку під N 236;
 
     Бачинський Віктор  Теодосович,  1952  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
начальник Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи,
проживає в  місті  Чернівцях,  включений   до   виборчого   списку
під N 237;
 
     Бріжатий Олександр Володимирович,  1960 року народження, член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
професор  кафедри  біологічних  основ  фізичної культури Сумського
державного  педагогічного  університету  імені   А.С.   Макаренка,
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 238;
 
     Мусієнко Яків   Арнольдович,   1960   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
заступник генерального директора закритого акціонерного товариства
"Єдність", проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку
під N 239;
 
     Гржібовська Галина  Миколаївна,  1947  року народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища,  голова  підкомісії
постійної  комісії  Верховної  Ради  Автономної  Республіки  Крим,
проживає в  місті  Сімферополі,  включена  до   виборчого   списку
під N 240;
 
     Лукашук Галина   Василівна,   1958   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
дільничний лікар поліклініки Ковельської дитячої лікарні, проживає
в місті Ковель Волинської області,  включена до  виборчого  списку
під N 242;
 
     Шевченко Світлана  Вікторівна,  1954  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
сторож-адміністратор комунального закладу "Фізкультурно-оздоровчий
клуб "Таврія"  Василівської  районної  ради  Запорізької  області,
проживає  в  місті  Василівка  Запорізької  області,  включена  до
виборчого списку під N 243;
 
     Слободянюк Валерій Васильович,  1961  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює,  проживає в місті Щолкіне Ленінського  району
Автономної Республіки   Крим,   включений   до   виборчого  списку
під N 244;
 
     Іванова Тетяна  Вікторівна,  1964   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
вчитель Краматорської загальноосвітньої  школи  N  1,  проживає  в
місті Краматорськ Донецької області,  включена до виборчого списку
під N 245;
 
     Леонтьєв Валентин  Іванович,  1959  року   народження,   член
Республіканської партії України, освіта вища, начальник управління
відкритого акціонерного товариства "Вінницягаз",  проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 246;
 
     Карпінський Андрій   Петрович,  1972  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Львові,  включений  до
виборчого списку під N 248;
 
     Анісков Валерій  Євгенович,  1965   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор  товариства  з  обмеженою   відповідальністю   "ЖЕК-301",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 249;
 
     Шворак Сергій   Корнійович,   1948   року   народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, директор Ковельської
загальноосвітньої  школи N 12,  проживає в місті Ковель Волинської
області, включений до виборчого списку під N 250;
 
     Сергєєва Ольга  Костянтинівна,  1963  року  народження,  член
Всеукраїнського політичної об'єднання "Жінки за майбутнє",  освіта
вища,  начальник управління по роботі  з  інвалідами  Запорізького
обласного  управління  праці  та  соціального захисту,  проживає в
місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 251;
 
     Пугач Володимир Харлантійович,  1953  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
генеральний  директор  товариства  з  обмеженою   відповідальністю
"Автотранспортне   підприємство   "Гравітор",   проживає  в  місті
Марганець Дніпропетровської області, включений до виборчого списку
під N 252;
 
     Федоренко Євгеній  Леонідович,  1973  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної),  освіта середня,
приватний  підприємець,  проживає  в  місті Вінниці,  включений до
виборчого списку під N 253;
 
     Павленко Сергій  Петрович,   1953   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
Олександрівський міський голова,  проживає в місті  Олександрівськ
Луганської області, включений до виборчого списку під N 254;
 
     Чорний Віктор    Іванович,   1968   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова  громадської  організації  "Комітет захисту прав споживачів
Дарницького району м. Києва", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 255;
 
     Якушкін Михайло  Олександрович,  1938  року народження,  член
Республіканської   партії   України,   освіта    вища,    професор
Дніпропетровського  національного  університету,  проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 256;
 
     Ємець Віталій  Миколайович,  1949   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
начальник відділу  Кам'янської  районної  державної  адміністрації
Черкаської області,  проживає в місті Кам'янка Черкаської області,
включений до виборчого списку під N 257;
 
     Мусін Рінат   Форукшаєвич,   1961   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
керуючий товариством з  обмеженою  відповідальністю  "Агроторговий
дім "Север",  проживає в смт Любашівка Одеської області, включений
до виборчого списку під N 258;
 
     Дмитришина Ганна Олександрівна,  1980 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті
Харкові, включена до виборчого списку під N 259;
 
     Кальметьєв Валерій  Анварович,  1952  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта  вища,  перший  заступник
голови   Дніпропетровської   обласної   організації  цієї  партії,
проживає в місті Дніпропетровськ,  включений до  виборчого  списку
під N 260;
 
     Решетова Алла   Опанасівна,   1948   року   народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,   пенсіонерка,   проживає  в  місті  Донецьку,  включена  до
виборчого списку під N 261;
 
     Корецький Юрій  Миколайович,  1948  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
пенсіонер, проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку
під N 262;
 
     Лісогор Іван   Лук'янович,   1944   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
викладач   допризовної   підготовки  юнаків  професійно-технічного
училища  N  43,  проживає  в  місті  Авдіївка  Донецької  області,
включений до виборчого списку під N 263;
 
     Ботезат Павло   Васильович,   1956   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово не працює,  проживає в місті Герца Чернівецької області,
включений до виборчого списку під N 264;
 
     Попов Вадим   Вікторович,   1961   року   народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
начальник   Комунального   виробничого    житлово-експлуатаційного
ремонтного  підприємства  Ленінського району м.  Дніпропетровська,
проживає в місті Дніпропетровську,  включений до виборчого  списку
під N 265;
 
     Довбиш Володимир   Іванович,   1964   року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, Юр'ївський селищний
голова,   проживає   в   смт  Юр'ївка  Дніпропетровської  області,
включений до виборчого списку під N 266;
 
     Шумченко Юрій  Володимирович,  1962  року  народження,   член
Всеукраїнського   об'єднання   "Центр",  освіта  вища,  пенсіонер,
проживає  в  місті  Чугуїв  Харківської  області,   включений   до
виборчого списку під N 267;
 
     Кіріченко Олександр  Іванович,  1957  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
комерційний   директор  товариства  з  обмеженою  відповідальністю
"Спас-Інвест",  проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого
списку під N 268;
 
     Блюдєнов Олександр  Миколайович,  1946 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
заступник   Сакського  міського  голови,  проживає  в  місті  Саки
Автономної Республіки  Крим,   включений   до   виборчого   списку
під N 269;
 
     Соколов Анатолій   Іванович,   1946   року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в  місті  Слов'янськ  Донецької  області,  включений  до виборчого
списку під N 270;
 
     Стоян Анатолій  Григорович,  1961   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  заступник директора  Центру  перепідготовки  та  підвищення
кваліфікації   працівників   органів   державної   влади,  органів
місцевого  самоврядування,  державних  підприємств,   установ   та
організацій   Кіровоградської  обласної  державної  адміністрації,
проживає в  місті  Кіровограді,  включений  до  виборчого   списку
під N 271;
 
     Самуйленко Галина   Павлівна,   1950  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю "ДВД", проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 272;
 
     Казакуца Володимир Васильович,  1953  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
начальник  управління  сільського  господарства  та  продовольства
Новоодеської  районної  державної адміністрації,  проживає в місті
Нова Одеса Миколаївської області,  включений до  виборчого  списку
під N 273;
 
     Морозова Вікторія  Вікторівна,  1960  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  дочірнього  підприємства "Спільне підприємство Октопус",
проживає в  місті  Кіровограді,  включена  до   виборчого   списку
під N 274;
 
     Яковлєв Валерій   Борисович,   1947   року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в місті Волноваха Донецької області, включений до виборчого списку
під N 276;
 
     Дідик Володимир  Іванович,   1971   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
помічник-консультант секретаря Закарпатського  обласного  комітету
цієї  партії,  проживає  в місті Ужгороді,  включений до виборчого
списку під N 277;
 
     Чудовський Валерій Аркадійович,  1956 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор  товариства  з  обмеженою   відповідальністю   "Торговець
цінними паперами "Партнер"",  проживає в місті Житомирі, включений
до виборчого списку під N 278;
 
     Великий Олег   Юрійович,   1958   року    народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор товариства з обмеженою  відповідальністю  "Спліт-Харків",
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 279;
 
     Семеній Тетяна   Леонідівна,   1947   року  народження,  член
Республіканської   партії   України,   освіта    вища,    методист
Володарсько-Волинського районного відділу освіти, проживає в місті
Володарськ-Волинський Житомирської області,  включена до виборчого
списку під N 280;
 
     Донцова Катерина   Михайлівна,  1953  року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки  за  майбутнє"освіта
вища,  головний  лікар  обласного  будинку дитини N 2,  проживає в
місті Луганську, включена до виборчого списку під N 281;
 
     Мошенський Сергій Валерійович,  1979  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
менеджер закритого акціонерного товариства "Планета-буд", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 282;
 
     Пуляєв Леонід   Федорович,   1945   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Славутич",
проживає в  місті  Генічеськ  Херсонської  області,  включений  до
виборчого списку під N 283;
 
     Сідович Володимир Володимирович,  1961 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
завідувач  сектору Павлоградської районної державної адміністрації
Дніпропетровської   області,   проживає   в    селі    Карабинівка
Павлоградського  району  Дніпропетровської  області,  включений до
виборчого списку під N 284;
 
     Щербанюк Сергій  Михайлович,  1977  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює,  проживає в місті Хмельницькому, включений до
виборчого списку під N 285;
 
     Слідзевський Роман  Марцінович,  1956  року народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в   місті   Житомирі,   включений   до  виборчого  списку
під N 286;
 
     Мельник Валентина  Олексіївна,  1963  року  народження,  член
Всеукраїнського  об'єднання  "Центр",  освіта  вища,  пенсіонерка,
проживає в  селі  Велика  Бабка  Чугуївського  району  Харківської
області, включена до виборчого списку під N 287;
 
     Гончарук Михайло   Андрійович,  1952  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
вчитель спеціалізованої  середньої  школи  N  5,  проживає в місті
Дубно Рівненської  області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 288;
 
     Шевельов Олександр Михайлович,  1947  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
заступник  директора  товариства  з   обмеженою   відповідальністю
"Науково-виробнича  фірма  "Екран  -  Телеком",  проживає  в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 289;
 
     Саприкін Геннадій  Петрович,  1953  року   народження,   член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті  Мукачеве  Закарпатської  області,  включений  до
виборчого списку під N 290;
 
     Ясенчук Антоніна   Яківна,   1945   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища, пенсіонерка, проживає в місті Рівному, включена до виборчого
списку під N 291;
 
     Васильєв Борис  Олексійович,  1943  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
пенсіонер,  проживає в місті Сімферополі,  включений до  виборчого
списку під N 292;
 
     Молчанов Володимир  Федорович,  1946  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
адвокат  Донецької  обласної  колегії адвокатів,  проживає в місті
Артемівськ Донецької  області,  включений  до   виборчого   списку
під N 293;
 
     Ніколаєв Владислав Анатолійович,  1974 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в місті Запоріжжі,  включений до
виборчого списку під N 295;
 
     Головко Олександр  Степанович,  1951  року  народження,  член
Республіканської  партії  України,  освіта вища,  заступник голови
Запорізької обласної організації цієї  партії,  проживає  в  місті
Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 296;
 
     Хібученко Володимир  Григорович,  1956 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
начальник  Головного  управління житлово-комунального господарства
Севастопольської міської державної адміністрації, проживає в місті
Севастополі, включений до виборчого списку під N 297;
 
     Кінділевич Григорій Олександрович, 1945 року народження, член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
пенсіонер,  проживає  в  місті  Кам'янець-Подільський Хмельницької
області, включений до виборчого списку під N 298;
 
     Пустоваров В'ячеслав Вікторович,  1982 року народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не  працює,  проживає  в  місті  Харкові,  включений  до
виборчого списку під N 299;
 
     Синітович Ярослав   Дмитрович,  1960  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, заступник директора
із   соціально-економічних   питань   та   розвитку  Коломийського
педагогічного інституту Прикарпатського національного університету
ім. В.  Стефаника,  проживає  в  місті  Коломия Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 300;
 
     Головненко Петро  Прокопович,  1950  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
начальник цеху електрозв'язку N 6  Чернівецької  філії  відкритого
акціонерного  товариства  "Укртелеком",  проживає  в селі Іванівці
Кельменецького району Чернівецької області, включений до виборчого
списку під N 302;
 
     Капшук Віктор   Дмитрович,   1965   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
пенсіонер,  проживає в місті Києві,  включений до виборчого списку
під N 303;
 
     Кущ Юрій    Данилович,    1961    року    народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
завідуючий відділом Миколаївського обласного управління у  справах
прав   споживачів,   проживає  в  місті  Миколаєві,  включений  до
виборчого списку під N 304;
 
     Лофіцький Сергій  Леонідович,  1955  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
головний лікар Луганської міської багатопрофільної  лікарні  N  8,
проживає в   місті   Луганську,   включений  до  виборчого  списку
під N 305;
 
     Дзюба Наталія  Миколаївна,   1961   року   народження,   член
Республіканської    партії   України,   освіта   вища,   приватний
підприємець,  проживає в місті Яготин Київської області,  включена
до виборчого списку під N 306;
 
     Дюков Дмитро   Анатолійович,   1951   року  народження,  член
Всеукраїнського об'єднання  "Центр",  освіта  вища,  тимчасово  не
працює,  проживає  в місті Харкові,  включений до виборчого списку
під N 307;
 
     Бєлозьорова Лідія  Олексіївна,  1945  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
артистка   Вінницького   обласного   академічного   театру   імені
М. Садовського,  проживає  в місті Вінниці,  включена до виборчого
списку під N 308;
 
     Хрущ Сергій   Іванович,   1957    року    народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
Помічнянський   міський   голова,   проживає   в   місті   Помічна
Добровеличківського  району Кіровоградської області,  включений до
виборчого списку під N 309;
 
     Яременко Олег   Петрович,   1973   року   народження,    член
Республіканської   партії   України   (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово не працює,  проживає в місті Кіровограді,  включений  до
виборчого списку під N 310;
 
     Білоусова Валентина  Миколаївна,  1966 року народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  начальник  відділу  у  справах  сім'ї  та молоді Котовської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в  місті   Котовськ
Одеської області, включена до виборчого списку під N 311;
 
     Татевосян Дмитро   Гургенович,  1975  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
помічник  голови  комітету  Ради  міністрів  Автономної Республіки
Крим,  проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку
під N 312;
 
     Морозова Ірина   Леонідівна,   1962   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії України (об'єднаної),  освіта середня,
тимчасово   не  працює,  проживає  в  місті  Добропілля  Донецької
області, включена до виборчого списку під N 313;
 
     Закусилов Олександр Миколайович,  1961 року народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор   закритого   акціонерного   товариства   "Спеціалізована
пересувна  механізована колона N 9 "Мелітопольводбуд",  проживає в
місті  Мелітополь  Запорізької  області,  включений  до  виборчого
списку під N 314;
 
     Птиця Геннадій   Петрович,   1961   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Харкові,  включений до
виборчого списку під N 315;
 
     Бабенко Лілія  Вікторівна,   1969   року   народження,   член
Республіканської    партії   України,   освіта   вища,   приватний
підприємець,  проживає в місті Долинська Кіровоградської  області,
включена до виборчого списку під N 316;
 
     Фецович Володимир   Романович,  1958  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
заступник   директора  -  начальник  відділу  моніторингу  ґрунтів
Тернопільського науково-проектного центру охорони родючості  землі
і   якості  продукції,  проживає  в  місті  Збараж  Тернопільської
області, включений до виборчого списку під N 317;
 
     Протасенко Лариса  Євгенівна,  1958  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Сумах, включена до виборчого
списку під N 318;
 
     Пониполяк Петро   Михайлович,   1948  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
приватний підприємець, проживає в смт Верховина Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 319;
 
     Новицька Людмила  Володимирівна,  1964 року народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,   лікар-мікрохірург  Сумської  обласної  клінічної  лікарні,
проживає в місті Сумах, включена до виборчого списку під N 321;
 
     Бешенко Валерій  Віталійович,  1956  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
генеральний    директор    виробничо-комерційного     підприємства
"Термо-Златополь", проживає в місті Лисичанськ Луганської області,
включений до виборчого списку під N 322;
 
     Гусар Іван   Васильович,   1957   року    народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
заступник секретаря Закарпатського обласного комітету цієї партії,
проживає   в  місті  Тячів  Закарпатської  області,  включений  до
виборчого списку під N 323;
 
     Кулак Софія   Олексіївна,   1954   року   народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює,  проживає в смт Машівка Полтавської  області,
включена до виборчого списку під N 324;
 
     Алексєєва Ірина   Іванівна,   1956   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
завідуюча Чорноморським    пологовим    будинком,    проживає    в
смт Чорноморське Автономної Республіки Крим, включена до виборчого
списку під N 325;
 
     Ткачук Вячеслав   Петрович,   1954   року   народження,  член
Республіканської партії України,  освіта  вища,  голова  правління
товариства  з  обмеженою відповідальністю "Євростиль",  проживає в
місті Сєверодонецьк Луганської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 326;
 
     Карпенко Лариса  Володимирівна,  1974  року народження,  член
Всеукраїнського  об'єднання  "Центр",  освіта   вища,   практичний
психолог Печенізького   ліцею   імені  Семірадського,  проживає  в
смт Печеніги Харківської області, включена до виборчого списку під
N 327;
 
     Косар Юрій    Дмитрович,    1958    року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в селі Дорошівці Заставнівського
району Чернівецької області,  включений до  виборчого  списку  під
N 328;
 
     Копишевський Володимир  Володимирович,  1942 року народження,
член  Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта
вища,  генеральний  директор  відкритого  акціонерного  товариства
"Зангаз-Юг",  проживає в  селі  Санжейка  Овідіопольського  району
Одеської області, включений до виборчого списку під N 329;
 
     Головацька Стефанія  Стефанівна,  1955 року народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає  в  смт  Добротвір  Кам'янка-Бузького  району  Львівської
області, включена до виборчого списку під N 330;
 
     Якімечко Анатолій Анатолійович,  1966 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор  товариства  з  обмеженою   відповідальністю   "Аеробуд",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 332;
 
     Мироненко Лариса   Миколаївна,  1949  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
вчитель початкових  класів  Амвросіївської загальноосвітньої школи
N 4,  проживає в місті Амвросіївка Донецької області,  включена до
виборчого списку під N 333;
 
     Броневський Юзеф   Феліксович,  1965  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  відкритого  акціонерного товариства "Пульс",  проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 334;
 
     Авдієнко Олександр  Іванович,  1949  року  народження,   член
Соціал-демократичної   партії   України,   освіта  вища,  директор
Історичного музею,  проживає в місті Ватутіне Черкаської  області,
включений до виборчого списку під N 335;
 
     Бобровський Ігор  Мирославович,  1977  року народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Самбір Львівської області, включений до виборчого
списку під N 336;
 
     Чехута Микола  Васильович,   1949   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
пенсіонер,  проживає в місті Павлоград Дніпропетровської  області,
включений до виборчого списку під N 337;
 
     Нартов Олег    Іванович,    1969    року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
начальник  відділу Снігурівської районної державної адміністрації,
проживає в місті Снігурівка Миколаївської  області,  включений  до
виборчого списку під N 338;
 
     Забродська Валентина  Володимирівна,  1960  року  народження,
член  Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта
вища,   заступник   директора   Житомирської   обласної  державної
телерадіокомпанії,  проживає  в  місті   Житомирі,   включена   до
виборчого списку під N 339;
 
     Печерський Володимир Самійлович,  1949 року народження,  член
Республіканської партії  України,  освіта  вища,  головний  лісник
лісового  господарства  "Баштанський",  проживає  в місті Баштанка
Миколаївської області, включений до виборчого списку під N 340;
 
     Калініченко Надія  Олексіївна,  1948  року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,   керуюча   Херсонською   обласною    філією    акціонерного
комерційного   банку   "Укрсоцбанк",  проживає  в  місті  Херсоні,
включена до виборчого списку під N 341;
 
     Ходос Сергій   Васильович,   1959   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Каховка Херсонської області,
включений до виборчого списку під N 343;
 
     Корнієнко Юрій   Миколайович,   1963  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  товариства з обмеженою відповідальністю "Фаворит центр",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 344;
 
     Тищенко Ілля   Степанович,   1941   року   народження,   член
Республіканської партії України,  освіта вища,  президент Одеської
асоціації транспортників,  проживає в місті  Одесі,  включений  до
виборчого списку під N 346;
 
     Роздобудько Ольга Володимирівна,  1980 року народження,  член
Всеукраїнського    об'єднання     "Центр",     освіта     середня,
помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті
Березань Київської  області,  включена  до  виборчого  списку  під
N 347;
 
     Іваниця Наталія   Василівна,   1979   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Ужгороді,  включена до
виборчого списку під N 348;
 
     Царенко Максим  Володимирович,  1975  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
аспірант Вінницького державного педагогічного  університету  імені
М. Коцюбинського, проживає в місті Вінниці, включений до виборчого
списку під N 349;
 
     Бриндак Олег   Борисович,   1973   року   народження,    член
Республіканської  партії  України,  освіта  вища,  керівник центру
політичних  досліджень  товариства  з  обмеженою  відповідальністю
"Інститут регіональних проблем", проживає в місті Одесі, включений
до виборчого списку під N 350;
 
     Некряч Анастасія  Іванівна,  1947   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,   директор   Інституту   міжнародних   відносин   Київського
міжнародного університету,  проживає в місті Херсоні,  включена до
виборчого списку під N 351;
 
     Аврамов Олександр  Іванович,  1954  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
голова  спостережної  ради  відкритого   акціонерного   товариства
"Побутові  послуги",  проживає  в  місті  Чернігові,  включений до
виборчого списку під N 352;
 
     Кучма Володимир  Іванович,   1959   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор спільного підприємства "Партнер-Прес",  проживає  в  селі
Михнів  Ізяславського  району  Хмельницької області,  включений до
виборчого списку під N 353;
 
     Шкільова Наталія Володимирівна,  1965 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
юрист товариства з обмеженою відповідальністю "Город",  проживає в
місті Харкові, включена до виборчого списку під N 354;
 
     Грень Петро     Ілліч,    1955    року    народження,    член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова     правління     відкритого     акціонерного    товариства
"Птахорепродуктор   "Сокальський",   проживає   в   місті   Жовкла
Жовківського  району  Львівської  області,  включений до виборчого
списку під N 355;
 
     Швидкий Олександр Володимирович,  1957 року народження,  член
Республіканської    партії   України,   освіта   вища,   приватний
підприємець,  проживає в смт  Нові  Санжари  Полтавської  області,
включений до виборчого списку під N 356;
 
     Анікеєнко Олена  Володимирівна,  1964  року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Сумах, включена до виборчого
списку під N 357;
 
     Махинько Олександр Михайлович,  1958  року  народження,  член
Соціал-демократичної   партії  України,  освіта  вища,  пенсіонер,
проживає в місті Запоріжжі,  включений  до  виборчого  списку  під
N 358;
 
     Шепетін Олег   Васильович,   1958   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
головний  спеціаліст  Управління  міграційної  служби,  проживає в
місті Бровари Київської області, включений до виборчого списку під
N 359;
 
     Олійник Сергій   Миколайович,   1962  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища,  голова Глобинської
районної ради кооперативно-профспілкового фізкультурно-спортивного
товариства "Колос",  проживає в місті Глобино Полтавської області,
включений до виборчого списку під N 360;
 
     Прокопенко Людмила  Петрівна,  1954  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
заступник голови,  керуюча справами П'ятихатської  районної  ради,
проживає в місті П'ятихатки Дніпропетровської області, включена до
виборчого списку під N 362;
 
     Храменкова Ірина  Георгіївна,  1949  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
пенсіонерка,  проживає в місті Сніжне Донецької області,  включена
до виборчого списку під N 363;
 
     Коваленко Ігор   Павлович,   1959   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  Кіровоградської  обласної  філії акціонерного товариства
"Українська  фінансова  група",  проживає  в  місті   Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 365;
 
     Руденко Володимир   Борисович,  1960  року  народження,  член
Республіканської партії України, освіта вища, голова обласної ради
профспілки енергетиків та електротехнічної промисловості, проживає
в місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 366;
 
     Ткачов Денис  Станіславович,  1982  року   народження,   член
Всеукраїнського об'єднання "Центр",  освіта вища, голова правління
Харківської обласної спілки  "Молодіжні  ініціативи",  проживає  в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 367;
 
     Малешко Юрій    Юрійович,    1977   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Мукачеве Закарпатської
області, включений до виборчого списку під N 368;
 
     Познанський Василь Миколайович,  1963 року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
заступник  начальника  Державної  податкової  інспекції  в   місті
Чернігові,  проживає  в  місті  Чернігові,  включений до виборчого
списку під N 369;
 
     Земський Олександр Миколайович,  1942 року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в селі Станове Тростянецького району Сумської  області,  включений
до виборчого списку під N 370;
 
     Барсук Олена   Станіславівна,   1948  року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  директор  соціально-психологічного  реабілітаційного центру
для  дітей  "Віра,  Надія,  Любов",  проживає  в  місті  Коростень
Житомирської області, включена до виборчого списку під N 371;
 
     Палій Володимир   Матвійович,   1963  року  народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,   начальник   юридичного   відділу  товариства  з  обмеженою
відповідальністю "ТІР",  проживає в місті  Рівному,  включений  до
виборчого списку під N 372;
 
     Соколов Валентин   Євгенович,   1935  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова Одеської міської організації ветеранів України,  проживає в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 373;
 
     Поляк Андрій   Емеріхович,   1980   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не працює,  проживає  в  місті  Ужгороді,  включений  до
виборчого списку під N 374;
 
     Туров Валерій    Іванович,   1949   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
адвокат  Харківської обласної колегії адвокатів,  проживає в місті
Красноград Харківської області,  включений до виборчого списку під
N 375;
 
     Лавриненко Олександр Васильович,  1958 року народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, головний спеціаліст
по  роботі з регіонами Секретаріату цієї партії,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 376;
 
     Білопольський Олександр Юрійович,  1976 року народження, член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
приватний  підприємець,  проживає  в  місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 377;
 
     Шульс Ярослав   Володимирович,  1954  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
викладач Кам'янець-Подільського училища культури, проживає в місті
Кам'янець-Подільський Хмельницької області, включений до виборчого
списку під N 378;
 
     Сергєєв Ігор   Анатолійович,   1948   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова  комітету  фізичної  культури і спорту виконкому Токмацької
міської  ради,  проживає  в  місті  Токмак  Запорізької   області,
включений до виборчого списку під N 379;
 
     Лазарчук Василь   Дмитрович,   1933   року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в місті Тернополі, включений до виборчого списку під N 380;
 
     Громихіна Валентина  Миколаївна,  1965 року народження,  член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,   директор   Якимівської   філії   відкритого   акціонерного
товариства "Страхова  компанія  "Оранта   -   Січ",   проживає   в
смт Якимівка Запорізької області, включена до виборчого списку під
N 381;
 
     Костенко Григорій Федосійович,  1947  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
пенсіонер, проживає в смт Чутове Полтавської області, включений до
виборчого списку під N 382;
 
     Сологуб Олександр  Миколайович,  1957  року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова спостережної ради закритого акціонерного товариства "Рось",
проживає в місті  Черкасах,  включений  до  виборчого  списку  під
N 383;
 
     Гаврисевич Любомир   Іванович,  1940  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
хормейстер-диригент   Керченського   палацу   культури  "Корабел",
проживає в місті Керч Автономної  Республіки  Крим,  включений  до
виборчого списку під N 385;
 
     Міцкевич Віктор  Олександрович,  1957  року народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, заступник директора
виробничо-комерційної компанії "Міст-Сервіс і К", проживає в місті
Рівному, включений до виборчого списку під N 386;
 
     Хомицька Алла  В'ячеславівна,  1971  року  народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  заступник директора Обласного молодіжного Центру управління
у   справах   сім'ї   та   молоді   Київської  обласної  державної
адміністрації,  проживає  в  місті  Вишневе   Київської   області,
включена до виборчого списку під N 387;
 
     Мельничук Микола   Дмитрович,   1950  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
приватний   підприємець,   проживає  в  смт  Глибока  Чернівецької
області, включений до виборчого списку під N 388;
 
     Довбня Віта   Вікторівна,   1968   року   народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
лікар-лаборант Білопільської  районної  санітарно-епідеміологічної
станції,  проживає в місті Білопілля Сумської області, включена до
виборчого списку під N 389;
 
     Рубан Валерій  Володимирович,  1946  року  народження,   член
Республіканської партії України,  освіта вища,  заступник голови -
керівник  секретаріату  Харківської  обласної   організації   цієї
партії,  проживає  в місті Харкові,  включений до виборчого списку
під N 390;
 
     Говядова Галина  Геннадіївна,  1955  року  народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  заступник Брянківського міського голови,  проживає в  місті
Брянка Луганської області, включена до виборчого списку під N 391;
 
     Гриньова Юлія   Володимирівна,  1976  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
головний   бухгалтер   товариства   з  обмеженою  відповідальністю
"КОПРА",  проживає в місті Харкові,  включена до виборчого  списку
під N 392;
 
     Корольчук Людмила   Кирилівна,  1951  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Ужгороді,  включена до
виборчого списку під N 393;
 
     Щучко Людмила  Володимирівна,  1944  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор  приватного  підприємства  "Технобудсервіс",  проживає  в
місті Кривий Ріг Дніпропетровської області,  включена до виборчого
списку під N 394;
 
     Басалаєв Володимир Валеріанович,  1938 року народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
завідуючий відділенням післядипломної освіти Ялтинського медичного
коледжу,   проживає  в  місті  Ялта  Автономної  Республіки  Крим,
включений до виборчого списку під N 395;
 
     Сторожева Валентина Гаврилівна,  1958 року  народження,  член
Республіканської  партії України,  освіта вища,  начальник відділу
житлово-комунального  господарства  та   розвитку   інфраструктури
Первомайської  районної державної адміністрації,  проживає в місті
Первомайський Харківської області,  включена до  виборчого  списку
під N 396;
 
     Крат Олег    Іванович,    1965    року    народження,    член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор  товариства  з обмеженою відповідальністю "Альтернатива",
проживає  в  місті  Ківерці  Волинської  області,   включений   до
виборчого списку під N 397;
 
     Федорчак Юрій   Танасійович,   1957   року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
завідувач       відділу       якості      продукції      обласного
проектно-технологічного  центру  "Облдержродючість",  проживає   в
місті Тернополі, включений до виборчого списку під N 398;
 
     Журавльов Петро  Олександрович,  1949  року народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, директор дочірнього
підприємства "Житло центр" товариства з обмеженою відповідальністю
"Наш Дім", проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку
під N 400;
 
     Кравцова Єлизавета Олександрівна,  1958 року народження, член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища, вчитель  історії  та права середньої загальноосвітньої школи
N 1,  проживає в місті Сєверодонецьк Луганської області,  включена
до виборчого списку під N 401;
 
     Сорока Зінаїда   Петрівна,   1956   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор    відкритого   акціонерного   товариства   "Любашівський
елеватор",  проживає в смт Любашівка Одеської області, включена до
виборчого списку під N 402;
 
     Коваль Сергій   Федорович,   1955   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
начальник  сектору технічного відділу з питань системи менеджменту
якості   відкритого    акціонерного    товариства    "Жидачівський
целюлозно-паперовий комбінат", проживає в місті Жидачів Львівської
області, включений до виборчого списку під N 403;
 
     Нечай Микола   Федорович,   1948   року   народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
вчитель Новобузької загальноосвітньої школи N 1,  проживає в місті
Новий Буг Миколаївської області, включений до виборчого списку під
N 404;
 
     Баюра Іван   Дмитрович,   1978    року    народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор  відділу  у   зв'язках   з   громадськими   організаціями
Чернівецького міського благодійного фонду "Дитинство",  проживає в
місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 405;
 
     Арсенюк Олексій  Максимович,  1957  року   народження,   член
Республіканської партії України, освіта вища, генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Антал - 2001", проживає в
місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 406;
 
     Гуляєв Вячеслав   Іванович,   1972   року   народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова  правління  відкритого  акціонерного  товариства "Система",
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 408;
 
     Литвиненко Володимир Миколайович,  1962 року народження, член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор електричних мереж Народицького району,  проживає в  місті
Малин Житомирської  області,  включений  до  виборчого  списку під
N 409;
 
     Герасько Олександр  Іванович,  1959  року  народження,   член
Республіканської партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 410;
 
     Федченко Вадим  Миколайович,  1965  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "Рибпродукт",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 412;
 
     Кеменяш Георгій   Георгійович,  1945  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
секретар  Свалявського районного комітету цієї партії,  проживає в
місті Свалява Закарпатської області, включений до виборчого списку
під N 413;
 
     Андреєв Сергій  Олександрович,  1962  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор      товариства      з     обмеженою     відповідальністю
"Чернігівстандарт",  проживає  в  місті  Чернігові,  включений  до
виборчого списку під N 415;
 
     Крупела Леонтій   Миколайович,  1957  року  народження,  член
Республіканської партії України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в місті Чернівцях, включений до виборчого списку під N 416;
 
     Томчишен Олександр   Іванович,  1965  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
директор товариства з обмеженою відповідальністю "СКС", проживає в
місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 417;
 
     Ладо Володимир  Георгійович,  1941  року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
пенсіонер,  проживає в місті Лубни Полтавської області,  включений
до виборчого списку під N 418;
 
     Чміленко Юрій   Володимирович,  1980  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
аспірант  Сумського  державного  педагогічного  університету імені
А.С.  Макаренка,  проживає в місті Сумах,  включений до  виборчого
списку під N 419;
 
     Гаврилей Олександр   Іванович,  1958  року  народження,  член
Республіканської партії  України,  освіта  вища,  директор  Центру
туристсько-оздоровчої  та  виховної  роботи  з  дітьми та молоддю,
проживає в місті Чернігові,  включений  до  виборчого  списку  під
N 420;
 
     Таран Ольга    Дмитрівна,    1955   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  директор Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 23,  проживає в місті Полтаві,  включена до виборчого списку під
N 421;
 
     Каршенбаум Михайло Олександрович,  1947 року народження, член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
голова  правління  акціонерної страхової компанії "Укрпромгарант",
проживає в місті Дніпропетровську,  включений до виборчого  списку
під N 422;
 
     Шах Григорій    Петрович,    1952   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
заступник  голови  Дубровицької  районної  ради,  проживає в місті
Дубровиця Рівненської області,  включений до виборчого списку  під
N 423;
 
     Сидоров Костянтин  Григорійович,  1942 року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
головний      санітарний     лікар     Першотравневої     районної
санітарно-епідеміологічної  станції,   проживає   в   смт   Мангуш
Першотравневого  району Донецької області,  включений до виборчого
списку під N 424;
 
     Абашев Ренат   Робертович,   1968   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
приватний  підприємець,  проживає  в  місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 425;
 
     Мішина-Ігнатьєва Лідія Вікторівна, 1968 року народження, член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в  місті  Севастополі,  включена  до виборчого списку під
N 426;
 
     Бас Ніна Павлівна,  1953 року народження,  освіта вища,  член
Всеукраїнського   політичного   об'єднання  "Жінки  за  майбутнє",
генеральний    директор    закритого    акціонерного    товариства
Чернігівська   виробнича   фірма   "Берегиня",  проживає  в  місті
Чернігові, включена до виборчого списку під N 427;
 
     Кузнецова Тетяна  Миколаївна,  1959  року  народження,   член
Соціал-демократичної   партії   України,   освіта   вища,  майстер
виробничої    ділянки    відкритого    акціонерного     товариства
"Балаклавське  рудоуправління імені Максима Горького",  проживає в
місті Севастополі, включена до виборчого списку під N 428;
 
     Поступінський Сергій  Олександрович,  1954  року  народження,
член  Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта
вища, директор Чкалівської загальноосвітньої школи I-III ступенів,
проживає   в   селі   Чкалове  Нижньогірського  району  Автономної
Республіки Крим, включений до виборчого списку під N 429;
 
     Калиновський Олександр Анатолійович,  1943  року  народження,
член   Республіканської   партії   України,  освіта  вища,  голова
правління  відкритого   акціонерного   товариства   "Севміськгаз",
проживає в  місті  Севастополі,  включений до виборчого списку під
N 430;
 
     Дьяченко Галина  Вікторівна,  1957  року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  керуюча  справами  Ізюмської   філії   акціонерного   банку
"Промінвестбанк",  проживає  в  місті  Ізюм  Харківської  області,
включена до виборчого списку під N 431;
 
     Розентал Герман  Зельманович,  1931  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
керуючий  директор  спільного   підприємства   "Сандерс-Виноградів
ГмБХ",   проживає   в   місті  Виноградів  Закарпатської  області,
включений до виборчого списку під N 432;
 
     Сулевський Олександр Валерійович,  1978 року народження, член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
голова  Одеської  обласної  громадської  організації   "Українська
соціал-демократична молодь",  проживає в місті Жмеринка Вінницької
області, включений до виборчого списку під N 433;
 
     Щолкін Ігор   Семенович,   1954   року    народження,    член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
пенсіонер,  проживає в місті  Запоріжжі,  включений  до  виборчого
списку під N 434;
 
     Рохальчук Світлана  Миколаївна,  1964  року народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в смт Нововоронцовка Херсонської
області, включена до виборчого списку під N 435;
 
     Ковтун Алла    Яківна,    1952    року    народження,    член
Республіканської партії України, освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Сумах, включена до виборчого списку під N 436;
 
     Юхневич Павло  Владиславович,  1962  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
лікар-анестезіолог  Брянківської  центральної   міської   лікарні,
проживає в місті Брянка Луганської області, включений до виборчого
списку під N 437;
 
     Сириця Сергій  Олександрович,  1981  року  народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
тимчасово не  працює,  проживає  в  місті  Біла  Церква  Київської
області, включений до виборчого списку під N 438;
 
     Федорова Наталія   Вікторівна,  1978  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
вчитель Кіровоградської  загальноосвітньої  школи  I-III  ступенів
N 1,  проживає в місті Кіровограді,  включена до виборчого  списку
під N 439;
 
     Риженко Іван   Васильович,   1955   року   народження,   член
Республіканської  партії  України,  заступник   Голови   Київської
міської  організації  цієї партії,  освіта вища,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 440;
 
     Лєгусова Уляна   Іванівна,   1968   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища, директор Чернівецької загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 32, проживає в місті Чернівцях, включена до виборчого списку під
N 441;
 
     Чуприна Олександр Олександрович,  1953 року народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
директор дочірнього підприємства "Енергоальянс-Черкаси",  проживає
в місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 442;
 
     Чорна Тамара   Миколаївна,   1959   року   народження,   член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово  не  працює,  проживає  в  місті  Сокиряни  Чернівецької
області, включена до виборчого списку під N 443;
 
     Волонтир Володимир Васильович,  1956  року  народження,  член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
методист  університету  "Україна",   проживає   в   місті   Очаків
Миколаївської області, включений до виборчого списку під N 444;
 
     Перхун Володимир   Сергійович,  1953  року  народження,  член
Соціал-демократичної партії  України  (об'єднаної),  освіта  вища,
тимчасово не працює,  проживає в місті Дніпропетровську, включений
до виборчого списку під N 445;
 
     Посонський Валерій Броніславович,  1961 року народження, член
Республіканської партії України, освіта вища, генеральний директор
приватно-виробничого підприємства "Добробут-спільні підприємства",
проживає в місті Хмельницькому,  включений до виборчого списку під
N 446;
 
     Тимофєєва Галина  Григорівна,  1960  року  народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  головний спеціаліст відділу роботи із зверненнями  громадян
Черкаської  обласної  державної  адміністрації,  проживає  в місті
Черкасах, включена до виборчого списку під N 447;
 
     Папуша Максим  Миколайович,  1974   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
керівник відділу матеріально-технічного забезпечення  Секретаріату
Ради  Національної  безпеки  і  оборони України,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 448;
 
     Рисак Василь   Андрійович,   1952   року   народження,   член
Соціал-демократичної  партії  України  (об'єднаної),  освіта вища,
заступник начальника теплової  інспекції  відкритого  акціонерного
товариства  "Облтеплокомуненерго",  проживає  в  місті  Чернігові,
включений до виборчого списку під N 449;
 
     Литвин Наталія  Василівна,   1962   року   народження,   член
Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", освіта
вища,  завідувача дошкільним навчальним закладом N 2,  проживає  в
місті  Марганець Дніпропетровської області,  включена до виборчого
списку під N 450.
 
{  Список  із  змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої  комісії  N  344  (  v0344359-06  ) від 31.01.2006, N 477
(  v0477359-06  )  від  08.02.2006,  N  486  (  v0486359-06  ) від
10.02.2006, N 567 ( v0567359-06 ) від 14.02.2006 }
 
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                   С.ДУБОВИК
 
 
                                         Додаток 2
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 29 грудня 2005 року N 308
 
                           СПИСОК ОСІБ,
                  виключених з виборчого списку
                Виборчого блоку політичних партій
                    "Опозиційний блок НЕ ТАК"
 
     Селіхова Тетяна Олександрівна,  включена до виборчого  списку
під N 121;
 
     Касаткіна Тамара  Іванівна,  включена до виборчого списку під
N 171;
 
     Ревак Степан Степанович,  включений до виборчого  списку  під
N 213;
 
     Винокурова Валентина  Іванівна,  включена до виборчого списку
під N 221;
 
     Яровий Анатолій Леонтійович,  включений до  виборчого  списку
під N 301;
 
     Васильєва Надія  Юріївна,  включена  до  виборчого списку під
N 331;
 
     Яремко Людмила Трохимівна,  включена до виборчого списку  під
N 407;
 
     Пономарьова Галина  Федорівна,  включена  до виборчого списку
під N 411.
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                   С.ДУБОВИК





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.31665
EUR31.22997
RUB0.45716
PLN7.31707
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка