Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку Блоку НДП

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
 
                        П О С Т А Н О В А
 
                        31.12.2005  N 345
 
               Про реєстрацію кандидатів у народні
             депутати України, включених до виборчого
                         списку Блоку НДП
 
           ( Із змінами, внесеними згідно з Постановами
                           Центральної виборчої комісії
             N 262 ( v0262359-06 ) від 24.01.2006
             N 317 ( v0317359-06 ) від 30.01.2006
             N 420 ( v0420359-06 ) від 06.02.2006 )
 
 
 
     До Центральної  виборчої комісії 28 грудня 2005 року надійшла
заява Блоку народно-демократичних  партій  -  Народно-демократична
партія,   Християнсько-ліберальна   партія  України,  Демократична
партія   України,   Християнсько-демократична    партія    України
(скорочена назва  -  Блок НДП) про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України,  висунутих 24 грудня 2005 року на  Міжпартійному
з'їзді  цього блоку та включених до виборчого списку Блоку НДП,  а
також додані до неї необхідні для реєстрації документи.
 
     Розглянувши зазначену  заяву  та  додані  до  неї  матеріали,
Центральна  виборча  комісія встановила,  що на день подання заяви
Блоку НДП про реєстрацію кандидатів у народні депутати України  до
Центральної   виборчої   комісії   не   подали   заяви  про  згоду
балотуватися  кандидатом  у  народні  депутати  України  38  осіб,
включених до виборчого списку цього блоку.
 
     Відповідно до  частини  третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" (  1665-15  )  особа,  включена
партією (блоком) до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на
день подання заяви партії  (блоку)  про  реєстрацію  кандидатів  у
депутати до Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися  кандидатом  у  депутати  від  цієї  партії  (блоку),
вважається  виключеною  з  виборчого  списку  партії (блоку) з дня
подання заяви партії (блоку) відповідно до пункту 1 частини першої
статті 58 цього Закону.
 
      Враховуючи  викладене,  відповідно до статей 9, 10, пункту 5
частини  четвертої  статті  11,  статей 55, 56, 57, частини першої
статті  58, частин першої-третьої, шостої-восьмої статті 61 Закону
України "Про вибори  народних  депутатів  України"  (  1665-15  ),
керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України "Про
Центральну  виборчу  комісію"  (  1932-15  ),  Центральна  виборча
комісія  п о с т а н о в л я є:
 
     1. Зареєструвати   кандидатів  у  народні  депутати  України,
включених  до  виборчого  списку  кандидатів  у  народні  депутати
України Блоку НДП, згідно з додатком 1.
 
     2. Вважати   виключеними   із   виборчого  списку  Блоку  НДП
кандидатів у народні депутати України згідно з додатком 2.
 
     3. Видати  представнику  Блоку  НДП  в  Центральній  виборчій
комісії   з  правом  дорадчого  голосу  копію  цієї  постанови  та
посвідчення кандидатів у народні депутати України.
 
     4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні  депутати
України  Блоку  НДП  разом  із  цією  постановою  в газетах "Голос
України" та "Урядовий кур'єр".
 
 
 Голова Центральної виборчої комісії                   Я.ДАВИДОВИЧ
 
 
                                         Додаток 1
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 31 грудня 2005 року N 345
 
                         ВИБОРЧИЙ СПИСОК
              кандидатів у народні депутати України
                            Блоку НДП
 
 
     Супрун Людмила   Павлівна,   1965   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України,   виконуюча  обов'язки  голови  Комітету  Верховної  Ради
України з питань бюджету,  проживає в  місті  Києві,  включена  до
виборчого списку під N 1;
 
     Пустовойтенко Валерій  Павлович,  1947 року народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України,   голова   Комітету   Верховної  Ради  України  з  питань
будівництва,  транспорту,  житлово-комунального   господарства   і
зв'язку, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 2;
 
     Павлюк Микола Пантелеймонович,  1940  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  начальник державного
підприємства "Одеський морський  торговельний  порт",  проживає  в
місті Одесі, включений до виборчого списку під N 3;
 
     Куніцин Сергій  Володимирович,  1960  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  президент спортивного
клубу   "Таврія",  проживає  в  місті  Сімферополі,  включений  до
виборчого списку під N 4;
 
     Журавський Віталій Станіславович,  1955 року народження, член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  провідний  науковий
співробітник  Інституту  держави  і  права  ім.  В.М.   Корецького
Національної  академії  наук  України,  проживає  в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 5;
 
     Дьомін Олег Олексійович,  1947 року народження,  освіта вища,
заступник  Голови  Народно-демократичної партії,  Секретаріат цієї
партії,  проживає в місті Харкові,  включений до виборчого  списку
під N 6;
 
     Дзонь Валентин   Михайлович,   1956   року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України, проживає в місті Луганську, включений до виборчого списку
під N 7;
 
     Петров Олег  Володимирович,  1960   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 8;
 
     Татусяк Сергій   Пилипович,   1955   року   народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   народний   депутат
України,   проживає   в   селі  Агрономічному  Вінницького  району
Вінинцької області, включений до виборчого списку під N 9;
 
     Шведенко Микола  Миколайович,  1955  року  народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  народний  депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 10;
 
     Лушкін Володимир   Андрійович,  1946  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  радник   президента
державного   підприємства   Національна   атомна   енергогенеруюча
компанія "Енергоатом",  проживає  в  місті  Києві,  включений   до
виборчого списку під N 11;
 
     Супруненко В'ячеслав    Іванович,   1976   року   народження,
безпартійний,  освіта  вища,  директор  товариства   з   обмеженою
відповідальністю "Юридична фірма "Правозахисник", проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 12;
 
     Деркач Леонід Васильович, 1939 року народження, безпартійний,
освіта  вища,  народний  депутат України,  проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 13;
 
     Антоньєва  Ганна Петрівна, 1961 року народження, безпартійна,
освіта  вища,  народний  депутат  України, проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 14;
 
     Пустовойтенко В'ячеслав  Валерійович,  1972  року народження,
член   Народно-демократичної   партії,   освіта    вища,    голова
спостережної   ради,   товариства   з  обмеженою  відповідальністю
"Комерційний банк "Даніель",  проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 15;
 
     Клименко Володимир  Михайлович,  1953  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  генеральний  директор
товариства з  обмеженою відповідальністю "Новий друк",  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 16;
 
     Поліщук Кирило  Ананійович,  1959   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  народний  депутат
України,  проживає в місті Черкасах, включений до виборчого списку
під N 17;
 
     Підмогильний Микола  Васильович,  1953 року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  тимчасово не  працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 18;
 
     Арабчук Ярослав    Ілліч,    1948   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  начальник  управління
Державного  казначейства в Івано-Франківській області,  проживає в
місті Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 19;
 
     Держак Віктор  Васильович,   1955   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  помічник Голови цієї
партії,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 20;
 
     Білас Іван  Григорович,  1953  року народження,  освіта вища,
член Народно-демократичної партії,  професор Інституту міжнародних
відносин   Київського   національного   університету   ім.  Тараса
Шевченка,  проживає в місті Києві,  включений до виборчого  списку
під N 22;
 
     Комарницький Денис Сергійович,  1978  року  народження,  член
Християнсько-ліберальної партії України,  освіта вища,  виконавчий
директор товариства з обмеженою відповідальністю  "Юридична  фірма
"Правозахисник", проживає  в  місті Києві,  включений до виборчого
списку під N 24;
 
     Шипітка Борис   Іванович,   1960   року   народження,    член
Демократичної  партії  України,  освіта  вища,  керівник фізичного
виховання Заліщицького державного коледжу Національного  аграрного
університету   імені   Є.Храпливого,  проживає  в  місті  Заліщики
Тернопільської області, включений до виборчого списку під N 26;
 
     Тищенко Андрій  Георгійович,  1965  року   народження,   член
Християнсько-ліберальної   партії  України,  освіта  вища,  пастор
релігійної громади християнської церкви "Нове покоління", проживає
в  місті  Першотравенськ  Дніпропетровської області,  включений до
виборчого списку під N 28;
 
     Удовиченко Володимир Петрович,  1950  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  Славутицький міський
голова,  проживає в місті Славутич Київської області, включений до
виборчого списку під N 29;
 
     Поляков Сергій  Олександрович,  1962  року  народження,  член
Демократичної    партії    України,    освіта    вища,    директор
Кіровоградського   державного   підприємства   з   виробництва   і
маркетингу "Артеміда",  проживає в місті Кіровограді, включений до
виборчого списку під N 30;
 
     Чобан Юрій    Дмитрович,    1971    року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  керівник Секретаріату
цієї партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 31;
 
     Гутор Михайло  Степанович,   1954   року   народження,   член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, тимчасово
не працює,  проживає в місті  Тернополі,  включений  до  виборчого
списку під N 32;
 
     Кравченко Валерій  Олексійович,  1946  року народження,  член
Демократичної   партії   України,   освіта   середня,    приватний
підприємець, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 34;
 
     Ємельянов Володимир Михайлович,  1948 року  народження,  член
Народно-демократичної     партії,     освіта    вища,    проректор
Миколаївського державного  гуманітарного  університету  ім.  Петра
Могили,  проживає в місті Миколаєві, включений до виборчого списку
під N 35;
 
     Капцан Борис   Борисович,   1947   року   народження,    член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, тимчасово
не працює,  проживає в місті  Запоріжжі,  включений  до  виборчого
списку під N 36;
 
     Борисов Валентин   Михайлович,  1950  року  народження,  член
Народно-демократичної партії, освіта вища, голова Севастопольської
міської ради, проживає в місті Севастополі, включений до виборчого
списку під N 37;
 
     Шульга Світлана  Григорівна,  1954  року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта вища,  директор
спільного підприємства  "ЮкрЕстІнтерКом  ЛТД",  проживає  в  місті
Дніпропетровську, включена до виборчого списку під N 38;
 
     Корінна Галина   Віталіївна,   1964   року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  начальник  головного
управління  праці  та  соціального  захисту населення Житомирської
районної  державної  адміністрації,  проживає  в  місті  Житомирі,
включена до виборчого списку під N 39;
 
     Заболотний Геннадій  Вадимович,  1966  року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, приватний
підприємець,  проживає в місті Кіровограді, включений до виборчого
списку під N 40;
 
     Крутько Володимир Олексійович,  1973  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  голова Всеукраїнської
молодіжної  громадської  організації   Народно-демократична   ліга
молоді,  проживає в місті Карлівка Полтавської області,  включений
до виборчого списку під N 41;
 
     Заєць Андрій   Григорович,   1980   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта вища,  директор
товариства з  обмеженою  відповідальністю  "Фінатек",  проживає  в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 42;
 
     Бабак Степан   Степанович,   1966   року   народження,   член
Демократичної    партії    України,    освіта    вища,    директор
Кіровоградського  державного  сокоекстрактного заводу,  проживає в
місті Кіровограді, включений до виборчого списку під N 44;
 
     Максак Володимир  Іванович,  1976   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  голова Чернігівської
обласної  організації  Народно-демократичної  партії,  проживає  в
місті Чернігові, включений до виборчого списку під N 45;
 
     Євдокимов Віктор   Борисович,   1943  року  народження,  член
Демократичної   партії   України,   освіта   вища,    телеоператор
Миколаївської  обласної  державної  телерадіокомпанії,  проживає в
місті Миколаєві, включений до виборчого списку під N 46;
 
     Гречаніна Олена   Яківна,   1935   року   народження,    член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор Харківського
спеціалізованого  медико-генетичного  центру,  проживає  в   місті
Харкові, включена до виборчого списку під N 47;
 
     Родич Степан   Володимирович,   1954  року  народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища,  директор
Волинської філії  страхової  компанії  "Княжа",  проживає  в місті
Луцьку, включений до виборчого списку під N 48;
 
     Чуб Анатолій   Васильович,   1974   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта вища,  директор
товариства з обмеженою відповідальністю  Юридична  фірма  "Формула
безпеки",  проживає  в місті Києві,  включений до виборчого списку
під N 50;
 
     Клімович Олександр  Дмитрович,  1950  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  заступник керуючого
справами - завідуючий організаційним відділом Волинської  обласної
ради, проживає  в місті Луцьку,  включений до виборчого списку під
N 51;
 
     Кормош Іван   Іванович,   1960    року    народження,    член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, тимчасово
не працює,  проживає в  місті  Ужгороді,  включений  до  виборчого
списку під N 52;
 
     Юрчук Людмила   Миколаївна,   1958   року   народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор  Вінницького
обласного    інституту    післядипломної    освіти    педагогічних
працівників,  проживає в  місті  Вінниці,  включена  до  виборчого
списку під N 53;
 
     Лаврененко Віталій   Іванович,  1970  року  народження,  член
Християнсько-ліберальної партії  України,  освіта  вища,  директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Мегон",  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 54;
 
     Смерека Юрій   Йосипович,   1956   року   народження,    член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  перший  заступник
начальника   Державного   управління   екологічних   ресурсів    у
Закарпатській  області,  проживає  в місті Ужгороді,  включений до
виборчого списку під N 55;
 
     Романов Олексій Олександрович,  1954  року  народження,  член
Демократичної  партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного  депутата  України,  проживає   в   місті   Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 56;
 
     Михайловський Володимир  Вікторович,  1954  року  народження,
член  Народно-демократичної  партії,  освіта   вища,   генеральний
директор  товариства з обмеженою відповідальністю "Сілікатобетон",
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 57;
 
     Селіванова Алла  Василівна,  1976   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії України,  освіта вища,  заступник
директора  з  корпоративних  питань  Юридичний  центр   "Еквітас",
проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під N 58;
 
     Вєлков Василь   Михайлович,   1964   року   народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Одесі,  включений до
виборчого списку під N 59;
 
     Фрідман Михайло  Борисович,  1957   року   народження,   член
Демократичної  партії України,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в місті Олександрія Кіровоградської області, включений до
виборчого списку під N 60;
 
     Дунець Іван    Іванович,    1948    року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, генеральний директор -
голова  правління  відкритого  акціонерного товариства "Акціонерна
компанія АДВІС",  проживає в  місті  Хмельницькому,  включений  до
виборчого списку під N 61;
 
     Олійник Іван  Антонович,  1949 року народження,  освіта вища,
член   Християнсько-демократичної   партії    України,    головний
спеціаліст  - лікар Чернівецької міської виконавчої дирекції Фонду
соціального  страхування  з  тимчасової   втрати   працездатності,
проживає в  місті  Чернівцях,  включений  до  виборчого списку під
N 62;
 
     Ямщікова Вікторія  Іллівна,  1969   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  виконавчий директор
благодійної  організації  "Моя   Вітчизна",   проживає   в   місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 63;
 
     Добуш Тарас    Йосипович,    1940   року   народження,   член
Демократичної  партії  України,  освіта  базова   вища,   директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Козак",  проживає в місті
Херсоні, включений до виборчого списку під N 64;
 
     Дорош Володимир  Олексійович,  1974  року  народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  голова  правління
закритого акціонерного товариства "Завод "Антена", проживає в селі
Михальча Сторожинецького району Чернівецької області, включений до
виборчого списку під N 65;
 
     Корпань Олексій  Васильович,  1951  року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в  місті  Золотоноша  Черкаської  області,  включений  до
виборчого списку під N 67;
 
     Болілий Микола   Федорович,   1949   року   народження,  член
Християнсько-ліберальної    партії    України,    освіта     вища,
віце-президент   з   персоналу   акціонерного  комерційного  банку
"Правекс-Банк",  проживає в місті Києві,  включений  до  виборчого
списку під N 68;
 
     Ювковецький Олег   Антонович,   1966  року  народження,  член
Християнсько-демократична партія України,  освіта  вища,  головний
спеціаліст відділу техногенної та екологічної безпеки Міністерства
економіки України,  проживає в місті Малин  Житомирської  області,
включений до виборчого списку під N 70;
 
     Сіренко Сергій   Анатолійович,  1950  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою   відповідальністю   "Таврида  АВС",  проживає  в  місті
Херсоні, включений до виборчого списку під N 71;
 
     Науменко Ярослав  Дмитрович,  1981  року   народження,   член
Християнсько-ліберальної партії України,  освіта вища, генеральний
директор товариства з обмеженою  відповідальністю  "ДОСВІ-Інвест",
проживає  в  селі  Гора  Бориспільського району Київської області,
включений до виборчого списку під N 72;
 
     Лех Ігор    Йосипович,    1958    року    народження,    член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою   відповідальністю   "Юридична   асоціація   "Право   та
справедливість",  проживає в місті Рівному, включений до виборчого
списку під N 73;
 
     Шерстобаєв Аркадій Олександрович,  1977 року народження, член
Демократичної  партії  України,  освіта вища,  слухач Національної
академії державного управління при Президентові України,  проживає
в місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 74;
 
     Мездрін Микола   Геннадійович,  1953  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   начальник   Служби
автомобільних  доріг  у Кіровоградській області,  проживає в місті
Кіровограді, включений до виборчого списку під N 75;
 
     Захаричев Юрій   Юрійович,   1971   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної    партії    України,   освіта   середня,
генеральний директор приватного підприємства  "Свєт",  проживає  в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 76;
 
     Костриков Сергій   Якович,   1955   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 77;
 
     Тищенко Олександр  Михайлович,  1962  року  народження,  член
Демократичної  партії  України,  освіта  вища,   Монастирищенський
міський  голова,  проживає в місті Монастирище Черкаської області,
включений до виборчого списку під N 78;
 
     Кулинич Володимир Анатолійович,  1958 року  народження,  член
Християнсько-демократична партія України,  освіта вища,  заступник
директора  товариства  з  обмеженою  відповідальністю   "Втормет",
проживає  в місті Дніпропетровську,  включений до виборчого списку
під N 80;
 
     Размєтаєв Сергій Володимирович,  1960 року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор Українського
державного науково-дослідного інституту "УкрВОДГОСО",  проживає  в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 81;
 
     Желізник Михайло   Михайлович,  1957  року  народження,  член
Демократичної партії України,  освіта  вища,  заступник  директора
товариства  з обмеженою відповідальністю "Львів-2000",  проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 82;
 
     Соколов Володимир  Михайлович,  1959  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Сокіл Т.Б.", проживає в місті Дрогобич
Львівської області, включений до виборчого списку під N 83;
 
     Водоп'янов Вячеслав Володимирович, 1951 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, заступник
генерального   директора   з  адміністративних  питань  Державного
підприємства обслуговування повітряного руху України,  проживає  в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 84;
 
     Шкаберін Володимир   Миколайович,   1952   року   народження,
безпартійний,   освіта   вища,   перший    заступник    начальника
департаменту Державної автомобільної інспекції України, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 85;
 
     Григоренко Ярослав  Львович,  1975  року   народження,   член
Християнсько-ліберальної партії України,  освіта середня, менеджер
соціального    відділу     акціонерного     комерційного     банку
"Правекс-Банк",  проживає  в  місті Києві,  включений до виборчого
списку під N 86;
 
     Яблонський Віктор Феодосійович,  1954 року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор Вінницької
філії відкритого акціонерного товариства "Укртелеком",  проживає в
місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 87;
 
     Федько Микола   Григорович,   1959   року   народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, приватний
підприємець,  проживає  в  місті  Херсоні,  включений до виборчого
списку під N 88;
 
     Головченко Ірина  Дмитрівна,  1961  року   народження,   член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуюча яслями-садком
"Супутник" Червонопартизанського міськвиконкому,  проживає в місті
Свердловськ Луганської  області,  включена до виборчого списку під
N 89;
 
     Левченко Олена  Миколаївна,  1966   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта  вища,  старший
референт  голови   правління   акціонерного   комерційного   банку
"Правекс-Банк", проживає  в  місті  Києві,  включена  до виборчого
списку під N 90;
 
     Лабач Роман   Олексійович,   1955   року   народження,   член
Народно-демократичної     партії,     освіта     вища,    директор
Городенківського   міського   кооперативно-торгового    об'єднання
райспоживтовариства, проживає в місті Городенка Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 91;
 
     Буценко Валерій Іннокентійович,  1949 року  народження,  член
Демократичної партії України,  освіта вища, начальник комунального
підприємства ремонтно-будівельного управління N  5  "Одесарембуд",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 92;
 
     Герасименко Валерій  Іванович,  1956  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   заступник   голови
Дніпропетровської  обласної  організації  цієї партії,  проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 93;
 
     Бічук Юрій  Володимирович,   1983   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта вища,  директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Стор-сервіс",  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 94;
 
     Куратченко Володимир  Олександрович,  1948  року  народження,
член  Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  тимчасово  не
працює,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 97;
 
     Долженков Анатолій  Єгорович,  1947  року  народження,   член
Християнсько-демократичної   партії   України,   освіта   середня,
диспетчер регіонального структурного  підрозділу  "Київцентраеро",
проживає   в  місті  Борисполі  Київської  області,  включений  до
виборчого списку під N 98;
 
     Бобейко Алла   Євгенівна,   1951   року   народження,    член
Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,   головний  лікар
Харківської міської клінічної  лікарні  N  13,  проживає  в  місті
Харкові, включена до виборчого списку під N 99;
 
     Лукомська Світлана   Іванівна,  1968  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник  начальника
Головного   управління  праці  та  соціального  захисту  населення
Хмельницької обласної державної адміністрації,  проживає  в  місті
Хмельницькому, включена до виборчого списку під N 101;
 
     Забарило Людмила   Яківна,   1950   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   керівник   апарату
Київської  обласної  організації цієї партії,  проживає в смт Буча
Київської області, включена до виборчого списку під N 102;
 
     Норцов Олександр  Федорович,  1955  року   народження,   член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, начальник
Вінницької служби обслуговування  повітряного  руху  Регіонального
структурного підрозділу "Київцентраеро", проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 103;
 
     Бугрименко Микола  Григорович,  1958  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор приватного
підприємства   "Чай-кава",   проживає   в   місті    Кривий    Ріг
Дніпропетровської області,   включений  до  виборчого  списку  під
N 104;
 
     Мельник Елла  Валентинівна,  1946   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник завідуючого
кафедрою Вінницького соціально-економічного  інституту  відкритого
міжнародного  університету  розвитку людини "Україна",  проживає в
місті Вінниці, включена до виборчого списку під N 105;
 
     Самохін Олексій  Юрійович,   1980   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта вища,  викладач
Київського національного університету ім.  Тараса Шевченка,  юрист
товариства   з   обмеженою   відповідальністю   "Еквіс",  директор
товариства  з   обмеженою   відповідальністю   "Культурний   центр
"Лаконіт", проживає  в місті Києві,  включений до виборчого списку
під N 106;
 
     Шабрацький Олексій Григорович,  1941  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  виконуючий обов'язки
директора     шахти     "Золоте"      державного      підприємства
"Первомайськвугілля", проживає   в   місті   Золоте-4   Луганської
області, включений до виборчого списку під N 107;
 
     Лієв Олександр  Сергійович,  1976   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  заступник  голови
Кримської республіканської організації  цієї  партії,  проживає  в
місті Армянськ Красноперекопського району,  включений до виборчого
списку під N 108;
 
     Григорецький Володимир  Олексійович,  1954  року  народження,
член   Християнсько-демократичної  партії  України,  освіта  вища,
директор  Харківського   регіонального   структурного   підрозділу
Державного  підприємства  обслуговування повітряного руху України,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 110;
 
     Лисенко Ольга   Василівна,   1960   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор  спільного
українсько-угорського  товариства  з  обмеженою   відповідальністю
"Гулівер інтернешнл",  проживає в смт Українка Обухівського району
Київської області, включена до виборчого списку під N 111;
 
     Доровський Олександр Вікторович,  1960 року народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  генеральний директор
товариства з обмеженою  відповідальністю  "Фармацевтична  компанія
"Здоров'я",  проживає  в  місті  Харкові,  включений  до виборчого
списку під N 112;
 
     Кошиль Андрій  Григорович,   1971   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії України,  освіта вища,  президент
асоціації "Земельна  спілка  України",  проживає  в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 113;
 
     Жидких Степан   Степанович,   1950   року   народження,  член
Народно-демократичної партії, освіта вища, директор Коростенського
навчально-виробничого підприємства Українського товариства сліпих,
проживає в місті  Коростень  Житомирської  області,  включений  до
виборчого списку під N 114;
 
     Петруня-Пилявська Наталія Анатоліївна,  1955 року народження,
член Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  доцент  кафедри
історії    та    політології   Івано-Франківського   національного
технічного  університету  нафти   і   газу,   проживає   в   місті
Івано-Франківську, включена до виборчого списку під N 115;
 
     Пащенко Анатолій   Петрович,   1955   року  народження,  член
Демократичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не  працює,
проживає  в  місті  Верхньодніпровськ  Дніпропетровської  області,
включений до виборчого списку під N 116;
 
     Щербатенко Андрій Миколайович,  1963  року  народження,  член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  голова  правління
відкритого акціонерного товариства Черняхівська агрофірма  "Нива",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 117;
 
     Купрій Володимир  Олександрович,  1971 року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 119;
 
     Стретович Юрій   Тієнович,   1977   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної партії  України,  освіта  вища,  директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Еконт",  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 120;
 
     Коренчук Людмила  Павлівна,  1952   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, менеджер із зв'язків з
громадськістю  Всеукраїнського   жіночого   народно-демократичного
об'єднання  "Дія",  проживає в місті Києві,  включена до виборчого
списку під N 121;
 
     Банніков Володимир  Миколайович,  1951 року народження,  член
Демократичної  партії   України,   освіта   вища,   віце-президент
Полтавської  обласної  асоціації  професійних  видів  єдиноборств,
проживає в місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 123;
 
     Кім Віталій  Володимирович,  1949   року   народження,   член
Народно-демократичної партії, освіта вища, доцент кафедри кадрової
політики   Харківського   регіонального   інституту   Національної
академії державного управління при Президентові України,  проживає
в селі Мала Данилівка Дергачівського району  Харківської  області,
включений до виборчого списку під N 124;
 
     Сандуленко Валерій  Васильович,  1964  року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, начальник
відділу    транспорту   Державного   підприємства   обслуговування
повітряного руху України,  проживає в місті  Києві,  включений  до
виборчого списку під N 126;
 
     Проскуріна Наталія   Павлівна,  1954  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник  начальника
управління   капітального   будівництва   Чернігівської   обласної
державної адміністрації,  проживає в місті Чернігові,  включена до
виборчого списку під N 127;
 
     Ігнатов Сергій   Новомирович,   1955  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  начальник  Головного
управління  статистики  у  Вінницькій  області,  проживає  в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 128;
 
     Чернуха Надія  Миколаївна,   1955   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,   доцент  кафедри
педагогіки Луганського  національного  педагогічного  університету
ім.  Тараса  Шевченка,  проживає  в  місті Луганську,  включена до
виборчого списку під N 129;
 
     Удовіна Ольга  Максимівна,   1953   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  заступник міністра,
начальник головного  управління  кадрової  політики  та  державної
служби Ради міністрів Автономної Республіки Крим, проживає в місті
Сімферополі, включена до виборчого списку під N 131;
 
     Тютюнник Іван   Федорович,   1942   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, заступник генерального
директора     колективного      підприємства      "Білоцерківський
домобудівельний комбінат",  проживає в місті Біла Церква Київської
області, включений до виборчого списку під N 132;
 
     Осіпов Валерій  Сергійович,  1948   року   народження,   член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, пенсіонер,
проживає  в  смт   Володарськ-Волинський   Житомирської   області,
включений до виборчого списку під N 133;
 
     Матвєєва Ганна   Дмитрівна,   1954   року   народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, директор Миколаївської
спеціалізованої  школи  "Академія  дитячої творчості",  проживає в
місті Миколаєві, включена до виборчого списку під N 134;
 
     Чепурко Микола  Андрійович,  1949   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  голова Золочівської
районної  ради,  проживає  в  смт  Золочів  Харківської   області,
включений до виборчого списку під N 135;
 
     Слободян Роман   Богданович,   1984   року  народження,  член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта  вища,   голова
громадської  організаціі "Правозахисник",  проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 136;
 
     Антошкіна Лідія  Іванівна,   1954   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,  освіта  вища,  ректор  приватного
вищого навчального закладу "Бердянський інститут  підприємництва",
проживає  в  місті  Бердянськ  Запорізької  області,  включена  до
виборчого списку під N 137;
 
     Панасевич Анатолій Володимирович,  1964 року народження, член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  начальник управління
Пенсійного  фонду  України  в  Дунаєвецькому  районі  Хмельницької
області, проживає в місті Дунаївці Хмельницької області, включений
до виборчого списку під N 138;
 
     Нестеренко Олександр Васильович,  1952 року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, начальник
Севастопольської служби організації повітряного руху регіонального
структурного   підрозділу  "Кримаерорух"  Державного  підприємства
обслуговування  повітряного  руху  України,   проживає   в   місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 140;
 
     Каширніков Леонід  Георгійович,  1951  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  комерційний  директор
товариства  з  обмеженою відповідальністю "Петро і К",  проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 141;
 
     Щербак Ігор   Михайлович,   1953   року   народження,    член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  заступник начальника
Державного управління екології та природних ресурсів у  м.  Києві,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 142;
 
     Сергійчук Валерій  Олексійович,  1965  року народження,  член
Християнсько-ліберальної партії України,  освіта  вища,  заступник
голови  громадської організації "Правозахисник",  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 143;
 
     Небрат Валерій  Миколайович,  1951  року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор  Одеського
інформаційно-інноваційного   центру   товариства    з    обмеженою
відповідальністю  "Інвац",  проживає  в місті Одесі,  включений до
виборчого списку під N 144;
 
     Матвійчук Олександр Володимирович, 1952 року народження, член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник Житомирського
обласного головного  управління  земельних  ресурсів,  проживає  в
місті Житомирі, включений до виборчого списку під N 145;
 
     Галанцева Надія   Іванівна,   1969   року   народження,  член
Демократичної партії України,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного  депутата України,  проживає в місті Києві,  включена до
виборчого списку під N 146;
 
     Гопак Микола   Федорович,   1941   року   народження,    член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор державного
науково-виробничого  підприємства  "Меридіан",  проживає  в  місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 147;
 
     Коваленко Віктор   Леонідович,  1963  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає   в   селі  Фонтанка  Комінтернівського  району  Одеської
області, включений до виборчого списку під N 148;
 
     Крецул Валерій  В'ячеславович,  1955  року  народження,  член
Народно-демократичної     партії,     освіта     вища,    директор
Івано-Франківської   обласної    страхової    агенції    закритого
акціонерного товариства "Страхова компанія "ІНКОМСТРАХ",  проживає
в місті  Івано-Франківську,  включений  до  виборчого  списку  під
N 149;
 
     Шевчук Євгеній   Євгенович,   1972   року   народження,  член
Християнсько-ліберальної партії  України,  освіта  вища,  директор
товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "ВК-Брок",  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 150;
 
     Головненко Геннадій Борисович,  1962  року  народження,  член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  перший  заступник
Рубіжанського міського голови, проживає в місті Рубіжне Луганської
області, включений до виборчого списку під N 152;
 
     Остапенко Дмитро   Іванович,   1946   року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  Генеральний  директор
Національної філармонії України, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 154;
 
     Манько Віталій  Олександрович,  1979  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  керівник Запорізького
представництва рекламної компанії "Гудвіл  Промоушн",  проживає  в
місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 155;
 
     Приліпко Валентина   Іванівна,  1960  року  народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, тимчасово
не  працює,  проживає  в місті Кіровограді,  включена до виборчого
списку під N 156;
 
     Заєвська Жанна  Анатоліївна,  1960  року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  начальник управління
Державного казначейства  України  в  Автономній  Республіці  Крим,
проживає в  місті  Сімферополі,  включена  до виборчого списку під
N 157;
 
     Хорошева Антоніна  Юріївна,  1961   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник директора з
питань   праці   та   персоналу   Сумської   дирекції   державного
підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", проживає в місті Сумах,
включена до виборчого списку під N 158;
 
     Кучеренко Анатолій  Іванович,  1942  року  народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  пенсіонер, проживає в
місті Тернополі, включений до виборчого списку під N 159;
 
     Левченко Михайло  Павлович,  1956   року   народження,   член
Демократичної   партії  України,  освіта  вища,  голова  правління
закритого акціонерного товариства  "Промбудкомплект",  проживає  в
місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 160;
 
     Лисюк Олександр   Васильович,   1957  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  начальник  управління
персоналу Державної податкової адміністрації України у Харківській
області, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 161;
 
     Василенко Юрій   Андрійович,   1939   року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  пенсіонер, проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 162;
 
     Суднік Ярослав   Андрійович,   1950   року  народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, заступник
головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні, проживає в
місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 163;
 
     Бакшун Іван   Миколайович,   1978   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор приватного
підприємства "Партнер-2000", проживає в місті Чернігові, включений
до виборчого списку під N 164;
 
     Дротенко Микола  Афанасійович,  1953  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  виконуючий  обов'язки
завідуючого  організаційним  відділом Доманьовської районної ради,
проживає в  смт  Доманівка  Миколаївської  області,  включений  до
виборчого списку під N 165;
 
     Лавров Ігор    Сергійович,   1977   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної партії  України,  освіта  вища,  директор
товариства  з  обмеженою  відповідальністю  "Антарес",  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 166;
 
     Чайка Тетяна   Аркадіївна,   1957   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, Переяслав-Хмельницький
міський голова,  проживає в місті Переяслав-Хмельницький Київської
області, включена до виборчого списку під N 167;
 
     Бурмістров Юрій  Олександрович,  1953  року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, пенсіонер,
проживає в місті Луцьку, включений до виборчого списку під N 170;
 
     Дмитряков Валерій Олександрович,  1951 року народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   професор   кафедри
дитячої  хірургії  Запорізького державного медичного університету,
проживає в місті Запоріжжі,  включений  до  виборчого  списку  під
N 171;
 
     Романенко Валентина  Іванівна,  1957  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта   вища,   редактор   газети
"Сільські  новини",  проживає  в  місті Валки Харківської області,
включена до виборчого списку під N 172;
 
     Грушко Віктор  Валентинович,  1970  року   народження,   член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, тимчасово не
працює,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 173;
 
     Стрельник Леонтій  Михайлович,  1947  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою   відповідальністю   "Аудиторська  фірма  "Летар-аудит",
проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 174;
 
     Василевич Андрій Володимирович,  1979 року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Львові, включений до виборчого списку під N 175;
 
     Казаченко Сергій  Васильович,  1962  року  народження,   член
Демократичної   партії  України,  освіта  вища,  заступник  голови
суспільної колегії при Голові Ради міністрів Автономної Республіки
Крим,  проживає в місті Сімферополі, включений до виборчого списку
під N 176;
 
     Касьянов Анатолій  Васильович,  1939  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  пенсіонер, проживає в
місті Сєверодонецьк Луганської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 178;
 
     Шлапак Андрій   Васильович,   1982   року   народження,  член
Християнсько-ліберальної партії України,  освіта  вища,  економіст
акціонерного  комерційного банку "Правекс-Банк",  проживає в місті
Ананьїв Одеської області, включений до виборчого списку під N 180;
 
     Ковтуненко Валерій  Іванович,  1951  року  народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  директор  - художній
керівник     Дніпропетровського     академічного      українського
музично-драматичного театру ім.  Т.Г.  Шевченка,  проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 182;
 
     Борисенко Алла   Єгорівна,   1946   року   народження,   член
Демократичної  партії  України,  освіта  вища,  завідуюча відділом
Будинку дитячої   та   юнацької   творчості   Київського    району
м. Донецька,  проживає  в  місті  Донецьку,  включена до виборчого
списку під N 183;
 
     Правдін Валерій  Валентинович,  1959  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, президент товариства з
обмеженою відповідальністю "Долина",  проживає  в  місті  Харкові,
включений до виборчого списку під N 184;
 
     Калько Костянтин   Олегович,   1958   року  народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, начальник
служби  обслуговування повітряного руху регіонального структурного
підрозділу "Київцентраеро" Державного підприємства  обслуговування
повітряного руху України,  проживає в місті Черкасах, включений до
виборчого списку під N 186;
 
     Місюров Олександр  Юхимович,  1948  року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,   головний  лікар
Житомирської  центральної  районної  лікарні,  проживає   в   селі
Станішівка Житомирського району Житомирської області, включений до
виборчого списку під N 187;
 
     Заганяч Валерій  Миколайович,  1958  року  народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, заступник генерального
директора відкритого акціонерного товариства "Акціонерна  компанія
АДВІС",  проживає  в  місті Хмельницькому,  включений до виборчого
списку під N 188;
 
     Осипов Володимир  Олексійович,  1952  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  директор Черкаського
обласного музично-драматичного театру ім.  Т.Г. Шевченка, проживає
в місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 189;
 
     Ткачик Михайло   Петрович,   1949   року   народження,   член
Демократичної партії України,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Хмельницькому,  включений до виборчого списку під
N 190;
 
     Кравцов Юрій   Михайлович,   1952   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  голова  правління
закритого акціонерного  товариства  "Торговий  дім  Гесс і  Ко-0",
проживає в  місті  Севастополі,  включений до виборчого списку під
N 191;
 
     Невмержицький Василь Іванович,  1963  року  народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, приватний
підприємець,  проживає в місті Житомирі,  включений  до  виборчого
списку під N 193;
 
     Матвійчук Анатолій  Васильович,  1965  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  завідуючий відділом з
питань   організаційного   забезпечення   діяльності  Рожищенської
районної  ради,  проживає  в  місті  Рожище  Волинської   області,
включений до виборчого списку під N 194;
 
     Ідаятов Володимир  Аршидінович,  1946  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Херсоні, включений до
виборчого списку під N 195;
 
     Козаріз Володимир  Іванович,  1955  року   народження,   член
Християнсько-ліберальної    партії    України,   освіта   середня,
управлінець з логістики  та  менеджменту  товариства  з  обмеженою
відповідальністю "ДокФарм",  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 196;
 
     Кузбит Володимир  Степанович,  1950  року  народження,   член
Народно-демократичної     партії,     освіта    вища,    начальник
інформаційного     відділу     Нафтогазовидобувного     управління
"Бориславнафтогаз"  відкритого акціонерного товариства "Укрнафта",
проживає  в  місті  Бориславі  Львівської  області,  включений  до
виборчого списку під N 197;
 
     Жирун Василь    Петрович,    1956   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  тимчасово не  працює,
проживає  в  місті Гайворон Кіровоградської області,  включений до
виборчого списку під N 199;
 
     Лісовий Володимир  Іванович,  1961  року   народження,   член
Християнсько-демократичної  партії  України,  освіта вища,  голова
правління, генеральний директор, голова спостережної ради компанії
"Владибор",  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 200;
 
     Котик Олександр  Семенович,  1955   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Мрія",  проживає  в  місті  Тернополі,
включений до виборчого списку під N 201;
 
     Фалко Євгенія   Василівна,   1961   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор, Клеванської
спеціальної загальноосвітньої  школа-інтернату  I-III ступенів для
слабозорих  дітей,  проживає  в  селі  Зоря  Рівненського   району
Рівненської області, включена до виборчого списку під N 202;
 
     Гринець Олександр   Петрович,   1972  року  народження,  член
Християнсько-ліберальної партії  України,  освіта  вища,  директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Свобода-авто", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 203;
 
     Суляєва Лідія   Іванівна,   1952   року   народження,    член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник директора з
економіки  та  фінансових  питань  державного  науково-виробничого
об'єднання  "Меридіан",  проживає  в  місті  Харкові,  включена до
виборчого списку під N 204;
 
     Назаренко Богдан Станіславович,  1971 року  народження,  член
Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,  директор  Центру
соціальної служби сім'ї,  дітей  та  молоді  Дніпровського  району
м. Києва,  проживає  в місті Києві,  включений до виборчого списку
під N 205;
 
     Кіпоренко Василь  Миколайович,  1959  року  народження,  член
Демократичної  партії  України,  освіта вища,  інженер Вінницького
обласного  телерадіопередавального  центру,   проживає   в   місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 206;
 
     Вікторов Віктор   Григорович,   1948  року  народження,  член
Народно-демократичної    партії,    освіта     вища,     докторант
Дніпропетровського  регіонального  інституту державного управління
Національної  академії  державного  управління  при   Президентові
України, проживає в місті Дніпропетровську, включений до виборчого
списку під N 207;
 
     Синицький Валентин  Борисович,  1948  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  Джанкойський міський
голова,  проживає в  місті  Джанкой  Автономної  Республіки  Крим,
включений до виборчого списку під N 208;
 
     Горюнов Володимир  Степанович,  1939  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою  відповідальністю  "Торговий  дім  Марічка",  проживає в
місті Лисичанськ Луганської області, включений до виборчого списку
під N 209;
 
     Романенко Євген  Олександрович,  1978  року народження,  член
Християнсько-ліберальної партії України,  освіта  вища,  начальник
відділу     забезпечення     роботи    Судової    палати    Вищого
адміністративного суду України,  проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 210;
 
     Гаврилов Олексій  Валерійович,  1978  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного депутата України, проживає в місті Вінниці, включений до
виборчого списку під N 211;
 
     Кульчицька Олена Володимирівна,  1956 року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, директор Ананьївського
районного будинку культури,  проживає  в  місті  Ананьїв  Одеської
області, включена до виборчого списку під N 212;
 
     Костів Василь   Васильович,   1956   року   народження,  член
Демократичної партії України,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою    відповідальністю    "Кремінь",    проживає   в   селі
Вербіж-Верхній Коломийського  району  Івано-Франківської  області,
включений до виборчого списку під N 213;
 
     Берекета Ярослав   Дмитрович,   1949  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  головний  державний
санітарний          лікар         Червоноградської         міської
санітарно-епідеміологічної станції,  проживає в місті Червонограді
Львівської області, включений до виборчого списку під N 214;
 
     Ковальчук Іван   Анатолійович,  1959  року  народження,  член
Християнсько-демократичної партії  України,  освіта  вища,  доцент
кафедри  теорії та історії політичної науки Волинського державного
університету,  проживає в місті  Луцьку,  включений  до  виборчого
списку під N 216;
 
     Пахуча Людмила   Олексіївна,   1942   року  народження,  член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в
місті Харкові, включена до виборчого списку під N 217;
 
     Закордонець Леонід  Олексійович,  1941 року народження,  член
Народно-демократичної  партії,   освіта   вища,   головний   лікар
дочірнього  підприємства "Санаторій "Зірка" закритого акціонерного
товариства "Укрпрофоздоровниця", проживає в місті Ірпінь Київської
області, включений до виборчого списку під N 218;
 
     Сидорук Григорій   Павлович,   1958   року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  начальник  управління
державної  ветеринарної медицини у Вінницькій області,  проживає в
місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 219;
 
     Заверуха Володимир Володимирович,  1974 року народження, член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в місті Тернополі,  включений  до  виборчого  списку  під
N 221;
 
     Абрам'як Микола   Васильович,   1948  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор  Тлумацького
територіального  центру  соціального обслуговування пенсіонерів та
одиноких непрацездатних громадян Управління праці  та  соціального
захисту  населення,  проживає  в  місті  Тлумач Івано-Франківської
області, включений до виборчого списку під N 222;
 
     Пащенко Петро  Михайлович,   1954   року   народження,   член
Християнсько-демократичної    партії    України,    освіта   вища,
авіадиспетчер Миколаївської служби обслуговування повітряного руху
"Украерорух",  проживає в місті Миколаєві,  включений до виборчого
списку під N 223;
 
     Рюмшин Михайло  Миколайович,  1962  року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Експобуд",  проживає  в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 224;
 
     Савченко Віктор   Григорович,   1952  року  народження,  член
Народно-демократичної     партії,     освіта     вища,      ректор
Дніпропетровського інституту фізичної культури і спорту,  проживає
в місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 225;
 
     Коломоєць Дмитро  Олексійович,  1984  року  народження,  член
Християнсько-ліберальної   партії  України,  освіта  базова  вища,
студент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 226;
 
     Магалецький Володимир  Анатолійович,  1962  року  народження,
член   Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,   директор
Житомирської   філії   державного   підприємства  "Укрконверсбуд",
проживає в місті  Житомирі,  включений  до  виборчого  списку  під
N 227;
 
     Кіндрат Олексій   Олексійович,  1952  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   голова   правління
відкритого     акціонерного    товариства    "Виробничо-будівельне
підприємство",  проживає в місті Ужгороді,  включений до виборчого
списку під N 228;
 
     Безуглий Олександр Володимирович,  1978 року народження, член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  аспірант Харківського
регіонального   інституту   державного   управління   Національної
академії державного управління при Президентові України,  проживає
в селі Пісочин Харківської області,  включений до виборчого списку
під N 229;
 
     Постернак Антон  Васильович,  1950  року   народження,   член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, начальник
Хмельницької служби обслуговування  повітряного  руху  Львівського
регіонального  структурного  підрозділу "Київцентраеро" Державного
підприємства обслуговування повітряного руху України,  проживає  в
місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 230;
 
     Борисенко Валерій  Георгійович,  1950  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  виконавчий  директор
Північно-Донбаського регіонального  відділення  Української спілки
промисловців  і  підприємців,  проживає  в   місті   Сєверодонецьк
Луганської області, включений до виборчого списку під N 231;
 
     Гелюта Олександр   Дмитрович,   1961  року  народження,  член
Християнсько-ліберальної партії  України,  освіта  вища,  директор
закритого акціонерного товариства "Променергоекспорт",  проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 233;
 
     Картавий Олексій  Олексійович,  1957  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор  закритого
акціонерного товариство Агрофірма "Мрія", проживає в селі Жовтневе
Конотопського  району  Сумської  області,  включений  до виборчого
списку під N 234;
 
     Брайченко Микола  Іванович,  1946   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,  освіта  вища,  начальник  відділу
комунального майна Соснівської районної ради, м. Черкаси, проживає
в місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 235;
 
     Сорока Валерій  Ростиславович,  1968  року  народження,  член
Народно-демократичної партії, освіта вища, перший заступник голови
Старосинявської районної   державної   адміністрації,  проживає  в
смт Стара Синява  Хмельницької  області,  включений  до  виборчого
списку під N 237;
 
     Урсол Марія    Микитівна,    1951   року   народження,   член
Народно-демократичної партії, освіта вища, пенсіонерка, проживає в
місті Ямпіль Вінницької області,  включена до виборчого списку під
N 238;
 
     Ротарь Віталій  Євгенович,   1968   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор приватного
підприємства "Екком",  проживає в місті Ізмаїл  Одеської  області,
включений до виборчого списку під N 239;
 
     Суховерхов Ігор   Олегович,   1959   року   народження,  член
Демократичної партії України,  освіта вища,  тимчасово не  працює,
проживає в місті Сумах, включений до виборчого списку під N 243;
 
     Серьогін Сергій   Михайлович,   1953  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   проректор-директор
Дніпропетровського  регіонального  інституту Національної академії
державного управління при Президентові України,  проживає в  місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 244;
 
     Гермаківський Віктор  Іванович,  1965  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  пенсіонер, проживає в
місті Львові, включений до виборчого списку під N 245;
 
     Ткаченко Олександр  Васильович,  1972  року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, начальник
сектору  з  питань реагування на надзвичайні ситуації застосування
пожежної   та   спеціальної   техніки   Лубенського   міжрайонного
відділення   Головного   управління  Міністерства  з  надзвичайних
ситуацій України в Полтавській області,  проживає  в  місті  Лубни
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 246;
 
     Іцковський Юрій   Іцекович,   1946   року   народження,  член
Народно-демократичної    партії,    освіта     вища,     заступник
Миколаївського   міського  голови,  проживає  в  місті  Миколаєві,
включений до виборчого списку під N 247;
 
     Соколов Олександр  Михайлович,  1968  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Хмирів Львівської області, включений до виборчого
списку під N 248;
 
     Волков Володимир   Васильович,  1949  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  директор  приватного
підприємства   "Влата",   проживає  в  місті  Каховка  Херсонської
області, включений до виборчого списку під N 251;
 
     Александров Ігор Валентинович,  1967  року  народження,  член
Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,   головний  лікар
приватного підприємства "Центр реабілітації  людини",  проживає  в
місті  Ялта  Автономної  Республіки  Крим,  включений до виборчого
списку під N 252;
 
     Гмиря Ігор  Олександрович,   1972   року   народження,   член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, тимчасово
не  працює,  проживає  в  смт  Решетилівка  Полтавської   області,
включений до виборчого списку під N 253;
 
     Костромін Валерій  Валерійович,  1970  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою  відповідальністю  "ВалеО",  проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 255;
 
     Карапетян Артур   Володимирович,   1970   року    народження,
безпартійний,   освіта  вища,  заступник  директора  товариства  з
обмеженою відповідальністю "Юридичина фірма "Прагма",  проживає  в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 256;
 
     Магушинець Михайло   Іванович,  1933  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  пенсіонер, проживає в
смт Макарів  Київської області,  включений до виборчого списку під
N 258;
 
     Воробйов Олександр Григорович,  1980  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  слухач Національної
академії державного управління при Президентові України,  проживає
в  місті  Ірпінь Київської області,  включений до виборчого списку
під N 259;
 
     Струтинський Олександр Григорович, 1964 року народження, член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища,  керівник
польотів  регіонального  структурного  підрозділу  "Київцентраеро"
Державного  підприємства  обслуговування повітряного руху України,
проживає  в  місті  Бориспіль  Київської  області,  включений   до
виборчого списку під N 260;
 
     Черненко Євген   Миколайович,   1979  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  головний   редактор
Всеукраїнського  громадсько-політичного тижневика "Київ сьогодні",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 261;
 
     Торохтій Юрій  Зіновійович,  1951   року   народження,   член
Народно-демократичної     партії,     освіта     вища,    керуючий
Дніпродзержинським     відділенням     Дніпропетровської     філії
акціонерного    банку    "Брокбізнесбанк",    проживає   в   місті
Дніпродзержинськ Дніпрпетровської області,  включений до виборчого
списку під N 262;
 
     Мурза Олександр   Олегович,   1983   року   народження,  член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта  базова   вища,
заступник  директора  з  юридичних  питань приватного підприємства
"Яса", проживає в місті Києві,  включений до виборчого списку  під
N 263;
 
     Лендел Василь    Іванович,   1951   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає  в  місті  Костопіль  Рівненської  області,  включений до
виборчого списку під N 264;
 
     Алієва Тетяна   Петрівна,   1955   року   народження,    член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  заступник  голови
Ленінської районної ради у місті  Севастополі,  проживає  в  місті
Севастополі, включена до виборчого списку під N 265;
 
     Пилипенко Петро   Федорович,   1956   року  народження,  член
Демократичної партії України,  освіта вища, голова Кіровоградської
обласної  організації  цієї партії,  проживає в місті Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 266;
 
     Олійник Микола  Олександрович,  1935  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  ректор  Харківської
державної академії фізичної культури,  проживає в  місті  Харкові,
включений до виборчого списку під N 267;
 
     Гольовський Іван   Михайлович,  1956  року  народження,  член
Народно-демократичної    партії,     освіта     вища,     секретар
Могилів-Подільської     міської    ради,    проживає    в    місті
Могилів-Подільський Вінницької  області,  включений  до  виборчого
списку під N 268;
 
     Козак Юрій   Олександрович,   1948   року   народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   професор   кафедри
Одеської  національної морської академії,  проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 269;
 
     Відоменко Володимир Володимирович, 1978 року народження, член
Християнсько-ліберальної  партії України,  освіта вища,  заступник
директора  приватного  підприємства  "Промислово-комерційна  фірма
"Кєйт",  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 270;
 
     Юрченко Анатолій  Миколайович,  1959  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в  місті  Гайсин  Вінницької
області, включений до виборчого списку під N 271;
 
     Клюєвська Олена   Петрівна,   1963   року   народження,  член
Демократичної    партії    України,    освіта    вища,    директор
Дніпродзержинської загальноосвітньої школи N 34,  проживає в місті
Дніпродзержинськ Дніпропетровської області,  включена до виборчого
списку під N 273;
 
     Лещенко Ельза   Володимирівна,  1967  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник  начальника
управління  у  справах  сім'ї,  молоді  і  спорту  Кіровоградської
обласної державної адміністрації,  проживає в  місті  Кіровограді,
включена до виборчого списку під N 274;
 
     Іваненко В'ячеслав   Іванович,  1962  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор колективного
підприємства          матеріально-технічного          забезпечення
"Сільгосптехніка",  проживає  в  смт  Єсаулівка   Антрацитівського
району Луганської  області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 275;
 
     Коваль Петро   Андрійович,   1951   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  інженер регіонального
структурного підрозділу  "Київцентраеро"  Державного  підприємства
обслуговування повітряного руху України "Украероцентр", проживає в
місті Бориспіль Київської області,  включений до виборчого  списку
під N 276;
 
     Олянська Наталія   Георгіївна,  1960  року  народження,  член
Народно-демократичної    партії,    освіта     вища,     завідуюча
кардіологічним   відділенням   Волинського   обласного   госпіталю
інвалідів Великої Вітчизняної  війни,  проживає  в  місті  Луцьку,
включена до виборчого списку під N 277;
 
     Кочергін Юрій   Анатолійович,   1956  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, заступник генерального
директора   з   перспективного  розвитку  державного  підприємства
"Харківстандартметрологія", проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 278;
 
     Грінченко Руслан   Михайлович,  1948  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  тимчасово не  працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 279;
 
     Лопушняк Василь   Федорович,   1960   року  народження,  член
Демократичної  партії  України,  освіта  вища,  заступник   голови
Заліщицької  районної  державної  адміністрації,  проживає в місті
Заліщики Тернопільської області, включений до виборчого списку під
N 280;
 
     Повод Станіслав   Іванович,   1947   року   народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  завідуючий  відділом
контролю   Дніпропетровської   обласної  ради,  проживає  в  місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 281;
 
     Шиманський Олексій Анатолійович,  1977 року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою  відповідальністю  "ТД  Водолій",   проживає   в   місті
Чернігові, включений до виборчого списку під N 282;
 
     Келлер Анатолій  Олександрович,  1973  року народження,  член
Християнсько-демократичної   партії    України,    освіта    вища,
диспетчер-інструктор    регіонального    структурного   підрозділу
"Київцентраеро" Державного підприємства обслуговування повітряного
руху  України  "Украерорух",  проживає в місті Борисполі Київської
області, включений до виборчого списку під N 283;
 
     Привика Святослав  Васильович,  1951  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  начальник управління
Пенсійного фонду України Верховинського району,  проживає  в  селі
Довгополе   Верховинського   району   Івано-Франківської  області,
включений до виборчого списку під N 284;
 
     Лук'яненко Володимир Миколайович,  1958 року народження, член
Народно-демократичної   партії,   освіта   базова  вища,  директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Світанок ВВ",  проживає в
місті  Коростень  Житомирської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 285;
 
     Бендик Володимир   Володимирович,   1970   року   народження,
безпартійний,   освіта   вища,  директор  товариства  з  обмеженою
відповідальністю  "Юридичина  фірма  "Прагма",  проживає  в  місті
Києві, включений до виборчого списку під N 286;
 
     Трачук Петро    Антонович,   1946   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   декан   юридичного
факультету  Закарпатського  державного  університету,  проживає  в
місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 287;
 
     Бойко Микола   Григорович,   1951   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,  освіта  вища,  начальник  відділу
освіти Білопільської районної державної адміністрації,  проживає в
місті  Білопілля  Сумської області,  включений до виборчого списку
під N 288;
 
     Островський Станіслав Францович,  1959 року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України, освіта вища, менеджер з
персоналу  кафе-піцерії  "Беламі",  проживає  в  місті   Ужгороді,
включений до виборчого списку під N 290;
 
     Стадник Микола    Якович,    1951   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  головний  спеціаліст
корпоративного  управління  Хмельницького регіонального відділення
Фонду державного майна України,  проживає в  місті  Хмельницькому,
включений до виборчого списку під N 292;
 
     Кресан Олег   Валерійович,   1978   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта  базова   вища,
студент Київського національного університету ім. Тараса Шевченка,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 293;
 
     Тєряєв Максим  Анатолійович,  1979  року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  головний спеціаліст
Міністерства у справах сім'ї, молоді та гендерної політики України
Ради  Міністрів  Автономної  Республіки  Крим,  проживає  в  місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 297;
 
     Ніколенко Альберт  Дмитрович,  1960  року  народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  генеральний директор
повного  товариства  Ніколенка,   Поволоцької   фірми   "АТТОЛІС",
проживає  в місті Дніпропетровську,  включений до виборчого списку
під N 299;
 
     Данилюк Руслан  Андрійович,  1969   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта середня, приватний
підприємець, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 300;
 
     Нестеров Володимир Володимирович,  1953 року народження, член
Народно-демократичної    партії,     освіта     вища,     директор
селянськофермерського   господарства   "Марс",   проживає  в  селі
Привілля  Троїцького  району  Луганської  області,  включений   до
виборчого списку під N 301;
 
     Тюхтій Микола    Петрович,   1950   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  генеральний  директор
науково-промислового    об'єднання    агропромислового   комплексу
"Каскад",  проживає в місті Одесі,  включений до виборчого  списку
під N 302;
 
     Тупаленко Сергій   Васильович,  1975  року  народження,  член
Демократичної партії України,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою   відповідальністю   "Гардаріка",   проживає   в   місті
Кіровограді, включений до виборчого списку під N 303;
 
     Рубанець Микола  Леонтійович,  1951  року  народження,   член
Народно-демократичної   партії,  освіта  вища,  головний  редактор
Всеукраїнського суспільно-політичного тижневика  "Україна  і  світ
сьогодні",  проживає в місті Києві,  включений до виборчого списку
під N 305;
 
     Гудима Анатолій    Іванович,    1951     року     народження,
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища,  керівник
польотів Державного підприємства обслуговування  повітряного  руху
України,  проживає в місті Вінниці,  включений до виборчого списку
під N 306;
 
     Пилаєва Тетяна  В'ячеславівна,  1954  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  начальник управління
освіти Комінтернівської районної ради міста  Харкова,  проживає  в
місті Харкові, включена до виборчого списку під N 308;
 
     Гріщенко Олександр  Вікторович,  1963  року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, начальник
аеродромно-диспетчерської  вишки  -  керівник  польотів Вінницької
служби обслуговування повітряного руху регіонального  структурного
підрозділу  "Київцентраеро" Державного підприємства обслуговування
повітряного руху "Украерорух", проживає в місті Вінниці, включений
до виборчого списку під N 313;
 
     Єрмишко Галина   Йосипівна,   1953   року   народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  головний   редактор
Каланчацької районної    газети    "Слава   праці",   проживає   в
смт Каланчак Херсонської області, включена до виборчого списку під
N 314;
 
     Фещук Віктор   Євстафійович,   1957   року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  начальник   відділу
освіти  Демидівської районної державної адміністрація,  проживає в
смт Демидівка Рівненської області,  включений до виборчого  списку
під N 315;
 
     Славная Ольга   Володимирівна,  1970  року  народження,  член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта  базова   вища,
директор  приватного  підприємства  "Женьє Маркетинг",  проживає в
місті Києві, включена до виборчого списку під N 316;
 
     Крепак Анатолій  Григорович,  1950  року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта середня, директор приватного
підприємства "Скіф-Транс-К",  проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 317;
 
     Шандиба Павло    Павлович,   1958   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник  начальника
управління         інформаційно-комп'ютерного         забезпечення
Дніпропетровської обласної  державної  адміністрації,  проживає  в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 319;
 
     Маленицький Леонід  Францович,  1954  року  народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, начальник
об'єктів радіотехнічного забезпечення та зв'язку Вінницької служби
обслуговування  повітряного  руху  регіонального   "Київцентраеро"
Украероруху,  проживає  в  місті  Вінниці,  включений до виборчого
списку під N 320;
 
     Артюх Станіслав  Федорович,  1936   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,   радник  ректора
Української  інженерно-педагогічної  академії,  проживає  в  місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 321;
 
     Соколов Антон    Юрійович,   1982   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  завідуючий  відділом
Благодійної   організації   "Моя   Вітчизна",   проживає  в  місті
Луганську, включений до виборчого списку під N 322;
 
     Момот Олександр  Михайлович,  1979  року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта вища,  директор
відділення Полтавської обласної дирекції Акціонерного комерційного
банку  "Правекс-Банк",  проживає  в  місті  Полтаві,  включений до
виборчого списку під N 323;
 
     Печурін Юрій   Павлович,   1962   року    народження,    член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  голова  правління
закритого акціонерного товариства  санаторій  "Київ",  проживає  в
місті  Алушта  Автономної Республіки Крим,  включений до виборчого
списку під N 324;
 
     Батов Юрій   Євгенович,   1983    року    народження,    член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  тимчасово не працює,
проживає в місті Ізмаїл Одеської області,  включений до  виборчого
списку під N 325;
 
     Кам'янченко Сергій  Андрійович,  1961  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник  начальника
головного  управління  -  начальник управління надходження доходів
головного  управління  Пенсійного  фонду  України  в   Запорізькій
області, проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку
під N 328;
 
     Ширкін Артур  Олександрович,  1981  року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта   базова   вища,  студент
Східноукраїнського  національного  університету  імені  Володимира
Даля,  проживає  в  смт Ювілейне Луганської області,  включений до
виборчого списку під N 329;
 
     Лихоманов Олександр Степанович,  1954 року  народження,  член
Християнсько-ліберальної  партії України,  освіта вища,  приватний
підприємець,  проживає  в  місті  Дніпропетровську,  включений  до
виборчого списку під N 330;
 
     Сабадош Юрій    Іванович,    1950   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  спеціаліст  відділу
підприємництва  та  захисту  прав  споживачів Коломийської міської
ради,  проживає  в  місті  Коломия   Івано-Франківської   області,
включений до виборчого списку під N 331;
 
     Джердж Віталій   Федорович,   1971   року   народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  заступник  керівника
Секретаріату  -  завідуючий  відділом  організаційно-партійної  та
кадрової роботи цієї партії,  проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 332;
 
     Гуцуляк Дмитро  Володимирович,  1968  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  базова   вища,   начальник
відділу   компенсаційних  виплат  населенню  управління  праці  та
соціального захисту  населення  Красилівської  районної  державної
адміністрації,  проживає  в  місті  Красилів Хмельницької області,
включений до виборчого списку під N 334;
 
     Беріндє Юрій   Юрійович,   1961   року    народження,    член
Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,   Білоцерківський
сільський голова,  проживає в селі Біла Церква Рахівського  району
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 335;
 
     Шевкаленко Костянтин Вікторович,  1977 року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, провідний
спеціаліст  міжнародного відділу закритого акціонерного товариства
"Футбольний клуб "Шахтар",  проживає в  місті  Макіївка  Донецької
області, включений до виборчого списку під N 336;
 
     Мазур Франко    Франкович,   1945   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, директор Дрогобицького
коледжу   статистики   Державного   комітету  статистики  України,
проживає  в  місті  Дрогобич  Львівської  області,  включений   до
виборчого списку під N 337;
 
     Здіховський Дмитро  Андрійович,  1960  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  тимчасово не  працює,
проживає   в   місті   Володимир-Волинський   Волинської  області,
включений до виборчого списку під N 338;
 
     Дьяков Сергій  Олексійович,  1960   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  головний спеціаліст
Секретаріату Черкаської обласної організації цієї партії, проживає
в місті Черкасах, включений до виборчого списку під N 339;
 
     Лобан Сергій    Антонович,   1953   року   народження,   член
Демократичної партії України,  освіта вища,  начальник будівельної
дільниці     комунального    підприємства    ремонтно-будівельного
управління N 5 "Одесрембуд",  проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 340;
 
     Терентьєв Микола   Васильович,  1950  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта   вища,   директор   вищого
професійного  училища  N  17,  проживає  в місті Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 341;
 
     Недюха Микола   Петрович,   1953   року   народження,    член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  завідуючий сектором
методології  Інституту  законодавства  Верховної   Ради   України,
проживає в місті Ірпінь Київської області,  включений до виборчого
списку під N 342;
 
     Недошитко Володимир Борисович,  1971  року  народження,  член
Християнсько-демократичної    партії    України,    освіта   вища,
лікар-онкохірург     Тернопільського     обласного      клінічного
онкологічного диспансеру, проживає в місті Тернополі, включений до
виборчого списку під N 343;
 
     Семенков Олександр  Іванович,  1953  року  народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  генеральний директор
товариства з обмеженою відповідальністю "ОСПРОМ", проживає в місті
Вінниці, включений до виборчого списку під N 344;
 
     Левченко Володимир   Якович,   1949   року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  тимчасово не  працює,
проживає   в   місті  Чугуїв  Харківської  області,  включений  до
виборчого списку під N 345;
 
     Семенюк Алла   Миколаївна,   1969   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, тимчасово не
працює, проживає в місті Києві,  включена до виборчого списку  під
N 346;
 
     Вікнянський Павло  Матвійович,  1979  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   заступник   голови
Всеукраїнської       молодіжної       громадської      організації
"Народно-демократична ліга молоді",  проживає в  місті  Миколаєві,
включений до виборчого списку під N 347;
 
     Константінов Валентин  Петрович,  1945 року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища,  директор
комунального  підприємства  "Палац  культури "Орбіта",  проживає в
місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 349;
 
     Хомічов Іван   Петрович,   1965   року    народження,    член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає  в  смт  Краснопілля  Сумської  області,   включений   до
виборчого списку під N 351;
 
     Зерук Марія   Володимирівна,   1985   року  народження,  член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта  базова   вища,
студентка  Національного  педагогічного  університету  імені  М.П.
Драгоманова,  проживає  в  місті  Олевськ  Житомирської   області,
включена до виборчого списку під N 352;
 
     Сьомін Анатолій   Іванович,   1934   року   народження,  член
Демократичної  партії  України,  освіта  базова  вища,   начальник
дільниці  Селидівського водопровідно-каналізаційного господарства,
проживає  в  місті  Селидове  Донецької  області,   включений   до
виборчого списку під N 355;
 
     Костриця Микола   Юхимович,   1942   року   народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  завідуючий  кафедрою
природничо-математичних    дисциплін    Житомирського    обласного
інституту післядипломної педагогічної  освіти,  проживає  в  місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 356;
 
     Кенц Віталій    Іванович,    1949   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  начальник   відділу
управління  з  питань  внутрішньої  політики Хмельницької обласної
державної адміністрації, проживає в місті Хмельницькому, включений
до виборчого списку під N 357;
 
     Власова Ольга   Валентинівна,   1981  року  народження,  член
Християнсько-ліберальної партії України,  освіта вища,  аспірантка
Національного  педагогічного університету імені М.П.  Драгоманова,
проживає в  місті  Біла  Церква  Київської  області,  включена  до
виборчого списку під N 358;
 
     Швець Віктор    Іванович,    1949   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,   заступник   голови
Татарбунарської   районної  ради,  проживає  в  місті  Татарбунари
Одеської області, включений до виборчого списку під N 359;
 
     Басій Вячеслав  Васильович,  1980   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає  в  місті  Дніпропетпетровську,  включений  до  виборчого
списку під N 360;
 
     Спиця Віктор    Петрович,    1950   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  голова  фермерського
господарства  "Даня",  проживає  в  місті Запоріжжі,  включений до
виборчого списку під N 362;
 
     Остапенко Юлія  Анатоліївна,  1983  року   народження,   член
Християнсько-демократичної  партії  України,  освіта  базова вища,
розподілювач  робіт   моторвагонного   депо   "Харків"   Південної
залізниці,  проживає в місті Харкові, включена до виборчого списку
під N 364;
 
     Ужва Сергій   Євгенович,   1975   року    народження,    член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  директор Запорізької
філії  закритого  акціонерного  товариства  "Торговельний  будинок
"Родич", проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку
під N 365;
 
     Трофімчук В'ячеслав  Павлович,  1955  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта середня спеціальна, директор
приватно-підприємницької фірми  "Енергозахід",  проживає  в  місті
Рівному, включений до виборчого списку під N 366;
 
     Чорнолуцький Сергій  Григорович,  1951 року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  начальник  управління
праці  та  соціального  захисту населення Вінницької міської ради,
проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 367;
 
     Сенічкін Анатолій  Павлович,  1952  року   народження,   член
Демократичної  партії України,  освіта вища,  помічник-консультант
народного  депутата  України,  проживає   в   місті   Кіровограді,
включений до виборчого списку під N 368;
 
     Долінський Анатолій   Іванович,  1948  року  народження  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, начальник
об'єктів    радіотехнічного   забезпечення   Хмельницької   служби
обслуговування   повітряного   руху   Львівського    регіонального
структурного    підрозділу    Украероруху,    проживає   в   місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 371;
 
     Пушкарський Олексій Борисович,  1963  року  народження,  член
Народно-демократичної партії, освіта середня спеціальна, приватний
підприємець,  проживає в місті  Красний  Луч  Луганської  області,
включений до виборчого списку під N 372;
 
     Гоголь Василь   Васильович,   1965   року   народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  директор  приватного
підприємства     "Ольва",     проживає     в    смт    Богородчани
Івано-Франківської області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 373;
 
     Борисов Іван   Вікторович,   1958   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник керівника -
завідуючий    відділом   організаційно-кадрової   роботи   апарату
Київської міської організації цієї партії, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 375;
 
     Синишин Анатолій    Анатолійович,   1954   року   народження,
безпартійний,  освіта  вища,  заступник   Ужгородського   міського
голови,  проживає в місті Ужгороді,  включений до виборчого списку
під N 376;
 
     Яковлев Володимир   Георгійович,   1951   року    народження,
безпартійний,  освіта вища,  провідний інженер з електротехнічного
забезпечення   польотів,   Хмельницької   служби    обслуговування
повітряного руху Львівського регіонального структурного підрозділу
Украероруху, проживає в місті Хмельницьому, включений до виборчого
списку під N 377;
 
     Тимощук Олексій   Ананійович,   1949  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Рожище Волинської області, включений до виборчого
списку під N 378;
 
     Машковський Віктор Олександрович,  1947 року народження, член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  начальник управління
державного  підприємства  "Південний  машинобудівний  завод  імені
Макарова",   проживає   в  місті  Дніпропетровську,  включений  до
виборчого списку під N 379;
 
     Вдовенко Руслан  Вікторович,  1975  року   народження,   член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, тимчасово не
працює,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 380;
 
     Дика Людмила   Казимирівна,   1961   року   народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  керівник секретаріату
Київської  обласної  організації  цієї  партії,  проживає  в місті
Ірпінь Київської області, включена до виборчого списку під N 381;
 
     Некора Вячеслав  Борисович,  1949   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  керівник секретаріату
Миколаївської обласної організації цієї партії,  проживає в  місті
Миколаєві, включений до виборчого списку під N 382;
 
     Бойко Іван    Захарович,    1959    року   народження,   член
Народно-Демократичної  партії   України,   освіта   вища,   голова
правління  колективного  малого  підприємства "Олімпійський клуб",
проживає в місті Тернополі,  включений  до  виборчого  списку  під
N 383;
 
     Федоренко Сергій  Володимирович,  1960 року народження,  член
Народно-демократичної партії, освіта вища, начальник регіонального
відділення  Фонду  державного  майна  України,  проживає  в  місті
Севастополі, включений до виборчого списку під N 384;
 
     Мар'яненко Валерій  Павлович,  1959  року  народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор  закритого
акціонерного товариства "Санаторій імені С.  Кірова",  проживає  в
місті Ялта  Автономної  Республіки  Крим,  включений  до виборчого
списку під N 385;
 
     Ясенецький Володимир  Станіславович,  1971  року  народження,
член Християнсько-ліберальної партії України,  освіта вища, радник
Президента України,  асоціації "СОВАТ",  проживає в  місті  Києві,
включений до виборчого списку під N 386;
 
     Островська Ганна  Володимирівна,  1973 року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  директор  приватного
підприємства  "Медіа-центр "Перспектива",  проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 387;
 
     Синиця Василь  Васильович,   1952   року   народження,   член
Демократичної  партії  України,  освіта  середня,  комірник заводу
"Арсенал",  проживає в місті Києві,  включений до виборчого списку
під N 389;
 
     Шукалович Олег   Олексійович,   1975  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  завідуючий  відділом
матеріально-технічного   забезпечення  Секретаріату  цієї  партії,
проживає в місті Луцьку Волинської області, включений до виборчого
списку під N 390;
 
     Костинчук Михайло  Михайлович,  1951  року  народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, провідний
інженер  з  радіонавігації  та  радіолокації  Хмельницької  служби
обслуговування   повітряного   руху   Львівського    регіонального
структурного    підрозділу    Украероруху,    проживає   в   місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 392;
 
     Хоменко Надія   Василівна,   1960   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  заступник керівника
апарату  -  начальник  відділу   організаційної   роботи   апарату
Оратівської  районної  державної  адміністрації,  проживає  в  смт
Оратів Вінницької області, включена до виборчого списку під N 393;
 
     Горбенко Петро  Федорович,   1948   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта вища,  викладач Вінницького
обласного    інституту    післядипломної    освіти    педагогічних
працівників,   проживає   в   місті  Немирів  Вінницької  області,
включений до виборчого списку під N 395;
 
     Кирилюк Марія   Іванівна,   1951   року   народження,    член
Демократичної партії України, освіта базова вища, технік закритого
акціонерного  товариства  закритого  типу  "Чернівецька  виробнича
комерційна фірма "Оріон",  проживає в місті Чернівцях, включена до
виборчого списку під N 396;
 
     Генін Микола  Володимирович,  1947  року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта  вища,  голова  правління
закритого  акціонерного  товариства  "Каштан",  проживає  в  місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 398;
 
     Степанов Петро   Мусійович,   1946   року   народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, інженер з
охорони  праці  Львівського  регіонального структурного підрозділу
Украероруху,  проживає  в  місті   Хмельницькому,   включений   до
виборчого списку під N 399;
 
     Кошель Федір    Гнатович,    1951   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  начальник  управління
охорони  здоров'я  Луцької міської ради,  проживає в селі Зміїнець
Луцького району Волинської області,  включений до виборчого списку
під N 400;
 
     Півень Ярослава   Леонідівна,   1982  року  народження,  член
Народно-демократичної партії, освіта вища, викладач Чернігівського
інституту статистики, обліку і аудиту, проживає в місті Чернігові,
включена до виборчого списку під N 401;
 
     Науменко Олександр Васильович,  1978  року  народження,  член
Християнсько-ліберальної партії України,  освіта середня, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Еквіс",  проживає в  селі
Гора   Бориспільського  району  Київської  області,  включений  до
виборчого списку під N 402;
 
     Радіонов Микола  Васильович,  1968  року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,  старший  майстер
товариства з  обмеженою  відповідальністю   "Цукровий   комбінат",
викладач          правознавчих         дисциплін         Барського
гуманітарно-педагогічного коледжу імені М.  Грушевського, проживає
в місті Бар Вінницької області,  включений до виборчого списку під
N 403;
 
     Ткачук Олександр  Миколайович,  1959  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  головний спеціаліст
Тростянецької районної державної адміністрації,  проживає в  місті
Ладижин Вінницької  області,  включений  до  виборчого  списку під
N 404;
 
     Магаз Анатолій   Іванович,   1948   року   народження,   член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, заступник
головного  державного  санітарного  лікаря  Житомирської   міської
санітарно-епідеміологічної  станції,  проживає  в  місті Житомирі,
включений до виборчого списку під N 405;
 
     Денисик Григорій    Іванович,    1949    року     народження,
безпартійний,  освіта вища, завідуючий кафедрою фізичної географії
Вінницького педагогічного університету,  проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 406;
 
     Зобов Марк    Іванович,    1953    року    народження,   член
Народно-демократичної партії, освіта вища, завідуючий ідеологічним
відділом  апарату  Харківської  обласної  організації цієї партії,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 407;
 
     Бережна Галина   Павлівна,   1968   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії  України,  освіта вища,  головний
бухгалтер товариства з обмеженою відповідальністю "Юридична  фірма
"Правозахисник",  проживає  в  місті Києві,  включена до виборчого
списку під N 408;
 
     Скляренко Максим Володимирович,  1977 року  народження,  член
Народно-демократичної   партії,   освіта  базова  вища,  провідний
спеціаліст благодійної  організації  "Моя  Вітчизна",  проживає  в
місті Луганську, включений до виборчого списку під N 409;
 
     Юрочко Любов   Степанівна,   1961   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  начальник  управління
Пенсійного фонду України, проживає в селі Тисів Волинського району
Івано-Франківської області,  включена  до  виборчого  списку   під
N 410;
 
     Янцаловський Олександр Йосифович,  1953 року народження, член
Демократичної   партії   України,   освіта   вища,    лікар-уролог
Хмельницької міської  поліклініки  N  4,  проживає в місті Деражня
Хмельницької області, включений до виборчого списку під N 411;
 
     Радченко Василь Олександрович,  1957  року  народження,  член
Народно-демократичної   партії,   освіта   вища,   головний  лікар
обласного спеціалізованого будинку  дитини  Житомирської  обласної
ради,  проживає  в місті Новоград-Волинський Житомирської області,
включений до виборчого списку під N 413;
 
     Смольняков Володимир Вікторович,  1977 року народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  слухач Національної
академії державного управління при Президентові України,  проживає
в смт Глеваха Васильківського району Київської області,  включений
до виборчого списку під N 414;
 
     Бататін Юрій  Рудольфович,   1962   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії України,  освіта вища,  заступник
начальника   відділу   ліцензування   Управління   інспекції    на
автомобільному  транспорті,  проживає в місті Києві,  включений до
виборчого списку під N 415;
 
     Капітан Олександр Олександрович,  1980 року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Вінниці, включений до виборчого списку під N 416;
 
     Кіріченко Микола  Миколайович,  1952  року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  головний  державний
санітарний лікар Тульчинської районної  санітарно-епідеміологічної
станції  Вінницької  області,  проживає в місті Тульчин Вінницької
області, включений до виборчого списку під N 417;
 
     Тарасов Олександр  Вікторович,  1981  року  народження,  член
Демократичної  партії  України,  освіта  вища,  головний  редактор
Інтернет  видання  "Ренесанс"   Херсонської   міської   суспільної
організації  "Шляхетське  зібрання",  проживає  в  місті  Херсоні,
включений до виборчого списку під N 418;
 
     Іванченко Ірина  Євгенівна,  1968   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  завідуюча  сектором
діловодства  та  контролю   відділу   організаційно-партійної   та
кадрової роботи Секретаріату цієї партії,  проживає в місті Києві,
включена до виборчого списку під N 419;
 
     Соловей Олександр  Михайлович,  1942  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  інспектор-консультант
відділу організаційно-партійної та  кадрової  роботи  Секретаріату
цієї партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 420;
 
     Кулик Владислав  Феофанович,  1962  року   народження,   член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта вища, заступник
начальника служби транспорту  відкритого  акціонерного  товариства
"Електропостачання  компанія "Житомиробленерго",  проживає в місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 421;
 
     Бойчук Тетяна  Анатоліївна,  1961   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  керівник секретаріату
Луганської обласної організації  цієї  партії,  проживає  в  місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 422;
 
     Дрожжин Дмитро   Юрійович,   1969   року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта  вища,  помічник-консультант
народного депутата України,  проживає в місті Луганську, включений
до виборчого списку під N 423;
 
     Іващенко Валерій  Борисович,  1956  року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор приватного
підприємства "Обрій", проживає в місті Козятин Вінницької області,
включений до виборчого списку під N 424;
 
     Степанова Ірина   Василівна,   1963   року  народження,  член
Народно-демократичної  партії  України,  освіта  вища,   начальник
Євпаторійського відділення Кредитної спілки "Південний" Корпорації
"Південна  промислова  спілка",   проживає   в   місті   Євпаторія
Автономної Республіки  Крим,  включена  до  виборчого  списку  під
N 425;
 
     Левашова Марина  Миколаївна,  1960  року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  завідувач сектору з
питань  внутрішньої  політики  Краснодонської  районної  державної
адміністрації,  проживає  в  місті  Краснодон  Луганської області,
включена до виборчого списку під N 426;
 
     Чегринець Анатолій  Іванович,  1960  року  народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Ізюм Харківської області,  включений до виборчого
списку під N 427;
 
     Цимбалюк Григорій  Миколайович,  1957  року народження,  член
Християнсько-демократичної партії України,  освіта  вища,  інженер
державного    підприємства    "Житомирський   регіональний   центр
стандартизації,  метрології та  сертифікації",  проживає  в  місті
Житомирі, включений до виборчого списку під N 428;
 
     Миронець Тетяна  Олександрівна,  1982  року народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  інспектор-консультант
відділу  організаційно-партійної  та  кадрової роботи Секретаріату
цієї партії,  проживає в місті Бровари Київської області, включена
до виборчого списку під N 429;
 
     Зайцев Ігор    Петрович,    1963    року   народження,   член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  інспектор-консультант
відділу  організаційно-партійної  та  кадрової роботи Секретаріату
цієї партії, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 430;
 
     Іванов Кирило   Миронович,   1967   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної партії  України,  освіта  вища,  директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Агроенергоцентр-Україна",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 431;
 
     Бодун Тетяна   Іванівна,   1973   року    народження,    член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  помічник  народного
депутата України,  проживає в  селі  Білий  камінь  Чечельницького
району Вінницької області, включена до виборчого списку під N 432;
 
     Коваль Іван    Вікторович,   1955   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  помічник  народного
депутата  України,  проживає  в  селі Радянське Літинського району
Вінницької області, включений до виборчого списку під N 434;
 
     Митровці Михайло  Іванович,  1978   року   народження,   член
Християнсько-демократичної  партії  України,  освіта вища,  голова
правління відкритого акціонерного  товариства  "Міжгірське  АТП  -
12138",   проживає   в   селі  Вільхівка  Виноградівського  району
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 435;
 
     Гавриленко Сергій  Віл'ямович,  1971  року  народження,  член
Християнсько-ліберальної партії України, освіта вища, тимчасово не
працює,  проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 438;
 
     Тураш Юрій    Григорович,    1959   року   народження,   член
Народно-демократичної   партії,    освіта    вища,    інженер    з
обслуговування      комп'ютерної     та     оргтехніки     відділу
матеріально-технічного  забезпечення  Секретаріату  цієї   партії,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 439;
 
     Шульга Володимир  Миколайович,  1975  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  заступник завідуючого
інформаційно-аналітичним   відділом   Секретаріату   цієї  партії,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 440;
 
     Пархоменко Олексій Геннадійович,  1972 року народження,  член
Демократичної партії України, освіта середня, комерційний директор
товариства   з   обмеженою   відповідальністю    "Монастирищенська
виробничо-впроваджувальна  фірма  "Енергетик",  проживає  в  місті
Монастирище Черкаської області,  включений до виборчого списку під
N 441;
 
     Сабков В'ячеслав   Сергійович,  1951  року  народження,  член
Демократичної партії  України,  освіта  вища,  директор  приватної
фірми  "Вікторія-Альфа",  проживає  в місті Харкові,  включений до
виборчого списку під N 445;
 
     Герасимчук Валентин Сергійович,  1983 року  народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  заступник керуючого
справами контрольно-ревізійної комісії  цієї  партії,  проживає  в
селі  Забороль  Луцького  району Волинської області,  включений до
виборчого списку під N 446;
 
     Вовк Станіслав  Трохимович,  1959   року   народження,   член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  директор - головний
редактор дочірнього підприємства "Вінницькі відомості"  товариства
з  обмеженою  відповідальністю  "Логос",  проживає в смт Чечельник
Вінницької області, включений до виборчого списку під N 447;
 
     Дахнов Сергій  Леонідович,   1954   року   народження,   член
Християнсько-ліберальної  партії України,  освіта вища,  заступник
директора Інституту телекомунікацій і  глобального  інформаційного
простору  Національної  академії  наук  України,  проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 448;
 
     Ларіонов Анатолій  Сергійович,  1941  року  народження,  член
Народно-демократичної партії,  освіта вища,  керівник секретаріату
Одеської міської організації цієї партії,  проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 449;
 
     Романов Микола   Федорович,   1946   року   народження,  член
Народно-демократичної  партії,  освіта  вища,  начальник   відділу
культури  і  туризму  Іллінецької районної державної адміністрації
Вінницької області,  проживає в місті Іллінці Вінницької  області,
включений до виборчого списку під N 450.
 
(  Список  із  змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої  комісії  N  262  (  v0262359-06  ) від 24.01.2006, N 317
(  v0317359-06  )  від  30.01.2006,  N  420  (  v0420359-06  ) від
06.02.2006 )
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                   С.ДУБОВИК
 
 
                                         Додаток 2
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                               від 31 грудня 2005 року N 345
 
                           СПИСОК ОСІБ,
             виключених з виборчого списку Блоку НДП
 
 
     Третьяков С.В., включений до виборчого списку під N 43;
 
     Ветлинська О.В., включена до виборчого списку під N 69;
 
     Панченко В.В., включений до виборчого списку під N 109;
 
     Пархоменко Ю.В., включений до виборчого списку під N 118;
 
     Квітка В.Н., включений до виборчого списку під N 125;
 
     Забара В.М., включений до виборчого списку під N 168;
 
     Сутковий В.Л., включений до виборчого списку під N 177;
 
     Вадзюк С.М., включений до виборчого списку під N 179;
 
     Микитенко Ю.О., включений до виборчого списку під N 181;
 
     Москалевський С.В., включений до виборчого списку під N 185;
 
     Кузьмук Я.Г.,  1959  року народження,  включений до виборчого
списку під N 198;
 
     Синельщиков Р.Г., включений до виборчого списку під N 215;
 
     Жорнова Г.М., включений до виборчого списку під N 232;
 
     Хмільовський В.М., включений до виборчого списку під N 242;
 
     Горбатюк О.Д., включений до виборчого списку під N 249;
 
     Гордасевич О.В., включений до виборчого списку під N 257;
 
     Бахталовський В.В., включений до виборчого списку під N 289;
 
     Чепелюк В.І., включений до виборчого списку під N 291;
 
     Натрус С.П., включений до виборчого списку під N 294;
 
     Попов М.К., включений до виборчого списку під N 295;
 
     Коренчук Л.П., включений до виборчого списку під N 298;
 
     Тиский М.Г., включений до виборчого списку під N 310;
 
     Гнаток О.І., включений до виборчого списку під N 311;
 
     Медведєв В.В., включений до виборчого списку під N 327;
 
     Ющенко А.В., включений до виборчого списку під N 333;
 
     Маргунова Л.П., включена до виборчого списку під N 348;
 
     Забродський М.В., включений до виборчого списку під N 350;
 
     Шмідман О.А., включений до виборчого списку під N 354;
 
     Куйбіда З.А. , включений до виборчого списку під N 361;
 
     Сальников Д.А., включений до виборчого списку під N 363;
 
     Кудим В.М., включений до виборчого списку під N 391;
 
     Лобода О.І., включений до виборчого списку під N 394;
 
     Пилипенко О.А., включений до виборчого списку під N 397;
 
     Петрик С.В., включений до виборчого списку під N 412;
 
     Фадєєв О.М., включений до виборчого списку під N 436;
 
     Шевченко А.А., включений до виборчого списку під N 442;
 
     Сахно О.В., включений до виборчого списку під N 443;
 
     Бевз М.М., включений до виборчого списку під N 444.
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                   С.ДУБОВИК





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Реклама
Реклама



Наша кнопка