Законы Украины

Новости Партнеров
 

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 10-ї річниці Конституції України

Архів документів. Текст правового акту станом на 27 березня 2007 року

                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
              Про відзначення державними нагородами
            України з нагоди 10-ї річниці Конституції
                             України
 
 
     За вагомий   особистий   внесок   у   державне   будівництво,
утвердження     конституційних    прав    і    свобод    громадян,
соціально-економічний і      духовний       розвиток       України
п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
 
     БАКІРОВА             - ректора Харківського національного
Біля Савбановича            університету імені В.Н. Каразіна
 
     ІСАЄВИЧА             - директора Інституту українознавства
Ярослава Дмитровича         імені І. Крип'якевича НАН України,
                            академіка НАН України, м. Львів
 
     КОНОНЕНКА            - директора Науково-дослідного інституту
Петра Петровича             українознавства Міністерства освіти і
                            науки України, м. Київ
 
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
 
     ГАМАНЮКА             - народного депутата України
Леоніда Юхимовича           II скликання, м. Київ
 
     ДЕСЯТНИКОВА          - президента Всеукраїнської
Пилипа Миколайовича         Чорнобильської спілки інвалідів
                            МВС України, м. Київ
 
     РАЙКОВИЧА            - голову наглядової ради акціонерного
Андрія Павловича            товариства "М'ясокомбінат "Ятрань",
                            м. Кіровоград
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     АЛЕКСАНДРОВА         - члена Українського фонду пошуку
Дмитра Дмитровича           "Пам'ять", м. Вінниця
 
     БАЖЕНОВА             - першого проректора Київського
Віктора Андрійовича         національного університету будівництва
                            і архітектури
 
     БАЛУХА               - голову Одеського апеляційного
Валерія Сергійовича         господарського суду
 
     БОЙКА                - народного депутата України
Івана Григоровича           I скликання, м. Київ
 
     БОЛЬШАКОВА           - ректора Придніпровської державної
Володимира Івановича        академії будівництва та архітектури,
                            м. Дніпропетровськ
 
     ВОРОНОВСЬКОГО        - єпископа Самбірсько-Дрогобицької
Юрія Івановича (Юліяна)     єпархії Української греко-католицької
                            церкви, Львівська область
 
     ГОЛИНСЬКОГО          - капітана теплохода "Рибинськ"
Анатолія Григорійовича      акціонерного товариства "Українське
                            Дунайське пароплавство",
                            Одеська область
 
     ДЕВКА                - генерального директора державного
Валерія Федоровича          українського об'єднання "Політехмед",
                            м. Київ
 
     КАВУНА               - керівника Секретаріату Центральної
Михайла Григоровича         виборчої комісії
 
     КРИВОПІШИНА          - начальника державного
Олексія Мефодійовича        територіально-галузевого об'єднання
                            "Південно-Західна  залізниця", м. Київ
 
     ОМЕЛЬЧЕНКА           - першого віце-президента, генерального
Миколу Григоровича          директора Дніпропетровського обласного
                            союзу промисловців та підприємців
 
     РАДЧУКА              - генерального директора концерну
Анатолія Євграфовича        "Одесаагрогаз"
 
     РОВЧАКА              - голову сільськогосподарського
Андрія Яковлевича           кооперативу "Восток" Ізюмського
                            району, Харківська область
 
     СТАДНИЧЕНКА          - народного депутата України
Володимира Яковича          I скликання, м. Київ
 
     ФІАЛКА               - керуючого Хмельницькою єпархією
Василя Івановича            Української православної церкви,
    (Антонія)               архієпископа Хмельницького і
                            Шепетівського
 
     ХИМЧЕНКА             - керівника Департаменту Апарату Ради
Сергія Миколайовича         національної безпеки і оборони України
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     АГАРКОВА             - голову правління акціонерного
Миколу Миколайовича         товариства "Шепетівський цукровий
                            комбінат", Хмельницька область
 
     БЄЛІКОВА             - старшого тренера - викладача
Володимира Павловича        Білопільської дитячо-юнацької
                            спортивної школи, Сумська область
 
     БИШОВЦЯ              - члена Всеукраїнського товариства
Василя Єлисейовича          політичних в'язнів і репресованих,
                            м. Київ
 
     БІБІКА               - капітана теплохода "Орель-1" філії
Віктора Григоровича         акціонерної судноплавної компанії
                            "Укррічфлот", м. Дніпропетровськ
 
     БІЛОУСЕНКА           - завідувача кафедри Державного вищого
Петра Івановича             навчального закладу "Запорізький
                            національний університет"
 
     БЛІЗНЯКА             - голову правління Харківської обласної
В'ячеслава Борисовича       спілки споживчих товариств
 
     БРИНЗАКА             - президента Федерації біатлону України,
Володимира Михайловича      м. Київ
 
     ВІТЧЕНКА             - головного інженера Харківського
Василя Івановича            комунального підприємства
                            "Міськелектротранс"
 
     ВІТЮКА               - машиніста крана станції Красний Лиман
Бориса Петровича            Донецької залізниці
 
     ГРЕБЕЛЬНИКА          - головного лікаря санаторію "Псьол",
Миколу Тимофійовича         Полтавська область
 
     ГРИНЬОВА             - директора Інституту сцинтиляційних
Бориса Вікторовича          матеріалів ПАН України,
                            члена-кореспондента НАН України,
                            м. Харків
 
     ДРОФУ                - генерального директора колективного
Андрія Григоровича          підприємства "Білоцерківський
                            домобудівельний комбінат", Київська
                            область
 
     ЄФІМЕНКА             - старшого майстра акціонерного
Василя Григоровича          товариства "Стальканат", м. Одеса
 
     ЗАДОРОЖНОГО          - керівника гуртків Херсонського
Миколу Федоровича           обласного центру науково-технічної
                            творчості учнівської молоді
 
     ЗИКОВА               - директора товариства
Сергія Віталійовича         "Агронафтаінвест", м. Харків
 
     КОГУТА               - голову Тернопільської обласної спілки
Богдана Євгеновича          політв'язнів і репресованих
 
     КОРОЛЯ               - народного депутата України
Віктора Миколайовича
 
     КРОЛЯ                - заступника Міністра транспорту та
Семена Соломоновича         зв'язку України
 
     КУДАЦЬКОГО           - голову правління акціонерного
Олександра Миколайовича     товариства "Полтавський завод
                            медичного скла"
 
     КУЦЕНКА              - голову правління державної акціонерної
Георгія Івановича           компанії "Каскад", м. Київ
 
     ЛАКОТУ               - слюсаря-ремонтника акціонерного
Віктора Володимировича      товариства "Вінтер", м. Донецьк
 
     МАНОЙЛА              - директора філії "Запорізький
Григорія Михайловича        суднобудівний-судноремонтний завод"
                            акціонерної судноплавної компанії
                            "Укррічфлот"
 
     МАРЧЕНКА             - головного лікаря Житомирської обласної
Віктора Федоровича          дитячої лікарні
 
     МЕДВІДЯ              - заступника Міністра України з питань
Анатолія Петровича          надзвичайних ситуацій та у справах
                            захисту населення від наслідків
                            Чорнобильської катастрофи
 
     МЕЛЬНИКА             - заступника Голови Центральної виборчої
Миколу Івановича            комісії, м. Київ
 
     МОРГУНА              - керівника Департаменту Апарату Ради
Олександра Андрійовича      національної безпеки і оборони України
 
     НАДТОЧІЯ             - голову Черкаського регіонального
Анатолія Омеляновича        благодійного фонду з відтворення
                            визначних історико-архітектурних
                            пам'яток у Шевченковому краї
                            імені Олеся Гончара
 
     НЕБОТОВУ             - завідувача сектору державної
Валерію Євгенівну           податкової інспекції у Балаклавському
                            районі міста Севастополя
 
     ОВЧАРЕНКА            - скловара акціонерного товариства
Сергія Семеновича           "Лисичанський склозавод "Пролетарій",
                            Луганська область
 
     ОГРИЗКА              - першого заступника Міністра
Володимира Станіславовича   закордонних справ України
 
     ОСТАПЧУКА            - начальника Головного управління
Володимира Васильовича      Генеральної прокуратури України
 
     РАДЧЕНКА             - першого заступника голови Жовтневої
Миколу Васильовича          районної державної адміністрації,
                            Миколаївська область
 
     СКУРЯНСЬКОГО         - інженера державного підприємства
Ісаака Михайловича          "Центральне конструкторське бюро
                            "Чорноморець", м. Севастополь
 
     СЛОБОДЯНА            - начальника Богородчанського лінійного
Володимира Івановича        виробничого управління магістральних
                            газопроводів, Івано-Франківська
                            область
 
     СЛОБОДЯНИКА          - прохідника Смолінської шахти
Василя Дмитровича           державного підприємства "Східний
                            гірничо-збагачувальний комбінат",
                            Кіровоградська область
 
     СТАДНИКА             - головного консультанта Головного
Василя Івановича            управління Апарату Верховної Ради
                            України
 
     СТУСА                - члена Всеукраїнського товариства
Михайла Івановича           політичних в'язнів і репресованих,
                            м. Київ
 
     ТАТЬКОВА             - голову Донецького апеляційного
Віктора Івановича           господарського суду
 
     ХАХАЛІНА             - начальника служби Донецької залізниці
Геннадія Григоровича
 
     ЦЮРУ                 - голову правління акціонерного
Василя Олексійовича         товариства "Вінницяоблагротехсервіс"
 
     ЧОРНУ                - начальника відділу Державної митної
Ганну Михайлівну            служби України
 
     ШКІЛЯ                - народного депутата України
Андрія Васильовича
 
     ШОВКОВОГО            - начальника головного управління
Івана Миколайовича          Івано-Франківської обласної
                            державної адміністрації
 
     ЯКОВЕНКА             - заступника начальника комунального
Василя Миколайовича         підприємства "Житомирське
                            виробниче управління
                            водопровідно-каналізаційного
                            господарства"
 
     ЯКУБЕКА              - художника-живописця, м. Луцьк,
Карела Михайловича          Волинська область
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     ПОХВАЛІНА            - лікаря Кримського республіканського
Ігоря Васильовича           клінічного онкологічного диспансеру,
                            м. Сімферополь
 
     Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
 
     КОВАЛЕНКО            - генерального директора акціонерного
Аллу Арестівну              товариства "Харківська бісквітна
                            фабрика"
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     АВРАМЕНКО            - головного лікаря Запорізького
Наталію Вікторівну          обласного центру реабілітації
                            репродуктивної функції людини
 
     ГУЛЕВАТУ             - начальника відділу Уманської
Надію Олександрівну         об'єднаної державної податкової
                            інспекції у Черкаській області
 
     ЄРМОЛЕНКО            - заступника генерального директора
Ганну Олексіївну            Донецького державного регіонального
                            геологічного підприємства
                            "Донецьк-геологія"
 
     КОЛЕСНИК             - завідувача кафедри Національної
Євдокію Василівну           музичної академії України імені
                            П.І. Чайковського, м. Київ
 
     МАТВІЄНКО            - начальника управління прокуратури
Клавдію Іванівну            міста Києва
 
     МИРОНЕНКО            - завідувача сектору Тростянецького
Олександру Дмитрівну        відділення Охтирської міжрайонної
                            державної податкової інспекції у
                            Сумській області
 
     ТИТАРЕНКО            - суддю апеляційного суду міста Києва
Лідію Трохимівну
 
     ПУШКАРЬОВУ           - комерційного директора підприємства
Валентину Василівну         агрофірми "Хлібодар" Баштанського
                            району, Миколаївська область
 
     ФІЛІМОНОВУ           - доярку філії товариства "Агрофірма
Ніну Андріївну              "Агротіс" Мар'їнського району,
                            Донецька область
 
     ЧЕРВІНКО             - суддю апеляційного суду Київської
Катерину Степанівну         області
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     МАЦКЕВИЧА            - виконуючого обов'язки керівника
Ярослава Станіславовича     Управління Апарату Верховної Ради
                            України
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     БІЛЕЦЬКУ             - головного державного податкового
Тамару Миколаївну           ревізора-інспектора державної
                            податкової інспекції у місті Полтаві
 
     БРИТОВА              - заступника голови правління -
Олександра Борисовича       начальника управління акціонерного
                            товариства "Сумбуд"
 
     ЄВТУШЕНКО            - головну медичну сестру Інституту
Анастасію Іванівну          очних хвороб та тканинної терапії
                            імені В.П. Філатова АМН України,
                            м. Одеса
 
     КАВУ                 - головного інспектора відділу
Івана Йосифовича            Мостиської митниці, Львівська область
 
     КОЗАРИКА             - голову сільськогосподарського
Петра Олександровича        виробничого кооперативу "Нива"
                            Дубенського району, Рівненська область
 
     КОМАРНИЦЬКОГО        - старшого інспектора відділу Котовської
Олексія Вадимовича          митниці, Одеська область
 
     КУЗНЕЦОВА            - прохідника будівельно-монтажного
Сергія Миколайовича         управління акціонерного товариства
                            "Київметробуд"
 
     ЛЕЩЕНКА              - горнового доменної печі акціонерного
Олександра Дмитровича       товариства "Донецьксталь" -
                            металургійний завод"
 
     МАГУРІНА             - водія автомобіля
Віктора Михайловича         виробничо-експлуатаційного
                            підприємства "Держпром", м. Харків
 
     ПАВЛЕНКА             - директора державного підприємства
Анатолія Володимировича     "Ізюмське лісове господарство",
                            Харківська область
 
     ПЕРЕДЕРІЯ            - начальника відділу Київської
Володимира Всеволодовича    регіональної митниці
 
     ПЕРЦЯ                - тракториста-машиніста філії товариства
Михайла Михайловича         "Агрофірма "Агротіс" Мар'їнського
                            району, Донецька область
 
     СЛЮСАРЕНКА           - директора Степівського дитячого
Миколу Олександровича       будинку-інтернату, Миколаївська
                            область
 
     САМИЛЯК              - директора поліграфічно-видавничого
Тамару Сергіївну            центру "Імекс-ЛТД", м. Кіровоград
 
     ТАРАНЕЦЬ             - головного державного податкового
Оксану Олексіївну           інспектора Державної податкової
                            інспекції у Приморському районі
                            міста Одеси
 
     ХАХУДУ               - механізатора акціонерного товариства
Василя Миколайовича         "Агрофірма "Нива" Носівського району,
                            Чернігівська область
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                    "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     ГОЛУБУ               - артистові Полтавського обласного
Василю Григоровичу          українського музично-драматичного
                            театру імені М.В. Гоголя
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     БАРАБАШ              - артистці Рівненського обласного театру
Франчесці Володимирівні     ляльок
 
     ДОБРИДЕНЬ            - солістці оркестру Головного управління
Надії Віталіївні            МВС України в Київській області
 
     СОЛДАТЕНКУ           - артистові ансамблю "Кобза", м. Київ
Володимиру Івановичу
 
     ЖУК                  - артистці Кримського українського
Нелі Миколаївні             музичного театру, м. Сімферополь
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
 
     ІЛЬЇНУ               - начальникові архітектурно-
Сергію Олександровичу       конструкторської майстерні N 4 -
                            головному архітекторові проектів
                            інституту "Донецькпроект"
 
     ЛЕБЕДЄВУ             - директорові комунального підприємства
Сергію Анатолійовичу        "Міськпроект", м. Харків
 
     УРЕНЬОВУ             - директорові Архітектурно-художнього
Валерію Павловичу           інституту Одеської державної академії
                            будівництва та архітектури
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
 
     БОЯРКУ               - голові правління акціонерного
Михайлу Іллічу              товариства "Джанкойський будівельник",
                            Автономна Республіка Крим
 
     ВАСИЛЬЧУКУ           - генеральному директорові - голові
Петру Олександровичу        правління акціонерного товариства
                            "Проектно-будівельне об'єднання
                            "Львівміськбуд"
 
     ВОЛОЩУКУ             - голові правління акціонерного
Миколі Федоровичу           товариства "Агробуд-1", м. Київ
 
     ГАВРИШКУ             - директорові товариства
Василю Степановичу          "Житомир-Агробудіндустрія"
 
     НЕКРАСОВУ            - начальникові Одеської обласної служби
Володимиру Івановичу        Української державної інвестиційної
                            експертизи
 
     РИМАРЮ               - бригадирові мулярів акціонерного
Григорію Семеновичу         товариства "Луцький домобудівельний
                            комбінат", Волинська область
 
     САЛУ                 - начальникові філії "Зачепилівський
Сергію Архиповичу           райавтодор" акціонерного товариства
                            "Державна акціонерна компанія
                            "Автомобільні дороги України",
                            Харківська область
 
     СТАХУ                - ланковому ізолювальників
Михайлу Гнатовичу           будівельно-монтажного управління
                            акціонерного товариства "Київметробуд"
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
 
     СТРІЛЬЦЮ             - доцентові Національного університету
Володимиру Миколайовичу     водного господарства та
                            природокористування, м. Рівне
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
 
     ГОБЛИК               - учительці Мукачівського ліцею,
Маргариті Анатоліївні       Закарпатська область
 
     ГОНЧАР               - учительці загальноосвітньої школи
Радіці Павлівні             I-III ступенів N 2 імені Ю. Федьковича
                            міста Чернівців
 
     ДОЛГІХ               - учительці середньої загальноосвітньої
Інні Опанасівні             школи I-III ступенів N 132
                            міста Дніпропетровська
 
     КОЗІЛУ               - директорові Журавського
Василю Єгоровичу            навчально-виховного комплексу
                            "Загальноосвітня школа
                            I-III ступенів - дошкільний навчальний
                            заклад", Сумська область
 
     ЛУТАЙ                - учительці Молодогвардійської
Лідії Василівні             загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            N 10, Луганська область
 
     МАРИНОВИЧ            - директорові державної спеціалізованої
Надії Франківні             школи I-III ступенів "Центр надії" з
                            поглибленим вивченням англійської
                            мови, м. Рівне
 
     ОЛІЙНИК              - учительці Полтавської
Ларисі Іванівні             загальноосвітньої школи
                            I-III ступенів N 27
 
     ПАХОЛІВЕЦЬКІЙ        - директорові Центру методичної та
Марцеліні Володимирівні     соціально-психологічної служби
                            управління освіти Кіровоградської
                            міської ради
 
     ПЛІВАЧУК             - учительці Сквирського ліцею, Київська
Катерині Володимирівні      область
 
     РОМАНКО              - учительці Калуської гімназії,
Галині Василівні            Івано-Франківська область
 
                "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
 
     БЕКТАШЕВУ            - режисерові-постановникові
Рінату Ебазеровичу          Кримськотатарського академічного
                            музично-драматичного театру,
                            м. Сімферополь
 
     КМІТЮ                - викладачеві Тернопільського обласного
Омеляну Васильовичу         державного музичного училища імені
                            С. Крушельницької
 
     ПЕТРЕНКУ             - письменникові, м. Львів
Миколі Євгеновичу
 
     СЕЛЕЗІНЦІ            - редакторові відділу Чернівецької
Василю Михайловичу          обласної державної телерадіокомпанії
 
     СТЕЛЬМАХУ            - поетові, драматургові, м. Львів
Богдану Михайловичу
 
     ФОРТУСУ              - художньому керівникові Запорізького
Геннадію Вадимовичу         обласного театру юного глядача
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
 
     БЛІНЦОВУ             - директорові Інституту автоматики і
Володимиру Степановичу      електротехніки Національного
                            університету кораблебудування імені
                            адмірала Макарова, доктору технічних
                            наук, професору, м. Миколаїв
 
     БОЄНКУ               - завідувачеві кафедри Донецького
Сергію Костянтиновичу       державного медичного університету
                            імені М. Горького, доктору медичних
                            наук
 
     БРАТЧУНУ             - проректорові, завідувачеві кафедри
Валерію Івановичу           Донбаської національної академії
                            будівництва і архітектури, доктору
                            технічних наук, Донецька область
 
     ГЕРШБЕРГУ            - завідувачеві лабораторії
Роальду Євгенійовичу        Науково-дослідного інституту "Кримська
                            астрофізична обсерваторія", доктору
                            фізико-математичних наук, професору
 
     ДОМАНЧУКУ            - завідувачеві кафедри Подільської
Дмитру Остаповичу           державної аграрно-технічної академії,
                            доктору сільськогосподарських наук,
                            професору, Хмельницька область
 
     ІВЧЕНКУ              - ректорові, завідувачеві кафедри
Валерію Костянтиновичу      Луганського державного медичного
                            університету, доктору медичних наук,
                            професору
 
     КАЧКАНУ              - завідувачеві кафедри
Володимиру Атаназійовичу    Івано-Франківського державного
                            медичного університету, доктору
                            філологічних наук, професору
 
     КОЛОТУ               - проректорові Київського національного
Анатолію Михайловичу        економічного університету, доктору
                            економічних наук, професору
 
     КОМАРЕВЦЕВІЙ         - завідувачеві кафедри Луганського
Ірині Олександрівні         державного медичного університету,
                            доктору медичних наук, професору
 
     КОПИТЧУКУ            - завідувачеві кафедри Одеського
Миколі Борисовичу           національного політехнічного
                            університету, доктору технічних наук,
                            професору
 
     КРЕСІНІЙ             - завідувачеві відділу Інституту держави
Ірині Олексіївні            і права імені В.М. Корецького НАН
                            України, доктору політичних наук,
                            професору, м. Київ
 
     ОПАЧКУ               - завідувачеві кафедри Ужгородського
Івану Івановичу             національного університету, доктору
                            фізико-математичних наук, професору,
                            Закарпатська область
 
     П'ЯТНИЧКУ            - заступникові директора Інституту газу
Олександру Івановичу        НАН України, кандидату технічних наук,
                            м. Київ
 
     САМОЙЛЕНКУ           - завідувачеві кафедри Ніжинського
Григорію Васильовичу        державного університету імені Миколи
                            Гоголя, доктору філологічних наук,
                            професору, Чернігівська область
 
     СТЕПИКУ              - вченому секретареві Національного
Михайлу Тимофійовичу        інституту стратегічних досліджень,
                            доктору філософських наук, м. Київ
 
     ШВАЙЦІ               - народному депутатові України
Михайлу Андрійовичу         I скликання, доктору економічних наук,
                            професору, м. Київ
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
 
     БОРОДІНУ             - заступникові голови правління -
Григорію Васильовичу        начальнику філії Луганського обласного
                            управління акціонерного товариства
                            "Державний ощадний банк України"
 
     КОВБАСЮКУ            - заступникові голови Київської обласної
Юрію Васильовичу            державної адміністрації
 
     КОНДРАШОВУ           - державному експертові Апарату Ради
Олександру Миколайовичу     національної безпеки і оборони України
 
     МУЦЕТУ               - головному бухгалтерові
Геннадію Васильовичу        Павлоградського механічного заводу,
                            Дніпропетровська область
 
     СУПРУН               - народному депутатові України
Людмилі Павлівні            III і IV скликань
 
     ТРИПОЛЬСЬКОМУ        - заступникові начальника Управління
Олегу Всеволодовичу         Секретаріату Кабінету Міністрів
                            України
 
     ЧЕЧЕЛЮ               - народному депутатові України
Миколі Йосиповичу           IV скликання
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
 
     БАТАЛОВУ             - заступникові директора Державного
Анатолію Григоровичу        підприємства "Національна енергетична
                            компанія "Укренерго", м. Київ
 
     КАЛЬЧЕНКУ            - Голові Національної комісії
Валерію Миколайовичу        регулювання електроенергетики України
 
     КУРТЯКУ              - начальникові цеху відокремленого
Олегу Романовичу            підрозділу "Хмельницька АЕС"
 
     МІЦАЮ                - помічникові технічного директора
Анатолію Дмитровичу         акціонерного товариства
                            "Донецькобленерго", м. Горлівка
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
 
     ВАРДЗАРУКУ           - завідувачеві науково-редакційного
Лук'яну Дмитровичу          відділу "Реабілітовані історією" при
                            Івано-Франківській обласній державній
                            адміністрації
 
     Д'ЯЧЕНКО             - літературному редакторові газети
Тамарі Митрофанівні         Військово-Морських Сил Збройних Сил
                            України "Флот України", м. Севастополь
 
     КОЛІСНІЧЕНКО         - головному редакторові газети "Є",
Тетяні Сергіївні            м. Хмельницький
 
     КУХАР                - завідувачеві редакції
Лідії Петрівні              творчо-виробничого об'єднання
                            "Всесвітня служба радіомовлення
                            України", м. Київ
 
     МОСКАЛЕНКУ           - головному редакторові Лохвицької
Олександру Володимировичу   районної газети "Зоря",
                            Полтавська область
 
     СКИДАНУ              - головному редакторові творчого
Степану Яковичу             об'єднання культурологічних програм
                            Національної телекомпанії України,
                            м. Київ
 
     ХАРЧЕНКУ             - позаштатному кореспондентові
Миколі Сергійовичу          Черкаської обласної газети "Нова доба"
 
     ЯКУБЕНКУ             - редакторові районної газети "Новини
Леоніду Михайловичу         Городнянщини", Чернігівська область
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
 
     БАЛАШОВІЙ            - головному лікареві Дніпропетровського
Ользі Іванівні              обласного клінічного онкологічного
                            диспансеру
 
     БУРЦЕВУ              - завідувачеві відділення Чугуївської
Олександру Андрійовичу      центральної районної лікарні,
                            Харківська область
 
     БУТАЄВУ              - завідувачеві відділення Запорізького
Олександру Володимировичу   обласного клінічного онкологічного
                            диспансеру
 
     ВЕРГУНУ              - завідувачеві відділення Сумської
Борису Миколайовичу         обласної клінічної лікарні
 
     ГРИГОРИЩУК           - директорові медичного центру
Ганні Петрівні              всеукраїнського благодійного фонду
                            "Соціальне партнерство", м. Київ
 
     ГУМЕЗІ               - директорові державного підприємства
Мирославу Дмитровичу        "Санаторій "Кришталевий палац",
                            м. Трускавець, Львівська область
 
     ДЄНЬЗІ               - завідувачеві відділу Інституту
Оксані Василівні            стоматології АМН України,
                            доктору медичних наук, м. Одеса
 
     ДЖУСУ                - завідувачеві відділення
Михайлу Микитовичу          Олександрійської центральної районної
                            лікарні, Кіровоградська область
 
     ДЯКІВУ               - завідувачеві кабінету
Богдану Петровичу           Івано-Франківського обласного
                            клінічного онкологічного диспансеру
 
     ЖИЛЦІ                - начальникові відділу Департаменту
Надії Яківні                Міністерства охорони здоров'я України
 
     КУЛАКОВІЙ            - завідувачеві відділення міської
Марині Михайлівні           лікарні N 5 - Центру охорони здоров'я
                            матері та дитини, м. Севастополь
 
     ЛЕЩУКУ               - директорові - головному лікарю
Юрію Олександровичу         товариства "Санаторій "Поділля",
                            м. Хмільник, Вінницька область
 
     ОРЛУ                 - лікареві медичного науково-практичного
Євгену Петровичу            об'єднання "Медбуд", м. Київ
 
     ПОКАЛЮХІНУ           - головному лікареві Кіровоградського
Юрію Вікторовичу            обласного протитуберкульозного
                            диспансеру
 
     ПОНОМАРЕНКУ          - директорові Департаменту Міністерства
Анатолію Миколайовичу       охорони здоров'я України
 
     САВЧЕНКО             - завідувачеві відділення Житомирської
Тетяні Сталіківні           обласної клінічної лікарні імені
                            О.Ф. Гербачевського
 
     СТАРЧЕНКУ            - голові Івано-Франківської обласної
Валерію Васильовичу         організації товариства Червоного
                            Хреста України
 
     ТОДУРОВУ             - директорові Департаменту медичного
Івану Михайловичу           забезпечення та реабілітації МВС
                            України, доктору медичних наук
 
     ХРАПУНОВУ            - завідувачеві відділу Інституту
Володимиру Миколайовичу     серцево-судинної хірургії імені
                            М.М. Амосова АМН України, м. Київ
 
     ЧЕХОВИЧУ             - завідувачу обласного центру артрології
Георгію Георгійовичу        та відновного лікування Рівненської
                            центральної міської лікарні
 
     ШАДРІНІЙ             - лікареві Інституту травматології та
Олені Леонідівні            ортопедії АМН України, м. Київ
 
     ШІДЛОВСЬКОМУ         - завідувачеві кафедри Тернопільського
Віктору Олександровичу      державного медичного університету
                            імені І.Я. Горбачовського
 
     ШУБІ                 - професорові кафедри Національної
Неонілі Михайлівні          медичної академії післядипломної
                            освіти імені П.О. Шупика, м. Київ
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
 
     ГУСАРУ               - лісничому Голованівського лісництва,
Володимиру Григоровичу      Кіровоградська область
 
               "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
 
     ДУБОВОМУ             - голові правління акціонерного
Валентину Семеновичу        товариства "Глухівський завод
                            "Електропанель", Сумська область
 
     МЕЛЬНИЧУКУ           - ковалеві-штампувальнику акціонерного
Володимиру Трохимовичу      товариства "Луцький підшипниковий
                            завод", Волинська область
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
 
     ДІДИКУ               - майстрові ковальського мистецтва,
Олександру Тодоровичу       с. Киселів, Чернівецька область
 
     ЄВЛОГІЄВУ            - майстрові декоративного різьблення,
Анатолію Федоровичу         с. Трипілля, Київська область
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
 
     БАРАНОВУ             - горновому акціонерного товариства
Володимиру Анатолійовичу    "Металургійний комбінат "Азовсталь",
                            м. Маріуполь, Донецька область
 
     БОНДАРЕНКУ           - майстрові акціонерного товариства
Сергію Сергійовичу          "Нікопольський завод феросплавів",
                            Дніпропетровська область
 
     ВАНЖІ                - заступникові головного інженера
Миколі Леонтійовичу         акціонерного товариства "Алчевський
                            металургійний комбінат",
                            Луганська область
 
     КАРПОВУ              - пічовому Вільногірського
Володимиру Івановичу        гірничо-металургійного комбінату,
                            Дніпропетровська область
 
     РИМАРЮ               - старшому майстрові акціонерного
Сергію Павловичу            товариства "Алчевський металургійний
                            комбінат", Луганська область
 
     СТАРОВОЙТУ           - генеральному директорові Української
Анатолію Григоровичу        науково-промислової асоціації
                            "Укркокс", м. Дніпропетровськ
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
 
     БУЗДИГАН             - завідувачеві відділу Вінницького
Валентині Петрівні          обласного центру народної творчості
 
     ГРИГОРУ              - головному художникові державного
Олексію Григоровичу         спеціалізованого видавництва "Либідь",
                            м. Київ
 
     ІВАНОВІЙ             - директорові комунального підприємства
Ніні Іванівні               "Парк культури та відпочинку" міста
                            Нова Каховка, Херсонська область
 
     ОЛІЙНИК              - старшому звукорежисерові
Раїсі Петрівні              Дніпропетровської обласної державної
                            телерадіокомпанії
 
     ОРМЕЛІ               - голові Асоціації кримських караїмів
Володимиру Юрійовичу        "Кримкарайлар", м. Сімферополь
 
     РІЗНИКУ              - художньому керівникові дитячого
Олексію Дмитровичу          фольклорного ансамблю "Калинонька"
                            Немішаївської загальноосвітньої
                            школи I-III ступенів N 1, Київська
                            область
 
     СЕРОТЮКУ             - викладачеві-методисту Сокирянської
Петру Федоровичу            музичної школи, Чернівецька область
 
     СОХАЦЬКОМУ           - директорові Борщівського краєзнавчого
Михайлу Петровичу           музею, Тернопільська область
 
     ТЕРЕМКУ              - віце-президентові Української
Василю Івановичу            асоціації видавців та
                            книгорозповсюджувачів, м. Київ
 
     ШУТЬКО               - керівникові танцювального гуртка
Ларисі Володимирівні        Будинку культури "Київметробуд",
                            м. Київ
 
     ЯНКОВІЙ              - директорові Малинівського селищного
Ользі Григорівні            будинку культури, Харківська область
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
 
     АНІСІМОВІЙ           - методистові Запорізького обласного
Галині Олексіївні           інституту післядипломної педагогічної
                            освіти
 
     БАБІЧЕВУ             - проректорові Луганського національного
Олександру Івановичу        педагогічного університету імені
                            Тараса Шевченка
 
     ВОЛКОВУ              - завідувачеві кафедри Кіровоградського
Юрію Івановичу              державного педагогічного університету
                            імені Володимира Винниченка
 
     ГОЛОВАЦЬКОМУ         - завідувачеві кафедри Ужгородського
Андрію Степановичу          національного університету,
                            Закарпатська область
 
     ГУБАРЮ               - директорові Київського професійного
Михайлу Федоровичу          будівельного ліцею
 
     ДРОЗД                - директорові Полтавського палацу
Валентині Давидівні         дитячої та юнацької творчості
 
     ДУБОВИК              - завідувачеві відділу Національного
Інні Миколаївні             інституту стратегічних досліджень,
                            м. Київ
 
     КАЛЬНОМУ             - завідувачеві кафедри Таврійського
Ігорю Івановичу             національного університету імені
                            В.І. Вернадського, м. Сімферополь,
                            Автономна Республіка Крим
 
     КОСАРІНІЙ            - першому проректорові Полтавського
Валентині Петрівні          університету споживчої кооперації
                            України
 
     КОСТЕНКУ             - проректорові Донецького національного
Володимиру Івановичу        технічного університету
 
     ЛІВЕНКО              - директорові Дроздівської
Людмилі Миколаївні          загальноосвітньої школи
                            I-III ступенів, Чернігівська область
 
     ПОЛУМИСНІЙ           - директорові Золочівської
Вірі Іванівні               загальноосвітньої школи I-III ступенів
                            N 2, Харківська область
 
     РОГАТЮКУ             - директорові Золотоніського
Володимиру Федоровичу       міжшкільного навчально-виробничого
                            комбінату, Черкаська область
 
     СКОРОХОДОВУ          - ректорові Південнослов'янського
Вадиму Анатолійовичу        інституту Київського славістичного
                            університету, м. Миколаїв
 
     СОЇ                  - директорові спортивно-оздоровчого
Миколі Михайловичу          комплексу "Смерічка",
                            Івано-Франківська область
 
     СПІВАКОВСЬКОМУ       - проректорові Херсонського державного
Олександру Володимировичу   університету
 
     ТУЛЕНКОВУ            - проректорові Інституту підготовки
Миколі Васильовичу          кадрів державної служби зайнятості
                            України, м. Київ
 
     ФЕСЮКУ               - проректорові Відкритого міжнародного
Петру Васильовичу           університету розвитку людини
                            "Україна", м. Київ
 
     ШЕВЦОВІЙ             - директорові Ліцею міжнародних
Світлані Михайлівні         відносин N 51, м. Київ
 
     ШУТОВУ               - завідувачеві кафедри Київського
Олександру Григоровичу      національного лінгвістичного
                            університету
 
     ШПАКУ                - деканові, завідувачу кафедри
Валерію Кириловичу          Черкаського державного технологічного
                            університету
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
 
     ГОЦИК                - завідувачеві фельдшерсько-акушерського
Ганні Олексіївні            пункту, с. Карпилівка, Волинська
                            область
 
     КОХАНЕНКО            - завідувачеві центральної районної
Тетяні Петрівні             аптеки N 148, м. Миколаїв
 
     ЛОБКУ                - завідувачеві відділення
Олександру Яковичу          Науково-дослідного інституту
                            травматології та ортопедії Донецького
                            державного медичного університету
                            імені М. Горького
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
 
     АБРАМОВУ             - заступникові головного енергетика
Володимиру Михайловичу      товариства "Інтер-ГТВ", м. Біла
                            Церква, Київська область
 
     БАЗДИРЄВУ            - головному технологові державного
Віктору Георгійовичу        підприємства "Житомирський
                            лікеро-горілчаний завод"
 
     БЛІНОВУ              - начальникові управління Державної
Петру Васильовичу           геологічної служби Міністерства
                            охорони навколишнього природного
                            середовища України, м. Київ
 
     ГАЙДУКЕВИЧУ          - голові акціонерного товариства
Володимиру Олексійовичу     "Бережанський склозавод",
                            Тернопільська область
 
     ДЗІДЗІНСЬКОМУ        - начальникові управління Державної
Антону Антоновичу           геологічної служби Міністерства
                            охорони навколишнього природного
                            середовища України, м. Київ
 
     ДОБРОВОЛЬСЬКОМУ      - президентові товариства "Техно
Вячеславу Івановичу         Плюс", м. Чернівці
 
     КОРДУБАНУ            - голові правління акціонерного
Віктору Володимировичу      товариства "Білоцерківський молочний
                            завод", Полтавська область
 
     КУЗИКУ               - головному інженерові акціонерного
Олександру Івановичу        виробничо-комерційного товариства
                            "Рівненська кондитерська фабрика"
 
     ЛІСНИЦЬКОМУ          - плавильникові акціонерного товариства
Юрію Івановичу              "Дніпропетровський трубний завод"
 
     МИХАЙЛІВУ            - голові правління акціонерного
Івану Петровичу             товариства "Самбірська швейна
                            фабрика", Львівська область
 
     НОВИЦЬКІЙ            - головному технологові спільного
Галині Якимівні             підприємства "Айсберг Лтд",
                            м. Берегове, Закарпатська область
 
     ПИРІНУ               - генеральному директорові державного
Сергію Миколайовичу         підприємства об'єднання "Артемсіль",
                            Донецька область
 
     САЄНКО               - директорові, голові правління
Ніні Опанасівні             акціонерного товариства "Силует",
                            м. Дніпропетровськ
 
     СЕРЕДІ               - заступникові директора Державного
Роману Івановичу            підприємства "Поліграфічний комбінат
                            "Україна" по виготовленню цінних
                            паперів", м. Київ
 
     ШИМКУ                - голові ради директорів державної
Роману Ярославовичу         компанії "Укртрансгаз", м. Київ
 
     ШКЛЕНСЬКОМУ          - генеральному директорові товариства
Анатолію Федоровичу         "Восток-Руда", м. Жовті Води,
                            Дніпропетровська область
 
                      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК
                 СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
 
     АНДРІЄНКУ            - заступникові голови Полтавської
Володимиру Васильовичу      обласної державної адміністрації
 
     ВОЙТОВИЧУ            - голові спостережної ради акціонерного
Станіславу Андрійовичу      товариства "Томашпіль-цукор",
                            Вінницька область
 
     ВОЛОСІ               - директорові державного племінного
Петру Федосійовичу          заводу "Плосківський" Броварського
                            району, Київська область
 
     ГЕВЕЛЮКУ             - голові товариства "Агропромисловий
Миколі Миколайовичу         комбінат "Ніжинський", Чернігівська
                            область
 
     ДЕМЧАКУ              - першому заступникові Міністра
Івану Микитовичу            аграрної політики України
 
     ЗАГРОДСЬКОМУ         - директорові приватно-орендного
Івану Гнатовичу             підприємства "Росія" Віньковецького
                            району, Хмельницька область
 
     КУТОВІЙ              - директорові сільськогосподарського
Людмилі Денисівні           товариства "Колос" Тальнівського
                            району, Черкаська область
 
     МЄШКОВУ              - провідному зоотехніку Глухівського
Івану Лукичу                філіалу Сумського державного
                            селекційного центру
 
     ПЕЛЯКУ               - голові фермерського господарства
Петру Івановичу             "Вікторія" Козівського району,
                            Тернопільська область
 
     РУССУ                - трактористові-машиністові селянського
Анатолію Васильовичу        фермерського господарства "Дністер"
                            Білозерського району, Херсонська
                            область
 
     САВЧЕНКУ             - голові сільськогосподарського
Миколі Володимировичу       виробничого кооперативу "Мирний"
                            Токмацького району, Запорізька область
 
     ТИМЧАКУ              - директорові сільськогосподарського
Анатолію Григоровичу        підприємства "Промінь" Піщанського
                            району, Вінницька область
 
     ЧЕРЕДАРИКУ           - голові сільськогосподарського
Миколі Васильовичу          виробничого кооперативу "Агрофірма
                            "Оршівська" Кіцманського району,
                            Чернівецька область
 
     ЧЕРЕПАНОВУ           - консультантові Служби
Валерію Павловичу           Віце-прем'єр-міністра України
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
 
     ГЛАВАЦЬКІЙ           - директорові виконавчої дирекції
Світлані Анатоліївні        Херсонського обласного відділення
                            Фонду соціального страхування з
                            тимчасової втрати працездатності
 
     МІЛЯЄВІЙ             - головному консультантові Служби
Вірі Василівні              Секретаріату Президента України
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
 
     БАСТАНУ              - голові правління Снігурівського
Сергію Васильовичу          районного споживчого товариства,
                            Миколаївська область
 
     ГОМОНАЙ              - директорові лікувального
Марії Петрівні              спортивно-оздоровчого комплексу
                            "Латориця", м. Мукачеве, Закарпатська
                            область
 
     ЖЕРДЕЦЬКОМУ          - генеральному директорові комунального
Василю Федоровичу           підприємства "Вінницяміськтеплоенерго"
 
     КОЗЛЮКУ              - заступникові начальника служби
Андрію Федоровичу           Рівненського обласного виробничого
                            комунального підприємства
                            "Рівнеоблводоканал"
 
     КОЛОТИЛУ             - головному інженерові комунального
Віктору Дмитровичу          підприємства "Виробничо-технологічне
                            підприємство "Вода", м. Харків
 
     КОСЬМІНУ             - заступникові голови правління
Валентину Івановичу         акціонерного товариства "Готель
                            "Дніпро", м. Київ
 
     ПАЛАМАРЧУКУ          - першому заступникові голови правління
Івану Васильовичу           Тернопільської обласної спілки
                            споживчих товариств
 
     ПОЛЬЩИКОВУ           - начальникові управління
Миколі Микитовичу           житлово-комунального господарства
                            виконкому Кременчуцької міської ради,
                            Полтавська область
 
     ПОПАЗОВУ             - начальнику Центру електрозв'язку
Валентину Георгійовичу      N 3 Одеської філії акціонерного
                            товариства "Укртелеком", м. Ізмаїл
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
 
     ГОРБІКУ              - головному інженерові-інспектору
Олександру Дмитровичу       відділу Державної служби України з
                            нагляду за забезпеченням безпеки
                            авіації, м. Київ
 
     КУРНОСІКОВУ          - капітанові - помічнику механіка
Володимиру Іллічу           теплохода "Ізмаїл" акціонерної
                            судноплавної компанії "Укррічфлот",
                            Одеська область
 
     ПАНЧЕНКО             - водієві трамваю міського комунального
Антоніні Афанасівні         підприємства "Дніпропетровський
                            електротранспорт"
 
     ЯЛАНСЬКОМУ           - заступникові начальника Південної
Григорію Івановичу          залізниці, Харківська область
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"
 
     ДУДАРЧУКУ            - голові товариства "Фастівське
Василю Васильовичу          міжрайонне об'єднання
                            "Міжрайфармація", Київська область
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ
                    КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
 
     ДОРОФЕЄВУ            - провідному спеціалістові
Валерію Васильовичу         управління Національного олімпійського
                            комітету України
 
     КОВТУНУ              - голові Полтавської обласної ради
Валентину Федоровичу        фізкультурно-спортивного товариства
                            "Україна"
 
     НИЧУ                 - заступникові начальника управління -
Івану Івановичу             начальнику відділу Міністерства
                            України у справах сім'ї, молоді та
                            спорту
 
     САЛАТЕНКУ            - заступникові начальника управління у
Олександру Анатолійовичу    справах молоді та спорту Сумської
                            обласної державної адміністрації
 
     ЧЕРТКОВУ             - старшому тренерові-викладачеві
Євгенію Олександровичу      Запорізької обласної школи вищої
                            спортивної майстерності
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
 
     СТЕЦЕНКУ             - першому заступникові начальника
Миколі Пилиповичу           Державної служби заповідної справи,
                            м. Київ
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
 
     ЗИКУНОВУ             - художникові-живописцю, м. Київ
Петру Олександровичу
 
     МОРДОВЦЮ             - художникові-живописцю, м. Чернігів
Андрію Микитовичу
 
     ПРОКОПЕНКУ           - художникові, м. Одеса
Миколі Миколайовичу
 
     ТЕЛІЖЕНКУ            - художникові декоративного мистецтва,
Миколі Матвійовичу          м. Черкаси
 
     ФЕЛДЕШІ              - художникові, м. Ужгород
Петру Андрійовичу
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
 
     САЄНКУ               - гірникові відособленого підрозділу
Ігорю Миколайовичу          "Шахта "Комсомольська" державного
                            підприємства "Антрацит", Луганська
                            область
 
     СТЕПАШКУ             - головному геофізикові шахти
Миколі Григоровичу          "Інгульська" державного підприємства
                            "Східний гірничо-збагачувальний
                            комбінат", Кіровоградська область
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     ГЛУХАНЧУКУ           - начальникові територіального
Олегу Васильовичу           управління державної судової
                            адміністрації в Одеській області
 
     ГОЛОВЧАКУ            - заступникові прокурора
Василю Павловичу            Івано-Франківської області -
                            начальнику управління
 
     ГОЛУБУ               - прокуророві Тернопільської області
Юрію Володимировичу
 
     ДЕРЕЗІ               - прокуророві міста Севастополя
Володимиру Павловичу
 
     ДОНЧЕНКУ             - члену Центральної виборчої комісії
Юрію Григоровичу
 
     ДРАГОМЕРЕЦЬКІЙ       - голові Котовського міськрайонного
Катерині Петрівні           суду Одеської області
 
     ДУБОВИКУ             - секретареві Центральної виборчої
Сергію Олеговичу            комісії
 
     ЖУКОВІЙ              - першому заступникові голови
Любові Володимирівні        господарського суду Дніпропетровської
                            області
 
     ЖУКОВСЬКОМУ          - голові Київського районного
Олександру Григорійовичу    суду міста Одеси
 
     ЗАВАЦЬКОМУ           - заступникові начальника Головного
Ігорю Івановичу             управління МВС України, полковнику
                            міліції
 
     КОЛОДІЮ              - начальникові кафедри Київського
Анатолію Миколайовичу       національного університету внутрішніх
                            справ, доктору юридичних наук,
                            професору, полковнику міліції
 
     КУДЛАЙ               - професорові кафедри Національної
Тамарі Павлівні             академії державного управління при
                            Президентові України, доктору
                            юридичних наук, м. Київ
 
     ЛЕОНТЮК              - заступникові голови Дарницького
Любові Кирилівні            районного суду міста Києва
 
     ЛИПСЬКІЙ             - заступникові голови апеляційного
Олександрі Петрівні         суду Запорізької області
 
     ЛІЧМАНУ              - голові Малиновського районного суду
Леоніду Григоровичу         міста Одеси
 
     ЛОНЧУКУ              - заступникові голови апеляційного суду
Володимиру Григоровичу      Волинської області
 
     МУРАШКУ              - голові Новозаводського районного суду
Михайлу Івановичу           міста Чернігова
 
     НАЗАРЧУКУ            - першому заступникові голови
Ростиславу Антоновичу       апеляційного суду Київської області
 
     НИЖНИКУ              - заступникові керівника Головного
Аркадію Івановичу           юридичного управління - керівнику
                            управління Апарату Верховної Ради
                            України
 
     ОНІЩЕНКО             - провідному науковому співробітникові
Наталії Миколаївні          Інституту держави і права імені
                            М.В. Корецького НАН України, доктору
                            юридичних наук, професору, м. Київ
 
     ОПІСНЮКУ             - члену наглядової ради  Всеукраїнської
Степану Івановичу           громадської організації "Форум народів
                            України", м. Київ
 
     ПАНЧЕНКУ             - заступникові Голови Вищого
Олександру Никифоровичу     адміністративного суду України
 
     РЯБОМУ               - першому заступникові начальника
Сергію Михайловичу          Головного штабу МВС України,
                            полковнику міліції
 
     САМСІНУ              - судді Верховного Суду України
Ігорю Леоновичу
 
     САНІНУ               - голові Білоцерківського міськрайонного
Володимиру Миколайовичу     суду Київської області
 
     СВИРИДОВУ            - колишньому заступникові завідувача
Борису Єгоровичу            секретаріату Комітету Верховної Ради
                            України з питань правової політики
 
     ТИМЧУК               - судді апеляційного суду Полтавської
Людмилі Анатоліївні         області
 
     ТУРЧЕНКО             - судді господарського суду Чернівецької
Любові Микитівні            області
 
     УВАРОВУ              - заступникові начальника Управління МВС
Володимиру Геннадійовичу    України в Дніпропетровській області -
                            начальнику кримінальної міліції,
                            полковнику міліції
 
     УКРАЇНЕЦЬ            - судді апеляційного суду міста Києва
Людмилі Дмитрівні
 
     ШКАРУПІ              - завідувачеві кафедри Національного
Віктору Костянтиновичу      університету державної податкової
                            служби України, доктору юридичних
                            наук, професору, Київська область
 
     ЯКОВЕНКО             - судді апеляційного суду Запорізької
Галині Петрівні             області.
 
 
 Президент України                                        В.ЮЩЕНКО
 
 м. Київ, 26 червня 2006 року
          N 578/2006





>





Последние новости

 
Курсы НБ Украины
Валюта
USD27.18591
EUR30.7962
RUB0.41037
PLN7.1136
BYR
Реклама
Реклама



Наша кнопка