Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Українського Народного Блоку Костенка і Плюща

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
 
                        П О С Т А Н О В А
 
                        29.12.2005  N 314
 
           Про реєстрацію кандидатів у народні депутати
       України, включених до виборчого списку Українського
                 Народного Блоку Костенка і Плюща
 
           ( Із змінами, внесеними згідно з Постановою
                          Центральної виборчої комісії
             N 69 ( v0069359-06 ) від 05.01.2006 )
 
 
 
     До Центральної  виборчої комісії 26 грудня 2005 року надійшла
заява Українського Народного Блоку Костенка і  Плюща  -  виборчого
блоку   Української   Народної  Партії,  Партії  вільних  селян  і
підприємців  України  та  політичної  партії   "Україна   Соборна"
(скорочена назва - Український Народний Блок Костенка і Плюща) про
реєстрацію кандидатів  у  народні  депутати   України,   висунутих
16 грудня  2005  року  на  міжпартійному  з'їзді  цього  блоку  та
включених  до  виборчого  списку  кандидатів  у  народні  депутати
України  від  Українського  Народного  Блоку Костенка і Плюща,  та
додані до неї необхідні для реєстрації документи щодо 220 осіб.
 
     Відповідно до статей 9,  10, частини другої статті 55, статей
56,  57,  частини першої статті 58, частин першої, шостої, сьомої,
восьмої статті 61 Закону України "Про  вибори  народних  депутатів
України" ( 1665-15 ),  керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті
19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію"  (  1932-15  ),
Центральна виборча комісія  п о с т а н о в л я є:
 
     Зареєструвати кандидатів    у   народні   депутати   України,
включених  до  виборчого  списку  Українського   Народного   Блоку
Костенка  і  Плюща - виборчого блоку Української  Народної Партії,
Партії вільних селян і підприємців України  та  політичної  партії
"Україна Соборна" (виборчий список додається).
 
     Видати представнику  Українського  Народного Блоку Костенка і
Плюща у Центральній  виборчій  комісії  копію  цієї  постанови  та
посвідчення кандидатів у народні депутати України.
 
     Оприлюднити виборчий  список  кандидатів  у  народні депутати
України Українського Народного Блоку Костенка  і  Плюща  разом  із
цією постановою в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
 
 Голова Центральної виборчої комісії                   Я.ДАВИДОВИЧ
 
 
                                          Додаток
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 29 грудня 2005 року N 314
 
                         ВИБОРЧИЙ СПИСОК
        кандидатів у народні депутати України Українського
                 Народного Блока Костенка і Плюща
 
 
     Костенко Юрій    Іванович,   1951   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України,   член   Комітету   Верховної   Ради   України  з  питань
паливно-енергетичного  комплексу,  ядерної  політики  та   ядерної
безпеки, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 1;
 
     Плющ Іван Степанович,  1941  року  народження,  безпартійний,
освіта  вища,  народний  депутат України,  проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 2;
 
     Слободян Олександр В'ячеславович,  1956 року народження, член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  народний  депутат
України, член Комітету Верховної Ради України з питань економічної
політики,   управління   народним   господарством,   власності  та
інвестицій,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 3;
 
     Заєць Іван   Олександрович,   1952   року   народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з
питань екологічної  політики,  природокористування  та  ліквідації
наслідків  Чорнобильської  катастрофи,  проживає  в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 4;
 
     Скрипник Ганна  Аркадіївна,  1949   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  директор  Інституту
мистецтвознавства,  фольклористики   та   етнології   Національної
академії  наук  України,  проживає  в  місті  Києві,  включена  до
виборчого списку під N 5;
 
     Мельник Юрій   Федорович,   1962   року   народження,    член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  Віце-прем'єр-міністр
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 6;
 
     Клименко Олександр   Іванович,  1965  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   заступник   голови
Донецької  обласної  державної  адміністрації,  проживає  в  місті
Донецьку, включений до виборчого списку під N 7;
 
     Асадчев Валерій  Михайлович,  1953  року   народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  народний  депутат
України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань
бюджету, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 8;
 
     Загрева Борис   Юхимович,   1963   року   народження,    член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  народний  депутат
України,  член Комітету Верховної Ради України з  питань  бюджету,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 9;
 
     Джоджик Ярослав   Іванович,   1960   року   народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України,  член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і
банківської діяльності,  проживає  в  місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 10;
 
     Гудима Олександр  Миколайович,  1950  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 11;
 
     Бартків Василь   Павлович,   1967   року   народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  народний  депутат
України,  член  Комітету   Верховної   Ради   України   з   питань
паливно-енергетичного   комплексу,  ядерної  політики  та  ядерної
безпеки, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 12;
 
     Хмара Степан  Ілліч,  1937 року народження,  член Української
Народної Партії,  освіта вища,  народний депутат  України,  голова
підкомітету  Комітету  Верховної Ради України з питань регламенту,
депутатської етики та організації роботи Верховної  Ради  України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 13;
 
     Драч Іван Федорович,  1936 року народження,  член Української
Народної Партії,  освіта  вища,  народний  депутат  України,  член
Комітету Верховної  Ради України з питань європейської інтеграції,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 14;
 
     Томич Іван  Федорович,  1958  року  народження,  член  Партії
вільних селян і підприємців України,  освіта вища, голова Комітету
Верховної Ради України з питань  аграрної  політики  та  земельних
відносин,  проживає  в місті Києві,  включений до виборчого списку
під N 15;
 
     Мовчан Павло   Михайлович,   1939   року   народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  народний  депутат
України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з
питань культури і духовності, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 16;
 
     Ширко Юрій  Володимирович,   1958   року   народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  народний  депутат
України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань
екологічної політики,  природокористування та ліквідації наслідків
Чорнобильської катастрофи,  проживає в місті Рівному, включений до
виборчого списку під N 17;
 
     Манчуленко Георгій  Манолійович,  1963 року народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України,   секретар  Комітету  Верховної  Ради  України  з  питань
національної безпеки і оборони,  проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 18;
 
     Бутейко Антон   Денисович,   1947   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   перший   заступник
Міністра  закордонних  справ  України,  проживає  в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 19;
 
     Спіженко Юрій  Прокопович,   1950   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  президент Асоціації
фармацевтів  України,  проживає  в  місті  Києві,   включений   до
виборчого списку під N 20;
 
     Яхеєва Тетяна   Михайлівна,   1957   року   народження,  член
Політичної  партії  "Україна  Соборна",  освіта  вища,   заступник
виконавчого   директора   Всеукраїнської  громадської  організації
"Україна. Порядок денний на XXI століття", проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 21;
 
     Ступак Володимир   Федорович,   1961  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України, проживає в місті Чернігові, включений до виборчого списку
під N 22;
 
     Павличко Дмитро  Васильович,  1929  року   народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 23;
 
     Стельмах Микола   Іванович,   1961   року   народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища, перший заступник голови
Київської  обласної  організації  цієї  партії,  проживає  в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 24;
 
     Соколовський Богдан  Іванович,  1954  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  тимчасовоне працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 25;
 
     Гайдук Тетяна  Григорівна,   1961   року   народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  віце-президент  з
фінансово-економічних  питань  АТЗТ  "Рамзай",  проживає  в  місті
Києві, включена до виборчого списку під N 26;
 
     Полюхович Іван   Павлович,   1954   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища,  голова  Бориспільської
районної   державної  адміністрації,  проживає  в  селі  Чубинське
Бориспільського району Київської області,  включений до  виборчого
списку під N 27;
 
     Шевченко Віталій   Федорович,   1954  року  народження,  член
Української Народної Партії, освіта вища, голова Національної ради
України  з  питань  телебачення і радіомовлення,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 28;
 
     Анушкевичус Віктор Андрюсович,  1962  року  народження,  член
Української  Народної Партії,  освіта вища,  директор,  приватного
підприємства  "Рітас",   проживає   в   місті   Івано-Франківську,
включений до виборчого списку під N 29;
 
     Кулик Олександр   Васильович,   1953  року  народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 30;
 
     Олексіюк Сергій  Сергійович,  1959  року   народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  народний  депутат
України,  член  Комітету   Верховної   Ради   України   з   питань
законодавчого  забезпечення правоохоронної діяльності,  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 31;
 
     Петров Валерій Петрович,  1955 року народження,  член  Партії
вільних  селян  і  підприємців України,  освіта вища,  генеральний
директор "Укрдержфонду",  проживає в селі Струмок Татарбунарського
району Одеської області, включений до виборчого списку під N 32;
 
     Стадник Михайло   Васильович,   1960  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта  вища,  голова  товариства  з
обмеженою  відповідальністю  "Стіомі-Холдінг",  проживає  в  місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 33;
 
     Сидоренко Микола   Якович,   1947   року   народження,   член
Української   Народної  Партії,  освіта  вища,  голова  Державного
комітету по земельних ресурсах України,  проживає в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 34;
 
     Семенець Сергій  Володимирович,  1960  року народження,  член
Політичної  партії  "Україна  Соборна",  освіта  вища,  виконавчий
директор, Всеукраїнської громадської організації "Україна. Порядок
денний на XXI століття",  проживає в  місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 35;
 
     Кужелюк Юрій   Анатолійович,   1950   року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта  вища,  заступник  начальника
управління  у  справах  поліграфії та телерадіопростору Львівської
обласної  державної  адміністрації,  проживає  в   місті   Львові,
включений до виборчого списку під N 36;
 
     Мосіюк Олександр  Миколайович,  1955  року  народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного депутата, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 37;
 
     Кущовий Дмитро   Олександрович,   1978    року    народження,
безпартійний освіта вища,  помічник-консультант народного депутата
України,  проживає в місті  Сімферополі,  включений  до  виборчого
списку під N 38;
 
     Кожин Борис Борисович, 1944 року народження, член Української
Народної Партії, освіта вища, помічник народного депутата України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 39;
 
     Ясинський Сергій  Євстахійович,  1974  року народження,  член
Української Народної Партії, освіта вища, завідуючий секретаріатом
депутатської  фракції  у Верховній Раді України,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 40;
 
     Стецюк Сергій   Іванович,   1962   року   народження,    член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  голова Маньківської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в   смт   Маньківка
Черкаської області, включений до виборчого списку під N 41;
 
     Батіг Михайло    Іванович,   1955   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища, радник голови правління
"Приватбанку",  проживає  в  місті  Києві,  включений до виборчого
списку під N 42;
 
     Біскупський Михайло Михайлович,  1932 року  народження,  член
Партії   вільних   селян   і  підприємців  України,  освіта  вища,
помічник-консультант народного депутата України,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 43;
 
     Кияк Тарас Романович,  1944 року народження, член Української
Народної Партії, освіта вища, професор, завідуючий кафедрою теорії
і  практики  перекладу  з  німецької мови Київського національного
університету імені  Т.Г.  Шевченка,  проживає   в   місті   Києві,
включений до виборчого списку під N 44;
 
     Даценко Леонід   Миколайович,   1963  року  народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Черкасах,  включений
до виборчого списку під N 45;
 
     Кулинич Віктор  Пилипович,   1951   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 46;
 
     Хилюк Олексій   Олексійович,   1951   року  народження,  член
Політичної  партії  "Україна  Соборна",  освіта  вища,   начальник
Бердичівського міжміського бюро технічної інвентаризації, проживає
в місті Бердичів  Житомирської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 47;
 
     Антошевський Володимир  Миколайович,  1974  року  народження,
член  Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  тимчасово  не
працює,  проживає в місті Черкасах,  включений до виборчого списку
під N 48;
 
     Кардаш Ярослав Васильович,  1963 року народження, член Партії
вільних  селян  і  підприємців  України,  освіта  вища,  заступник
генерального директора "Укрдержфонду",  проживає в селі Звенигород
Пустомитівського району Львівської області, включений до виборчого
списку під N 49;
 
     Борисенко Зоя  Миколаївна,   1949   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  завідуюча  кафедрою
конкурентної політики  Університету  економіки  та  права  "КРОК",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 50;
 
     Шевченко Олесь   Євгенович,   1940   року   народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 51;
 
     Пасаман Микола   Миколайович,   1955  року  народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного  депутата  України,  проживає  в місті Луцьку Волинської
області, включений до виборчого списку під N 52;
 
     Тодійчук Олександр Сергійович,  1953  року  народження,  член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  голова  правління
відкритого акціонерного  товариства  "Укртранснафта",  проживає  в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 53;
 
     Шацький Сергій  Олександрович,  1939  року  народження,  член
Політичної  партії  "Україна  Соборна",  освіта   вища,   директор
товариства  з  обмеженою  відповідальністю "Інформаційно-рекламної
компанії "Виробник України",  проживає в місті Донецьку, включений
до виборчого списку під N 54;
 
     Дончик Віталій   Григорович,   1932   року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  головний   науковий
співробітник Інституту літератури імені Т.Г.  Шевченка, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 55;
 
     Яворська Олена  Григорівна,  1956   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  заступник  Міністра
охорони  навколишнього  середовища  України,   проживає   в   селі
Агрономічне  Вінницького  району  Вінницької області,  включена до
виборчого списку під N 56;
 
     Кириченко Леонід Петрович,  1949 року народження, член Партії
вільних   селян   і   підприємців  України,  освіта  вища,  голова
фермерського  господарства  "Зоря  Каховщини",  проживає  в   селі
Кам'янка  Каховського  району  Херсонської  області,  включений до
виборчого списку під N 57;
 
     Мостиський Андрій  Богданович,  1962  року  народження,  член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  заступник  голови
Секретаріату цієї партії,  проживає в місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 58;
 
     Рудик Іван Леонтійович, 1949 року народження, член Політичної
партії "Україна Соборна",  освіта  вища,  голова  ради  відкритого
акціонерного    товариства    "Проскурів",    проживає   в   місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 59;
 
     Довгань Анатолій  Григорович,  1952  року  народження,   член
Партії  вільних селян і підприємців України,  освіта вища,  голова
фермерського господарства "Мрія",  проживає в  селі  Костянтинівка
Мелітопольського   району   Запорізької   області,   включений  до
виборчого списку під N 60;
 
     Репало Валерій  Миколайович,  1950  року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  помічник-консультант
народного  депутата  України,  проживає   в   місті   Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 61;
 
     Вардинець Ігор     Степанович,    1957    року    народження,
безпартійний,  освіта вища, головний лікар Тернопільської районної
лікарні, проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку
під N 62;
 
     Андрощук Павло Павлович,  1960 року народження,  член  Партії
вільних селян і підприємців України,  освіта базова вища, директор
з маркетингу і зв'язків з  громадськістю  приватного  підприємства
товариства з обмеженою відповідальністю "Птахокомплекс",  проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 63;
 
     Гривачевський Борис Євгенович,  1953  року  народження,  член
Політичної   партії  "Україна  Соборна",  освіта  вища,  заступник
директора Дирекції  з  питань  організації  виробництва  на  УТ-1,
ведучий  програм  Національної  телекомпанії  України,  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 64;
 
     Саблук Петро Трохимович,  1941 року народження,  член  Партії
вільних   селян  і  підприємців  України,  освіта  вища,  директор
Національного  наукового  центру  "Інститут  аграрної  економіки",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 65;
 
     Маняк Сергій  Андрійович,  1963 року народження,  член Партії
вільних  селян  і  підприємців  України,   освіта   вища,   голова
фермерського  господарства "С. Маняк",  проживає  в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 67;
 
     Шелепало Олег  Олександрович,  1967  року  народження,   член
Української  Народної Партії,  освіта вища,  директор Хмельницької
приватної  школи  "Гармонія",  проживає  в  місті   Хмельницькому,
включений до виборчого списку під N 68;
 
     Юрченко Олексій   Васильович,   1979  року  народження,  член
Політичної  партії  "Україна   Соборна",   освіта   базова   вища,
помічник-консультант  народного  депутата,  проживає в місті Києві
включений до виборчого списку під N 69;
 
     Миркевич Микола Степанович, 1959 року народження, член Партії
вільних   селян   і   підприємців  України,  освіта  вища,  голова
фермерського  господарства  "Земля",  проживає  в   селі   Цуцилів
Надвірнянського  району  Івано-Франківської області,  включений до
виборчого списку під N 70;
 
     Стасюк Геннадій  Євстахійович,  1957  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища, начальник управління по
забезпеченню  діяльності  Міністра  будівництва,  архітектури   та
житлово-комунального   господарства,   проживає  в  місті  Львові,
включений до виборчого списку під N 71;
 
     Юхненко Олександр  Вікторович,  1973  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  виконавчий директор
товариства  з  обмеженою   відповідальністю   "УкрАгроПромПроект",
проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 72;
 
     Джус Михайло   Ярославович,   1958   року   народження,  член
Української  Народної  Партії,   освіта   вища,   головний   лікар
комунального  центру  швидкої медичної допомоги,  проживає в місті
Тернополі, включений до виборчого списку під N 73;
 
     Андрійчук Іван Юхимович,  1956 року народження,  член  Партії
вільних   селян   і   підприємців  України,  освіта  вища,  голова
фермерського господарства  "Нива",  проживає  в  смт  Голованівськ
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 74;
 
     Пендерецький Федір   Ілліч,   1957   року   народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  директор  Житомирської
гуманітарної гімназії N 1, проживає в місті Житомирі, включений до
виборчого списку під N 75;
 
     Душко Валерій   Романович,   1960   року   народження,   член
Політичної партії "Україна Соборна", освіта вища, перший заступник
голови Київської обласної  федерації  футболу,  проживає  в  місті
Вишневе  Києво-Святошинського району Київської області,  включений
до виборчого списку під N 76;
 
     Годлевський Сергій Сергійович,  1968  року  народження,  член
Української Народної Партії, освіта вища, регіональний консультант
державного  спеціалізованого  підприємста   "Меморіали   України",
проживає в місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого
списку під N 77;
 
     Загоруйко Олег  Олексійович,  1946  року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  виконавчий директор
Секретаріату цієї партії,  проживає в місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 78;
 
     Климко Михайло Олексійович, 1950 року народження, член Партії
вільних селян і  підприємців  України,  освіта  вища,  голова  АФЗ
Полтавської  області,  проживає  в  місті  Полтаві,  включений  до
виборчого списку під N 79;
 
     Ковальчук Олег  Андрійович,  1955   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища, перший заступник голови
Рівненської обласної державної  адміністрації,  проживає  в  місті
Рівному, включений до виборчого списку під N 80;
 
     Поха Анатолій   Андрійович,   1950   року   народження,  член
Політичної  партії  "Україна  Соборна",  освіта   вища,   головний
спеціаліст  територіального  управління Держфінпослуг,  проживає в
місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого списку під
N 81;
 
     Гром'як Роман   Теодорович,   1937   року   народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  завідувач   кафедри
Тернопільського   національного  університету,  проживає  в  місті
Тернополі, включений до виборчого списку під N 82;
 
     Федорів Лариса  Йосипівна,   1953   року   народження,   член
Української   Народної  Партії,  освіта  вища,  головний  редактор
видавництва "Червона калина", проживає в місті Львові, включена до
виборчого списку під N 83;
 
     Перерва Іван   Миколайович,   1962   року   народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта   вища,   заступник   голови
СОО УНП,   проживає  в  селі  Самотоївка  Краснопільського  району
Сумської області, включений до виборчого списку під N 85;
 
     Франчук Володимир  Іванович,  1953  року   народження,   член
Політичної партії "Україна Соборна", освіта вища, декан факультету
Рівненська філії Міжрегіональної Академії  управління  персоналом,
проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку під N 86;
 
     Михайлишин Ігор   Михайлович,   1961  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   заступник   голови
Київської  обласної  організації  цієї  партії,  проживає  в місті
Ірпінь Київської області, включений до виборчого списку під N 87;
 
     Ямчинський Степан Миколайович,  1949  року  народження,  член
Української  Народної Партії,  освіта вища,  директор КП Обласного
бібліотечного колектору,  проживає в місті Житомирі,  включений до
виборчого списку під N 88;
 
     Сарана Валерій   Юрійович,   1947   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта  вища,  генеральний  директор
Національного    архітектурно-історичного   заповідник   "Чернігів
стародавній",  проживає в місті Чернігові,  включений до виборчого
списку під N 89;
 
     Жигун Олександр   Іванович,   1951   року   народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  помічник  народного
депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до виборчого
списку під N 90;
 
     Болюк Зінаїда   Андріївна,   1956   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  начальник управління
освіти   і    науки    Івано-Франківської    обласної    державної
адміністрації,   проживає   в   місті  Рогатин  Івано-Франківської
області, включена до виборчого списку під N 91;
 
     Данилевський Валерій Вікторович,  1968 року народження,  член
Української  Народної Партії,  освіта вища,  голова Христинівської
районної державної адміністрації,  проживає  в  місті  Христинівка
Черкаської області, включений до виборчого списку під N 92;
 
     Кушнір Микола   Ярославович,   1956   року  народження,  член
Української  Народної  Партії,   освіта   вища,   доцент   кафедри
радіотехніки   фізичного  факультету  Чернівецького  національного
університету,  проживає в місті Чернівцях,  включений до виборчого
списку під N 93;
 
     Донченко Анатолій Іванович, 1962 року народження, член Партії
вільних  селян  і  підприємців  України,   освіта   вища,   голова
фермерського   господарства   "Добродій"  Новомосковського  району
Дніпропетровської  області,  проживає  в  місті  Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 95;
 
     Головієнко Петро   Васильович,  1957  року  народження,  член
Партії вільних селян і підприємців України,  освіта  вища,  голова
СФГ   "Нона",   проживає   в   селі  Биків  Брусилівського  району
Житомирської області, включений до виборчого списку під N 96;
 
     Ісаєва Тетяна   Василівна,   1945   року   народження,   член
Української  Народної Партії,  освіта вища,  голова Всеукраїнської
федерації багатодітних сімей,  проживає в місті Харкові,  включена
до виборчого списку під N 97;
 
     Александрова Олена Станіславівна,  1978 року народження, член
Української Народної Партії, освіта вища, доцент кафедри філософії
Запорізького   національного   університету,   проживає   в  місті
Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 98;
 
     Ширяєв Володимир  Вікторович,  1970  року  народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  директор  закритого
акціонерного  товариства  "Спецпромагрегат",   проживає   в   селі
Ювілейне міста Луганська, включений до виборчого списку під N 99;
 
     Полюхович Юрій   Юрійович,   1980   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища,  тимчасово  не  працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 100;
 
     Жданюк Степан    Іванович,   1956   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   заступник   голови
Рівненської  обласної  державної  адміністрації,  проживає в місті
Кузнецовськ Рівненської області, включений до виборчого списку під
N 101;
 
     Єлева Юрій   Володимирович,   1963   року   народження,  член
Української    Народної    Партії,    освіта    вища,    заступник
Нововолинського  міського  голови,  проживає в місті Нововолинську
Волинської області, включений до виборчого списку під N 102;
 
     Юрків Галина   Михайлівна,   1961   року   народження,   член
Української     Народної    Партії,    освіта    вища,    директор
загальноосвітньої школи N 3,  проживає в  місті  Стрий  Львівської
області, включена до виборчого списку під N 103;
 
     Яценко Микола   Борисович,   1963   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,   освіта   вища,   голова   райкому
профспілки працівників АПК,  проживає в місті Недригайлів Сумської
області, включений до виборчого списку під N 104;
 
     Кулаківська Тамара  Іванівна,  1962  року  народження,   член
Української        Народної       Партії,       освіта       вища,
Старочуднівсько-Гутянський  сільський  голова,  проживає  в   селі
Старочуднівська  Гута  Романівського  району  Житомирська області,
включена до виборчого списку під N 105;
 
     Панченко Іван   Федорович,   1946   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 106;
 
     Горбатюк Мирослав   Пилипович,  1940  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 107;
 
     Головчак Василь   Федорович,   1964   року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта  вища,  заступник  начальника
державної    інспекції   з   контролю   за   охороною,   захистом,
використанням  та   відтворенням   лісів   Державного   управління
екоресурсів  в Івано-Франківській області,  проживає в селі Новиця
Калуського  району  Івано-Франківської   області,   включений   до
виборчого списку під N 108;
 
     Бежнар Іван Іванович,  1941 року народження, член Української
Народної Партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Заставна
Чернівецької області, включений до виборчого списку під N 109;
 
     Антонюк Сергій   Іванович,   1963   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища, перший заступник голови
Полтавської  районної  державної  адміністрації,  проживає  в селі
Тахтаулове Полтавського району Полтавської області,  включений  до
виборчого списку під N 110;
 
     Анушкін Сергій  Володимирович,  1977  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта  базова  вища,  тимчасово  не
працює,  проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку
під N 111;
 
     Кормілецький Володимир  Миколайович,  1984  року  народження,
член Української Народної Партії, освіта базова вища, тимчасово не
працює,  проживає в місті Брянка Луганської області,  включений до
виборчого списку під N 112;
 
     Немчінов Олег   Миколайович,   1977   року  народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 113;
 
     Павленко Олена  Володимирівна,  1967  року  народження,  член
Політичної партії "Україна Соборна", освіта вища, старший референт
представництва АТ "Норд",  проживає в  місті  Києві,  включена  до
виборчого списку під N 114;
 
     Ніколіна Світлана Володимирівна,  1966 року народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  голова  Здолбунівської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в  місті  Здолбунів
Рівненської області, включена до виборчого списку під N 115;
 
     Бачинська Ніна   Іванівна,   1950   року   народження,   член
Української   Народної   Партії,   освіта   вища,   лікар-фтизіатр
Волинського  обласного  тубдиспансера  територіального   медичного
протитуберкульозного   об'єднання,   проживає   в   місті   Луцьку
Волинської області, включена до виборчого списку під N 116;
 
     Лясковська Віра  Дмитрівна,  1938   року   народження,   член
Української    Народної   Партії,   освіта   вища,   проректор   з
господарсько-комерційної   діяльності    Львівського    державного
інституту фізизної культури,  проживає в місті Львові, включена до
виборчого списку під N 117;
 
     Кириленко Світлана Степанівна,  1950  року  народження,  член
Політичної   партії  "Україна  Соборна",  освіта  вища,  начальник
відділу  кадрів  відкритого   акціонерного   товариства   машзавод
"Комсомолець",   проживає   в  місті  Лубни  Полтавської  області,
включена до виборчого списку під N 118;
 
     Собуцький Микола Тихонович, 1961 року народження, член Партії
вільних   селян   і   підприємців  України,  освіта  вища,  голова
фермерського господарства,  проживає  в  місті  Луцьку  Волинської
області, включений до виборчого списку під N 119;
 
     Бутко Сергій Іванович, 1964 року народження, член Української
Народної Партії,  освіта вища,  тимчасово не  працює,  проживає  в
місті Ворожба Білопільського району Сумської області, включений до
виборчого списку під N 120;
 
     Чернюк Ірина Петрівна, 1981 року народження, член Української
Народної Партії, освіта вища, заступник голови ЖОО УНП, проживає в
місті Житомирі, включена до виборчого списку під N 121;
 
     Андрієнко Микола  Петрович,  1948   року   народження,   член
Української   Народної  Партії,  освіта  вища,  голова  Носівської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в   місті   Носівка
Чернігівської області, включений до виборчого списку під N 122;
 
     Челядин Олександр   Іванович,   1962  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта  вища,  начальник  управління
освіти  міста  Калуша,  проживає  в місті Калуш Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 123;
 
     Котко Микола   Васильович,   1957   року   народження,   член
Української   Народної  Партії,  освіта  вища,  голова  Черкаської
районної  державної  адміністрації,   проживає   в   селі   Леськи
Черкаського  району  Черкаської  області,  включений  до виборчого
списку під N 124;
 
     Берсенєв Ігор  Германович,   1960   року   народження,   член
Політичної   партії  "Україна  Соборна",  освіта  вища,  приватний
підприємець,  проживає в місті Севастополі, включений до виборчого
списку під N 125;
 
     Паламар Василь   Петрович,   1976   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта  вища,  начальник  відділу  у
справах сім'ї та молоді обласної державної адміністрації, проживає
в селі Середній Майдан Надвірнянського  району  Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 126;
 
     Носова Ніна Василівна, 1950 року народження, член Української
Народної Партії,  освіта вища,  регіональний представник-начальник
виборчого  штабу  Миргородської  районної організації цієї партії,
проживає  в  місті  Миргород  Полтавської  області,  включена   до
виборчого списку під N 127;
 
     Тарабрін Олександр Валентинович,  1957 року народження,  член
Партії вільних селян і підприємців України, освіта середня, голова
фермерського   господарства   "Оріго",   проживає  в  селі  Орлове
Мелітопольського  району   Запорізької   області,   включений   до
виборчого списку під N 128;
 
     Гошовський Ігор  Костянтинович,  1983  року народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  кореспондент  газети
"Волинь",  проживає в місті Рівному, включений до виборчого списку
під N 129;
 
     Скуба Валентин  Михайлович,  1966   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища, перший заступник голови
Горохівської районної державної адміністрації,  проживає  в  місті
Горохів Волинської  області,  включений  до  виборчого  списку під
N 130;
 
     Глова Богдан  Володимирович,  1975  року   народження,   член
Української  Народної Партії,  освіта вища,  вчитель історії основ
конституції  та  права  Краснянської  загальноосвітньої  середньої
школи  N  1,  проживає  в  смт  Красне  Буського району Львівської
області, включений до виборчого списку під N 131;
 
     Неживий Іван  Олександрович,  1975  року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  завідуючий сектором
організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Національної
ради  України  з  питань  телебачення і радіомовлення,  проживає в
місті Фастів Київської області,  включений до виборчого списку під
N 132;
 
     Чепурний Василь   Федорович,   1964   року  народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  заступник  редактора
газети  "Сіверщина",  проживає  в  місті  Чернігові,  включений до
виборчого списку під N 133;
 
     Гуменюк Валерій  Іванович,   1947   року   народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  старший  викладач
Національного аграрного  університету,  проживає  в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 134;
 
     Гогусь Роман Орестович, 1955 року народження, член Політичної
партії "Україна  Соборна",  освіта  вища,  Заздрівський  сільський
голова,  проживає в місті Тернополі, включений до виборчого списку
під N 135;
 
     Креховецький Василь Йосипович,  1942  року  народження,  член
Української     Народної    Партії,    освіта    вища,    директор
загальноосвітньої  середньої  школи,  проживає  в   селі   Новичка
Долинського   району   Івано-Франківської  області,  включений  до
виборчого списку під N 136;
 
     Палагнюк Сергій  Іванович,   1980   року   народження,   член
Української  Народної Партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Паркос",  проживає в місті  Чернівцях,
включений до виборчого списку під N 137;
 
     Коротич Наталія   Григорівна,   1964  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  приватний підприємець,
проживає   в   селищі  Шишаки  Полтавської  області,  включена  до
виборчого списку під N 138;
 
     Лещенко Віталій  Миколайович,  1947  року  народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  директор приватного
підприємства "НВЦ "Нові  проекти",  проживає  в  місті  Луганську,
включений до виборчого списку під N 139;
 
     Башняк Леся Іванівна,  1983 року народження, член Української
Народної  Партії,  освіта  вища,  начальник  відділу  зв'язків  із
громадськістю  Київського  молодіжного  центру  праці,  проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 140;
 
     Погребняк Лілія Станіславівна,  1965  року  народження,  член
Політичної   партії  "Україна  Соборна",  освіта  вища,  заступник
директора  департаменту-начальник  відділу,  Державного   комітету
телебачення  і  радіомовлення  України,  проживає  в  місті Києві,
включена до виборчого списку під N 141;
 
     Якубець Ігор   Михайлович,   1973   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  начальник головного
управління праці  та  соціального  захисту  населення  Рівненської
обласної   державної  адміністрації,  проживає  в  місті  Рівному,
включений до виборчого списку під N 142;
 
     Джунь Валерій  Володимирович,  1952  року  народження,   член
Української Народної Партії, освіта вища, доцент кафедри філософії
Львівського національного університету імені І. Франка, проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 143;
 
     Мишко Богдан   Аркадійович,   1972   року   народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  тимчасово  не  працює,
проживає в місті Обухові Київської області, включений до виборчого
списку під N 144;
 
     Опришко Володимир  Андрійович,  1949  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  голова Талалаївської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в  смт   Талалаївка
Чернігівської області, включений до виборчого списку під N 145;
 
     Яремин Василь Михайлович, 1961 року народження, безпартійний,
освіта вища,  голова правління  "Укртрансдон",  проживає  в  місті
Донецьку, включений до виборчого списку під N 146;
 
     Бичек Микола   Васильович,   1960   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища,  голова  Шевченківської
районної  у місті Києві організації цієї партії,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 147;
 
     Комарницький Едуард Теофілович,  1937 року  народження,  член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  лікар-бактеріолог
Долинського  протитуберкульозного  диспансеру,  проживає  в  місті
Долина  Івано-Франківської області,  включений до виборчого списку
під N 148;
 
     Островерхий Микола  Іванович,  1964  року  народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  голова  Шишацької
районної  державної  адміністрації,  проживає   в   селі   Яреськи
Шишацького  району  Полтавської  області,  включений  до виборчого
списку під N 149;
 
     Сокур Віталій  Віталійович,  1983   року   народження,   член
Української   Народної   Партії,  освіта  вища,  радник  народного
депутата України,  проживає в місті Києві,  включений до виборчого
списку під N 150;
 
     Поліщук Петро    Павлович,   1960   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  голова  Рівненської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в  селі  Дядьковичі
Рівненського району Рівненської області,  включений  до  виборчого
списку під N 151;
 
     Кадушкевич Володимир  Євгенович,  1967 року народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   голова   правління
товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "Інвестиційна Компанія
"Комфорт-Інвест",  проживає в місті Львові, включений до виборчого
списку під N 152;
 
     Ступак Іван    Григорович,   1936   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища, заступник голови управи
Сумської   обласної  організації  цієї  партії,  проживає  в  селі
Терешківка  Сумського  району  Сумської  області,   включений   до
виборчого списку під N 153;
 
     Хрущенко Михайло   Михайлович,  1952  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  тимчасово  не  працює,
проживає в місті Бровари Київської області, включений до виборчого
списку під N 154;
 
     Глухенький Андрій Анатолійович,  1981 року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 155;
 
     Коваленко Володимир  Дмитрович,  1949  року народження,  член
Української      Народної      Партії,       освіта       середня,
приймальник-здавальник     харчової     продукції-оператор     ЕОМ
акціонерного  товариства  "Оболонь",  проживає  в   місті   Києві,
включений до виборчого списку під N 156;
 
     Яковлев Денис   Вікторович,   1975   року   народження,  член
Української  Народної  Партії,   освіта   вища,   доцент   кафедри
політології    Одеського    національного    університету    імені
І.І. Мечникова,  проживає в місті Одеса,  включений  до  виборчого
списку під N 157;
 
     Котляревська Людмила  Іванівна,  1951  року народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища, пенсіонерка, проживає в
смт Диканька Полтавської області, включена до виборчого списку під
N 158;
 
     Візняк Юрій   Ярославович,   1966   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 159;
 
     Волощук Віталій  Володимирович,  1963  року народження,  член
Української Народної Партії,  освіта  базова  вища,  тимчасово  не
працює,  проживає  в місті Лебедин Сумської області,  включений до
виборчого списку під N 160;
 
     Соломаха Сергій  Васильович,  1955  року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 161;
 
     Березицький Богдан   Адамович,  1942  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає в
місті Надвірна Івано-Франківської області,  включений до виборчого
списку під N 162;
 
     Харабара Галина  Іванівна,   1964   року   народження,   член
Української Народної Партії, освіта вища, вчитель української мови
та літератури,  заступник директора  з  навчально-виховної  роботи
Кулішівської  загальноосвітньої  школи,  проживає в селі Кулішівка
Сокирянського району Чернівецької області,  включена до  виборчого
списку під N 163;
 
     Гусар Світлана   Миколаївна,   1979   року  народження,  член
Української Народної Партії, освіта вища, завідуюча організаційним
відділом Полтавської обласної організації цієї партії,  проживає в
селі Грякове Чутівського району Полтавської області,  включена  до
виборчого списку під N 164;
 
     Антонова Олеся   Михайлівна,   1977   року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  середня,  медична   сестра
Луганського госпіталю ветеранів війни, проживає в місті Луганську,
включена до виборчого списку під N 166;
 
     Тимчак Ярослав  Володимирович,  1971  року  народження,  член
Української   Народної   Партії,   освіта   вища,  доцент  кафедри
олімпійського  і  професійного   спорту   Львівського   державного
інституту фізичної культури, проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 167;
 
     Очеретько Андрій Анатолійович,  1969  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Сумах,  включений до
виборчого списку під N 168;
 
     Гомоляко Олександр   Іванович,  1960  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  голова  СНВК  "Крути",
проживає  в  селі  Крути Ніжинського району Чернігівської області,
включений до виборчого списку під N 169;
 
     Залюбовський Віктор Броніславович, 1974 року народження, член
Української Народної Партії,  освіта вища,  директор з будівництва
товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "Будівельна   компанія
"Кроун", проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 170;
 
     Стефлюк Дмитро   Петрович,   1951   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  голова Верховинської
районної ради проживає в смт Верховина Івано-Франківської області,
включений до виборчого списку під N 171;
 
     Антонюк Іван    Дмитрович,   1950   року   народження,   член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Чернівцях, включений
до виборчого списку під N 172;
 
     Миколаєнко Іван  Данилович,  1955   року   народження,   член
Української   Народної  Партії,  освіта  вища,  голова  Чутівської
районної  організації  цієї  партії,   проживає   в   смт   Чутове
Чутівського  району  Полтавської  області,  включений до виборчого
списку під N 173;
 
     Карпенко Валентина  Федорівна,  1947  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  Парафіївський селищний
голова,  проживає в смт Парафіївка Чернігівської області, включена
до виборчого списку під N 174;
 
     Масловський Микола  Михайлович,  1955  року народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  голова  Подільської
районної  у місті Києві організації цієї партії,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 175;
 
     Черчатий Ігор  Костянтинович,  1959  року  народження,   член
Української   Народної  Партії,  освіта  вища,  головний  редактор
редакції газети  "Полтавська  думка  -  2000",  проживає  в  місті
Полтаві, включений до виборчого списку під N 176;
 
     Низькодубова Ганна  Анатоліївна,  1980 року народження,  член
Української Народної Партії, освіта вища, журналіст інформаційного
агентства   "Українські   новини",  проживає  в  місті  Луганську,
включена до виборчого списку під N 177;
 
     Давидяк Іван  Миколайович,   1970   року   народження,   член
Української   Народної  Партії,  освіта  вища,  голова  Мостиської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в  селі   Хідновичі
Мостицького  району  Львівської  області,  включений  до виборчого
списку під N 178;
 
     Галковська Надія  Миколаївна,  1951  року  народження,   член
Української     Народної     Партії,    освіта    вища,    вчитель
загальноосвітньої школи села Рудка,  проживає в  місті  Чернігові,
включена до виборчого списку під N 179;
 
     Дутчак Володимир  Миколайович,  1963  року  народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  головний  спеціаліст
відділу  освіти,  проживає  в  місті  Тисмениця Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 180;
 
     Фещенко Василь  Васильович,  1968   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища,  керівник регіонального
підрозділу цієї партії в Кобеляцькому  районі,  проживає  в  місті
Кобеляки Полтавської  області,  включений  до виборчого списку під
N 181;
 
     Саніцький Вікентій Сигізмундович,  1937 року народження, член
Української   Народної   Партії,   освіта   базова   вища,  голова
Дунаєвецької районної організації цієї партії,  проживає  в  місті
Дунаївка Хмельницької  області,  включений до виборчого списку під
N 182;
 
     Влох Орест-Степан  Григорович,  1934  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  директор  Інституту
фізичної оптики МОН України, проживає в місті Львові, включений до
виборчого списку під N 183;
 
     Куровська-Малей Лариса Дмитрівна,  1949 року народження, член
Української Народної Партії,  освіта вища, викладач Чернігівського
музичного училища імені Л. Ревуцького, проживає в місті Чернігові,
включена до виборчого списку під N 184;
 
     Жук Павло Федорович,  1954 року народження,  член Української
Народної  Партії,  освіта  вища,  заступник  голови  Голосіївської
районної в місті Києві державної адміністрації,  проживає в  місті
Києві, включений до виборчого списку під N 185;
 
     Калин Роман   Ярославович,   1968   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища,  начальник рибдільниці,
ДП "Котимиро-Березівський     рибгосп",     проживає    в    місті
Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 186;
 
     Фотій Богдан   Дем'янович,   1933   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  головний  енергетик
Центрального парку культури  і  відпочинку  імені  Т.Г.  Шевченка,
проживає в  місті  Чернівцях,  включений  до  виборчого списку під
N 187;
 
     Третяк Ніна Павлівна,  1958 року народження, член Української
Народної  Партії,  освіта  вища,  директор  районної  телевізійної
студії  "Гребінка",  проживає  в  місті  Гребінка,   включена   до
виборчого списку під N 188;
 
     Демченко Анатолій  Миколайович,  1948  року народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  дільничий  терапевт
Зіньківської  лікарні,  проживає  в  селі  Зіньків  Віньковецького
району Хмельницької області,  включений до  виборчого  списку  під
N 189;
 
     Даревич Романа   Романівна,   1980   року   народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  інженер 2-ї категорії,
Фізико-механічного інститут   імені   Г.В.  Карпенка  Національної
академії наук  України,  проживає  в  місті  Львові,  включена  до
виборчого списку під N 190;
 
     Івашко Людмила   Григорівна,   1958   року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта  вища,  заступник  начальника
державного   управління   екології   та   природних   ресурсів   в
Чернігівській області,  проживає в місті  Чернігові,  включена  до
виборчого списку під N 191;
 
     Сумовський Віктор  Васильович,  1974  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  базова   вища,   приватний
підприємець,  проживає в місті Київ, включений до виборчого списку
під N 192;
 
     Салига Олекса  Васильович,   1965   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища, начальник управління ДП
"Івано-Франківське    СУ-612",    проживає    в    місті     Галич
Івано-Франківської області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 193;
 
     Синяк Ганна Дмитрівна, 1958 року народження, член Української
Народної  Партії,  освіта вища,  редактор редакції районної газети
"Пирятинські вісті", проживає в місті Пирятин Полтавської області,
включена до виборчого списку під N 194;
 
     Качанюк Юрій   Васильович,   1975   року   народження,   член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  директор  приватного
підприємства "Качанюк Ю.В.", проживає в місті Луганську, включений
до виборчого списку під N 195;
 
     Гавришкевич Ігор  Степанович,  1955  року  народження,   член
Української   Народної   Партії,   освіта   вища,   директор   ЛКП
"Музей-заповідник "Личаківський цвинтар", проживає в місті Львові,
включений до виборчого списку під N 196;
 
     Черняков Сергій   Васильович,   1962  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта   вища,   вчений   секретар
Національного   архітектурно-історичного   заповідника   "Чернігів
стародавній",  проживає в місті Чернігові,  включений до виборчого
списку під N 197;
 
     Туник Катерина   Миколаївна,   1951   року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   заступник   голови
Котелевської районної    державної   адміністрації,   проживає   в
смт Котельва Полтавської області, включена до виборчого списку під
N 198;
 
     Дробенко Григорій  Олексійович,  1948  року народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта   вища,   директор   Центру
регіонального розвитку Львова,  проживає в місті Львові, включений
до виборчого списку під N 199;
 
     Домоцький Борис  Степанович,  1962  року   народження,   член
Української Народної Партії, освіта вища, вчитель загальноосвітної
школи N 2,  проживає в  місті  Новгород-Сіверському  Чернігівської
області, включений до виборчого списку під N 200;
 
     Хмиз Віктор   Володимирович,   1959   року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  економіст-бухгалтер
поштово-пенсійного   банку   "Аваль",   проживає   в  місті  Косів
Івано-Франківської області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 201;
 
     Гірняк Володимир   Олегович,   1977   року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта  вища,  генеральний  директор
товариства з   обмеженою  відповідальністю  "Юридично-інвестиційна
компанія  "Правосвіт",  проживає  в  місті  Львові,  включений  до
виборчого списку під N 202;
 
     Осадців Іван   Васильович,   1956   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта вища,  завідуючий відділенням
Чернігівського  обласного  центру  радіаційного захисту населення,
проживає в місті Чернігові,  включений  до  виборчого  списку  під
N 203;
 
     Козак Богдан    Романович,   1967   року   народження,   член
Української Народної Партії,  освіта  вища,  генеральний  директор
товариства  з  обмеженою  відповідальністю  торгівельно-виробничої
компанії "Львівхолод", проживає в селі Малехів Жовківського району
Львівської області, включений до виборчого списку під N 204;
 
     Васюк Володимир   Юхимович,   1953   року   народження,  член
Української Народної  Партії,  освіта  вища,  голова  Срібнянської
районної   державної   адміністрація,   проживає   в   смт  Срібне
Чернігівської області, включений до виборчого списку під N 205;
 
     Яськів Олег Ігорович,  1972 року народження, член Української
Народної   Партії,  освіта  вища,  старший  науковий  співробітник
Фізико-механічного інституту  ім.  Г.В.  Карпенка   НАН   України,
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 206;
 
     Кирилюк Василь   Денисович,   1953   року   народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  начальник   відділу
освіти, Коропської районна державна адміністрація, проживає в селі
Свердловка Коропського району Чернігівської області,  включений до
виборчого списку під N 207;
 
     Том'юк Богдан    Павлович,   1943   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,   освіта   вища,   доцент   кафедри
Чернівецького   національного   університету,   проживає  в  місті
Чернівцях, включений до виборчого списку під N 208;
 
     Парійчук Іван  Володимирович,  1963  року  народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  заступник начальника
управління соціальної та гуманітарної роботи  Львівської  обласної
ради, проживає  в місті Львові,  включений до виборчого списку під
N 209;
 
     Пій Олексій   Вікторович,   1978   року   народження,    член
Української  Народної  Партії,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті  Щорс  Чернігівської
області, включений до виборчого списку під N 210;
 
     Бабюк Марія Петрівна,  1943 року народження, член Української
Народної  Партії,  освіта  вища,  пенсіонерка,  проживає  в  місті
Чернівцях, включена до виборчого списку під N 211;
 
     Терещенко Віктор   Федорович,   1970  року  народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  приватний  підприємець
проживає в  місті  Чернігові,  включений  до  виборчого списку під
N 212;
 
     Бегеш Петро Іванович,  1956 року народження, член Української
Народної  Партії,  освіта  вища,  тимчасово не працює,  проживає в
місті Сколе Львівської області,  включений до виборчого списку під
N 213;
 
     Мисюра Олександр  Олександрович,  1949 року народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,   старший   викладач
Чернігівського   державного   педагогічного   університету   імені
Т.Г. Шевченка,  проживає  в  смт  Олишівка  Чернігівського  району
Чернігівської області, включений до виборчого списку під N 214;
 
     Губчин Олександра  Ярославівна,  1958  року народження,  член
Української Народної Партії,  освіта вища,  психолог педагогічного
коледжу Чернівецького          національного          університету
ім. Ю.  Федьковича,  проживає  в  місті  Чернівцях,  включена   до
виборчого списку під N 215;
 
     Курило Орест-Мар'ян  Васильович,  1957 року народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  голова   Стрийської
районної   ради,   проживає  в  місті  Стрий  Львівської  області,
включений до виборчого списку під N 216;
 
     Саврук Володимир  Степанович,  1969  року  народження,   член
Української  Народної Партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою відповідальністю  "Рейдер",  проживає  в  місті  Львові,
включений до виборчого списку під N 217;
 
     Білан В'ячеслав   Сергійович,   1951  року  народження,  член
Української  Народної  Партії,  освіта  середня,  голова  обласної
управи  Хмельницької обласної організації цієї партії,  проживає в
місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 218;
 
     Мамчур Звенислава  Ігорівна,  1963  року   народження,   член
Української    Народної   Партії,   освіта   вища,   проректор   з
науково-педагогічної та виховної роботи Львівського  національного
університету імені І. Франка, проживає в місті Львові, включена до
виборчого списку під N 219;
 
     Кондрат Андрій   Петрович,   1970   року   народження,   член
Української  Народної  Партії,  освіта  вища,  директор приватного
підприємства "Компанія "Терра-Захід",  проживає  в  місті  Львові,
включений до виборчого списку під N 220;
 
(  Виборчий  список  із  змінами,  внесеними  згідно  з Постановою
Центральної виборчої комісії N 69 ( v0069359-06 ) від 05.01.2006 )
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                   С.ДУБОВИК





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD26.23718
EUR31.23536
RUB0.45062
PLN7.29713
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка