Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії "Партія Пенсіонерів України"

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                    ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
 
                        П О С Т А Н О В А
 
                         02.01.2006  N 1
 
               Про реєстрацію кандидатів у народні
                  депутати України, включених до
                виборчого списку політичної партії
                   "Партія Пенсіонерів України"
 
 
     До Центральної виборчої комісії 28 грудня 2005 року  надійшла
заява   політичної   партії   "Партія   Пенсіонерів  України"  про
реєстрацію кандидатів  у  народні  депутати   України,   висунутих
21 грудня  2005  року  на  VII  з'їзді цієї партії та включених до
виборчого списку політичної партії "Партія Пенсіонерів України", а
також додані  до  неї  необхідні  для  реєстрації  документи  щодо
168 осіб.
 
     На день подання заяви політичної партії  "Партія  Пенсіонерів
України"  про  реєстрацію кандидатів у народні депутати України до
Центральної  виборчої  комісії   не   подали   заяви   про   згоду
балотуватися  кандидатом  у  народні  депутати  України  43 особи,
включені до виборчого списку кандидатів у народні депутати України
цієї партії.
 
     Відповідно до  частини  третьої статті 61 Закону України "Про
вибори народних депутатів України"   ( 1665-15 )  особа,  включена
партією (блоком) до виборчого списку кандидатів у депутати, яка на
день подання заяви партії  (блоку)  про  реєстрацію  кандидатів  у
депутати до Центральної виборчої комісії не подала заяви про згоду
балотуватися  кандидатом  у  депутати  від  цієї  партії  (блоку),
вважається  виключеною  з  виборчого  списку  партії (блоку) з дня
подання заяви партії (блоку) відповідно до пункту 1 частини першої
статті 58 цього Закону.  Заява такої особи про згоду балотуватися,
подана  після  подання  партією  (блоком)  зазначеної  заяви   про
реєстрацію кандидатів у депутати, не приймається.
 
     Враховуючи викладене,  відповідно до статей 9,  10,  пункту 5
частини четвертої статті 11,  статей 55,  56,  57,  частини першої
статті 58,  частин першої-третьої, шостої-восьмої статті 61 Закону
України "Про вибори  народних  депутатів  України"    ( 1665-15 ),
керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України "Про
Центральну виборчу  комісію"    ( 1932-15 ),  Центральна   виборча
комісія  п о с т а н о в л я є:
 
     1. Зареєструвати   кандидатів  у  народні  депутати  України,
включених  до   виборчого   списку   політичної   партії   "Партія
Пенсіонерів України", згідно з додатком 1.
 
     2. Вважати  виключеними із виборчого списку політичної партії
"Партія Пенсіонерів України" кандидатів у народні депутати України
згідно з додатком 2.
 
     3. Видати  представнику політичної партії "Партія Пенсіонерів
України" в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого  голосу
копію  цієї постанови та посвідчення кандидатів у народні депутати
України.
 
     4. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні  депутати
України  політичної  партії  "Партія Пенсіонерів України" разом із
цією постановою в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
 
 Голова Центральної виборчої комісії                   Я.ДАВИДОВИЧ
 
 
                                          Додаток
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                                 від 2 січня 2006 року N 1
 
                         ВИБОРЧИЙ СПИСОК
         кандидатів у народні депутати України політичної
               партії "Партії Пенсіонерів України"
 
 
     Петросян Фелікс Едуардович, 1954 року народження, член Партії
Пенсіонерів    України,    освіта    вища,   президент   Асоціації
"Співдружність",  проживає в місті Одесі,  включений до  виборчого
списку під N 1;
 
     Хмельницький Володимир Ісаакович,  1937 року народження, член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища, голова Одеської обласної
організації  Партії  Пенсіонерів  України,  проживає  в селі Яськи
Біляївського  району  Одеської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 2;
 
     Опатерний Станіслав Костянтинович, 1966 року народження, член
Партії Пенсіонерів України,  освіта  незакінчена  вища,  президент
відкритого   акціонерного  товариства  "Е.Л.",  проживає  в  місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 3;
 
     Усольцев Сергій Олександрович,  1969  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища, голова Дніпропетровської
обласної організації Партії Пенсіонерів України,  проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 4;
 
     Шімон Микола  Іванович,  1960  року  народження,  член Партії
Пенсіонерів      України,       освіта       вища,       президент
промислово-інвестиційної  корпорації "Січеслав",  проживає в місті
Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 5;
 
     Хандамирян Самвел Грандикович,  1960  року  народження,  член
Партії  Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  генеральний менеджер
товариства з обмеженою відповідальністю "Аріса",  проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 6;
 
     Чекіта Леонід Дорофійович,  1927 року народження, член Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в  місті
Одесі, включений до виборчого списку під N 7;
 
     Шімон Інесса  Миколаївна,  1984 року народження,  член Партії
Пенсіонерів України, освіта базова вища, студентка Придніпровської
державної  академії  будівництва  і архітектури,  проживає в місті
Дніпропетровську, включена до виборчого списку під N 9;
 
     Шитілов Євген Миколайович,  1968 року народження, член Партії
Пенсіонерів   України,   освіта   вища,   заступник  директора  СТ
"Універсал Дон", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого
списку під N 10;
 
     Атбаш'ян Арсен Григорович,  1963 року народження, член Партії
Пенсіонерів   України,   освіта   вища,    регіональний    комісар
Міжнародного  комітету  захисту  прав  людини,  проживає  в  місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 11;
 
     Мкртичян Олег Кімович,  1971  року  народження,  член  Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища, заступник голови координаційної
ради Харківського регіону,  проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 13;
 
     Кукуріка Микола   Миколайович,  1963  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  генеральний  директор
державного  підприємства  "Укрспецзем",  проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 14;
 
     Масловець Богдан Павлович,  1940 року народження, член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  голова  правління  закритого
акціонерного товариства "Зовнішньоторговельна фірма ЗТР", проживає
в місті Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 17;
 
     Кондратов Андрій Іванович,  1965 року народження, член Партії
Пенсіонерів України, освіта вища, директор державного підприємства
"Укрспецзем",  проживає в місті Запоріжжі,  включений до виборчого
списку під N 19;
 
     Смірнов Сергій    Сергійович,    1958    року     народження,
безпартійний,  освіта  вища,  гетьман  Міжрегіональної громадської
організації "Південно-Східне Козацтво",  проживає в селі  Трипілля
Обухівського  району  Київської  області,  включений  до виборчого
списку під N 20;
 
     Косенко Олександр    Петрович,    1954    року    народження,
безпартійний,    освіта    вища,   голова   правління   відкритого
акціонерного  товариства  "Шляхбуд",  проживає  в   місті   Одесі,
включений до виборчого списку під N 23;
 
     Жильцова Катерина  Григорівна,  1938  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта середня, Секретар Центрального
Комітету  Партії  Пенсіонерів  України,  проживає  в  місті Одесі,
включена до виборчого списку під N 26;
 
     Калуєв Станіслав   Григорович,    1952    року    народження,
безпартійний,  освіта  вища,  пенсіонер,  проживає  в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 29;
 
     Верьовкін Микола  Опанасович,  1939  року  народження,   член
Партії   Пенсіонерів   України,  освіта  вища,  голова  Саратської
районної організації  Партії  Пенсіонерів  України,   проживає   в
смт Сарата  Одеської  області,  включений  до виборчого списку під
N 31;
 
     Дмітрієва Людмила  Олексіївна,  1940  року  народження,  член
Партії  Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає в
місті Токмак Запорізької області, включена до виборчого списку під
N 32;
 
     Чернишов Денис  Олександрович,  1976  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища,  менеджер  товариства  з
обмеженою   відповідальністю  "АРІСА",  проживає  в  місті  Чугуїв
Харківської області, включений до виборчого списку під N 36;
 
     Лень Борис Михайлович,  1936  року  народження,  член  Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  пенсіонер,  проживає в місті
Полтаві, включений до виборчого списку під N 39;
 
     Астаф'єва Надія Кирилівна,  1936 року народження, член Партії
Пенсіонерів   України,   освіта   незакінчена  вища,  пенсіонерка,
проживає в місті Дніпропетровську,  включена до  виборчого  списку
під N 40;
 
     Тиклюк Юлія  Борисівна,  1976  року  народження,  член Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища,  старший касир Банку  "Демарк",
проживає в місті Чернігові, включена до виборчого списку під N 43;
 
     Журавльов Дмитро  Володимирович,  1968 року народження,  член
Партії  Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  президент  Асоціації
нотаріусів   Запорізької  області,  проживає  в  місті  Запоріжжі,
включений до виборчого списку під N 45;
 
     Лешкевич Іван Іванович,  1962 року  народження,  член  Партії
Пенсіонерів України, освіта вища, заступник генерального директора
"ЮНІТОН спецсталь",  проживає  в  місті  Запоріжжі,  включений  до
виборчого списку під N 46;
 
     Панкратов Віктор     Павлович,    1947    року    народження,
безпартійний, освіта вища, начальник головного управління праці та
соціального   захисту  населення  Запорізької  обласної  державної
адміністрації,  проживає в місті Запоріжжі, включений до виборчого
списку під N 47;
 
     Яворський Антон     Миронович,    1938    року    народження,
безпартійний,  освіта  вища,  головний  редактор  газети  "Вибір",
проживає  в  місті  Запоріжжі,  включений  до виборчого списку під
N 48;
 
     Соколюк Віктор  Анатолійович,  1952  року  народження,   член
Партії Пенсіонерів  України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає в
смт Приазовське Запорізької області, включений до виборчого списку
під N 50;
 
     Хоменко Ганна Миколаївна,  1938 року народження,  член Партії
Пенсіонерів   України,   освіта   вища,   комірник    Комунального
територіального   центру   соціальної  допомоги  міста  Запоріжжя,
проживає в місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 51;
 
     Хоменко Володимир  Михайлович,  1967  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України, освіта середня, начальник Департаменту
державного підприємства "Укрспецзем",  проживає в місті  Запоріжжі
включений до виборчого списку під N 52;
 
     Сафонов Василь Тихонович,  1933 року народження,  член Партії
Пенсіонерів  України,   освіта   вища,   голова   Ради   ветеранів
Запорізького  регіону Придніпровської залізниці,  проживає в місті
Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 53;
 
     Саргисян Самвел   Карліптович,    1962    року    народження,
безпартійний, освіта вища, заступник керівника фірми "Крим-Стілл",
проживає в місті Одесі, включений до виборчого списку під N 55;
 
     Балабушка Віталій Іванович, 1946 року народження, член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  пенсіонер,  голова Київської
місті Харкові районної  організації  Партії  Пенсіонерів  України,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 57;
 
     Булік Валентина   Анатоліївна,  1957  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища,  директор  товариства  з
обмеженою відповідальністю  "К  АІ  ІА  Саріта в і і",  проживає в
місті Харкові, включена до виборчого списку під N 58;
 
     Грановський Сергій Володимирович,  1955 року народження, член
Партії Пенсіонерів України,  освіта середня,  сторож фірми "Лана",
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 59;
 
     Дегтярьов Микола Іванович,  1949 року народження, член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  директор КП "Харківське бюро
технічної інвентаризації",  проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 60;
 
     Дорошенков Володимир Васильович,  1940 року народження,  член
Партії  Пенсіонерів  України,  освіта   вища,   заступник   голови
Орджонікідзевської   районної   організації   Партії   Пенсіонерів
України,  проживає в місті Харкові,  включений до виборчого списку
під N 61;
 
     Лебединський Олександр Петрович,  1951 року народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 62;
 
     Литвиненко Олександр  Семенович,  1934 року народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 64;
 
     Манько Віталій  Петрович,  1957 року народження,  член Партії
Пенсіонерів України, освіта вища, пенсіонер, голова Дзержинської в
місті  Харкові  районної  організації  Партії Пенсіонерів України,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 65;
 
     Прокоп'єва Лариса  Дмитрівна,  1950  року  народження,   член
Партії   Пенсіонерів   України,  освіта  вища,  пенсіонер,  голова
Фрунзевської  в  місті   Харкові   районної   організації   Партії
Пенсіонерів   України,  проживає  в  місті  Харкові,  включена  до
виборчого списку під N 66;
 
     Гагін Валентин Юрійович,  1961 року народження,  член  Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  пенсіонер,  проживає в місті
Ченрігові, включений до виборчого списку під N 70;
 
     Ковальчук Тетяна  Григорівна,  1972  року  народження,   член
Партії Пенсіонерів України, освіта вища, бібліотекар Чернігівської
обласної  бібліотеки  ім.  В.П.  Коваленко,   проживає   в   місті
Чернігові, включена до виборчого списку під N 71;
 
     Гапич Анатолій Васильович,  1945 року народження, член Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в  місті
Чернігові, включений до виборчого списку під N 72;
 
     Одеров Юрій  Георгійович,  1948 року народження,  член Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в  місті
Запоріжжя, включений до виборчого списку під N 73;
 
     Лютова Марина   Володимирівна,  1962  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України, освіта вища, інженер ПРЕЖО-6, проживає
в місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 74;
 
     Мащенко Валентина   Дмитрівна,  1942  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта середня, пенсіонер, проживає в
місті Запоріжжі, включена до виборчого списку під N 75;
 
     Шомін Олександр  Олександрович,  1944  року народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта середня, пенсіонер, проживає в
смт Комсосольський  Харківської  області,  включений  до виборчого
списку під N 81;
 
     Черток Володимир Мусійович, 1939 року народження, член Партії
Пенсіонерів України, освіта вища, пенсіонер, проживає в селі Бабаї
Харківського району Харківської області,  включений  до  виборчого
списку під N 82;
 
     Шведюк Степан Васильович,  1950 року народження,  член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  головний  лікар   Луганської
міської   поліклініки  N 10, проживає  в  місті  Щастя  Луганської
області, включений до виборчого списку під N 88;
 
     Грищенко Олександр Миколайович,  1957 року  народження,  член
Партії  Пенсіонерів України,  освіта вища,  директор Брянківського
спортивно-технічного клубу товариства  сприяння  обороні  України,
проживає в місті Брянка Луганської області, включений до виборчого
списку під N 91;
 
     Гордєєва Ольга Василівна,  1959 року народження,  член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  головний бухгалтер північної
філії   товариства   з   обмеженою   відповідальністю   "Луганське
енергетичне   об'єднання",   проживає  в  місті  Щастя  Луганської
області, включена до виборчого списку під N 92;
 
     Федорова Тетяна Олексіївна, 1954 року народження, член Партії
Пенсіонерів   України,  освіта  вища,  викладач  Луганської  філії
Київського інституту  бізнесу  та  технологій,  проживає  в  місті
Луганську, включена до виборчого списку під N 94;
 
     Поляков Валерій Борисович,  1945 року народження, член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  віце-президент   Української
асоціації  споживачів,  проживає  в місті Луганську,  включений до
виборчого списку під N 95;
 
     Тимченко Людмила Федорівна, 1948 року народження, член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  заступник головного лікаря з
тимчасової непрацездатності Луганської міської  поліклініки  N 10,
проживає в місті Луганську, включена до виборчого списку під N 96;
 
     Васильєв Микола   Миколайович,  1945  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в
місті Луганську, включений до виборчого списку під N 97;
 
     Вільчинський Володимир  Віталійович,  1960  року  народження,
член Партії Пенсіонерів України,  освіта вища, пенсіонер, проживає
в місті Стаханов Луганської області, включений до виборчого списку
під N 101;
 
     Хомяков Павло Лавринович,  1941 року народження,  член Партії
Пенсіонерів України,  освіта середня,  пенсіонер, проживає в місті
Золоте-5 Первомайського району Луганської  області,  включений  до
виборчого списку під N 104;
 
     Гудіма Ігор   Жанович,  1954  року  народження,  член  Партії
Пенсіонерів  України,  освіта   середня   спеціальна,   пенсіонер,
проживає  в  місті  Луганську,  включений  до виборчого списку під
N 106;
 
     Герасименко Алла Костянтинівна,  1979 року  народження,  член
Партії  Пенсіонерів України,  освіта середня,  голова Любашівської
районної організації  Партії  Пенсіонерів  України,   проживає   в
смт Любашівка  Одеської області,  включена до виборчого списку під
N 110;
 
     Пузирьов Сергій Володимирович,  1960  року  народження,  член
Партії  Пенсіонерів  України,  освіта вища,  директор товариства з
обмеженою  відповідальністю  "Стек",  проживає  в  місті  Полтаві,
включений до виборчого списку під N 118;
 
     Айрапетян Міасник   Азнивович,  1959  року  народження,  член
Партії  Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  заступник  директора
товариства  з  обмеженою  відповідальністю "Армапром",  проживає в
місті Полтаві, включений до виборчого списку під N 119;
 
     Львович Павло Павлович,  1951 року  народження,  член  Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю  "Волиньелектро",  проживає   в   місті   Луцьку,
включений до виборчого списку під N 120;
 
     Овакімян Артур  Заалович,  1955 року народження,  член Партії
Пенсіонерів України, освіта вища, адвокат, Полтавська спілка "Союз
адвокатів України", пенсіонер, проживає в місті Полтаві, включений
до виборчого списку під N 127;
 
     Заїка Олександр Степанович, 1938 року народження, член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  пенсіонер,  проживає в місті
Хорол Полтавської  області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 130;
 
     Шамян Сергій  Маїсович,  1956  року  народження,  член Партії
Пенсіонерів України, освіта вища, доцент Полтавського університету
споживчої  кооперації,  проживає  в  місті  Полтаві,  включений до
виборчого списку під N 131;
 
     Шакун Микола Іванович,  1954  року  народження,  член  Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  пенсіонер,  проживає в місті
Гадяч Полтавської  області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 132;
 
     Кутовий Борис  Павлович,  1943  року народження,  член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта   середня   спеціальна,   пенсіонер,
проживає  в  селі  Козельщина Новотагамлицького району Полтавської
області, включений до виборчого списку під N 133;
 
     Кучер Василь Сергійович,  1946 року народження,  член  Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  начальник  бюро з підготовки
робочих   кадрів   Полтавської   філії   відкритого   акціонерного
товариства  "Телеком",  проживає  в  місті  Полтаві,  включений до
виборчого списку під N 135;
 
     Хмелик Іван Семенович,  1943  року  народження,  член  Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  пенсіонер,  проживає в місті
Полтаві, включений до виборчого списку під N 136;
 
     Вакуленко Сергій Олександрович,  1980 року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища,  заступник Голови Партії
Пенсіонерів України,  проживає в селі Вишняки Хорольського  району
Полтавської області, включений до виборчого списку під N 137;
 
     Павленко Наталія   Вікторівна,  1950  року  народження,  член
Партії  Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  головний  спеціаліст
комітету  промисловості  та енергетики Дніпропетровського міського
виконавчого комітету,  проживає в місті Дніпропетровську, включена
до виборчого списку під N 138;
 
     Безгузова Людмила  Михайлівна,  1947  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України, освіта вища, директор Дитячого будинку
N 6, проживає  в  місті  Дніпропетровську,  включена  до виборчого
списку під N 139;
 
     Мещеров Володимир Ілліч,  1959 року народження,  член  Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища, завідуючий майстернею Технікуму
залізничного  транспорту,  проживає  в   місті   Дніпропетровську,
включений до виборчого списку під N 140;
 
     Ніксдорф Світлана Володимирівна,  1948 року народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонерка, проживає в
місті Дніпропетровську, включена до виборчого списку під N 141;
 
     Празднікова Наталія  Георгіївна,  1957 року народження,  член
Партії  Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  директор   страхової
компанії "Каштан",  проживає в місті Дніпропетровську, включена до
виборчого списку під N 142;
 
     Чесноков Євген  Геннадійович,  1944  року  народження,   член
Партії  Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає в
місті Дніпропетровську, включений до виборчого списку під N 143;
 
     Вербовий Леонід Григорович, 1951 року народження, член Партії
Пенсіонерів    України,   освіта   середня,   голова   громадської
організації   "Союз   Чорнобиль   України",   проживає   в   місті
Зеленодольськ  Апостольського  району  Дніпропетровської  області,
включений до виборчого списку під N 144;
 
     Гайворонський Федір  Іванович,  1948  року  народження,  член
Партії  Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає в
місті Апостолове Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 145;
 
     Школова Раїса  Іванівна,  1942  року народження,  член Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в  місті
Орджонікідзе  Дніпропетровської  області,  включена  до  виборчого
списку під N 146;
 
     Зінченко Ніна  Олександрівна,  1940  року  народження,   член
Партії  Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає в
місті  Новомосковськ  Дніпропетровської   області,   включена   до
виборчого списку під N 150;
 
     Байбуз Володимир  Никифорович,  1938  року  народження,  член
Партії Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в
смт Царичанка  Дніпропетровської  області,  включений до виборчого
списку під N 152;
 
     Суліма Анатолій Романович,  1945 року народження, член Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  пенсіонер,  проживає в місті
Кривий  Ріг  Дніпропетровської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 154;
 
     Харитонська Зоя Федорівна,  1938 року народження, член Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в  місті
Павлоград Дніпропетровської області,  включена до виборчого списку
під N 155;
 
     Киричок Людмила Федорівна,  1949 року народження, член Партії
Пенсіонерів України,    освіта   вища,   пенсіонер,   проживає   в
смт Кринички  Дніпропетровської  області,  включена  до  виборчого
списку під N 157;
 
     Фролов Віктор Андрійович,  1950 року народження,  член Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища,  пенсіонер,  проживає  в  місті
Кривий  Ріг  Дніпропетровської  області,  включений  до  виборчого
списку під N 158;
 
     Лондар Надія Іванівна,  1946  року  народження,  член  Партії
Пенсіонерів  України,  освіта  вища,  пенсіонер,  проживає  в селі
Українське  Петропавлівського  району  Дніпропетровської  області,
включена до виборчого списку під N 161;
 
     Федоренко Раїса Олексіївна, 1940 року народження, член Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища,  голова  квартального  комітету
Нікопольського   міськвиконкому,   проживає   в   місті   Нікополь
Дніпропетровської області, включена до виборчого списку під N 162;
 
     Коротков Іван Васильович,  1944 року народження,  член Партії
Пенсіонерів України, освіта середня, директор Верхньодніпровського
палацу  дитячого  мистецтва,  проживає  в  місті   Верходніпровськ
Дніпропетровської  області,  включений  до  виборчого  списку  під
N 163;
 
     Онопа Євген Олександрович,  1948 року народження, член Партії
Пенсіонерів України,  освіта вища,  заступник директора відкритого
акціонерного товариства "Агротехсервіс-Синельникове",  проживає  в
селі  Роздори  Дніпропетровської  області,  включений до виборчого
списку під N 165;
 
     Доля Сергій Леонідович,  1979 року  народження,  член  Партії
Пенсіонерів України,  освіта середня, токар закритого акціонерного
товариства  "Дніпропетровський  комбінат  харчових  концентратів",
проживає  в місті Дніпропетровську,  включений до виборчого списку
під N 166;
 
     Барт Михайло  Якович,  1979  року  народження,  член   Партії
Пенсіонерів    України,   освіта   вища,   менеджер   підприємства
"Укрмашпром",  проживає в селі Ювілейне Дніпропетровського  району
включений до виборчого списку під N 168.
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                   С.ДУБОВИК
 
 
                                         Додаток 2
                         до постанови Центральної виборчої комісії
                                 від 2 січня 2006 року N 1
 
                           СПИСОК ОСІБ,
             виключених з виборчого списку політичної
               партії "Партія Пенсіонерів України"
 
 
     Кравець Василь  Павлович,  включений  до виборчого списку під
N 18;
 
     Літвіненко Ольга Яківна,  включена до  виборчого  списку  під
N 22;
 
     Морозова Ганна  Миколаївна,  включена до виборчого списку під
N 24;
 
     Рудмінський В'ячеслав  Леонідович,  включений  до   виборчого
списку під N 25;
 
     Федоров Микола  Іванович,  включений  до виборчого списку під
N 27;
 
     Сироваткін Дмитро Миколайович,  включений до виборчого списку
під N 30;
 
     Масловець Богдан Павлович,  включений до виборчого списку під
N 37;
 
     Драчко Людмила Володимирівна,  включена до  виборчого  списку
під N 44;
 
     Окопна Ірина Петрівна, включена до виборчого списку під N 49;
 
     Машиниченко Олександр   Григорович,  включений  до  виборчого
списку під N 56;
 
     Шевченко Валерій Миколайович,  включений до виборчого  списку
під N 63;
 
     Сидельников Володимир   Васильович,  включений  до  виборчого
списку під N 67;
 
     Салацький Олександр  Володимирович,  включений  до  виборчого
списку під N 68;
 
     Войтенко Микола Федорович,  включений до виборчого списку під
N 69;
 
     Антонов Валентин Григорович,  включений до  виборчого  списку
під N 77;
 
     Тризна Олександр  Андрійович,  включений  до виборчого списку
під N 78;
 
     Гамелуш Михайло Михайлович, включений до виборчого списку під
N 84;
 
     Сибір Пелагея  Федорівна,  включена  до  виборчого списку під
N 86;
 
     Петрученко Іван Олександрович,  включений до виборчого списку
під N 87;
 
     Окопний Степан Георгійович, включений до виборчого списку під
N 89;
 
     Рамазанов Султан Курбанович,  включений до  виборчого  списку
під N 90;
 
     Колтунов Володимир Миколайович, включений до виборчого списку
під N 100;
 
     Павленко Олександр Григорович,  включений до виборчого списку
під N 102;
 
     Новикова Любов  Борисівна,  включена  до виборчого списку під
N 103;
 
     Уллершпергер Тетяна  Святославівна,  включена  до   виборчого
списку під N 105;
 
     Гаврик Людмила  Іванівна,  включена  до  виборчого списку під
N 107;
 
     Соколов Олексій Іванович,  включений до виборчого списку  під
N 108;
 
     Гринько Наталія  Іванівна,  включена  до виборчого списку під
N 109;
 
     Фоміна Олена Володимирівна,  включена до виборчого списку під
N 111;
 
     Куковський Анатолій Григорович, включений до виборчого списку
під N 113;
 
     Мельничук Олег Юрійович,  включений до виборчого  списку  під
N 115;
 
     Довчалюк Віктор Григорович, включений до виборчого списку під
N 116;
 
     Кузнєцов В'ячеслав Михайлович,  включений до виборчого списку
під N 121;
 
     Львович Ігор  Павлович,  включений  до  виборчого  списку під
N 122;
 
     Козік В.А., включений до виборчого списку під N 123;
 
     Гузема Микола Семенович,  включений до виборчого  списку  під
N 124;
 
     Казанцев Володимир Леонідович,  включений до виборчого списку
під N 125;
 
     Бохан Володимир Пилипович,  включений до виборчого списку під
N 126;
 
     Одноворова Галина Василівна, включена до виборчого списку під
N 128;
 
     Костенко Микола Васильович, включений до виборчого списку під
N 129;
 
     Зінченко Микола Олександрович,  включений до виборчого списку
під N 134;
 
     Багмет Сергій Олексійович,  включений до виборчого списку під
N 159;
 
     Запара Микола  Васильович,  включений до виборчого списку під
N 164.
 
 Секретар Центральної виборчої комісії                   С.ДУБОВИК





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Реклама
Реклама



Наша кнопка